Перейти до змісту
  • Продам
  • Продам акк Wow


    x-net

    Рекомендовані повідомлення

    Hostelina

    хаха, ето на ру вове такие ники? парень, ты я вижу сам не понимаеш что постиш, ищи дураков в другом месте!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хаха, ето на ру вове такие ники? парень, ты я вижу сам не понимаеш что постиш, ищи дураков в другом месте!

    На европа у меня там 2 ника.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Hostelina

    троль иди к пацыкам водвор которым по 10 лет парь им! Змінено користувачем _Chaser_
    Черный Шрам-->Шаман-->Мурати-->85лвл
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хаха, ето на ру вове такие ники? парень, ты я вижу сам не понимаеш что постиш, ищи дураков в другом месте!

    А етот на Wow/ru-Нагибатор
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хаха, ето на ру вове такие ники? парень, ты я вижу сам не понимаеш что постиш, ищи дураков в другом месте!

    да таких імен взагалі немає в арморі, щось аффтор темнить, мабуть кинуть всетакі хоче, не хватає на тк.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    троль иди к пацыкам водвор которым по 10 лет парь им!

    Та я не понял сначала.

     

    Русик-Продан.

     

    Осталса Европа.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а що складно зайты на http://eu.wowarmory.com/index.xml і кинути сюда арморі ?? Чи ти і ніків не знаеш ??

     

    І "Свежователь Душ" це не евро, а говоний ру вов!

     

    Плюс ти якийсь стрьомний, будучи потенціальним покупцем до твоїх послуг не звернувся б.

    \\с помощью читенгейна или аналога наверное прокачал))))))) и потому всего 100 грн просит))
    По большей части будущее подобно прошедшему...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..