Перейти до змісту
  • Політика
  • В Україні розпочались масові акції протесту проти прийняття Податкового кодексу


    Drok

    Рекомендовані повідомлення

    Сьогодні, 16 листопада, в найбільших містах України розпочались масові акції протесту підприємців проти прийняття нового Податкового кодексу.

     

    Київ. Близько 15 тисяч людей зібрались під стінами Верховної Ради, в Маріїнському парку, вздовж вулиці Грушевського. Люди не поміщаються біля будівлі парламенту, через що вулю Грушевського частково перекрита. Також протестувальники видираються на стовпи та паркани. Подекуди виникають стихійні мітинги. Після одного з них міліцією було затримано протестувальника, активіста КУПРу.

     

     

    Правоохоронці вже пригрозили відкриттям кримінальних справ проти окремих учасників акції протесту.

     

    Силовики майже по всьому периметру оточили протестувальників: вниз по Грушевського до Кабміну колону не пропускають. Значні сили правоохоронців сконцентровані в Маріїнському парку – там знаходиться понад десяток автобусів в «Беркутом».

     

    В той же час в парламенті відбувається обговорення та голосування за поправки до проекту Податкового кодексу. Поправки опозиції методично «провалюють». Опозиціонери протестують також в сесійній залі – до приміщення внесено кілька банерів та повітряні кульки із зображенням дулі. Парламент не дозволив трансляцію свого засідання протестувальникам. З іншого боку відеосигнал «глушить» СБУ.

     

    Також вулицями столиці їздять колони таксистів, які також приєднались до протестів. Їхні машини позначені жовто-блакитними стрічками. Таксисти гудять клаксонами, їх підтримують інші автомобілісти.

     

    Протестувальники закидали площу перед парламентом пляшками, туалетним папером та помідорами. На акцію прибула Ю. Тимошенко, яка закликала протестувальників блокувати будівлю АП, у випадку, якщо депутати проголосують за Податковий кодекс.

     

    На акції протесту працюють кілька телеканалів. 5 канал здійснює пряму трансляцію. Пряму трансляцію в Інтернеті також здійснюють кілька веб-сайтів, багато журналістів транслюють інформацію про події біля ВР в режимі онлайн у Твіттері: хештег #kat_ua

     

    Протестувальники під парламентом мають намір розширити організоване тут наметове містечко для проведення безстрокової акції. У випадку прийняття даної редакції Податкового кодексу, підприємці погрожують загальнонаціональним страйком.

     

    У Хмельницькому на площі перед облдержадміністрацією зібралось понад 10 тисяч протестувальників. Вони намагались передати своє звернення голові обласної адміністрації. Проте міліція не пропустила делегатів від протестувальників до приміщення, після чого протестувальники виламали вхідні двері установи та увірвались всередину.

     

    В Харкові до 10 тисяч протестувальників зібрались на центральній площі міста. Більшу частину площі займають протестуючи таксисти, котрі також виступають проти прийняття нового Податкового кодексу. Більшість служб таксі міста не приймають замовлень.

     

    В Чернівцях біля Калиновського ринку – декілька тисяч людей з гаслом: “Не заважайте працювати підприємцям” протестують проти прийняття нового Податкового кодексу, повідомляє Чернівецьке інформаційне агентство ЗАН.

     

    Дорогу до Калинівського ринку з обох боків перекрили люди. Всі підприємці на знак протесту закривають свої робочі місця і планують йти в центр Чернівців. Ситуація розвивається стихійно те неконтрольовано.

     

    Протести проти нового Податкового кодексу відбуваються ще в низці українських міст. Основні вимоги протестувальників: не допущення ухвалення ПК в даній редакції та відставка уряду Азарова. Нагадаємо, що глава уряду Азаров вважає протести підприємців проти Податкового кодексу “штучними”

     

    За матеріалами «Української Правди», «ЗІК», «Кореспондент», «Інфопорн», «Майдан», «УНІАН», «Тексти» та ін.

    ОРИГІНАЛ МАТЕРІАЛУ З ФОТО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ http://samo.org.ua/2010/11/16/v-ukrajini-r...kovoho-kodeksu/

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 57
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    мда, я не удивлюсь если в ВР случайно забежит пару человек и кинет пару гранат в сторону партии регионов.... Змінено користувачем Тссс
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мда, я не удивлюсь если в ВР случайно забежит пару человек и кинет пару гранат в сторону партии регионов....

    Дымовая шашка уже была, драки - это как норма жизни.

    Посмотрим, может будет веселее :)

     

    РЕМОНТ, НОУТБУКОВ, ПЛАНШЕТОВ, КОМПЬЮТЕРОВ, МОНИТОРОВ, Телефонов в Броварах.  Продажа Карточек Бравопорт.

     

    098-514-20-45, 093-202-96-11. ул. Белинского 1, бывший м-н "БАЗИС".

     

    1111.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тю, з такими забастовками вони багато доб'ються...

    Помявкали під радою, і ввечері розійшлись додому..наші політики, якім все по... не звертають увагу взагалі на всі ці демонстрації, забастовки і т.д. Ми ж ля них тупо скот..

     

    Здається є різниця...

    ФРАНЦІЯ

     

     

     

    УКРАЇНА

     

     

     

    Змінено користувачем FLYTE_412

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тю, з такими забастовками вони багато доб'ються...

    Помявкали під радою, і ввечері розійшлись додому..наші політики, якім все по... не звертають увагу взагалі на всі ці демонстрації, забастовки і т.д. Ми ж ля них тупо скот..

     

    Здається є різниця...

    ФРАНЦІЯ

     

     

     

    УКРАЇНА

     

     

     

    Дак сходи розвали что-то, а мы понаблюдаем что с тобой зделают правохранительные органы ) ты на птичих правах тут -) ну, а в Франции дела обстоят по другому, нам к ним не ровняться ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дак сходи розвали что-то, а мы понаблюдаем что с тобой зделают правохранительные органы ) ты на птичих правах тут -) ну, а в Франции дела обстоят по другому, нам к ним не ровняться ))

    Це ж як на птічьїх правах ? Ніхто крім нас самих не змусить почуватися СПРАВЖНІМИ господарями в своїй державі ! Задумайся може тому й в Франції рівень життя повище за наш ... Як на мене ти просто пропагуєш спосіб мислення РАБА ....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю это не конец, ели примут этот "бредовый" налоговый кодекс вот тогда и начнётся весилуха, ели частные предприниматели закроются хотя-бы на 1 недельку и устроят забастовку то может что-то до тех тупых голов и дойдёт, хотя смотря на Азарова понимаешь что там всё бесполезно....просто обидно, реально осознаю что после этого кодекса ппц многим предпринимателям :( и политикам на это всё полностью на срать...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю это не конец, ели примут этот "бредовый" налоговый кодекс вот тогда и начнётся весилуха, ели частные предприниматели закроются хотя-бы на 1 недельку и устроят забастовку то может что-то до тех тупых голов и дойдёт, хотя смотря на Азарова понимаешь что там всё бесполезно....просто обидно, реально осознаю что после этого кодекса ппц многим предпринимателям :( и политикам на это всё полностью на срать...

    Вот пускай потерпают те, кто выбирал янукевыча, только жалко, что вместе с ними и остальные страдают.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Це ж як на птічьїх правах ? Ніхто крім нас самих не змусить почуватися СПРАВЖНІМИ господарями в своїй державі ! Задумайся може тому й в Франції рівень життя повище за наш ... Як на мене ти просто пропагуєш спосіб мислення РАБА ....

    Когда ты в последний раз выходил на такие акции?

    Вот пускай потерпают те, кто выбирал янукевыча, только жалко, что вместе с ними и остальные страдают.

    Ты действительно веришь, чтобы если бы победила Тимошенко, то жить было бы лучше и её команда не принимала бы подобные законы?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты действительно веришь, чтобы если бы победила Тимошенко, то жить было бы лучше и её команда не принимала бы подобные законы?

    Я о Тимошенко и слова не упомянул ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот пускай потерпают те, кто выбирал янукевыча, только жалко, что вместе с ними и остальные страдают.

    Можно подумать, что ты с какой-то другой планеты. Пусть потерпают, говоришь?...

    Мы - один народ, вместе и потерпать, выражаясь твоими словами.

    Или собрался эмигрировать?

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мы такой народ что забастовки у нас ето постоять под раджой покричать и все......нужно устроить нормальную забастовку с перекрытием дороги и т.д только так услышат нас те далекие политики
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дак сходи розвали что-то, а мы понаблюдаем что с тобой зделают правохранительные органы ) ты на птичих правах тут -) ну, а в Франции дела обстоят по другому, нам к ним не ровняться ))

    Я ж за те і кажу, що так роздумує більшість українців, типу:"а ну, іди, підпали, а я гляну..." <_<

    нема у наших ніякої єдності, і бажання, щось змінити глобально, бо боїмося...поки жопа в теплі, боїмось, щоб нічого гірше не зробити, а ризикнути ніхто нехоче...лише і можемо сидіти і писати:"юлька, яник і т.д."

    імхо.

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мы такой народ что забастовки у нас ето постоять под раджой покричать и все......нужно устроить нормальную забастовку с перекрытием дороги и т.д только так услышат нас те далекие политики

    согласен с тобой, если примут этот грёбаный закон, нечего не останется как закрыть офис с табличкой "ЗАБАСТОВКА" и идти что-то делать, и меня поддерживают все мои друзья кто оформлен как СПД, или придётся закрыть СПД....перед хорошим выбором нас ставят наши политики....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я ж за те і кажу, що так роздумує більшість українців, типу:"а ну, іди, підпали, а я гляну..." <_<

    нема у наших ніякої єдності, і бажання, щось змінити глобально, бо боїмося...поки жопа в теплі, боїмось, щоб нічого гірше не зробити, а ризикнути ніхто нехоче...лише і можемо сидіти і писати:"юлька, яник і т.д."

    імхо.

    ну что ты собственно и делаешь.

     

    Це ж як на птічьїх правах ? Ніхто крім нас самих не змусить почуватися СПРАВЖНІМИ господарями в своїй державі ! Задумайся може тому й в Франції рівень життя повище за наш ... Як на мене ти просто пропагуєш спосіб мислення РАБА ....

    неужели ты не можешь понять, что законы принимаешь не ты ?! Народ сделал выбор и теперь за него принимают решение как жить ! Если хочешь доказать, что ты тут хозяин, то дело твое и майдан тоже ).

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну что ты собственно и делаешь.

     

    виділені слова з контексту. невдала відповідь.

     

    неужели ты не можешь понять, что законы принимаешь не ты ?! Народ сделал выбор и теперь за него принимают решение как жить ! Если хочешь доказать, что ты тут хозяин, то дело твое и майдан тоже ).

     

    мммм, невдала фотка...до Бови ще далеко <_< Змінено користувачем FLYTE_412

    Куріння - яд,

    Бухло - отрава.

    DRUM`n`BASS

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    виділені слова з контексту. невдала відповідь.

    ты пишешь, что мы живем так, потому что ничего с этим не делаем, то есть ты и себя относишь ко всем .. я так понимаю, ты плачешься ! Вот и достаточно тебе ответил.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ты пишешь, что мы живем так, потому что ничего с этим не делаем, то есть ты и себя относишь ко всем .. я так понимаю, ты плачешься ! Вот и достаточно тебе ответил.

    Ок, давай я тобі скажу: ми живемо так, тому що більшість нічого з цим не роблять, а роблять лише окремі групи людей, а також тому, що більшість голосує за уродів - дуже яскраво виражених уродів, за тих, хто вже не раз довів, що вони - ушльопки - голосують так не від дефіциту інформації, а через власну обмеженість і, часто - тупість.

     

    І ще одне: перед тим, як звинувачувати когось в бездіяльності - сам то-ти щось такого зробив, аби ситуація була краще? І за кого ти голосував, якщо чесно (якщо маєш право голосувати взагалі) - на останніх президентських, парламентських, місцевих виборах?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ок, давай я тобі скажу: ми живемо так, тому що більшість нічого з цим не роблять, а роблять лише окремі групи людей, а також тому, що більшість голосує за уродів - дуже яскраво виражених уродів, за тих, хто вже не раз довів, що вони - ушльопки - голосують так не від дефіциту інформації, а через власну обмеженість і, часто - тупість.

     

    І ще одне: перед тим, як звинувачувати когось в бездіяльності - сам то-ти щось такого зробив, аби ситуація була краще? І за кого ти голосував, якщо чесно (якщо маєш право голосувати взагалі) - на останніх президентських, парламентських, місцевих виборах?

    Я и не писал, что надо действовать -) да и потому зачем мне кого-то обвинять в бездействии ?!

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я и не писал, что надо действовать -)

    Значить ти готовий мовчки, "бездєйствуя", "йти на заклання"?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    началась агитация под шумок:)

    Все мы так или иначе платим за секс,а шлюхи всего лишь честно называют цену. (с)"Теория лжи"
    Любые отношения - игра во власть,с кем бы они ни были.(с)"Американская история ужасов"

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Значить ти готовий мовчки, "бездєйствуя", "йти на заклання"?

    никуда я не собираюсь идти )

    пресса роздувает и как всегда ведуться и это кому-то выгодно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    дайте ссылку какие там хоть пункты меняють и реально ли это повлияет на нас обычных граждан... ???

    ато чтото я вообще невкурсах...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    что-бы понять как на нас всех это влияет - нужно понять то, кто же на самом деле платит налоги ;)

     

    Потому хватит думать, что это вас не касается...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..