Перейти до змісту
  • Наука та освіта
  • Допоможіть з задачой


    Рекомендовані повідомлення

    Швець пошив 10 пар чобіт.На пошиття однієї пари він витратив у середньому 20 год праці.На ринку кожну пару чобіт швець зміг обміняти в середньому на вартість у 17 год праці.

    Визначити:

    а)Рівень ефективності праці шевця(суспільно нормальний,вищий за суспільний,нижчий за суспільний);

    б)Вартість виробництва 10 пар чобіт;

    в)Ринкову(реальну)вартість 10 пар чобіт;

    г)скільки "заплатив" швець за розв'язання протиріччя,втіленого в його товарі?

     

     

    Допоможіть будь ласка ,хто чим зможе)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а) нижчий за суспільний

    б) 200 годин

    в) 170 годин

    г) 30 годин

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я в этих делах вообще не шарю, но ответил как и Скорпион... оО
    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Эта на смекалку задача, как например вот эта, её все знают: сколько весит кило картошки если от вагона открутить одну гайку :?

     

    хах)

    кіло картошкі важить 1 кг...))

     

     

     

    задача:

     

    ви знаходитесь в кімнаті з я кої є два виходи.

    один вихід веде на волю, інший на казнь(де який ви не знаєте),

    біля кожного виходу стоїть охоронець (два брати близнюки),

    один з них говорить тільки правду, а інший тільки брехню(хто бреше, а хто говорить правду ви не знаєте)

    Як дізнатись який вихід веде на волю, якщо можна задати тільки одне питання?

    Змінено користувачем *SkOrPiOn*
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хах)

    кіло картошкі важить 1 кг...))

     

     

     

    задача:

     

    ви знаходитесь в кімнаті з я кої є два виходи.

    один вихід веде на волю, інший на казнь(де який ви не знаєте),

    біля кожного виходу стоїть охоронець (два брати близнюки),

    один з них говорить тільки правду, а інший тільки брехню(хто бреше, а хто говорить правду ви не знаєте)

    Як дізнатись який вихід веде на волю, якщо можна задати тільки одне питання?

    только один вопрос и только одному из охранников, или как?

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    только один вопрос и только одному из охранников, или как?

     

    так! тільки одне питання одному з охоронців ....

    Змінено користувачем *SkOrPiOn*
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну а б и в вообще просто мего озадачивающие вопросы... на них очень трудно ответить)))

    Дійсно задачу КЕП писав,але просто як зазвичай є якийсь подвох,от я подумав,що не може бути все так просто,можливо там якісь формули повинні бути,от я і поцікавився в людей.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хах)

    кіло картошкі важить 1 кг...))

     

     

     

    задача:

     

    ви знаходитесь в кімнаті з я кої є два виходи.

    один вихід веде на волю, інший на казнь(де який ви не знаєте),

    біля кожного виходу стоїть охоронець (два брати близнюки),

    один з них говорить тільки правду, а інший тільки брехню(хто бреше, а хто говорить правду ви не знаєте)

    Як дізнатись який вихід веде на волю, якщо можна задати тільки одне питання?

    спросить: " Кто я?", либо скажут правду, либо соврут)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    спросить: " Кто я?", либо скажут правду, либо соврут)

    Але ж де вихід не дізнаєшся все одно..)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але ж де вихід не дізнаєшся все одно..)

    читая условие заметил закономерность: на волю или казнь; говорит правду или врет

    от сюда и вывод, что лжец возле двери где казнят, а честный возле двери на волю.

    а вопросом "кто я?" быстро определишь лжеца)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    читая условие заметил закономерность: на волю или казнь; говорит правду или врет

    от сюда и вывод, что лжец возле двери где казнят, а честный возле двери на волю.

    а вопросом "кто я?" быстро определишь лжеца)

    Не надійний спосіб)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    читая условие заметил закономерность: на волю или казнь; говорит правду или врет

    от сюда и вывод, что лжец возле двери где казнят, а честный возле двери на волю.

    а вопросом "кто я?" быстро определишь лжеца)

     

    "вивод" не вірний!!!!

    ну запитаєш ти в якогось з охоронців "хто я?", дізнаєшся хто бреше, що далі?

    охоронець що говорить правду може стоять біля будь якої з дверей так як і охоронець що бреше.....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    дать в пах тому чуваку и проверить где что
    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "вивод" не вірний!!!!

    ну запитаєш ти в якогось з охоронців "хто я?", дізнаєшся хто бреше, що далі?

    охоронець що говорить правду може стоять біля будь якої з дверей так як і охоронець що бреше.....

    лол, ты хоть сам знаешь ответ?

     

    задаю встречную задачку:

    Темнота друг молодежи, почему она тянется к свету?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    лол, ты хоть сам знаешь ответ?

     

    задаю встречную задачку:

    Темнота друг молодежи, почему она тянется к свету?

     

    ну відповідь до моєї задачі така: потрібно запитати в будь якого охоронця:" що скаже твій колега про свої двері?" він відповість, наприклад, "мій колега скаже що його двері ведуть на волю" отже двері що ведуть на волю знаходятся за охоронцем якого ви запитали....

     

     

    стосовно твоєї задачі.....ну напевно вона тягнеться до світла щоб його вимкнути........я не гуглив , просто перше що прийшло в голову

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    адача про охранников отличная и ответ совершенно верный.

    если спросить у любого "что мне скажет твой коллега про свою дверь?"

    если оказалось, что ты спрашиваешь охранника, который говорит правду, он ответит: "мой напарник ответит, что его дверь ведет на свободу", соответственно дверь на свободу будет находиться за охранником, которого мы спрашивали, потому что его напарник всегда врет.

    если же мы спрашиваем охранника, который всегда врет, мы получим ответ-вранье "мой напарник скажет, что его дверь ведет на свободу", соответственно дверь на свободу опять же будет за ним.

     

    В случае, если ответ меняется "дверь ведет на казнь", то она и есть дверью на свободу.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1863_1284610688.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Висновок-з одним питанням не дізнаєшся правди.

     

    перш ніж робити такий висновок спробуй декілька варіантів розвитку подій до моєї відповіді або всі (їх не дуже багато)....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не уверен в правильности ответа

    как ты определишь что тот тип соврал-сказал правду?

    не могу понять

    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не уверен в правильности ответа

    как ты определишь что тот тип соврал-сказал правду?

    не могу понять

    ВАРІАНТ №1:

    наприклад: охоронець №1(брехун) стоїть біля дверей що ведуть на волю, а охоронець №2(говорить тільки правду) біля дверей що ведуть на страту

    ти підходиш до охоронця №1 і запитуєш: " що скаже твій колега про свої двері?" , у відповідь отримуєш : "мій колега скаже, що його двері ведуть на волю"...отже двері які ведуть на волю знах. за охоронцем якого ти запитав(№1)

     

    якщо ти підійдеш до охоронця №2 з тим же питанням, то отримаєш таку відповідь: "мій колега скаже, що його двері ведуть на страту".....отже двері які ведуть на страту знаходяться за охоронцем якого ти запитав(№2)

     

     

     

    ВАРІАНТ №2:

    наприклад: охоронець №1(говорить тільки правду) стоїть біля дверей що ведуть на свободу, а охоронець №2(брехун) біля дверей що ведуть на страту

    ти підходиш до охоронця №1 і запитуєш: " що скаже твій колега про свої двері?" , у відповідь отримуєш : "мій колега скаже, що його двері ведуть на волю"...отже двері які ведуть на волю знах. за охоронцем якого ти запитав(№1)

     

    якщо ти підійдеш до охоронця №2 з тим же питанням, то отримаєш таку відповідь: "мій колега скаже, що його двері ведуть на страту".....отже двері які ведуть на страту знаходяться за охоронцем якого ти запитав(№2)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ВАРІАНТ №1:

    наприклад: охоронець №1(брехун) стоїть біля дверей що ведуть на волю, а охоронець №2(говорить тільки правду) біля дверей що ведуть на страту

    ти підходиш до охоронця №1 і запитуєш: " що скаже твій колега про свої двері?" , у відповідь отримуєш : "мій колега скаже, що його двері ведуть на волю"...отже двері які ведуть на волю знах. за охоронцем якого ти запитав(№1)

     

    якщо ти підійдеш до охоронця №2 з тим же питанням, то отримаєш таку відповідь: "мій колега скаже, що його двері ведуть на страту".....отже двері які ведуть на страту знаходяться за охоронцем якого ти запитав(№2)

     

    ВАРІАНТ №2:

    наприклад: охоронець №1(говорить тільки правду) стоїть біля дверей що ведуть на свободу, а охоронець №2(брехун) біля дверей що ведуть на страту

    ти підходиш до охоронця №1 і запитуєш: " що скаже твій колега про свої двері?" , у відповідь отримуєш : "мій колега скаже, що його двері ведуть на волю"...отже двері які ведуть на волю знах. за охоронцем якого ти запитав(№1)

     

    якщо ти підійдеш до охоронця №2 з тим же питанням, то отримаєш таку відповідь: "мій колега скаже, що його двері ведуть на страту".....отже двері які ведуть на страту знаходяться за охоронцем якого ти запитав(№2)

    Правильный ответ. «Что бы ответил твой брат мне, если бы я спросил у него какая из дверей ведет на свободу». И пойти в другую дверь.

     

    Если ты спрашиваешь у того кто ВСЕГДА лжет «Что бы ответил твой брат мне, если бы я спросил у него какая из дверей ведет на свободу» он зная, что его брат говорящий ПРАВДУ скажет дверь «Х» естественно соврет и скажет дверь «Y». Если ты спрашиваешь у того кто всегда говорит правду, он зная, что его брат соврал бы скажет дверь «Y». Идти в дверь «Х».

    Змінено користувачем Oberon

    Нет такой глупости, которую бы нельзя было исправить при помощи ума,

    и нет такой мудрости, которую бы нельзя было испортить при помощи глупости.

    Гёте И.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Априори ты не знаеш кто врёт!!!!!!!!!!!!!! И поэтому варианты выглядят как-бы без выделенного чёрным... А это тупик!

    нарисуй себе схему и ты все поймешь. тут не нужно знать кто врет, а кто говорит правду, но именно этим вопросом находится решение, потому что ответы одинаковые у обоих, и, в зависимости от вопроса, находится правильный выход.

     

    Если нарисовать схему, то горадо легче понять.

    Змінено користувачем Gamlet
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1863_1284610688.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нарисуй себе схему и ты все поймешь. тут не нужно знать кто врет, а кто говорит правду, но именно этим вопросом находится решение, потому что ответы одинаковые у обоих, и, в зависимости от вопроса, находится правильный выход.

     

    Если нарисовать схему, то горадо легче понять.

    Вопрос был нераскрыт не по схеме, а по толкованию и ответу...

    Нет такой глупости, которую бы нельзя было исправить при помощи ума,

    и нет такой мудрости, которую бы нельзя было испортить при помощи глупости.

    Гёте И.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Oberon

    я прочитал твой вариант и он более точный, но решение все равно допустимо и с первым вариантом.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1863_1284610688.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    обидва варіанти повністю ідентичні.......різниця лише в постановці питання.......принцип залишається незмінним
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..