Перейти до змісту
  • Гумор
  • КВН


    Pretorian

    Рекомендовані повідомлення

    Так, безперечно, раніше КВК був значно цікавішим, і веселішим...

    Моя найулюбленіша команда завжди була, є і буде "Утомлённые солнцем", вони класні..

    Але зараз КВК втратив не те щоб свою актуальність, а мабуть просто гостроту...

    "Люди як зірки"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    • Відповідей 83
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Люблю КВН. Хорошая передача можна посмеятся.
    http://img.brovary.net/pic_b/91b695cd8a79307f32b526590a25e353.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    Так, безперечно, раніше КВК був значно цікавішим, і веселішим...

    Моя найулюбленіша команда завжди була, є і буде "Утомлённые солнцем", вони класні..

    Але зараз КВК втратив не те щоб свою актуальність, а мабуть просто гостроту...

     

    Дещо не згоден. КВН актуальності аж ныяк не втратив. Навпаки. Просто в КВН прийшли гроші. Серйозні ы великі. А вони як завжди все "ізпоганили"... КВН вже переріс статус гри, це вже шоу-бізнес, а там правлять гроші...

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Привет Pretorian! Извени за то, что не туда пишу! Ты наверное знаешь, что в КПИ на ФП когда-то была команда КВН " Провокация", но в этом году она распалась... Я и некоторые ребята пытались создать новую команду, но у нас не очень выходит и нам нужна помощь. Можна к Вам обратиться? Нам нужны пару советов...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Любимая юмористическая передача!

    Правда в последнее время как то он стал не таким смешным. То ли команды смешные перевелись, то ли просто временный кризис. Утомленные солнцем или Уездный город - вот это были команды!!!

    Жизнь даётся человеку один раз, и прожить её надо так, что бы там наверху офигели и сказали - А ну, повтори!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я очень люблю смотреть КВН,раньше любимыми командами были "Утомлённые солнцем"и "Пятигорск"!Сейчас таковой любимио нет,все какие-то однообразные!!Но всё равно люблю смотреть!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    мені дуже подобаються " рудн" - вони класні. але зараз квк почали менше показувати... :sad:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мені дуже подобаються " рудн" - вони класні. але зараз квк почали менше показувати... :sad:

     

    КВН отходит понемногу в сторону, а оттесняют его програмы типа Комеди Клаб и тому подобные.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    КВН отходит понемногу в сторону, а оттесняют его програмы типа Комеди Клаб и тому подобные.

     

    но мне кажеть КВН будут все так же любить,мало кому ненраится посмотреть его!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..