Перейти до змісту
  • Політика
  • Російська мова - Державна?


    Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?  

    583 користувача проголосувало

    1. 1. Якби мав місце Референдум, якби Ви проголосували?

      • ТАК
        117
      • НІ
        455


    Рекомендовані повідомлення

    гггг, хочу сказати що багато хто не знає одніє мови своєї, а що вже тоді говорити про дві.....

    Я, вважаю що якщо все буде добре то діти наших дітей будуть розмовляти виключно рідною УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 1 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Я, вважаю що якщо все буде добре то діти наших дітей будуть розмовляти виключно рідною УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

    24021[/snapback]

    так, це моя мрiя.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    То ви не думали почати з себе реалізовувати свою мрію?
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    То ви не думали почати з себе реалізовувати свою мрію?

    24250[/snapback]

    Думали, та нажаль суспiльство диктуэ свою волю. Бiльшiсть розмовляэ росiйською - ДУРНI! I я такий же дурень... :(

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бiльшiсть розмовляэ росiйською - ДУРНI! I я такий же дурень...

    Це найбільша трагедія українського народу вцілому і кожного українця зокрема. Ми розуміємо, що робимо неправильно, спілкуючись російською, але відмовитись від цього не можемо... :(

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Все дуже легко виправити (у відносному розумінні), варто навчати дітей рідної мови починаючи аж дит. садка, батькам спілкуватися з дітьми теж рідною мовою, і дуже важливо, щоб література була українською мовою дуже високої якості.

     

    Андрій Середа (група Кому Вниz) з приводу бігборду партії "Союз" з написом "Россия с нами", висловився: "За таке треба розстрілювати, як мінімум". Повністю підтримую.

    Т.Г. Шевченко: "Чужого научайтесь і свого не цурайтесь..." - цим все сказано, доповнення зайві.

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я не против русского языка....но против того...чтоб он был 2-ым гос.языком....у нас помоему люди...говорящие на русском языке нормально себя чувствуют...и ущемлений никаких в их адрес нету....а крики политиков по поводу введения второго гос. языка...это пафосный ход....что б за них рускоязычный электорат отдал больше голосов....

    22627[/snapback]

     

    немного несогласен... я впринцыпе тоже непротив руского языка =) но он недолжен быть 2-м государственным... мы украинцы и язык у нас свой ... единственное с чем я несогласен что етот переход должен произойти моментально... в данный момент оч много людей плохо знают украинский язык (люди прошлой епохи)... и при составлении некоторых бумаг у них появляютса проблемы так как писать необходимо на украинском... также и с разговором... тяжко... хоть и я безграмотный в руском ... но я пишу на руском только потому что я на руском думаю соответственно и говорю на руском хотя вполне спокойно могу общатса на укр (ток немного сложней так как я сначала думаю на руском потом перевожу ето всё на укр..)... я думаю такая ситуацыя у многих..

    STEAM_0:1:18095734.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Згоден з тим що ми повинні навчати наших дітей змалку спілкуватися українською ... І знову хочу зауважити що це швидко зробити неможливо... з часом усе зміниться потрібно лише терпіння..

    STEAM_0:1:18095734.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    Дуже цікаво більшість проголосували проти російської державної, але чомуж майже всі на форумі спілкуются російською??????
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    впринципе русский второй гос язык нам не кчему..мы и укр не умеем то толком пользоваться...как послушаю как в Броварах разгаваривают....ужос.....сама разгавриваю и пищу по русски..хотя не изучала этот язык...и не считаю его своим государственным..говрю потому что мать россиянка..да и все в семье говорят на русском...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мне всеравно на каком языке писать и говорить и на русском могу и на украинском,не плохо бы было его сделать вторым государственным можна сделать и третий язык государственный-суржик! :lol:

    Кто-то выше писал,Чудочка вроде бы, что есть страны где по 2 и 3 языка государственные,и че тут плохого не вижу! :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мне всеравно на каком языке писать и говорить и на русском могу и на украинском,не плохо бы было его сделать вторым государственным можна сделать и третий язык государственный-суржик! :lol:

    Кто-то выше писал,Чудочка вроде бы, что есть страны где по 2 и 3 языка государственные,и че тут плохого не вижу!  :)

    30931[/snapback]

    Это те страны где своего языка национального нет или население состоит поровну из 2-3 народностей у которых есть свои языки!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мне всеравно на каком языке писать и говорить и на русском могу и на украинском,не плохо бы было его сделать вторым государственным можна сделать и третий язык государственный-суржик! :lol:

    Кто-то выше писал,Чудочка вроде бы, что есть страны где по 2 и 3 языка государственные,и че тут плохого не вижу!  :)

    30931[/snapback]

    Это те страны где своего языка национального нет или население состоит поровну из 2-3 народностей у которых есть свои языки!

    30954[/snapback]

    Посмотри у нас на Украине та же ситуация вырисовывается 50 на 50! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет,украинцев больше(70%)Вот только не знаю действительно ли они украинцы?.. :(
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет,украинцев больше(70%)Вот только не знаю действительно ли они украинцы?.. :(

    30978[/snapback]

    С этих 70% неужели все хотят, чтоб у нас был Украинский язык одним государственным???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет,украинцев больше(70%)Вот только не знаю действительно ли они украинцы?.. :(

    30978[/snapback]

    С этих 70% неужели все хотят, чтоб у нас был Украинский язык одним государственным???

    30995[/snapback]

    Вот и я об этом,и мне грусно по этому поводу... :unsure:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нет,украинцев больше(70%)Вот только не знаю действительно ли они украинцы?.. :(

    30978[/snapback]

    С этих 70% неужели все хотят, чтоб у нас был Украинский язык одним государственным???

    30995[/snapback]

    Я переконаний, що більшість не захоче мати другу державну мову.
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    приiхав з карпат - як приэмно було чути майже выд кожного нормальну украiнську мову, а не рос. чи суржик. :angry:

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ваітаю усіх із Міжнародним святом рідної мови.....щодо нашої теми..згадую слова Василя Сухомлинського.."..Дві рідні мови це так само безглуздо якби Ви намагались уявити, що одну дитину могли народити дві матері..."
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тя тоже с празничком! :) :) :)

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нашли праздник :) Сразу видно - щирі українці - лишь бы повод :)

    Не не в обиду....я тож укр. яз. люблю :)

    Если человека кусает вампир - он становится вампиром.

    Такое ощущение, что очень многих искусали бараны!

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1553_1197726966.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    гггыыыы .. а я вспоминаю слова ::

    how many languages you know how many times your are the man >> сскільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина.

    Вітаю всіх зі святом рідної мови. :lol:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нашли праздник  :)  Сразу видно -  щирі українці  - лишь бы повод  :)

    Не не в обиду....я тож укр. яз. люблю  :)

    34168[/snapback]

    девачка!!!! в тебе хоть капля патриотизма есть???
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..