Перейти к содержимому

Фотография

велоремонт

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 21

#1 sol

sol

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
  • Национальность:укр

Отправлено 09 Февраль 2012 - 21:07

підкажіть, будь ласка, чи є в Броварах велоремонт? наприклад щоб здати на ТО чи закупитись детальками.
  • 0

#2 Gorblyk

Gorblyk

ГОРРРРРРРБАТЫЙ

• Пользователь
  • 16 478 сообщений

Отправлено 09 Февраль 2012 - 21:59

підкажіть, будь ласка, чи є в Броварах велоремонт?
наприклад щоб здати на ТО чи закупитись детальками.

веломагаз есть на киевской. если ехать с Гагарина, по Киевской в сторону Киева, не доезжая развилки справа будет магазин. Там и сервис имеется.

По гуглмап похоже что ул. Киевская дом 169 или 171 или 173

Выглядит где-то так!

Сообщение отредактировал Gorblyk: 09 Февраль 2012 - 21:59

• 0

#3 velmen2

velmen2

НИЩЕБРОД,эпиЧный тРоль,аДский атеИст

• Пользователь
  • 14 942 сообщений
  • Интересы:тролинг,спам,всякая хуета никому ненужная.
  • Национальность:разная

Отправлено 09 Февраль 2012 - 22:10

в вело центре делают только свои велики.Если там не покупал то можешь туда не ехать.
  • 0

73422536_2171135909854914_75126322358166

#4 Dark

Dark

Гуру

• Пользователь
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1 495 сообщений
  • Национальность:Mercurian

Отправлено 09 Февраль 2012 - 22:24

веломагаз есть на киевской. если ехать с Гагарина, по Киевской в сторону Киева, не доезжая развилки справа будет магазин. Там и сервис имеется.

По гуглмап похоже что ул. Киевская дом 169 или 171 или 173

Выглядит где-то так!

В этом отстойнике сервисом не занимаются.
Там тусуется кучка ебанутых пенсионеров которые даже продавать ничего тупо не хотят - им лень (или это маразм).
Не стоит соватся в тот дом престарелых без крайней надобности.

Еще есть один парниша, на Кирпоноса 10 живет.
Телефон: 099 402-59-20 Денис.
Может починить, настроить, собрать и разобрать. Вполне можно обращатся и договорится. Делает все.

Были мужики в гаражах возле военкомата на Грушевского. Тоже какой-то велосервис.
тел: 093 362-91-62 Саша.

Еще на базаре на Короленка там есть магазинчик (или лоток хз) в котором толковый парниша Игорь продает запчасти к велосипедам и вполне может помочь.
У него можно хорошо переспицевать колесо под любую втулку 8)

Есть еще пара знакомых у меня которые тоже чинят и собирают велики, но это уже если по телефонам выше не договоришся.

Сообщение отредактировал Dark: 09 Февраль 2012 - 22:55

• 0
Fertile ground of Mars.
Sometimes we can travel without moving...

#5 BusinessMS

BusinessMS

Новичок

• Пользователь
  • Pip
  • 20 сообщений

Отправлено 26 Январь 2013 - 11:10

Еще есть один парниша, на Кирпоноса 10 живет. Телефон: 099 402-59-20 Денис. Да советую ВСЕМ!!! Нормальные цены, нормальный подход. Хороший парень.
  • 0

#6 bsn

bsn

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 13 Февраль 2014 - 11:04

підкажіть, будь ласка, чи є в Броварах велоремонт?
наприклад щоб здати на ТО чи закупитись детальками.

Так є навіть з можливістю виїзда до вас по виклику. Виконуєтьсь повний обсяг робіт як ТО так і самий складний ремонт.
Всі запитання та замовлення майстра за телефоном 0503108208 Олександр.
  • 0

#7 bovka :3

bovka :3

флудер

• Пользователь
  • 2 278 сообщений
  • Национальность:Ukraine

Отправлено 01 Апрель 2014 - 22:30

Еще есть один парниша, на Кирпоноса 10 живет.
Телефон: 099 402-59-20 Денис.

Да советую ВСЕМ!!! Нормальные цены, нормальный подход. Хороший парень.

а никто не подскажет .. у меня после зимы .. колеса подспутили ..

звучит тупо конешно - типа ЧО САМ накачать не можешь Гыгыгыг ..

но там какието ололо крутые покрышки и для них крутые камеры .. и там очень не нормальные нипеля .. както называются вроде французкие или чтото такое ..

мне говорили такой насос гривен 250 стоит .. дорого ж..

у типа я видел - просто был переходник ..

так вот гже можно такой купить?
  • 0

#8 himmel

himmel

Уже не новичок

• Пользователь
  • PipPip
  • 158 сообщений

Отправлено 01 Апрель 2014 - 22:35

а никто не подскажет .. у меня после зимы .. колеса подспутили ..
звучит тупо конешно - типа ЧО САМ накачать не можешь Гыгыгыг ..
но там какието ололо крутые покрышки и для них крутые камеры .. и там очень не нормальные нипеля .. както называются вроде французкие или чтото такое ..
мне говорили такой насос гривен 250 стоит .. дорого ж..
у типа я видел - просто был переходник ..
так вот гже можно такой купить?

у нас в велоцентре прошлым летом покупал за 50 грн, на 2 насадки, под француза и автонипель. насос нормальный, пока не развалился) вот как-то так.
кстати говоря, этот "француз" это самый банальный велосипедный ниппель

Сообщение отредактировал himmel: 01 Апрель 2014 - 22:39

• 0

#9 vetoss

vetoss

Продвинутый ученик

• Пользователь
  • PipPipPipPip
  • 321 сообщений

Отправлено 02 Апрель 2014 - 07:09

У меня тоже такие "португальские" нипеля,накачиваю без каких либо проблем обычным золотниковым насосом с переходником для обычных нипелей за 10грн,Бова не выдумывай себе проблем :lol:

Сообщение отредактировал vetoss: 02 Апрель 2014 - 07:12

• 0
Изображение

#10 AlexanderMaster

AlexanderMaster

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений

Отправлено 10 Апрель 2014 - 16:31

Александр +38 063 362 91 62 или +38 050 310 82 08 Вело сервис с выездом на дом. Звоните ;)
  • 0

#11 xatrix

xatrix

флудер

• Пользователь
  • 11 963 сообщений
  • Национальность:вольный

Отправлено 11 Апрель 2014 - 07:59

Александр +38 063 362 91 62 или +38 050 310 82 08
Вело сервис с выездом на дом. Звоните ;)

У меня что-то с гидравликой тормозов. Стали хуже тормозить. В чём может быть проблема и сколько примерно будет стоить ремонт?
  • 0

vk
fb

Изображение

#12 Джел

Джел

Уже не новичок

• Пользователь
  • PipPip
  • 136 сообщений

Отправлено 11 Апрель 2014 - 13:11

Есть на базаре Короленка. Там и велосипеды продают, детали, аксессуары. И ремонтом занимаются. Отлично делают.
Скажете что в интернете увидели информацию по поводу ремонта велосипеда.

Контакты:
Степан - 096 911 75 38

• 0

#13 Vetos

Vetos

Наш человек

• Пользователь
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 672 сообщений
  • Национальность:Ukr.

Отправлено 11 Апрель 2014 - 14:00

У меня что-то с гидравликой тормозов. Стали хуже тормозить. В чём может быть проблема и сколько примерно будет стоить ремонт?

Если гидравл. тормоза, то может быть принцип как и у автомобиля, нужно прокачать!
  • 0
Изображение

#14 Poloz

Poloz

Уже не новичок

• Validating
  • PipPip
  • 106 сообщений
  • Национальность:Русский

Отправлено 07 Июль 2014 - 07:12

Тоже обслуживаю и ремонтирую все 3 семейные велики у Дениса на Кирпоноса(бывшая Полевая) в районе ресторана "Санторин", всем доволен. Правда у меня другой телефон его записан 063 401 62 14.
  • 0

#15 Lena78

Lena78

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 24 Июль 2014 - 15:50

Да-да,на рынке Короленко,где продажа велосипедов отличный ремонт и недорого :)
  • 0

#16 #Xeeng

#Xeeng

What am I doing here!?

• Пользователь
  • 2 405 сообщений
  • Национальность:Local

Отправлено 07 Ноябрь 2015 - 23:06

Здохла на моєму ашанбайку каретка. Сам вирішив не міняти, оскільки там же якийсь зйомник треба, та і взагалі руки не з того місця...
Знайшов цю тему.

Велосервіс на ринку Короленка чомусь був закритий (наче на вихідних зазвичай відкрито, а тут не поталанило).
Далі спробував Дениса

Еще есть один парниша, на Кирпоноса 10 живет. Телефон: 099 402-59-20 Денис.
Может починить, настроить, собрать и разобрать. Вполне можно обращатся и договорится. Делает все.

Але я, мабуть, був невчасно зателефонував, оскільки слухавку взяла якась бабуся і сказала, що "велосипед уехал, будет через пару дней"

Отож звернувся до Олександра:

Так є навіть з можливістю виїзда до вас по виклику. Виконуєтьсь повний обсяг робіт як ТО так і самий складний ремонт. Всі запитання та замовлення майстра за телефоном 0503108208 Олександр.

Александр +38 063 362 91 62 или +38 050 310 82 08 Вело сервис с выездом на дом. Звоните ;)

Домовилися, зустрілися, він за півсекунди визначив, що каретку таки дійсно треба міняти, та і взагалі всю трансмісію і т.д. Повідомив, що заміна каретки буде коштувати десь 200 грн разом з новою деталькою, ціна мене цілком влаштувала, але зараз він зайнятий, отож домовилися провести ремонт через день. Отож через день я закинув вел в його майстерню. Майстерня знаходиться у підвалі будинку, в якому розташований офіс Бравопорту, тільки вхід зі сторони парку. Майстерня на мене справила гарне враженння - купа розібраних прикольних великів, інтер'єр з музичкою-теліком і т.д. - справді прикольне місце. Домовилися, що Олександр виконає заміну каретки, і також обговорили заміну всіх тросиків і їхніх рубашок на гламурні синенькі і червоненькі, а також заміну ланцюга, касети, шатунів із передніми зірками, і заміну гальм чи колодок (V-Brake).
Назавтра я декілька разів телефонував Олександру - телефон був "не у зоні". Через день вдалося дозвонитися - він відповів, що вел поки не готовий. Так було і через два дні, і через три, і т.д. - або Олександр не брав слухавку, або був не в зоні, або вел не готовий, або у нього переїзд (!!???), або він захворів. Увес час обіцяв перетелефонувати, але жодного разу цього не зробив.
Через тиждень я змінив тактику, перестав телефонувати. Набрав через тиждень - ситуація та ж сама! Вел не готовий, Олександр невловимий. Випадково зустрів його наступного дня на Майдані Свободи. Обсудили ситуацію, він в черговий раз завірив, що вел ремонтується, і підрахував мені вартість ремонту - 1200 грн. Я, дійшовши додому, вирішив, що увесь мій ашанбайк заразне вартий 1200 грн, достукався до Олександра і сказав, що заміну гальм, ланцюга, касети і шатунів не робимо. Так, на мою думку, мало бути дешевше і швидше.
І знову почалася епопея "я телефоную - Олександр каже, що вел не готовий". Так було ще три дні, і от на четвертий таки Олександр мене набрав, і повідомив, що вел можна забирати, ремонт виконаний по мінімальному варіанту, але вартість його - все ті ж 1200 грн, та він все може пояснити.
Вел я забрав, гроші віддав, Олександр обіцяв вислати на е-пошту калькуляцію цін, але так цього і не зробив (з огляду на попередній досвід, я в цьому не бачу нічого дивного :)))

Отож за 1200 грн було виконано (із того, що я запам'ятав):
- миття велосипеда вцілому, змащування та профілактика усіх вузлів
- заміна каретки (встановлена на промпідшипнику)
- заміна гальмівних тросиків і рубашок на гламурні кольорові. Крім цього у мене повиламувалися усі пластмаски, якими рубашки вкручуються у манетки та гальма (не знаю як вони називаються), він усі їх також замінив.
- регулювання заднього колеса (Олександр сказав, що там був люфт)
- регулювання перемикання передач
- регулювання гальм із заміною колодок і повною заміною заднього гальма на інше б/в (він повідомив, що моє "розвалилося" - цілком може бути). Правда, коли вперше домовлялися про ремонт, я казав Олександру, що маю нові гальма (купив у магазині і навіть не відкривав упаковку)... Досі валяються
- заміна задньої покришки. У мене була якась там ашанбайківська, Олександр поставив б/в Continental Explorer і сказав, що це бонус за довге очікування
- ще він казав про якісь "мєлкіє" регулювання, а не запам'ятав

Вел дісно почав їхати набагато краще. Передачі переключаються також значно чіткіше. Передній переклюк у мене перестав працювати давним-давно, їздив на найменшій зірці (для лісу норм), а тепер він знову працює, правда через пару покатеньок знову перестало перемикатися на найбільшу зірку. Але їздити на другій і третій зірках все одно майже неможливо, адже ланцюг і касета сильно спрацьовані, на відміну від двох великих "зірочок", в результаті на них ланцюг сильно ковзає.
Отож таки треба міняти ще й ланцюг/касету/шатуни, але я впевнений, що буду це робити уже не в Олександра. Може комусь і подобається його сервіс, може він і дійсно мегакрутий і мегазайнятий "Master" з золотими руками, але особисто у мене враження залишились не дуже позитивні. Можу порадити його послуги тим, кому ремонт потрібен ну дуууже неспішно, і ціна не особливо цікавить.

Хронологія:
2015-10-11 - Зідзвонилися, зустріся оглянути
2015-10-13 - Завіз вел у майстерню
2015-10-14 - Телефонував - "не в зоні"
2015-10-15 - Телефонував...
2015-10-16 - Телефонував...
2015-10-17 - Телефонував...
2015-10-18 - Телефонував...
2015-10-19 - не телефонував
2015-10-20 - не телефонував
2015-10-21 - не телефонував
2015-10-22 - не телефонував
2015-10-23 - не телефонував
2015-10-24 - Телефонував...
2015-10-25 - Телефонував, зустрів на Майдані Свободи
2015-10-26 - не телефонував
2015-10-27 - Телефонував...
2015-10-28 - Телефонував...
2015-10-29 - зателефонував Олександр, забрав вел

Олексадр, якщо ти це читаєш - я все ще чекаю на розрахунок цін. Ну цікаво ж! Хоч яку каретку поставив, модель? Свій е-мейл надіслав тобі СМС-кою, коли забирав вел. Пам'ятаєш?

Сообщение отредактировал #Xeeng: 09 Ноябрь 2015 - 22:53

• 0
4.png
Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

#17 velmen2

velmen2

НИЩЕБРОД,эпиЧный тРоль,аДский атеИст

• Пользователь
  • 14 942 сообщений
  • Интересы:тролинг,спам,всякая хуета никому ненужная.
  • Национальность:разная

Отправлено 07 Ноябрь 2015 - 23:25

даа цены поднялись(я когда делал велы то за 1200можна было весь вел перепаковать)) скажу одно ты переплатил как минимум 600грн(как минимум) жалко нет гаража,так бы и щас делал,летом очень часто звонили да и щас бывает позванивают. ща конечно цены выросли на железо 2-2.5 раза,каретка ашановая на промах стоит от 200 и выше(себе недавно менял) шатуны гривень 400-450,касета задня на 7 звезд гривень 150-250,цепь 100-150,тросики по 15шт,рубашки где то по 20-30 грн 2 метра.,на следущий сезон может опять займусь ремон ом великов) поменять все это стоилоб гривень 500(работа),у меня)

Сообщение отредактировал velmen2: 07 Ноябрь 2015 - 23:35

• 0

73422536_2171135909854914_75126322358166

#18 K n i g h t

K n i g h t

Наш человек

• Пользователь
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 675 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2015 - 10:43

На Короленко менял шатуни цепь звездой тросики проблем не было . Работают до 5 просто там может потому и не было никого....
  • 0

#19 Кif

Кif

Директор Броваров

• Волейболист
  • 4 499 сообщений
  • Национальность:UA

Отправлено 08 Ноябрь 2015 - 17:39

Ого, велоремонт дороже чем авторемонт... Всё, ведусь. Обращайтесь. Я за 1200 полмашины перебираю, а тут подкрутить велик столько стоит. Я от жизни отстал сильно...
  • 0

Изображение

#20 Скайуокер

Скайуокер

флудер

• Пользователь
  • 2 863 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2015 - 18:26

Ого, велоремонт дороже чем авторемонт... Всё, ведусь. Обращайтесь. Я за 1200 полмашины перебираю, а тут подкрутить велик столько стоит. Я от жизни отстал сильно...

1200 полмашины :D :D :D
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей