Перейти до змісту
  • Мобільний зв'язок
  • Посоветуйте тел. для девушки


    Гість plyutik

    Рекомендовані повідомлення

    А что вы думаете о NOKIA 7270?

    Сомневаюсь, покупать его или нет? :)

    ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нокиа 3310 :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ксинг, ты ваще нихера не шариш в телефонах. вот как раз радио и есть в ЛГ М4410, ето тупо "Музыкальный" телефон. и только попробуй поспорь со мной! :evil:

    Кумедний ти, дядьку... Нема там радіо!

    Бомбовый телефон NOKIA 6681!!!

    30126[/snapback]

    От тут я згоден. Але за тих бабок, які фіннннни за нього хочуть зідрати, не вартий. А якщо ціну не враховувати - дуже классна модель, функціональна і приємна.

    А что вы думаете о NOKIA 7270?

    Сомневаюсь, покупать его или нет? :)

    30099[/snapback]

    ІМХО: 7270 - ГавНокія в своєму репертуарі....

    Подивимося ближче:

    Зовнішній вигляд - пречудовий! 5 балів (із 5)

    Аккум Li-Ion 760 мАч - так собі, на 4

    Моніторчик: ТFT 128×160 цветов: 65536 - та собі, дуже посередньо. Сьогодні більш прийнятними є екранчики 176*220 262 тис. кольорів. Мені уже й такого мало - хочу як мінімум QVGA 320*240 і розмір не менше 2,2 дюйми... 3, 5 бали

    Зовнішній моніторчик: STN (технологія моніторів, які особливо погано видно на сонці. У нормальних розкладушках зовнішній екранчик ставлять такий, щоб було видно на сонці, або TFT, або OLED - найбільш яскраві екрани на сьогодняшній день, іх також полюбляють пихати в мп3-плеєри), количество оттенков : 4096 96 x 65 - Ну, добре що хоч він є - 2 бали

    SMS, MMS, WAP, GPRS, EDGE, E-mail клиент, ИК-порт. EDGE- це добре. Але де ж Вluetooth??? Хіба бувають телефони з EDGE але без Вluetooth? Так, бувають. Це гавнокія 7270. Про безпроводну ганітуру та зручний обмін з іншими телефонами мелодіями, картинками, записами телефонної книги можна відразу забувати.- 3 бали

    Звук Полифонические : 40-тональные, MP3, AAC, AMR, MIDI, SP MIDI тут наче все ОК. 5 балів

    Камера VGA (640 x 480), 0.3 Megapixels , Zoom : x 4, Возможность записи видео со звуком - мда, на камеру пожлобилися. І не 2 Мп, і не 1,3МП, навіть не 1 МП - а тільки 0,3. Мені взагаліто пофіг ті камери телефонні, але не принято якось у нас в телефони, дорожчі 200 баксюків камери менше мегапикселя пихати. 3,5 бали

    FM radio : Есть , stereo 5 балів

    Пам'ять 21 Мб, флешок нема - Сміхотворно мало. Вистачить тільки щоб мелодії на дзвінки ставити, і навіщо той mp3-плеєр туди запихнули? 3 бали

     

    А тепер дивимся на ціну. ААА!!! 280 дохлих президентів? ЗА що? Та йому ціна 160 максимум з таким фаршем убогим. Як на мене СоніЕрік К700 усім краще, а коштує дешевше.

     

    Отож, якщо дуже вже подобається зовнішній вигляд телефона, і згодна доплатити соточку зелененьких купюр за слово "Нокіа" (я не згоден і тому звично пишу його по народному, а не по фііінському - гавнокіа), то купляй. Напишеш потім, що в ньому сподобалося, а що ні. ОК?

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..