Перейти до змісту
  • Політика
  • Опитування на тему "Якою має бути політична сила?"


    ALee

    Якою має бути ідеальна політична сила?  

    21 користувач проголосував

    1. 1. Якою має бути політична партія, щоб Ви за неї охоче проголосували на виборах?

      • Багатою (члени партії повинні бути дуже заможними людьми, тоді вони не будуть красти при владі)
        2
      • Щедрою (виборчий фонд партії має бути якомога більшим, щоб перед виборами партія надала благодійну допомогу багатьом людям)
        0
      • Лідерною (у партії має бути відомий та популярний лідер, він має постійно світитись у ЗМІ)
        3
      • Командною (світитись у ЗМІ повинен не лише лідер партії, а й інші члени партії, бо партія - це команда)
        5
      • Молодою (у партії мають бути переважно молоді люди, бо саме вони можуть змінити цю країну)
        5
      • Досвідченою (у партії мають бути переважно дорослі люди, які вже мають досвід "роботи" у владі і знають, що і як робити)
        0
      • Прозорою (партія повинна публічно звітувати перед громадою про свій передвиборчий фонд
        6
      • Небагатою (виборчий фонд партії має бути сформований самими людьми, а не олігархами)
        4
      • Дієвою (члени партії повинні мати "історії успіху" боротьби за зміни в країни, відстоювання прав громадян тощо)
        5
      • Програмною (партія повинна пропонувати чітко прописаний розвиток країни на найближчі 5 років)
        4
      • Новою (партія має бути створеною нещодавно, бо всі давно існуючі партії вже давно себе дискредитували)
        6
      • Свій варіант (напишу в коментарях)
        5


    Рекомендовані повідомлення

    Зважаючи на те, що зовсім скоро нам доведеться обирати політичну силу на виборах, пропоную вже зараз подумати над тим, що буде для нас, як для виборців, вирішальним.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не важно какая партия, главное чтобы слова не расходились с делом. Кстате это не так уж трудно сделать, просто нужно браться за посильные дела.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не важно какая партия, главное чтобы слова не расходились с делом. Кстате это не так уж трудно сделать, просто нужно браться за посильные дела.

    А наприклад? Які посильні справи могли б переконати?
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А наприклад? Які посильні справи могли б переконати?

    Да не важно какие, "вода камень точит", тут главное не количество, а упрямый профессионализм. Каждый человек должен делать то что умеет, а ещё лучше если он может это делать и государство ему не мешает. Что в нашей стране никак не получается даже у "хороших" политиков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Политическая сила должна быть хладнокровной и работать по принципу 92% народу, 8% себе!
    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    92% народу, 8% себе!

    Какая точная формула :-) Но на практике скорее наоборот.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот мне всегда было интересно. А для кого интересуетесь? B)

    Для себя? Что-то сомневаюсь!!!

    Знаю на форуме есть личности, которые ну прям ничего не *делают*, но такую агитацию ведут, что смешно просто. При этом говоря.........мне просто интересно.......или......знаю этих людей, они честные...

    Вы случайно не из этой команды? Что-то на то похоже B)

    По поводу опроса, то столько вопросов, а сводится к одному, кто бы не пришёл, всё будет на словах, а до дела будет доходить лишь 5-10% обещанного. Дорвавшись до депутатского кресла, люди превращаются совсем в других особей, там другое мышление, да что лукавить то, там БОЛЬШИЕ ДЕНЬГИ!!!

    И что значит молодых выбирать? Это каких, тех что были на прошлых выборах по типу ХДС? хах, спасибо. Как говорится.....кто насытился, тот успокоится, а кто пришёл будет долго брюхо набивать...

    Да со списка тогда долго смеялись. Ну да суть то не в этом, а в том , что вот эта ваша политинформация уже поднадоела людям!!! А любопытство ваше просто берёт верх B)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    капец,шо за политикания отстойная на форуме розвелась??по зомби ящику итак этой хрени хватает)

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зважаючи на те, що зовсім скоро нам доведеться обирати політичну силу на виборах, пропоную вже зараз подумати над тим, що буде для нас, як для виборців, вирішальним.

    Знову шукають зомбі, поооочалось ділення хороших на поганих, свій - чужий ох ці політикани як би добре без вас жилось простим громадянам. Може хватить втягувать людей до каки.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я запитую, не тільки тому, що мені цікаво. Я запитую тому, що хочу, щоб люди замислились над власними критеріями для вибору. Бо це, на мою думку, важливо.

     

    Якщо когось політика не цікавить і хтось вважає її брудною справою, то ніхто Вас не змушує нею цікавитись і писати коментарі чи брати участь у голосуванні - на форумі чи на дільницях.

     

    Просто я вважаю, що політика буде брудною справою до тих пір, поки до неї будуть так ставитись. Хтось давно придумав цей міф, щоб нормальні, порядні та чесні люди оминали цю сферу, тоді легше красти, дерибанити і т.д. І хтось, на жаль, досі підтримує цей міф і ведеться на цю дискредитаційну технологію.

     

    Якщо вам не подобаються нинішні політики, змініть це: йдіть у політику самі, підтримуйте нормальних людей у політиці, будьте активними тощо.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я запитую, не тільки тому, що мені цікаво. Я запитую тому, що хочу, щоб люди замислились над власними критеріями для вибору. Бо це, на мою думку, важливо.

    Лучший выбор - против всех.

    А что ты хочешь - это очевидно, можно не озвучивать - своё мнение другим навязываешь. только и всего.

    А люди дело говорят - глас разума не врёт, политики - сегодня это зло. B)

    имхо.

    Хтось давно придумав цей міф, ...

    =)))

    Верно. Давно придумали. В Древнем Риме. Там же, если не в курсе, придумали и саму политику. Кстати.... она с тех пор существует по тем же самым принципам. Наведи справки, рекомендую.

    И только потом сам сможешь сказать - миф это или не миф. B)

     

    ПС

    Свій варіант (напишу в коментарях)

    никакая.

    голосовать не хожу и не собираюсь. в детский цирк лень играть. а нормальных людей там просто нет.

    (и это не озлобленность, и не нигилизмо-пофигизм. это осознанный взвешенный выбор. считаю что люди верят всем этим политиканам от простой неинформированности.

    кроме того, ни в одной современной стране политики не служат народу и его целям - так чем Украина лучше или хуже других? ничем.

    ну и, напоследок, не забываем бессмертную фразу доктора Хауза. "Все врут".)

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лучший выбор - против всех.

    А что ты хочешь - это очевидно, можно не озвучивать - своё мнение другим навязываешь. только и всего.

    А люди дело говорят - глас разума не врёт, политики - сегодня это зло B)

    имхо.

    Проти всіх - це уникнення вибору, а не вибір.

    Свою думку я не нав'язую, а висловлюю. Це різні речі.

    "Політики - зло" І? І що? Тебе це влаштовує? Це не потрібно змінювати? Нахй так буде завжди?

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проти всіх - це уникнення вибору, а не вибір.

    Говоришь _слоганами_. Чувствуется закалка. Без обид.

    Это выбор. И самый разумный. Имеющий глаза - увидит. Но не ты, да? Возрастом интересоваться не буду, он читается... опять - без обид. На правду ведь не обижаются, верно?

     

    Свою думку я не нав'язую, а висловлюю. Це різні речі.

    Навязываешь. Со стороны, как бы, виднее ;)

    Потому люди и возмущаются.

     

    А я вообще мог тебе ничего не писать - уже неделю просто читаю эти темы и ничего не пишу. Но твоё возмущение не уместно. Вот и уточняю, почему народ негативно относится к подобным темам - они бессмысленны потому что... (см. выше). И по той же причине - просто всем надоели.

     

    "Політики - зло" І? І що? Тебе це влаштовує? Це не потрібно змінювати? Нахй так буде завжди?

    Крупнокалиберным пулемётом по всему деп.корпусу и иже с ними. И меня всё устроит. Не шучу.

     

    Ты хоть в теории знаешь политологию, социологию и политтехнологии?? Похоже что нет.

     

    В любом случае - извини если обидел. Тут пишу всего лишь своё маленькое скромное мнение. На истину в последней инстанции не претендую. Как некоторые другие ораторы... =/

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я кажу не слоганами. Я кажу те, що справді думаю. Шкода, що розчарування та упередження людей настільки сильне, що вони вже не здатні відрізнити справжнє від "політтехнологічного".

    Мізантропія, цинізм та нігілзм - це шлях в нікуди, і я вважаю, що кожна жива, розумна, притомна людина повинна бути політично активнобю у час, коли в країні відбувається те, що відбувається у нас.

    І я така не одна, хто так вважає. Озирнись довкола, зайди на "Українську правду", почитай колонки Сергія Жадана на сайті "1+1"...

     

    ПС: грамотність та фахове знання мови (за освітою я журналіст) - не слогани ;)

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Торопишься с ответами. Плохо.

    Вешаешь ярлыки на людей - тоже не очень хорошо.

    И, вероятно, не прочла полностью мой 1й пост выше.

     

    Журналист... политический... Ваша работа освещать факты, а не искажать их. Мне кажется.

     

    В общем, если кратко - в сказки верят только дети.

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    но кого то же выбрать надо? кто то листовки раздает, кто мат.помощь пенсионерам, а кто и в инете агитирует :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    но кого то же выбрать надо? кто то листовки раздает, кто мат.помощь пенсионерам, а кто и в инете агитирует :)

    тех, кто будет отчитываться о своей работе перед избирателями, как и положено по закону.

    вот только - как узнать кто будет отчитываться?? вопрос...

     

    и кто сказал что "надо"? власти? или закон? и то и то - у нас, конечно, хорошие и правильные, получается? раз им верить должны... тоже вопрос.

    и вопрос вопросов - что делать с админресурсом и голосованием народных масс "по фотографии" (т.е. за того "кто больше понравился")?

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Торопишься с ответами. Плохо.

    :D Редагуєш свої пости вже після того, як я на них відповіла? Показово ))

     

    Вешаешь ярлыки на людей - тоже не очень хорошо.

    Де?

    И, вероятно, не прочла полностью мой 1й пост выше.

    Ага, який ти вже після моєї відповіді відредагував ))

     

    Журналист... политический... Ваша работа освещать факты, а не искажать их. Мне кажется.

    Тобі не здається. Так і є - висвітлювати, а не спотворювати. Маєш приклади зворотнього?

     

    В общем, если кратко - в сказки верят только дети.

    І найголовніша казка, у яку досі вірять навіть дорослі діти: що все зміниться на краще само собою і нічого для цього робити не треба.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кроме того, ни в одной современной стране политики не служат народу и его целям .

    звідки інфа? з власної голови? ну тоді це не доконаний факт, а суб'єктивна думка. і досить категорична. і контраверсійна. і потребує фактів для підкріплення.
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    звідки інфа? з власної голови?

    хамство. браво =/ теперь верю, что вы журналист, в "лучших" наших традициях. обвешать с ног до головы ярлыками:

    Мізантропія, цинізм та нігілзм

    потом - нахамить, попытаться обозвать взрослыми детьми. обвинить в надуманных аргументах "из собственной головы" (а ваши слова не из вашей головы идут? а откуда? повторяете заученные чужие слова??? учитесь общаться с людьми тогда, плиз)

    начинаю сомневаться что вы ещё не студентка с промытыми мозгами и юношеским максимализмом наперевес.... =/

    на резкость - резкость. не обижайтесь.

    считаете народ тупым и глупым, а потом на него же и обижаетесь. а чего так?? народ же глупый, чего с ним разговаривать и в чём то убеждать?.. мы же все, по вашему, "нигилисты, цинисты, мизантропы". чего с нами такими сирыми и убогими разговаривать тогда?? не понятно :D

     

    и удачи вам в вашей отчаянной борьбе с Ветряными Мельницами.

    Змінено користувачем Mikele
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хамство. браво =/ теперь верю, что вы журналист, в "лучших" наших традициях. обвешать с ног до головы ярлыками:

     

    потом - нахамить, попытаться обозвать взрослыми детьми. обвинить в надуманных аргументах "из собственной головы" (а ваши слова не из вашей головы идут? а откуда? повторяете заученные чужие слова??? учитесь общаться с людьми тогда, плиз)

    начинаю сомневаться что вы ещё не студентка с промытыми мозгами и юношеским максимализмом наперевес.... =/

    на резкость - резкость. не обижайтесь.

    считаете народ тупым и глупым, а потом на него же и обижаетесь. а чего так?? народ же глупый, чего с ним разговаривать и в чём то убеждать?.. мы же все, по вашему, "нигилисты, цинисты, мизантропы". чего с нами такими сирыми и убогими разговаривать тогда?? не понятно :D

     

    и удачи вам в вашей отчаянной борьбе с Ветряными Мельницами.

    Ок :D

    А тепер давайте по порядку. Я просто створила дане опитування і висловила свою думку. А що зробив ти?

    Спочатку написав "своё мнение другим навязываешь. только и всего", безпіставно мене звинувавши у тому, чого не робила.

    Потім заявив "Наведи справки, рекомендую. И только потом сам сможешь сказать - миф это или не миф", звинувативши мене у невігластві, знову ж таки безпідставно.

    Після цього повісив ярлик "Говоришь _слоганами_. Чувствуется закалка".

    На моє твердження, що я нікому нічого не нав'язую, а просто висловлюю власну думку, почав нав'язувати свою власну оцінку моїм діям, переходячи на особистості, написавши "Навязываешь. Со стороны, как бы, виднее".

    Потім взагалі написав "Но твоё возмущение не уместно", що при бажанні можна розцінити як цензуру.

    Потім знову звинуватив у невігластві - "Ты хоть в теории знаешь политологию, социологию и политтехнологии?? Похоже что нет". Сам запитав, і сам відповів ))

    Навішавши спочатку на мене купу ярликів, звинуватив у цьому мене - "Вешаешь ярлыки на людей - тоже не очень хорошо"

    Першим сказав про казки і дітей ;) Хоча це і не образливо для мене ))

     

    І стосовно останньої репліки, то скажу просто: у моєму віці вже не говорять чужими словами, а мають для висловлення і відстоювання своїх переконань власні слова. Крім того, у моєму віці я вже знаю, що на безпідставну різкість потрібно інколи відповідати різко, інакше той, хто перший почав хамити, так і буде продовжувати хамити.

     

    Я не вважаю людей тупими та дурними, інакше я б не писала тут взагалі. А в цій дискусії я беру участь лиш тому, що вірю, що насправді ти розумна людина і аргументами тебе можна переконати (а не нав'язати силоміць). При цьому зауважу, що я не нав'язую нікому нікого, а просто закликаю інших бути активними, думати, аналізувати, діяти. Але коли я наштовхуюсь на грубість, я свідомо відповідаю більш різкими фразами у відстоюванні власної думки.

     

    А мій юнацький максималізм, як ти його назвав, неодноразово ставав мені у пригоді. І коли ми проводили літературний конкурс "Проза міста", і коли організовували велоекскурсію по історичних місцях Броварів, і коли ми започатковували "Язикатий буккросинг", у коли фестиваль "Білоруська весна" проводили, і коли захищали дерева у парку від знищення, і коли я писала заяви до міліцію про перешкоджання діяльності журналістів, і коли ходила в прокуратуру скаржитись на дії міліції... Список можу продовжити. Якщо треба, звісно. А що для того, щоб змінити цей світ, зробив ти? Риторичне запитання від максималістки.

     

    ПС: скільки мені років, не важко дізнатись у соцмережах - я є на Фейсбуку, і ВКонтакті. Але щоб ти довго не шукав, напишу тут - 28.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Станом на сьогодні за результатами даного опитування можна сказати, що політична сила має бути:

    Командною (світитись у ЗМІ повинен не лише лідер партії, а й інші члени партії, бо партія - це команда)

    Молодою (у партії мають бути переважно молоді люди, бо саме вони можуть змінити цю країну)

    Прозорою (партія повинна публічно звітувати перед громадою про свій передвиборчий фонд)

    Небагатою (виборчий фонд партії має бути сформований самими людьми, а не олігархами)

    Дієвою (члени партії повинні мати "історії успіху" боротьби за зміни в країни, відстоювання прав громадян тощо)

    Новою (партія має бути створеною нещодавно, бо всі давно існуючі партії вже давно себе дискредитували)

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати слоган кто против всех тот избегает выбора - это и есть принуждение человека по сути делать не совсем то что он думает или хочет.Так что нечего сбивать трезвомыслящих,еще раз я убедился что не все дурачки такие что б вестись на этот слоган заезженный:)Тоже кстати технология политическая:)

     

    Лично я только в этом году понял что является самым правильным выбором лично для меня,акцентирую,лично для меня(что б не пытались снова вашу зомбированность мне пытаться втюхать,это к молодым):

    так вот,я пойду на участок,возьму бюллетень свой,скорее всего там будет отсутствовать пункт против всех,что еще раз дает понять что власть избавляется от здравых людей,и раз мне не импонирует ни один из кандидатов,то логично что я не как стадное животное буду ставить хоть за кого то,я просто перечеркну свой бюллетень и брошу его в урну для голосования,что фактически его сделает не пригодным и не действительным,что б быть уверенным что мой голос(именно выбор мой!) все таки дойдет,а именно что я не хочу ни тех ни других,потому как это абсурд,а поймет это только кто либо,но уж явно не вы,дорогие авторы всех этих "незаангажированных" тем:)

    Удачи вам на выборах,может хоть тогда успокоитесь,что тоже будет логичным,ведь там начнется совсем другая жизнь и интересы;)

     

    Иногда мне кажется нам все таки нужен конец света,только тогда можно будет начать все с нового листа после,а сейчас это невозможно в один миг поменять во всем мире политический и финансовый устрой(Ющенко и все ваши попытались уже в отдельно взятой стране,хорошо что хоть не как Кеннеди или Кинг закончил,хотя он и мизинца их не стоит,просто аналогия),тогда нет разницы какое лицо сядет в этот раз в кресло,когда доллар везде тот же,как и блага для них,а не для нас.

    А вы все летаете...

    Змінено користувачем V.ToS

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати слоган кто против всех тот избегает выбора - это и есть принуждение человека по сути делать не совсем то что он думает или хочет.Так что нечего сбивать трезвомыслящих,еще раз я убедился что не все дурачки такие что б вестись на этот слоган заезженный:)Тоже кстати технология политическая:)

     

    Лично я только в этом году понял что является самым правильным выбором лично для меня,акцентирую,лично для меня(что б не пытались снова вашу зомбированность мне пытаться втюхать,это к молодым):

    так вот,я пойду на участок,возьму бюллетень свой,скорее всего там будет отсутствовать пункт против всех,что еще раз дает понять что власть избавляется от здравых людей,и раз мне не импонирует ни один из кандидатов,то логично что я не как стадное животное буду ставить хоть за кого то,я просто перечеркну свой бюллетень и брошу его в урну для голосования,что фактически его сделает не пригодным и не действительным,что б быть уверенным что мой голос(именно выбор мой!) все таки дойдет,а именно что я не хочу ни тех ни других,потому как это абсурд,а поймет это только кто либо,но уж явно не вы,дорогие авторы всех этих "незаангажированных" тем:)

    Удачи вам на выборах,может хоть тогда успокоитесь,что тоже будет логичным,ведь там начнется совсем другая жизнь и интересы;)

    Не голосуючи взагалі, голосуючи проти всіх або псуючи бюлетень, на жаль, людина просто перекладає усю відповідальність за результати виборів на інших, фактично вона дозволяє ІНШИМ вибирати за неї, втрачаючи власний шанс щось змінити у цій країні. Якби голос "проти всіх" щось змінював чи на щось впливав, це мало б сенс. Та, на жаль, у нас така виборча система, що ці голоси НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ НІКУДИ. Якби, наприклад, відповідно до відсотка, який набрав варіант "проти всіх" скорочувалась кількість місць у парлементі, це мало б хоча б якесь значення, а так, на жаль, таке волевиявлення ні на що не впливає і нічого не змінює. Це по-перше.

     

    А по-друге, насправді дуже рідко буває так, що дійсно немає за кого голосувати, просто люди не хочуть розбиратись, думати та аналізувати. Простіше просто навішати на всіх без розбору ярликів та відмахнутись від свого громадянського обов'язку вибирати своє майбутнє. Продублюю свій пост із ЖЖ, який я написала кілька років тому, після місцевих виборів:

     

    Активний виборець

    От дехто з легкістю каже "Я не пішов на ці вибори, бо там нема за кого голосувати", а дехто з гордістю ставить галочку біля варіанту "Не підтримую жодного кандидата", а хтось взагалі категорично заявляє, що всі політики - мудакі за визначенням, нормальна людина в політику не піде... І цим, на мою думку, просто перекладають відповідальність на "інших, які вибрали йому не ту владу", на недосконалість світу, на недосконалість людської природи, на будь-що і будь-кого, аби лиш не бути активним виборцем.

    Бо не буває так, що ну всі без винятку погані, але щоб знайти когось достойного, треба докласти зусиль. Звісно, легше бути пасивним виборцем, сидіти і чекати, доки кандидат до тебе прийде сам , а ти зачиниш перед ним двері, бо в тебе немає часу і в тебе купа важливіших справ, або чекати на листівку чи буклет про кандидата, який ти візьмеш із поштової скриньки і викинеш одразу до смітника, нарікаючи, що стільки макулатури знову наробили, або чекати, поки кандидат запросить тебе на публічну зустріч, і не прийти на неї знову ж таки через брак часу та заклопотаність. А потім щиро бідкатись, що ніхто не викликає у тебе довіри, ніхто не вартий твого голосу, бо завтра вибори, а ти про них нічого не знаєш, в очі не бачив, не чув і не знаєш, хто всі ці люди, які хочуть стати депутатами. Ти не знаєш ані їхньої мотивації, ані їхнього життєвого шляху, нічого не знаєш. І переконаний в тому, що це вони винні, що ти нічого про них не знаєш...

    Але що зробив ти, щоб дізнатись про них те, чого тобі не вистачає, щоб обрати найдостойнішого? Ти прочитав їхні біографії, їхні програми, прийшов на зустріч, погодився на розмову? Знайшов контакти та сам запросив його на зустріч? Бо тобі не байдуже, бо тобі важливо, бо тобі цікаво почути та побачити кожного з тих, хто зареєструвався кандидатом в депутати від твого округу або пішов по списку від тієї чи іншої партії? Бо ти розумієш, що вибори - це твій шанс змінити це вічне "всі політики погані", бо ти проголосував за іншого, за того, який був вартий твого голосу, бо ти шукав і знайшов його серед тих, хто хотів прийти до влади. Бо ти - активний виборець.

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не голосуючи взагалі, голосуючи проти всіх або псуючи бюлетень, на жаль, людина просто перекладає усю відповідальність за результати виборів на інших, фактично вона дозволяє ІНШИМ вибирати за неї, втрачаючи власний шанс щось змінити у цій країні. Якби голос "проти всіх" щось змінював чи на щось впливав, це мало б сенс. Та, на жаль, у нас така виборча система, що ці голоси НЕ ВРАХОВУЮТЬСЯ НІКУДИ. Якби, наприклад, відповідно до відсотка, який набрав варіант "проти всіх" скорочувалась кількість місць у парлементі, це мало б хоча б якесь значення, а так, на жаль, таке волевиявлення ні на що не впливає і нічого не змінює. Це по-перше.

     

    А по-друге, насправді дуже рідко буває так, що дійсно немає за кого голосувати, просто люди не хочуть розбиратись, думати та аналізувати. Простіше просто навішати на всіх без розбору ярликів та відмахнутись від свого громадянського обов'язку вибирати своє майбутнє. Продублюю свій пост із ЖЖ, який я написала кілька років тому, після місцевих виборів:

     

    Активний виборець

    От дехто з легкістю каже "Я не пішов на ці вибори, бо там нема за кого голосувати", а дехто з гордістю ставить галочку біля варіанту "Не підтримую жодного кандидата", а хтось взагалі категорично заявляє, що всі політики - мудакі за визначенням, нормальна людина в політику не піде... І цим, на мою думку, просто перекладають відповідальність на "інших, які вибрали йому не ту владу", на недосконалість світу, на недосконалість людської природи, на будь-що і будь-кого, аби лиш не бути активним виборцем.

    Бо не буває так, що ну всі без винятку погані, але щоб знайти когось достойного, треба докласти зусиль. Звісно, легше бути пасивним виборцем, сидіти і чекати, доки кандидат до тебе прийде сам , а ти зачиниш перед ним двері, бо в тебе немає часу і в тебе купа важливіших справ, або чекати на листівку чи буклет про кандидата, який ти візьмеш із поштової скриньки і викинеш одразу до смітника, нарікаючи, що стільки макулатури знову наробили, або чекати, поки кандидат запросить тебе на публічну зустріч, і не прийти на неї знову ж таки через брак часу та заклопотаність. А потім щиро бідкатись, що ніхто не викликає у тебе довіри, ніхто не вартий твого голосу, бо завтра вибори, а ти про них нічого не знаєш, в очі не бачив, не чув і не знаєш, хто всі ці люди, які хочуть стати депутатами. Ти не знаєш ані їхньої мотивації, ані їхнього життєвого шляху, нічого не знаєш. І переконаний в тому, що це вони винні, що ти нічого про них не знаєш...

    Але що зробив ти, щоб дізнатись про них те, чого тобі не вистачає, щоб обрати найдостойнішого? Ти прочитав їхні біографії, їхні програми, прийшов на зустріч, погодився на розмову? Знайшов контакти та сам запросив його на зустріч? Бо тобі не байдуже, бо тобі важливо, бо тобі цікаво почути та побачити кожного з тих, хто зареєструвався кандидатом в депутати від твого округу або пішов по списку від тієї чи іншої партії? Бо ти розумієш, що вибори - це твій шанс змінити це вічне "всі політики погані", бо ти проголосував за іншого, за того, який був вартий твого голосу, бо ти шукав і знайшов його серед тих, хто хотів прийти до влади. Бо ти - активний виборець.

    Другие б выбрали за меня если б я не пришел или послушал умоляния и обещания очередного "альтруиста народного",а так как приходя я ставлю свою подпись и беру бюллетень - то это и есть мой выбор,не нужно сейчас пытаться применять то,в чем вы сами смотрю еще не совсем разбираетесь,пользуетесь наработками политтехнологов,пытаясь суть развернуть чьих либо действий и мыслей.

     

    Напомню ваш же слоган,вернее его суть:каждый имеет право на то что он считает нужным,а то то тут то там я наблюдаю как вы сами себе же и перечите,не навязывающие свое мнение,ну хватит ей богу,ну я ж не мальчик давно:)

    Продолжайте,больше в дискуссию с "программами" не вступлю в этой конкретно теме,все что хотел сказал,кому нужно услышат.

    Змінено користувачем V.ToS

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..