Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Де в Броварах школи Гри на гітарі!


    Рекомендовані повідомлення

    Підскажіть будьласка де в Броварах можна навчитися грати на гітарі і скільки це коштує?Якщо хтось займався розкажіть наскільки ефективно?Буду дуже вдячний!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Підскажіть будьласка де в Броварах можна навчитися грати на гітарі і скільки це коштує?Якщо хтось займався розкажіть наскільки ефективно?Буду дуже вдячний!

    0672432656

    Особисті уроки. Саша.

    Урок 50+ грн / година.

    Змінено користувачем Security
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сестра ходит в музыкальную школу возле бывшего пту-4,20гр урок,говорит клевая такая девочЧка обучает) Змінено користувачем скозлепоп
    Cleverrhythms Dj Mewel===DRUM-N-BASS===Enigma+++,ДО САМОГО КРЫМА ПОЕЗДОМ,НА ВЕЛО ТОЛЬКО ПО КРЫМУ!!!!!!!!ИИИИИИИИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХУУУУУУУУУУ))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сестра ходит в музыкальную школу возле бывшего пту-4,20гр урок.говорит клевая такая девочЧка обучает)

    А ти неміг би телефончик дістати будьласка?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    скинул в личку ;)
    Cleverrhythms Dj Mewel===DRUM-N-BASS===Enigma+++,ДО САМОГО КРЫМА ПОЕЗДОМ,НА ВЕЛО ТОЛЬКО ПО КРЫМУ!!!!!!!!ИИИИИИИИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХУУУУУУУУУУ))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    -4,20гр урок.

    я щось не так зрозуміла. скільки коштує один урок?

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я щось не так зрозуміла. скільки коштує один урок?

    конечно же 4,20гр :lol: Змінено користувачем BarQ
    Cleverrhythms Dj Mewel===DRUM-N-BASS===Enigma+++,ДО САМОГО КРЫМА ПОЕЗДОМ,НА ВЕЛО ТОЛЬКО ПО КРЫМУ!!!!!!!!ИИИИИИИИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХХХУУУУУУУУУУ))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Могу поучить играть на басу... B)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Підскажіть будьласка де в Броварах можна навчитися грати на гітарі і скільки це коштує?Якщо хтось займався розкажіть наскільки ефективно?Буду дуже вдячний!

    ещё надо?я могу узнать в знакомого,если надо,говорил,учитель хороший

    Мне известно о тебе всё))) Я знаю все твои мысли.......

    Ну, давай!...Загадывай желание!))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ещё надо?я могу узнать в знакомого,если надо,говорил,учитель хороший

    Узнай пожалуйста,заинтересовало,разценки и всё остальное..
    Manchester United :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А чи є в Броварах вчителі, шарящі в таких техніках як теппінг, свіп, легато і т.д.?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Есть... в классических школах ;)

    Сумніваюсь) це чисто електрогітарні прийоми
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот тут ты не прав B) <_< :blink:

    Дай ссилку на відео де хтось грає на акустиці свіпом або теппінгом.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дай ссилку на відео де хтось грає на акустиці свіпом або теппінгом.

    да дай..я тоже хочу посмотреть..?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты не понял...я веду к тому, что даже в некоторых классических школах есть преподы, которые не только виртуозно играют на классических гитарах, но и не плохо володеют электрухой ;) и могут обяснить выше сказаны приемы. Кстаты, тэппингом можно играть на акустике(если инструмент очень хорош), посмотри как играет Томми Эманнуэль. ;) :wacko:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты не понял...я веду к тому, что даже в некоторых классических школах есть преподы, которые не только виртуозно играют на классических гитарах, но и не плохо володеют электрухой ;) и могут обяснить выше сказаны приемы. Кстаты, тэппингом можно играть на акустике(если инструмент очень хорош), посмотри как играет Томми Эманнуэль. ;) :wacko:

    А... Ясно. І знаєш ти таких в Броварах?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..