Перейти до змісту
  • Головна
  • medok

    Користувач
    • Постів

      78
    • Зареєстровано

    • Відвідування

    Інформація про medok

    • День народження 31.12.82

    Інформація

    • Місто народження: Бровары
    • Інтереси: Здоровье, спорт - бокс, девушки.<br />Все что интиресно, а интиресно многое.

    Контакти

    Досягнення medok

    Новобранець

    Новобранець (2/14)

    0

    Репутація

    1. Так треба щось робить для того щоб це змінить. А змінить можем тільки ми, і тільки ми разом, бо поодинці нічого не вийде.Потрібно об'єднатися!
    2. Самому не смішно, плакать хочеться! Головне щоб кожен захотів зробить нашу країну повноцінною державою. Ато вона якась квола, небога та поломана.
    3. За конституцією України народ - це головна сила країни. На мою думку, потрібно людей об'єднати однією спільною метою та думкою. Але це дуже важко. Поки самі не захочуть, нічого не получиться! Давайте будемо об'єднуватись в нову силу - силу народу! Силу броварських жителів для того щоб керувути разом, зробить наше місто кращим та боротись за правду. В Броварах офіс знаходиться на Грушевського 15. Запрошуємо всіх бужаючих!
    4. Недавно посмотрел "Смерть на похоронах" - смешной.
    5. Бокс!!!!!! Чтобы быть лучшим в боксе, паралельно нужно играть в футбол, баскетбол, тенис (большой и малаленький), чередуя с тренажерным залом, бассейном, танцами и легкой атлетикой. Вот этим всем и занимаюсь, чтобы попасть вот сюда ...
    6. Я верю в его победу!Вот плохо, что бой не у нас и мы все не будем рвать свои голосовые связки, когда Юра будет его рвать. Юра сейчас в отличной форме, но Клозэ тоже не подарок, думаю, будет класный бой!
    7. 1. "Окно раздора" 2. "Голодомор" 3. "Капля утопилась"
    8. Да, справедливо. А они сами между собой решат кто главнее.
    9. это зависит от того кто этот человек... и от конфликта..
    10. 1. Дружным 2. Такой с которым ты сможешь поделится любым секретом... Вобще хочу сказать что друг в моём понятии это тот человек который "провереный временем"...
    11. Смотря с кем и на какую тему спорить. Если я уверен что прав, то буду стоять на своем до конца.
    12. Раз в месяц можна покушать, но не больше.
    13. у любого человека бывают моменты когда не плакать нельзя. от счастья ли от горя/боли... мужчины не исключение. просто морально они сильней и могут легче сдержаться.
    14. Двигатель торговли, но она надоидает.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..