Перейти до змісту
  • Політика
  • Віталія Запорожця засудили до 14 років ув’язнення. Виникла бійка - ФОТО, ВІДЕО


    Рекомендовані повідомлення

    может для не многих не является чем то важным? за свои действия нужно отвечать или все должно сходить с рук?

    за какие действия? за оскорбление могил они понесли наказание. А диспут про многие/немногие несостоятелен по причине уже устоявшихся взглядов и малой базы для сравнений, это было мое ИМХО, как и любой мой пост, если он не является цитатой. Ну и никто не утверждал про большинство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 100
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    В который раз убеждаюсь, что там где "Свобода" - там будет клоунада, что они вообще несерьезные люди, цель которых тупо пропиариться.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага, записано зі слів міліції :) Знайшли достовірне джерело :)

    Жукович, коли на Різаненка напад був, розповідав, що той від міліції переховується в той час, коли Різаненко вже зі слідчими спілкувався

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ага, записано зі слів міліції :) Знайшли достовірне джерело :)

    Жукович, коли на Різаненка напад був, розповідав, що той від міліції переховується в той час, коли Різаненко вже зі слідчими спілкувався

    Я просто добавил ещё одну порцию информации, чтобы было разностороннее освещение событий, а не только слова Дрока, который известен своей склонностью однобокого повествования и выдумками.

     

    Ну а вообще, Set всё чётко по полочкам разложил.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я просто добавил ещё одну порцию информации, чтобы было разностороннее освещение событий, а не только слова Дрока, который известен своей склонностью однобокого повествования и выдумками.

     

    Ну а вообще, Set всё чётко по полочкам разложил.

    Сюжет 1+1 на цю тему: http://tsn.ua/video/video-novini/sudove-za...aporozhcya.html

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну а вообще, Set всё чётко по полочкам разложил.

    да как всегда - своим по понятиям, а остальным по закону. Вот как можно чего-то добиваться законными методами в Украине если сами судьи и другие чиновники постоянно принимаю противозаконные решения и тупо с пробором кладут на законы? Даже банально выиграть суд у ГАИ? Когда тупо игнорируются закон о предоставлении информации или даются даже не формальные, а просто отписки? Когда у нас меньше одного процента оправдательных решений судов?

     

    Вот отбросив всю остальную мишуру хоть кто-то подумайте как нужно было довести человека что-бы он сходил домой за ружьем, вернулся и застрелил обидчика? и это все не в две минуты уложилось, и он прекрасно понимал, что ему будет очень плохо после этого и даже возможно его самого убьют. В Украине первыми нарушителями закона сейчас являются те, кто этот закон должен соблюдать и именно это приводит вот к таким противостояниям возле судов. Милиция массово фальсифицирует дела и прокуратура их покрывает, почитайте тот же сайт "дорожного контроля", а ведь это только ГАИ.

     

    Просто как вариант - какие возможности были у Запорожца в противостоянии с Симоненком? В суд на него подавать? Жалобы строчить? У нас жалобы везде и всегда спускаются для проверки тем на кого жалуются :)

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот отбросив всю остальную мишуру хоть кто-то подумайте как нужно было довести человека что-бы он сходил домой за ружьем, вернулся и застрелил обидчика? и это все не в две минуты уложилось, и он прекрасно понимал, что ему будет очень плохо после этого и даже возможно его самого убьют. В Украине первыми нарушителями закона сейчас являются те, кто этот закон должен соблюдать и именно это приводит вот к таким противостояниям возле судов. Милиция массово фальсифицирует дела и прокуратура их покрывает, почитайте тот же сайт "дорожного контроля", а ведь это только ГАИ.

    Ой да ладно. Ты новости не читаешь? Да случаев, когда пьяные люди в кафешке что-то не поделили и потом один из обидчиков бежит домой/в машину за оружием, а потом стреляет в своего оппонента, сотни.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ой да ладно. Ты новости не читаешь? Да случаев, когда пьяные люди в кафешке что-то не поделили и потом один из обидчиков бежит домой/в машину за оружием, а потом стреляет в своего оппонента, сотни.

    А то, что люди говорят, что этот мент был гнидой - разве не доказывает, что это была не простая ссора?
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1863_1284610688.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ой да ладно. Ты новости не читаешь? Да случаев, когда пьяные люди в кафешке что-то не поделили и потом один из обидчиков бежит домой/в машину за оружием, а потом стреляет в своего оппонента, сотни.

    тут звучало полтора часа, как по мне - это уже не спонтанное убийство. Да и в других случаях там убивают милиционеров терроризирующих населенный пункт? Не нужно только про насилование детей опять писать, то фантазии свободовского автора, в других источниках в инете этого куска фразы нет, но есть остальное.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А то, что люди говорят, что этот мент был гнидой - разве не доказывает, что это была не простая ссора?

    Хотел бы действительно его убить из-за его делишек, то подстерег бы где-нибудь на улице, а не среди людей в кафешке ночью, что смахивает на пьяную ссору.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотел бы действительно его убить из-за его делишек, то подстерег бы где-нибудь на улице, а не среди людей в кафешке ночью, что смахивает на пьяную ссору.

    вот не знаю, как по мне - то то, что убийство было сделано открыто показывает, что это была не просто бытовая ссора, а очень долгий период отношений, накипело, как у Марвина Химейера, хотя тот тоже мог ночью подстеречь - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%...%B6%D0%BE%D0%BD

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот не знаю, как по мне - то то, что убийство было сделано открыто показывает, что это была не просто бытовая ссора, а очень долгий период отношений, накипело, как у Марвина Химейера, хотя тот тоже мог ночью подстеречь - http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B8%...%B6%D0%BE%D0%BD

    почти у каждого из нас есть человек, с которым как говорят "накипело", но никто же не идет и не стреляет... какая бы ссора не была - забирать жизнь у человека, даже если он был падлом, ни у кого права нету.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и чем ты тогда будешь отличатся от того же мента если ты завалил человека?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почти у каждого из нас есть человек, с которым как говорят "накипело", но никто же не идет и не стреляет... какая бы ссора не была - забирать жизнь у человека, даже если он был падлом, ни у кого права нету.

    никто же не говорит, что убийство это хорошо, но в то же время - вот нет у тебя других путей, законных путей, решить проблему зарвавшегося мента, что делать? Что делать с бандитом который защищен законниками? Допустим, мент угрожал семье Запорожца или даже ему самому? Никто же свечку не держал... Кто-то сломается, кто-то переедет, кто-то сделает так как сделал Запорожец и сядет в тюрьму. Проблема первых двух вариантов - мент будет и дальше беспредельничать. Почитайте в посте Дрока - что именно требуют митингующие, может поймете.

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цікаве обговорення вийшло. Висловлю і свою думку та окремі факти, які мені відомі, в тому числі від представників броварської міліції.

     

    Запорожець дійсно вистрілив у майора Симоненка, і дуже ймовірно, що діяв у стані афекту, бо в них була давня ворожнеча, і в цей вечір сталась чергова сутичка, але після того, як він вистрілив і усвідомив, що він зробив, він намагався допомогти потерпілому. При цьому поранений просто стік кров'ю, бо понад 2 години чекали на швидку. При цьому життєвоважливі органи у Симоненка не були ушкоджені і його цілком можна було б врятувати. Просто ніхто не надав йому вчасно медичну допомогу. Працівників швидкої вже начебто притягли до відповідальності за бездіяльність. Прикметно, що разом із майором міліції у той вечір також було кілька його колег - і ніхто з них не допоміг майору. Це мені днями розповів один броварський міліціонер.

     

    Тепер стосовно відповідальності за вчинок Запорожця. Він свою провину визнає та готовий понести покарання. Однак не таке, яке вимагає прокуратура, а справедливе. При цьому неодноразово під час суду захист наголошував, що справа розглядається необ'єктивно. З особової справи Симоненка вирвано кілька десятків сторінок, у яких містилась інформація про те, скільки разів його притягали до дисциплінарної відповідальності та його "міліцейську репутацію". Для тих, хто вище запитував, чому село мовчало раніше, повідомлю: село не мовчало і постійно писало скарги в різні інстанції, однак реакції не було, Симоненко і далі продовжував працювати в Семиполках. Можна собі уявити, що він робив зі "скаржниками". Однак зараз чомусь цих скарг та дисциплінарок на Симоненка чомусь не виявилось у документах. Залишились, напевно, лише копії у відправників.

     

    Стосовно засідання суду, на якому стались нещодавні події. Зрив засідання почався через те, що суд не задовольнив жодного клопотання підсудного та його адвоката, які просили заслухати низку свідків, зокрема свідків пострілу. Однак суддя відмовилась їх заслухати, односельці, присутні на засіданні, почали заступатись за Запорожця. Суддя оголосила перерву, під час якої дівчата-провокаторки залізли на стіл. Тобто засідання зірвали не ці дівчата.

     

    Стосовно затримань у залі суду. Так, можливо, дії дівчат можна розцінювати як хуліганство, але серед 7 затриманих були ні в чому не винні люди. На відео видно як третя дівчина просто стоїть і нічого не робить, не вигукує, але потім я бачила її у відділку міліції. Виходить, її забрали просто "за компанію". Також не можу собі уявити, що зробив Коханівський такого, за що і на нього одягли наручники.

     

    Стосовно "сидячого" протесту, то люди не вимагали випустити Запорожця, люди вимагали відпустити тих, кого безпідставно затримали у залі суду. Це нормальна, цивілізована вимога. І логічно, що люди блокували виїзд - зважаючи на вимогу. Тому застосування сил "Беркуту" та "Грифону" проти мирно сидячих людей було занадто радикальними діями.

     

    Так, серед мітингувальників були люди, які поводились не зовсім адекватно, але таких було всього кілька людей. Решта ж вели себе цивілізовано.

     

    Стосовно голосної музики (три пісні по колу), яка начебто заважала працювати працівникам суду, то це, по-перше, неправда, бо підтримати Запорожця приїхало кілька українських музкантів і вони співали вживу чимало пісень, по-друге, не цілий день, а лише кілька годин, поки мало тривати засідання, а по-третє, будь-яке протестне мирне зібрання передбачає створення шуму. Приміром, якщо люди виступатимуть проти незаконної забудови, галасуватимуть та привертатимуть увагу перехожих, то вони теж заважимуть працювати всім у довколишніх офісах, то що - значить не протестувати?!

     

    Найбільше у пості Setа мене здивувала репліка про проплачених активістів, і навіть точну цифру названо ))) З тих, хто був на мітингу, я знаю багатьох людей, і тому читати про проплаченість просто навіть неприємно. Ця репліка Setа підриває у мене довіру до всього, що він написав, бо зазвичай звинувачення про "проплаченість" лунають від тих, у кого "завдання" таке - закинути у дискусії думку про проплаченість.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о каком состоянии аффекта может идти речь ,когда человек сходил домой за ружьем и вернулся обратно? сколько времени прошло? можешь погуглить что такое состояние аффекта.

    незаконно задержали: кто сделал такое заключение, дядя Петя из Урюпинска? Ты хочешь сказать, что Беркут силой расчищал путь? слегка оттолкнул людей ладошами. видимо ты не видела, как по другому Беркут может расчищать путь. Ну забрали девушку, написала объяснительную и выпустили ее. Почему же она, вся такая пушистая не покинула, зал заседания когда обезьяны начали по столам прыгать?

    я лично свидетель того, что музыка крутилась одна и та же по кругу и на вопрос в чем героизм подсудимого никто ничего не смог ответить, ради интереса хотел отчество Запорожца спросить, но пожалел "демонстрантов" что бы не так позорились. это было не на последнем заседании. на фотках есть, люди которые неоднократно были замечены на провоцировании милиции, причем по разным делам и "агитациям" так это у них хобби такое или все же работа?

    опят таки, если были бы юр. грамотными, то понимали бы почему отказали в опросе ново выявленных свидетелей.

    я не в коем случае не защищаю Симоненка и не оправдываю Запорожца, меня беспокоит тот факт, что идет перекручивание реальности и манипулирование смыслом в свою сторону, только вот для чего? Пиар перед выборами?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о каком состоянии аффекта может идти речь ,когда человек сходил домой за ружьем и вернулся обратно? сколько времени прошло? можешь погуглить что такое состояние аффекта.

    на жаль, я дійсно не лікар і не можу сказати, як називається такий стан, у якому нормальна людина бере рушницю і вбиває того, кого половина села ненавидить за знущання і перевищення повноважень.

     

    незаконно задержали: кто сделал такое заключение, дядя Петя из Урюпинска? Ты хочешь сказать, что Беркут силой расчищал путь? слегка оттолкнул людей ладошами. видимо ты не видела, как по другому Беркут может расчищать путь.

    слегка оттолкнул? я була в кількох метрах від цього "слегка" і те, як беркутівці розтягували людей, я не можу назвати "слегка" аж ніяк. це я називаю "силою", бо це і є "силою".

     

    Ну забрали девушку, написала объяснительную и выпустили ее. Почему же она, вся такая пушистая не покинула, зал заседания когда обезьяны начали по столам прыгать?

    А чому вона повинна тікати із зали суду, якщо вона знаходиться там на законних підставах під час перерви? Від страху, що її випадково "запакує" міліція?

     

    я лично свидетель того, что музыка крутилась одна и та же по кругу

    можливо раніше, але не минулого разу. на відео є виступи музикантів.

     

    и на вопрос в чем героизм подсудимого никто ничего не смог ответить, ради интереса хотел отчество Запорожца спросить, но пожалел "демонстрантов" что бы не так позорились.

    ну при мені різні активісти між собою обговорювали справу Запорожця по суті, в деталях, люди розуміли, де вони і кого підтримують. Я не знаю його по батькові, а яке це має значення?

     

    это было не на последнем заседании. на фотках есть, люди которые неоднократно были замечены на провоцировании милиции, причем по разным делам и "агитациям" так это у них хобби такое или все же работа?

    ну я була там кілька разів. це моя робота. я журналіст )) а якщо серйозно, то прошу показати фото і вказати на конкретних людей, щоб ми наступного разу придивились до них пильніше, може Ви дійсно маєте рацію.

     

    опят таки, если были бы юр. грамотными, то понимали бы почему отказали в опросе ново выявленных свидетелей.

    це легко виправити. скажіть, чому - і я буду розуміти.

     

    я не в коем случае не защищаю Симоненка и не оправдываю Запорожца,

    я теж. я просто намагають співспавити відомі мені факти та виробити власний погляд на цю ситуацію.

     

    меня беспокоит тот факт, что идет перекручивание реальности и манипулирование смыслом в свою сторону, только вот для чего?

    так, це дійсно відбувається. і кожна сторона робить це у свою сторону.

     

    Пиар перед выборами?

    чий?
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне вот лень что-то ещё писать, но то что Запорожец совершил убийство в состоянии аффекта полная ерунда. Это если пырнул бы ножом того майора на месте, то можно было бы ещё что-то утверждать, но после пьяной ссоры пойти домой, открыть дверь, найти ружье, зарядить его, выйти и закрыть дверь, вернуться в кафешку и только потом выстрелить - это же явное осмысленное действие. Сколько там дают за умышленное убийство в пьяном виде?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне вот лень что-то ещё писать, но то что Запорожец совершил убийство в состоянии аффекта полная ерунда. Это если пырнул бы ножом того майора на месте, то можно было бы ещё что-то утверждать, но после пьяной ссоры пойти домой, открыть дверь, найти ружье, зарядить его, выйти и закрыть дверь, вернуться в кафешку и только потом выстрелить - это же явное осмысленное действие. Сколько там дают за умышленное убийство в пьяном виде?

     

    вроде он был трезв. я ошибаюсь?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Как вообще кто-то что-то может писать. Пишите какую-то чушь. Никто толком нехера не знает, ксатрикс что-то там в своём духе пишет (херню тупорылую, как всегда).

    Убил человека - тюрьма.

    Если же вынудил убить, или же не было другого выхода - тоже тюрьма, только срок поменьше.

    Были бы все, как он, что-то бы со страны нормальное вышло. А все как всегда, сидят как кусок гавна, нехера не делают для того, что бы что-то изменить. Интернет - воины мать его. И я в том числе.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Жорсткими сутичками мітингувальників зі спецзагонами МВС закінчилось сьогоднішнє засідання Броварського суду по справі Віталія Запорожця. За попередніми даним чотирьох людей затримано.

     

    Рішенням Броварського міжрайонного суду, Віталія Запорожця за вбивство дільничного міліціонера села Семиполки Миколи Симоненка засуджено до 14 років ув’язнення. Термін рахуватимуть з 6 вересня 2011 року. Суддя зазначила, що Запорожець в момент скоєння злочину був в стані алкогольного сп’яніння (проте міг давати оцінку своїм діям), а вбитий Симоненко навпаки – тверезий. Це категорично заперечує сторона захисту та більшість свідків. Протягом судового процесу суд відхиляв майже усі клопотання адвоката засудженого та не брав до уваги низку доказів, на яких наполягала сторона захисту.

     

    ФОТО ТА ВІДЕО жорсткого розгону мітингувальників на МПЗ: http://pravo-znaty.org.ua/vitaliyu-zaporoz...ami-foto-video/

     

     

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нагадаємо, що більшість односельців Запорожця звинувачують загиблого міліціонера Симоненка у постійних знущаннях над людьми, зокрема в побитті мешканців села, здирництві та з?валтуваннях дівчат.

    угу, и вспомнили это только после убийства.
    И вечный бой! Покой нам только снится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    угу, и вспомнили это только после убийства.

    І я про те зброд дикунів захищають кримінал вбивцю роблять з нього (героя) і самі не краще нього не законо слухняні, мат перемат я дивуюсь як цей весь кримінал не взяли в кільце і не відправили туди куди вони заслуговують по далі від нормального суспільства. Це жах до того ще оприлюднювати не потріб залякуючи населення своїми бандитськими діями, мабуть ці (герої) вже стоять на обліку там де потрібно. До речі селян там зовсім не видно...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..