Перейти до змісту
  • Політика
  • Выборы мэра Броваров


    Выборы  

    118 проголосували

    1. 1. За кого вы отдадите свой голос?

      • Антоненко Віктор – шляхом самовисування
        46
      • Брусенська Ганна – політична партія “Патріот”
        0
      • Гредунов Євгеній – “Блок Петра Порошенка “Солідарність”
        9
      • Малофієнко Віктор – шляхом самовисування
        1
      • Потрясаєв Сергій – ВО “Батьківщина”
        5
      • Сапожко Ігор – шляхом самовисування
        24
      • Саук Андрій – “Демократичний альянс”
        30
      • Шевчук Олег – ВО “Свобода”
        3
      • Ярошенко Олександра – шляхом самовисування
        0


    Рекомендовані повідомлення

    во время выборов мэра все об этом почему-то забыли.

    Во время выборов большинство, которое могло бы изменить результаты выборов, просто не пришло Змінено користувачем xatrix

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во время выборов большинство, которое могло бы изменить результаты выборов, просто не пришло

    не в бровь,а в глаз.

    но то на их совести,пусть дальше ноют как все х.

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот прям таки дал? взял и дал? вот пошел к банкомату, снял бабло, купил квартиры и дал АТОшникам? думай что пишешь

    Вы правы, не сам лично построил и дал свои деньги , застройщик выделил квартиры, но не без участия мера. Я не голосовал за него. Но что теперь руками махать, если бы это что-то изменило..Думаю, что не важно кто у власти, смысл и действия одни и те же, к сожалению.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вы правы, не сам лично построил и дал свои деньги , застройщик выделил квартиры, но не без участия мера. Я не голосовал за него. Но что теперь руками махать, если бы это что-то изменило..Думаю, что не важно кто у власти, смысл и действия одни и те же, к сожалению.

    Зарегистрировался и сразу в тему выборов нахваливать Сапожка. Подозрительно со стороны, да ?

    Не ваш ли Сапожко титушек собирал во время майдана ?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зарегистрировался и сразу в тему выборов нахваливать Сапожка. Подозрительно со стороны, да ?

    Не ваш ли Сапожко титушек собирал во время майдана ?

    Во всем можно увидеть врагов, правда?) Можно во всем искать негатив и съедать себя и всех вокруг, а можно, хоть что-то положительное искать, каждому свое. Я и про президента свое мнение могу написать, кажется имею право нас вое мнение, уж, простите)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Во всем можно увидеть врагов, правда?) Можно во всем искать негатив и съедать себя и всех вокруг, а можно, хоть что-то положительное искать, каждому свое. Я и про президента свое мнение могу написать, кажется имею право нас вое мнение, уж, простите)

    Из последнего - http://brovary.pravo-znaty.org.ua/mer-brov...d-gromadskosti/

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 рік через...

    Декларації трьох заступників міського голови: найзаможніший – Олександр Резнік

    http://brovary.pravo-znaty.org.ua/deklaratsiyi-troh-zastupnykiv-miskogo-golovy-najzamozhnishyj-oleksandr-reznik/

     

    http://brovary.pravo-znaty.org.ua/wp-content/uploads/2017/04/dm-297-1.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    У броварського осередку партії "Самонеміч" ім. Сапожка" - черговий зашквар. Я б навіть сказав - ушкварище.)

    Натхненні історією успіхів масажиста азірова, броварські партійці садового-сапожка перейняли досвід, і запопадливо готуються до виборів, засіваючи гречкою найбільш вдячний електорат - пенсіонерів. А зважаючи на великодні свята, гречка тимчасово перетворилася на паски (у виконанні самонемічі - "кулічі"), хоч суть підкупу, звісно, не змінюється.

    Для того, аби ефект був ще краще, у політичні партнери Самонеміч взяла собі попів з Московського патріархату УПЦ ФСБ. Керівник даного партійного проекту (як видно на фото) - депутат Юрій *по-людськи* Скотніков

    https://www.facebook.com/samopomich.brovary/posts/1234035493362478

    Це просто навмисно не придумаєш.)

    Ну і вишенька на кулічіку: після успішної акції великодневого підкупу, Самонеміч увійшла в раж і почала баригувати серед броварських дітей великодніми писанками - по десятці за штуку. Керівником цього медіа-проекту очікувано стала тов. Крилова, яка невдовзі отримає трон голови цієї бєшеної фракції.

    https://www.facebook.com/samopomich.brovary/posts/1222241847875176

    Васіліч, кого ти собі понабирав в посіпаки?) Навіть при ригах такого трешу не було.)

     

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..