Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Срач из темы СБН-ДІЛЬНИЦЯ


    Рекомендовані повідомлення

    А я за Ю!

    И тоже начну друзей агитироват за Юльку <_<

    100% говорю она вииграет! :P

    и что будет?

    не ну баба с рулем на голове это прикольно, но что будет со страной?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 220
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    по новостям вроде янык на первом месте :)

    во второй тур как и планировалось попадает Я и Ю

     

    ну что ж. буду голосовать за януковича во втором

    и сейчас же начну агитацию за яныка среди друзей :D

     

    А я за Ю!

    И тоже начну друзей агитироват за Юльку <_<

    100% говорю она вииграет! :P

     

    Ребята, а кто Вам сказал, что это окончательные результаты?)

    Юля вполне может отказаться в пользу Тигипко. Такой вариант событий ее тоже вполне устраивает.

    Cлава великому Утку!
    UTKA'S POWER
    Ave Medvedes!
    http://no4.ru/img/userbars/no4userbar24.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відповідь загальна Кіфу:

     

    ОПГ ім. Ахметова-Януковича захоплювали гірничо-металургійні комплекси від голоду? Фінансові установи прибирали до рук теж від голоду? Торгівельний центр "Білий лебідь", ФК "Шахтар" - їсти не було? Людей вони вбивали десятками- від голоду?

     

    Погашені судимості, відсутність кримінальних справ? А як тобі той факт, що в мінтурі тоді були сотні кілограмів справ на цих гавриків, а потім, "чисто випадково", в ГУ МВС Донецька сталась пожежа, і всі ті справи згоріли? А через кілька днів начальник цього ГУ став головою служби безпеки СКМ? От же ж збіг який!)

     

    Ефективні управлінці? Це ті, які пригнали в 2004 на вокзал в Броварах поїзд зі своїми донецькими шавками, які тероризували потім кілька днів поспіль навколишні магазини? Били продавщиць, забирали товар, тільки торгмашевці цих уродів змогли тоді заспокоїти. Це ті управлінці, які тоді мені, другокурснику, шили "участь в терористичній організації"?

     

    Грамотна команда? Це хто, дозволь поцікавитись? Азаров, який два слова українською зв'язати не може? Табачник? Істеричка-Шуфрич? Білоконь (в міжнародному розшуку)? Засуха (в міжнародному розшуку)? Боделан (в міжнародному розшуку)? Герман? Кравченко (вбитий)? Кирпа (вбитий)? Тадеєв (член ОПГ)? Мего-команда.

     

    Я в тіхом ахуєнії.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    и что будет?

    не ну баба с рулем на голове это прикольно, но что будет со страной?

     

    А Янык который 2 рази сидел ето нормально?

    Которий ездил в Харьков и 2 рази на народ сказал Херсончяни!

    Которий неможет отлечит Австрию от Австралии?

    Ето ти за него собираешся голосовать?

    Вот именно што будет со страной когда он будет президентом???

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ребята, а кто Вам сказал, что это окончательные результаты?)

    Юля вполне может отказаться в пользу Тигипко. Такой вариант событий ее тоже вполне устраивает.

    а никто и не говорил, что это окончательные.

    это как бы общая картина :)

     

    об окончательных результатах и речи не было.

     

    а насчет того, что юля откажется в пользу кого либо. исключено

    не тот характер :)

    Как она ответила в новостях на вопрос "Якщо ви не станете президентом, що ви будете робити?"

    - Я цей варiан навiть не буду брати до уваги

     

    так что, врядли :)

     

     

     

    А Янык который 2 рази сидел ето нормально?

    Которий ездил в Харьков и 2 рази на народ сказал Херсончяни!

    Которий неможет отлечит Австрию от Австралии?

    Ето ти за него собираешся голосовать?

    Вот именно што будет со страной когда он будет президентом???

    юлю ведь тоже интерпол ганял :)

    а то что витя по малолетке начудил там - я не беру во внимание :)

     

    да все они красавцы там.

    вот и приходится из говна выбирать лучшее

     

    про них обоих много есть что сказать

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а насчет того, что юля откажется в пользу кого либо. исключено

    не тот характер :)

    Как она ответила в новостях на вопрос "Якщо ви не станете президентом, що ви будете робити?"

    - Я цей варiан навiть не буду брати до уваги

     

    так что, врядли :)

    Мало ли, что она говорит на публику =) Нам не дано знать всех планов политиков)

     

    На всякий случай, я говорил про второй тур выборов)

    Cлава великому Утку!
    UTKA'S POWER
    Ave Medvedes!
    http://no4.ru/img/userbars/no4userbar24.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відповідь загальна Кіфу:

     

    ОПГ ім. Ахметова-Януковича захоплювали гірничо-металургійні комплекси від голоду? Фінансові установи прибирали до рук теж від голоду? Торгівельний центр "Білий лебідь", ФК "Шахтар" - їсти не було? Людей вони вбивали десятками- від голоду?

     

    Погашені судимості, відсутність кримінальних справ? А як тобі той факт, що в мінтурі тоді були сотні кілограмів справ на цих гавриків, а потім, "чисто випадково", в ГУ МВС Донецька сталась пожежа, і всі ті справи згоріли? А через кілька днів начальник цього ГУ став головою служби безпеки СКМ? От же ж збіг який!)

     

    Ефективні управлінці? Це ті, які пригнали в 2004 на вокзал в Броварах поїзд зі своїми донецькими шавками, які тероризували потім кілька днів поспіль навколишні магазини? Били продавщиць, забирали товар, тільки торгмашевці цих уродів змогли тоді заспокоїти. Це ті управлінці, які тоді мені, другокурснику, шили "участь в терористичній організації"?

     

    Грамотна команда? Це хто, дозволь поцікавитись? Азаров, який два слова українською зв'язати не може? Табачник? Істеричка-Шуфрич? Білоконь (в міжнародному розшуку)? Засуха (в міжнародному розшуку)? Боделан (в міжнародному розшуку)? Герман? Кравченко (вбитий)? Кирпа (вбитий)? Тадеєв (член ОПГ)? Мего-команда.

     

    Я в тіхом ахуєнії.

    Підтримую!

    100%-правда!

    Змінено користувачем m1lk
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мало ли, что она говорит на публику =) Нам не дано знать всех планов политиков)

     

    На всякий случай, я говорил про второй тур выборов)

    ну этого не будет

    вот просто я так считаю :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    станет тот дибил не образованный президентом (янык) поставит в парламент педофилов, назначит премьером педофила )) Змінено користувачем Security
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    станет тот дибил не образованный президентом (янык) поставит в парламент педофилов, назначит премьером педофила ))

    думаешь вариант когда у руля образованный подлец, в парламенте хитрые лизоблюды, а премьер - безпринципный рвач многи млучше?:) сомневаюсь...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я в тіхом ахуєнії.

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ефективні управлінці? Це ті, які пригнали в 2004 на вокзал в Броварах поїзд зі своїми донецькими шавками, які тероризували потім кілька днів поспіль навколишні магазини? Били продавщиць, забирали товар, тільки торгмашевці цих уродів змогли тоді заспокоїти.

    Андрей, при всем моем уважении, ври, но не завирайся, ты слишком сгущаешь краски. И между прочим, Азаров - умнейший мужик, и мне все равно на каком языке он говорит, но умнее его в политике нет никого и еще не скоро появятся.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну просто даун может и страну продать ) Это такое дело...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я почти наверняка уверен в том что будут судебные разбирательства, обвинения в фальсификациях, перевыборы, второй "майдан" и тому подомное. Надеюсь, Ющенко возьмет ситуацию в свои руки и сделают какой-то решительный и эффективный шаг(например распустит парламент).
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    голосовала за Ющенка
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я взял в цитату... Ничего подобного истории города не было.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я взял в цитату... Ничего подобного истории города не было.

    было... всезнающий?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    было... всезнающий?

    с тобой не разговаривал, но если уж так интересно подискутировать на эту тему, назови 5 фамилий свидетелей разбоя донецких в Броварах в 2004м
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И между прочим, Азаров - умнейший мужик, и мне все равно на каком языке он говорит, но умнее его в политике нет никого и еще не скоро появятся.

    насмешил :)

     

    p.s. я про поезд с донецкими я только слышал, но тогда не рискнул туда сам сходить.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а я даже и не слышал :)

    у нас великолепный выбор :

    1. ВФЯ, вор-рецидивист, тупой, необразованный, с командой "специалистов" в лице Азарова, нечто, которое в 2003 был начальником налоговой и собирал ндс заблаговременно, под выборы, и в 2004 минфином командовал, тогда вообще едва не потеряли валюту, Шуфрича, неадекват, Герман- она вообще что за ворона ?

    2. ЮВТ, воровка, которя в 1993 создала и руководила ЄЕСУ, на мази с Лазаренком, а потом в пик борьбы с Кучмой потеряла и корпорацию, и друзей, и саму спрятали "проучить" на 43 дня в сизо на лукьяновке. воровала в особо крупном размере, разводила лохов на газ и на провизию, а также развела гламурных масковских генералов на бабло, за что они её возненавидели и в рашке до сих пор висит "висяк"- незакрытое дело о хищении в особо крупном размере..Команда тоже аццкая : Турчинов- некто без чёткого понятия кто он и зачем он, оменко- автор мега-звёзд Гринджолы, .., больше вроде и нет команды..

     

    Прогнозирую страшный очередной обвал гривны при ВФЯ, буквально сразу, так как его хозяевам и людям, которые ему дают команды не выгодна крепкая валюта, так как большая энергоёмкость производства стали не даёт им конкурентную цену. А продавать хочется, занчит нужно опускать валюту и пулучать более низкую долларовую стоимость.

    При ЮВТ вероятно будет временная ревальвация, для поддержки имиджа "Вона працюэ", "Вони крадуть", но потом будет коллапс, и нас будут ждать весёлые девяностые, миллионы карбованцев, так как адекватно руководить економикой она не умеет, а долги оттдавать надо..При постоянно тормозящем производстве это сложно..

    Тяжёлый выбор. Пора валить с этой страны. она себя изжила.

    Змінено користувачем Dart
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я взял в цитату... Ничего подобного истории города не было.

    Щойно з'явилось про це повідомлення, я сам тоді в них не дуже вірив. Цебула зима 2004. Ми брали інформацію з міліції - вони підтвердили, що поїзди стоять метрах в 500 від вокзалу, від продавщиці магазину надійшла заява в міліцію. Тоді я туди пішов і фотографував ті поїзди - нажаль, фотки і вся інформація була викладена на сайті pora.org.ua, який зараз не працює. Там було кількасот людей, у них виникали проблеми з продовольством, тому що добові їм видали сто-двухсот гривневими купюрами, в маленьких магазинах біля вокзалу не було здачі, вони бісились, нападали на проавщиць, забирали горілку, чай, цукор і напівфабрикати. Приїжджала міліція, кількох навіть затримала, але поїзди з основною масою людей залишилось. Потім вони якось випадково навісли на якого перехожого, котрий йшов через вокзал на Торгмаш. Після цього від Торгмашу була "делегація" серйозних дядьків до тих поїздів, були переговори тристоронні і з міліцією, і за кілька днів потяги поїхали назад. Я бачив тих людей особисто, а інформація про ці переговори і їхні конфлікти з торгмашівськими надходила також до тодішньго голови обласної організації ПОРИ Я. Годунка (теперішній бориспільський депутат), Я. Місяця і нашого неформального керівника служби безпеки по Київщині. Більше прізвищ назвати не можу, але за свої слова, що поїзди з цими уродами в Броварах в 2004-му були - відповідаю. А ти за свої, коли звинувачуєш мене в брехні- не відповідаєш.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У середу ввечері в Бровари прибув поїзд з Макіївки (15 вагонів), який привіз майже 600 прихильників Віктора Януковича. Переважна більшість з них – чоловіки до 30 років, яких можна розділити на 2 категорії: ті, хто вирішив просто за компанію поїхати в Київ, і ті, яких переконали, що в Києві готуються до громадянської війни і не хочуть визнавати рішення ЦВК. Після спілкування з жителями Броварів у багатьох бойовий запал згас і з’явилася цікавість. Частина з них уранці на електричках і рейсових автобусах вирушила до Києва, а частина залишилася в Броварах, сидячи в міських кафе і попиваючи пиво або горілку.

     

    Другий поїзд прибув близько 11-ї години. За інформацією жителя Броварів Євгена Гредунова, приїхало ще близько тисячі осіб. Хто вони і який в них настрій – уточнюється.

     

    Сьогодні вранці у Бровари прибув ще один поїзд з чоловіками з Донецька. Броварські залізничники вирішили перешкодити його руху в Київ, заблокувавши виїзд. У зв’язку з такою ситуацією чоловіків довезли до столиці на автобусах. За повідомленням центрального штабу Віктора Ющенка, приїжджі хлопці і чоловіки купили в місцевих магазинах велику кількість спиртних напоїв. Автобуси супроводжує міліція.

    http://www.terabit.com.ua/news.php?id=1987

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я не про поезда в целом, а про терроризирование магазинов и разборки с местными, поезда были, я это знаю, дядьки с Торгмаша, и наезды на провщиц перебор, не могли это просто так оставить без внимания СМИ, а там как раз подобной информации не проходило... А "пора" - заинтересованная сторона, поэтому доверия ей нет.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кстати, есть мнение, что пан Ющенко после выборов уедет в эмиграцию. Вполне серьёзное мнение..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..