Перейти до змісту
  • Політика
  • Партія "ДемАльянс" йде на вибори


    Рекомендовані повідомлення

    На питання щодо джерела фінансування партії я вже відповів досить чітко, мені здається - повторювати не буду.

    А стосовно того, хто з членів МПЗ є членом ДемАльянсу - можу порадити на сайті ДемАльянсу ( http://dem-alliance.org/ ) відкрити сторінку "Осередки", знайти Київський обсласний партійний осередок і все для себе з'ясувати. Там, звичано, не повний склад осередку, але знайомі прізвища Ви побачите - це точно

    "На питання щодо джерела фінансування партії я вже відповів досить чітко, мені здається - повторювати не буду" - Сергей, на неудобные вопросы Вы предпочитаете не отвечать. Не думаю, что это простая невнимательность. <_<

    Суть моих размышлений сводилась к тому, что источник финансирования Вашей партии останется скрытым.

    Я ведь довольно тактично, однако при этом достаточно доказательно, как мне кажется, изложила подобные свои умозаключения. А в ответ получила очередную порцию "пурги". Пора включать логическое мышление, Сергей. :angry:

    "А стосовно того, хто з членів МПЗ є членом ДемАльянсу - можу порадити на сайті ДемАльянсу ..." - "достойный " Главы обласной организации ДА ответ. :angry: Но хотя бы так, а не как в прошлый раз - "а в ответ - тишина", и на том спасибо. Да и по - лучше будет, чем первый Ваш ответ на мой элементарный вопрос - " Всі броварські демальянсівці - активісти МПЗ, але не всі активісти МПЗ - демальянсівці ". Да уж, "права знати - не відняти"... :mellow:

    Ну что же, журналистку Алину Дяченко там на сайте ДА я нашла.

     

    Ребята, и после этого вы будете отстаивать аполитичность МПЗ ??? Типа, мы далеки от политики и наша деятельность на МПЗ - НИКАК не связана с предстоящими выборами ??? :mellow:

     

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 329
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Сергей. Я не писал о том, что ты имеешь отношение к ХДС!!! Я писал о кочоре. Так что ни каких закидонов и прочего не имел в виду!!!

    По поводу идеологии общей с тем ХДС что представлял качор, точнее его присутствие в ХДС тогда, становится страшно B)

    Вы тоже боретесь с написанием меню в ресторанах только на укр. языке , и прочей мелочной деятельностью, по типу провокаций ?!?

    Християнсько-демократична ідеологія у своїй основі ставить гідність людини як найбільшу цінність. Корупцію ми розглядаємо, як основний чинник, який зупиняє розвиток нашої країни та суспільства і принижує гідність громадян.

     

    Але, на жаль, часто боротьба з корупцією, виглядає дещо провокаційно.

    Ось, наприклад, після того, як Нафтогаз кілька разів відмовився надавати відповіді на запити ДемАльянсу щодо використання коштів, голова партії Василь Гацько разом з Віктором Андрусівим - членом правління ДемАльянсу прийшли особисто поспілкуватися з очільником Нафтогазу.

    У результаті охоронці їм мало не натовкли обличчя:

     

     

    Здавалося б, мала бути звичайна цивілізована розмова, а закінчилось - самі бачите як

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ребята, и после этого вы будете отстаивать аполитичность МПЗ ??? Типа, мы далеки от политики и наша деятельность на МПЗ - НИКАК не связана с предстоящими выборами ??? :mellow:

    Ніно Юріївно, Ви полюбляєте розв'язувати загадки, тому я Вам і надаю відповіді підказками, щоб Ви відчули задоволення від того, що самостійно знайшли відповідь - не ображайтесь, просто ми ж з Вами давно вже спілкуємось на "Маєш Право Знати".

     

    МПЗ вже стільки звинувачують і у причетності до Різаненка, і у причетності до ДемАльянсу - починає набридати. Будьте простіше.

    "Маєш Право Знати" поєднав небайдужих броварських активістів, ми маємо різні політичні та особисті уподобання, але нас об'єднує спільна мета - боротьба зі зловживаннями у владі. Завтра до МПЗ долучаться комуністи - окей, ми відкриті для всіх, зрозумійте це!

    Змінено користувачем Serg Illiukhin

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Християнсько-демократична ідеологія у своїй основі ставить гідність людини як найбільшу цінність. Корупцію ми розглядаємо, як основний чинник, який зупиняє розвиток нашої країни та суспільства і принижує гідність громадян.

     

    Але, на жаль, часто боротьба з корупцією, виглядає дещо провокаційно.

    Ось, наприклад, після того, як Нафтогаз кілька разів відмовився надавати відповіді на запити ДемАльянсу щодо використання коштів, голова партії Василь Гацько разом з Віктором Андрусівим - членом правління ДемАльянсу прийшли особисто поспілкуватися з очільником Нафтогазу.

    У результаті охоронці їм мало не натовкли обличчя:

     

     

    Здавалося б, мала бути звичайна цивілізована розмова, а закінчилось - самі бачите як

    Вы наверное спутали то чем занимается качор и истинную политику ХДС!

    Или то, что делает качор нормально? Тогда Сергей, ваша партия точно *утонет*!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вы наверное спутали то чем занимается качор и истинную политику ХДС!

    Или то, что делает качор нормально? Тогда Сергей, ваша партия точно *утонет*!!!

    Ні, я нічого не казав ні про Качора, ні про ХДС (ХДС - це зовсім інша партія).

    Я розповів про те, як працює ДемАльянс

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Завтра на виході з метро "Лісова" ми з колегами будемо збирати кошти на заставу для участі "ДемАльянсу" у виборах!

    Кому цікаво - підходьте, поспілкуємось особисто.

    Початок збору коштів о 18:00

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вот Ваш пост, напмисанный в мае 2012 года, в котором Вы занимаетесь политической агитацией в рамках своей...

    Так, в рамках свого блогу, своєї авторської колонки я запросив однодумців до співпраці. Це саме я зробив і на своєму особистому блозі, і на блозі Афіши-Бровари, і на блозі ДемАльянсу.

    В рамках своїх авторських колонок будь-який громадський активіст на "Маєш Право Знати" може висловлювати будь-які свої особисті думки - на те вона і авторська колонка

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ніно Юріївно, Ви полюбляєте розв'язувати загадки, тому я Вам і надаю відповіді підказками, щоб Ви відчули задоволення від того, що самостійно знайшли відповідь - не ображайтесь, просто ми ж з Вами давно вже спілкуємось на "Маєш Право Знати".

     

    МПЗ вже стільки звинувачують і у причетності до Різаненка, і у причетності до ДемАльянсу - починає набридати. Будьте простіше.

    "Маєш Право Знати" поєднав небайдужих броварських активістів, ми маємо різні політичні та особисті уподобання, але нас об'єднує спільна мета - боротьба зі зловживаннями у владі. Завтра до МПЗ долучаться комуністи - окей, ми відкриті для всіх, зрозумійте це!

    Сергей Николаевич, а когда это Вас Нина Юрьевна обвинила в связи с Павлом Александровичем Ризаненко или вообще в чем-то обвинила Павла Александровича?

    Блеснули очередным "расследованием"? Браво, как всегда "блестяще"!

    Ну, а теперь по сути Ваших претензий.

    С Вашего сайта МПЗ, образованного осенью 2011 года, мне известно:

    "Про ініціативу Громадська ініціатива "Маєш право знати" – це добровільна, некомерційна, неполітична, неформальна спільнота громадських активістів м. Бровари, яка має на меті:

     

    • популяризувати у Броварах право на доступ до публічної інформації;
    • спонукати броварчан активно користуватись цим правом та цікавитись суспільно важливою інформацією;
    • відстежувати виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у Броварах;
    • висвітлення діяльності Броварської міської ради та її виконавчих органів;
    • моніторинг роботи Броварської міської ради та її виконавчих органів на предмет вчинення корупційних дій;"
    А вот цитата из Вашего поста "Політики та народ: Хто на кого працює?", написанного в мае 2012 года, в котором Вы занимаетесь политической агитацией в рамках своей неполитической общественной инициативы: <_<

    "У Броварах нас дуже мало, але якщо Ви готові стати частиною команди "Демократичного альянсу", якщо Ви порядні і не займали корупційно-небезпечних посад у органах влади, ми будемо раді бачити Вас у своїх лавах. Вік, освіта, матеріальне становище не мають жодного значення. Головне – це бажання боротися зі свавіллям та корупцією у нашому місті, області, країні!"

     

    Я, как Вы могли заметить, уже немолодая, однако пребываю в здравом уме и твердой памяти, и снова Вам, общественным активистам, разного рода "партийцам", объясняю - существуют люди, которым не нравится, когда их пытаются ввести в заблуждение и мне абсолютно все равно, кто именно пытается манипулировать моим сознанием.

     

    Вопрос к броварским активистам. Alee! Думаю, Вы прочитаете этот пост, адресованный Иллюхину. Поэтому здесь к Вам и обращусь. Почему на СБН Вы пишете под ником? Не считаете ли Вы, что после столь многих, предъявленных Вами претензий людям на сайте МПЗ - в анонимности и "троллизме", Ваша анонимность на данном сайте свидетельствует о Вашей непринципиальности? :angry:

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так, в рамках свого блогу, своєї авторської колонки я запросив однодумців до співпраці. Це саме я зробив і на своєму особистому блозі, і на блозі Афіши-Бровари, і на блозі ДемАльянсу.

    В рамках своїх авторських колонок будь-який громадський активіст на "Маєш Право Знати" може висловлювати будь-які свої особисті думки - на те вона і авторська колонка

    Сергей, я поняла Вашу точку зрения. :(

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сергей, я поняла Вашу точку зрения. :(

    Дякую

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вопрос к броварским активистам. Alee! Думаю, Вы прочитаете этот пост, адресованный Иллюхину. Поэтому здесь к Вам и обращусь. Почему на СБН Вы пишете под ником? Не считаете ли Вы, что после столь многих, предъявленных Вами претензий людям на сайте МПЗ - в анонимности и "троллизме", Ваша анонимность на данном сайте свидетельствует о Вашей непринципиальности? :angry:

    Огого!! )) Ну взагалі-то я на цьому форумі зареєстрована вже понад 5 років і колись була активним учасником дискусій, потім активно вела щоденник, а потім Форум почав занепадати і користувачі були змушені шукати інші платформи для власної онлайн-активності, плюс з'явились соцмережі... На СБНі не було заведено реєструватись і писати під власними іменами, думаю, це було б навіть трохи дивакувато. Більшість людей, які читали мій щоденник, знають мене у реальному житті, тому я ні від кого не переховувалась і ніколи не писала з відчуттям "анонімності". Якби я реєструвалась тут зараз, я б вказала своє справжнє ім'я. Але так історично склалось, що більшість людей на цьому форумі знають мене під ніком, як і я їх. Тому Ваші "припущення" щодо моєї непринциповості недоречні. А от Ви продовжуєте грати в анонімність, на жаль. Змінено користувачем ALee
    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Огого!! )) Ну взагалі-то я на цьому форумі зареєстрована вже понад 5 років і колись була активним учасником дискусій, потім активно вела щоденник, а потім Форум почав занепадати і користувачі були змушені шукати інші платформи для власної онлайн-активності, плюс з'явились соцмережі... На СБНі не було заведено реєструватись і писати під власними іменами, думаю, це було б навіть трохи дивакувато. Більшість людей, які читали мій щоденник, знають мене у реальному житті, тому я ні від кого не переховувалась і ніколи не писала з відчуттям "анонімності". Якби я реєструвалась тут зараз, я б вказала своє справжнє ім'я. Але так історично склалось, що більшість людей на цьому форумі знають мене під ніком, як і я їх. Тому Ваші "припущення" щодо моєї непринциповості недоречні. А от Ви продовжуєте грати в анонімність, на жаль.

    Це все добре видно писати ви вмієте і гарно виправляти хто становиться вам наперекор, також я уявляю якщо ви уже були б при владі то може й силу прикладали до інакшо думаючих. Ну це так висновок після прочитаного тут в темі. І ще крім словесного по роботі цієї не відомої ГО чи партії я не знаю як її правильно назвати чи назву, ЩО ви за стільки років пишуть тут що вона існує 17 р. зробили для мешканців Броварів щоб Броварчани вас просто згадали. Одна людина безпартійна разом з громадою мешканцями одного з мікрорайонів більше зробила користі чим ваша невідома партія за всі 17 років і це не грошима, а більше чим грошима увагою і зєднавшись з громадою колективно домоглась і результат був позитивний всі вимоги були задоволені і вона цим не вихваляється не гвалтує от яка я цяця.

    Зробіть те, що до вас навіть тут звертаються з проханням форумчани і вас хоч мешканці міста будуть знать НАЖИВУ, а не віртуально ображаючою писаниною до активних форумчан і в цьому не буде у вас фінансових втрат за які ви так дуже хвилюєтесь треба тільки розумно підійти до справи не бути лінивим і трохи мати серце і співчуття. Менше займайтесь сидячи в затишному комфортному приміщенні віртуальною гарною писаниною, а фізично на живу займіться ДІЛОМ, ДІЛОМ і ЩЕ РАЗ БЛАГИМ ДІЛОМ і вас всі полюблять і підтримають! В місті Бровари маса проблем!

    Змінено користувачем Niki

    AzovPort

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це все добре видно писати ви вмієте і гарно виправляти хто становиться вам наперекор, також я уявляю якщо ви уже були б при владі то може й силу прикладали до інакшо думаючих. Ну це так висновок після прочитаного тут в темі. І ще крім словесного по роботі цієї не відомої ГО чи партії я не знаю як її правильно назвати чи назву, ЩО ви за стільки років пишуть тут що вона існує 17 р. зробили для мешканців Броварів щоб Броварчани вас просто згадали.

    А ось тут якраз мені нічим покрити.

    Ви абсолютно вірно кажете, "Демократичного альянсу" до 2011 року в Броварах не було взагалі: ні як ГО, ні як політичної партії.

    Лише у 2011 році з'явився перший броварчанин-демальянсівець, тому в нашому місті, на жаль, про ДА мало хто поки що чув.

     

    Хто знає про діяльність ДемАльянсу в інших регіонах - той нас підтримає, а хто поки що не знає - будемо заслуговувати довіру

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це все добре видно писати ви вмієте і гарно виправляти хто становиться вам наперекор, також я уявляю якщо ви уже були б при владі то може й силу прикладали до інакшо думаючих. Ну це так висновок після прочитаного тут в темі. І ще крім словесного по роботі цієї не відомої ГО чи партії я не знаю як її правильно назвати чи назву, ЩО ви за стільки років пишуть тут що вона існує 17 р. зробили для мешканців Броварів щоб Броварчани вас просто згадали. Одна людина безпартійна разом з громадою мешканцями одного з мікрорайонів більше зробила користі чим ваша невідома партія за всі 17 років і це не грошима, а більше чим грошима увагою і зєднавшись з громадою колективно домоглась і результат був позитивний всі вимоги були задоволені і вона цим не вихваляється не гвалтує от яка я цяця.

    Зробіть те що до вас навіть тут звертаються з проханням форумчани і вас хоч мешканці міста будуть знать НАЖИВУ, а не віртуальною ображаючою писаниною до активних форумчан і в цьому не буде у вас фінансових втрат за які ви так дуже хвилюєтесь треба тільки розумно підійти до справи не бути лінивим і трохи мати серце і співчуття. Менше займайтесь гарною писаниною ДІЛОМ, ДІЛОМ і ЩЕ РАЗ БЛАГИМ ДІЛОМ займіться і вас всі полюблять і підтримають! В місті Бровари маса фізичних проблем!

    Демальянс як партія існує менше року, до цього це була всеукраїнська громадська організація, яка багато що зробила, але оскільки у неї до цього часу у Бровраах не було осередку, то цілком логічно, що у Броварах "Демальянс" по суті нічого ще не робив (лише кілька запитів подав у рамках всеукраїнських кампаній по доступу до генпланів, оприлюдненню декларацій посадових осіб тощо).

    Якщо говорити стосовно окремо взятих Сергія Іллюхіна та Аліни Дяченко і їх діяльності у Броварах як громадських активістів, то казати, щоб ми зайнялись благим ділом, не зовсім коректно, бо ми ним вже давно займаємось. Однак я вірю, що ви про нашу діяльність нічого не знаєте. І для цього є кілька причин. По-перше, про нашу діяльність не пишуть у муніципальних ЗМІ, бо є така негласна вказівка для редакцій - про неугодних не писати. По-друге, щойно ти починаєш писати про свою діяльність на форумах, одразу ж починається "не розводьте політику", "політикани", "дістали вже" тощо. Дивовижний парадокс виходить: звинувачення у тому, що ми про вас нічого не знаємо, часто лунають з вуст тих, хто каже "не треба нам вашого піару", а на фоні повної інформаційної ізоляції у ЗМІ виходить, що твої справи залишаються поза увагою громадськості. Але менше з тим, усе, що ми робили і робимо, ми робимо не задля уваги - а заради справ та результату. І часто навіть нІколи думати про "піар" своїх справ. Для громадського сектору така медійна неактивність - типове явище: люди щось роблять, але не мають часу про це розповісти. Однак це погано і не правильно, і про багато говориться у громадському середовщі. Бо "історії успіху" про зроблені справи - це не лише піар. По суті такі історії має надихати інших на подібні справи, вселяти їм віру, що таки можна щось у цій країні змінити, що таки можна впливати на дії влади навтіь попри її спротив.

     

    Про те, що зробив Сергій Іллюхін у Броварах - я писала вище. І це лише невеликий перелік, перше, що спало мені на думку і про що мені відомо, бо з Сергієм ми знайомі на так вже й давно - трохи більше року. Про свою діяльність розповідати складніше, можливо, якось спробую написати "короткий звіт", зараз же можу запропонувати лиш свою автобіографію півторарічної давнини. Крім того, свою повсякденну громадську діяльність ми висвітлюємо у своїх блогах на сайті "Маєш право знати".

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Огого!! )) Ну взагалі-то я на цьому форумі зареєстрована вже понад 5 років і колись була активним учасником дискусій, потім активно вела щоденник, а потім Форум почав занепадати і користувачі були змушені шукати інші платформи для власної онлайн-активності, плюс з'явились соцмережі... На СБНі не було заведено реєструватись і писати під власними іменами, думаю, це було б навіть трохи дивакувато. Більшість людей, які читали мій щоденник, знають мене у реальному житті, тому я ні від кого не переховувалась і ніколи не писала з відчуттям "анонімності". Якби я реєструвалась тут зараз, я б вказала своє справжнє ім'я. Але так історично склалось, що більшість людей на цьому форумі знають мене під ніком, як і я їх. Тому Ваші "припущення" щодо моєї непринциповості недоречні. А от Ви продовжуєте грати в анонімність, на жаль.

    "На СБНі не було заведено реєструватись і писати під власними іменами" - а чому сайт МПЗ вирішив позбавити своїх користувачів права писати під ніками?

    " Якби я реєструвалась тут зараз, я б вказала своє справжнє ім'я." - Ви маєте можливість при бажанні, не реєструючись заново, надавати додаткові відомості про себе.

    Щодо моїх" ігор в анонімність" - хто надав Вам право вказувати іншим чи писати під ніком, чи ні?

    Крім того нагадаю, що на сайті МПЗ близько місяця тому в коментах до посту Андрія Качора "Атаки" безстатевих клонів (http://pravo-znaty.org.ua/ataki-bezstatevih-kloniv/) я повністю назвалася усім користувачам сайта. Невже вже забули?

    Але я ніколи та нікого не звинувачувала в тому, що людина має бажання писати анонімно.

     

    Вибачте, але подальше спілкування з Вами вважаю неприпустимим.

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вибачте, але подальше спілкування з Вами вважаю неприпустимим.

    Ви ж першою розпочали безпідставно "наїжджати", а тепер ще і ображаєтесь.

    Але розмова про анонімів-неанонімів виходить за рамки цієї дискусії, тому дійсно, продовжувати не варто.

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ви ж першою розпочали безпідставно "наїжджати", а тепер ще і ображаєтесь.

    Але розмова про анонімів-неанонімів виходить за рамки цієї дискусії, тому дійсно, продовжувати не варто.

    Cергей, во-первых, мое высказывание адресовалось Alee, а не Вам.

    Во-вторых, в чем я на Вас наезжаю?

    Извините, но я не верю в "особенность" Вашей партии.

    Кроме того, я просто "крайне удивилась", когда прочитала, что заявление в прокуратуру подано от ДА, а не от МПЗ. Привыкла, пока еще, верить написанному.

    Ну и Ваша откровенная агитация на сайте МПЗ, на этом сайте - является именно политической.

    Ну и зарегистрировались бы иначе, а не как МПЗ со статусом неполитической общественной инициативы. Разве Вы не понимаете, что дело не в том, в какой колонке Вы публикуете пост, а в том, что подобный пост опубликован МПЗ. Опубликуете воззвания коммунистов - тоже будете участвовать в политической агитации. И, кроме того, все это - снова перед выборами! Я же честно уже на МПЗ писала Вам, как мне надоела всякого рода предвыборная говорильня с нулевым результатом на выходе.

    Считаете, что снова занимаюсь "крючкотворством и буквоедством"? Возможно, но если Вы заявили, что МПЗ - неполитическая общественная инициатива, то она такой и должна оставаться. Иначе чем Вы тогда будете отличаться от других, кто " распространяет недостоверную информацию"?

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Разве Вы не понимаете, что дело не в том, в какой колонке Вы публикуете пост, а в том, что подобный пост опубликован МПЗ. Опубликуете воззвания коммунистов - тоже будете участвовать в политической агитации. И, кроме того, все это - снова перед выборами!

    Тобто до передвиборчої агітації пана Кравця у його авторській колонці на МПЗ Ви претензій не маєте?

     

    До речі, щойно повернулися з точки збору внесків на "Лісовій", залучали броварчан до фінансової підтримки "Дем.Альянсу"

    Найбільший внесок сьогодні - 10 грн (людина вже чула про ДемАльянс і знала, чим ми займаємось), найменший, але від того не менш для нас важливий - 5 копійок.

    Такі точки збору будуть проводитись на "Лісовій" регулярно, тому якщо у когось будуть запитання, то підходьте - поспілкуємось! Орієнтир - прапор ДемАльянсу.

     

     

    Право знати не забрати!

    Активіст громадської ініціативи "Маєш Право Знати"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тобто до передвиборчої агітації пана Кравця у його авторській колонці на МПЗ Ви претензій не маєте?

     

    Вот, в очередной раз, теперь уже Вы лично, модератор сайта МПЗ, член редколлегии МПЗ, Сергей Николаевич Иллюхин, а не "троллирующие" личности на Вашем сайте - подтвердили технологичность сайта МПЗ.

    По поводу "претензий" к г - ну Кравцю - да пиарьте, кого хотите. Антипиарьте - тоже!

    А я лучше присоединюсь к тем, которые уже ушли с сайта МПЗ, потеряв к нему доверие.

    Явно целесообразнее воспользоваться советом Салима и высадить какую - нибудь растительность у себя на участке. :)

     

    Несколько последних вопросов к Вам, г - н Иллюхин, как Главе областной организации ДА:

    1. Сколько членов ДА в Киевской областной организации?

    Имею просьбу к Вам, Сергей Николаевич, дать мне ответ по сути вопроса, а не типа -" Всі броварські демальянсівці - активісти МПЗ, але не всі активісти МПЗ - демальянсівці " или "А стосовно того, хто з членів МПЗ є членом ДемАльянсу - можу порадити на сайті ДемАльянсу ..." - т.е., в данном случае, в числовом виде.

    2. Если ДА ликвидируют, что будете делать с собранными деньгами?

    Змінено користувачем Elff

    Видел я все дела, какие делаются под солнцем, и вот, все — суета и томление духа! Еккл 1:14

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    блин ну когда они уже ее наконецто ликвидируют

    73422536_2171135909854914_75126322358166

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Смішно, коли твої власні думки та погляди хтось вважає нав'язаними "старшими товаришами". Мій світогляд сформували мої батьки, мої друзі, життєвий досвід та мій власний мозок.

     

    І шкода, що ви свідомо не хочете бачити різницю між тим, що говорять одні люди та інші. Допоки українці не навчаться відрізняти "політичних агітаторів" від справді ідейних людей, доти і будуть скаржитись на вічно погану владу.

     

    Якщо Вам дійсно цікаво, хто такий Сергій Іллюхін, погугліть, почитайте. Якби таких людей у Броварах була б хоча б сотня - ми б з вами жили б у зовсім іншому місті: у якому сесії міської ради проходять не у "закритому режимі", а з онлайн-трансляціями та вільним доступом громадян до засідань; на офіційному веб-сайті міськради містилась вся вичерпна інформація, а не "обрізані" проекти рішень без суті; суспільно важливі документи обов'язково проходили б з широким громадським обговоренням, а не кулуарно і тишком-нишком.

     

    Але навіть один Сергій впливає на дії влади: саме він писав звернення-скарги на роботу веб-сайту міськради, і після цього сайт запрацював швидше, а невдовзі взагалі було запущено новий сайт. Однак на новому сайті Броварської міськради чомусь "зникли" всі рішення ради за минулий рік. І Сергій знову подав звернення до міської ради з проханням розмістити архів рішень - і вони невдовзі були розміщені. Сергій також ініціював те, щоб на сайті міськради почали викладати ПДФ-версії офіційної міської газети "Броварська панорама" та випуски новин телестудії "Наше місто".

     

    Нещодавно Сергій, помітивши, що білборди у Броварах не містять належної дорожньої розмітки і подав до ДАІ скаргу. І що? Вже через кілька днів на рекламні конструкції у Броварах стали наносити розмітку. А це - питання безпеки дорожнього руху.

     

    І це далеко не все, що Сергій зробив. Можливо, ви скажете, що цього мало і що це все неважливе та пусте, та насправді саме з таких "малих дій" і відбуваються зміни у суспільстві. Якби кожен з нас робив щось для покращення життя у власному місті, вочевидь, змін було б набагато більше.

     

    А за підкуп виборців "пайками" та "тотальною благодійністю перед виборами" ви Сергія не агітуйте, нехай краще хоч хтось у цій країні дійсно займається громадським контролем та дбає про дотримання законності, гласність та відкритість влади. А пайки та "благодійні подарунки перед виборами" нехай роздають ті, хто потім планує відбити витрачені кошти на "посадах" депутатів.

    Ай как *много* он (МПЗ - ДемАльянс ) сделал B)

    А хотите приведу пример РЕАЛЬНОЙ деятельности НЕ полит силы , НЕ пиарщиков себя любимых?!?

    За прошлый , поза прошлый год , поза поза прошлый год ( это то, в чём я принимал участие, так как это было и раньше ), ОБЫЧНЫЕ ЛЮДИ, раз в месяц, собирали СВОИ деньги, покупали продукты, предметы первой необходимости, вещи и т.д. и всё это развозили по детским домам, домам пенсионеров!!!

    А знаете как называется эта партия, которой НЕТ? Да ни как!!! Это были мои друзья, друзья друзей и просто не знакомые люди ............БАЙКЕРЫ!!!!!!!!!! Сами собирали деньги, в своём кругу и ездили по заведениям, перечисленным выше и, просто помогали, без рекламы каких то партий и т.п.

    А демальянс, мпз и прочие что делали?!? Бегали по кабинетам с бумажками, лифты фотографировали и блин, просто смешно.......загран паспорта помогали получить, ужас блин, какая помощь народу :lol: и так 17 лет.

    Займитесь РЕАЛЬНЫМИ делами, не пиарьтесь на каждом углу!!!

    Лично Вам, мадам, советую взять тряпочку с растворителем, и пройтись по Броварам и стереть Вашу деятельность прошлых выборов B) надписи ХДС на домах B) Это же ваше творчество, вот вам и РЕАЛЬНО исправлять!!! Качору уже задавали этот вопрос, съехал B) Покажите на что вы способны!

    А то ваши писания уже поднадоели ВСЕМ!!!

    Удачи Вам в Вашем *не* лёгком *труде* , стирания с домов, своей деятельности!!!

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ давайте собирать голоса за полную ликвидацию партии- ДемАльянс- и этого поста. :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так вот кто дома красными писульками пачкал. увижу кто такое делает (библиотеки, почта, горсовет,дома,больница) словлю и голову разукрашу тем же баллончиком. Змінено користувачем Скайуокер
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так вот кто дома красными писульками пачкал. увижу кто такое делает (библиотеки, почта, горсовет,дома,больница) словлю и голову разукрашу тем же баллончиком.

    Они сейчас скажут, что это не они, это провокация B) Нагадили и в кусты B)

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я правильно зрозумів, що Ви вважаєте, що в політику йдуть виключно покидьки, а чесним людям там робити нічого?

    Витосу и СтантРайдеру лучше просто не отвечать, это два местных тролля которые влазят во все темы и у них личная неприязнь к Дроку и всем кто его поддерживает. У них просто замечательная точка зрения - все мудаки и одни они в белом, и если кто-то делает не так как они думают - то тоже мудаки. Они считают, что раз есть уже вот такая фиговая власть - то пусть она будет и менять ничего не нужно, лучше пусть пилят тихонько бабло, а мы и сами детям поможем, и на дороги скинемся и на больницы... только зачем нам тогда государство? Вот за это сообщение мне еще как обычно пригрозят физическим контактом - типа скажи все это в глаза, это тоже их подход: кто способен нарушать закон - тот и прав.

    Змінено користувачем ukrainian
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..