Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • продам акк на Http://torrent.brovary.net/


    Рекомендовані повідомлення

    та не это все фигня продам БОНУСЫ на ТБН)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну якщо мені з твого аккаунта прийде порєво якесь ? :) і галіме причом ))) Акк ВК бабла стоїть )) Змінено користувачем Security
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну якщо мені з твого аккаунта прийде порєво якесь ? :)

    могу дать в аренду. есть сплав титана и люминтия,а есть деревянная) выбирай.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор учти, если мы увидим, что на аккаунте сменится постоянный IP (что и будет фактом продажи аккаунта) - с профиля снимается статус ВИП и раздача!

    Ибо этот статус и трафик получил владелец аккаунта (то бишь человек), а не запись в БД. Потому при смене владельца - все ранее полученные привилегии аннулируются!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм... адмінов жаба задавить якщо хтось буде моїм акк пользуватись... щось не зрозумів...

     

    да і яка різниця з якого він буде акк... удалите старий його акк поміняєте на його нік який був у нього і все....ти так сказав що потом буде якщо поміняють акк

     

    перешов на другий провайдер тут просто акк ненада!!!

     

    100грн

    хватить набивати пости

     

    тему в ББ

     

    автор,наврят ти комусь щось продаси...

    Начните разговаривать наконец-то на одном как-том языке

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор учти, если мы увидим, что на аккаунте сменится постоянный IP (что и будет фактом продажи аккаунта) - с профиля снимается статус ВИП и раздача!

    Ибо этот статус и трафик получил владелец аккаунта (то бишь человек), а не запись в БД. Потому при смене владельца - все ранее полученные привилегии аннулируются!

    Это типа не поделился :) :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Начните разговаривать наконец-то на одном как-том языке

    а що не зрозуміло?я хіба говорю на китайськом? :o

    El Barça es más que un club («Барса» — це більше, ніж просто клуб)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а що не зрозуміло?я хіба говорю на китайськом? :o

    как бы сурж получается иногда.
    Manchester United :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а що не зрозуміло?я хіба говорю на китайськом? :o

    так да пофиг на каком писать... как хочеш так и пишеш...

    як захочу так і напишу і ніхто мені не указ !!!

    It's not a language is what you saying)))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор учти, если мы увидим, что на аккаунте сменится постоянный IP (что и будет фактом продажи аккаунта) - с профиля снимается статус ВИП и раздача!

    Ибо этот статус и трафик получил владелец аккаунта (то бишь человек), а не запись в БД. Потому при смене владельца - все ранее полученные привилегии аннулируются!

    Короче аккаунт и копейки не стоит.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Теж продам бонуси :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Раздал 27.75 TB

    Для такого, 100 грн цілком нормальна ціна, петросяни.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кхм.. а ну ка знаток), оцени админский акк !!

    А что его то оценивать,так,ака как ака,просто ака) короче не нужный,он же шаровый.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну там є ж і платні услуги=)я он предлагаю он з топ 10....комусь же й хочеться побути мо в топе

     

    і любий буде в топ 10...?

    там + безплатна зміна кольору ніку=)

     

    я даю приблизно місяць і віддам якщо не куплять акк...кому покищо думаю

     

    тіпа можна ще сказати нащо купляють нові мобілки круче мого компа якщо можна купить просто нокіу 1100?

     

    Автор учти, если мы увидим, что на аккаунте сменится постоянный IP (что и будет фактом продажи аккаунта) - с профиля снимается статус ВИП и раздача!

    Ибо этот статус и трафик получил владелец аккаунта (то бишь человек), а не запись в БД. Потому при смене владельца - все ранее полученные привилегии аннулируются!

     

    Hotaru no Haka

    А тепер є смисл в твоїх словах??)) Віп знімуть, роздачу анулюють, ну хіба що бубли зостануться, але ж не факт. Тому висновок: після слів адміна акк жодної копійки не стоїть, бо не буде він унікальним

    Змінено користувачем Mamonb
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..