Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Шукаю гурт ..


    Рекомендовані повідомлення

    Шукаю гурт!

     

    Граю на гітарі ,маю досвід гри в колективі (панк і адскій металл не пропонувати)

     

     

     

    писати в ЛС чи сюди ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что такое "адский метал"? )) Уж если пишешь, что хочешь играть в группе, то хотя бы примерно напиши на что ориентируешься. Ну, там стили какие, группы тебе нравятся

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что такое "адский метал"? )) Уж если пишешь, что хочешь играть в группе, то хотя бы примерно напиши на что ориентируешься. Ну, там стили какие, группы тебе нравятся

    Раз не написав шо конкретно хочу , то значить роздивлюсь любі пропозиції ... ( якшо не зрозуміло )

     

     

    я думаю той хто грає ,і розуміється на музиці тому не потрібно втовбичувати, шо таке адский металл...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    xatrix розслабся !

     

    мене не потрібно цитувати в своєму Щоденику...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    шо, выгнали?

     

    а если серьёзно, то пробивай Киев, тут хрен что нормальное найдёшь

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а если серьёзно, то пробивай Киев, тут хрен что нормальное найдёшь

    я б так не сказала...в нашому міст є величезна кількість талантів або ж прото вміючих та працьовитих людей,які по різним причинам не мають можливості здійснити свої мрії.

    До того ж зараз багацько людей.які пишуть такі повідомлення та по-тихеньку шукають народ...

    Змінено користувачем Сльоза___

    Чистый воздух, как едкий дым
    Совершенно непригоден для дыханья
    Рыбы не живут без воды
    И не ищут почвы под плавниками
    Рыбы не умеют ходить
    И летать не умеют тоже
    Рыбу очень просто убить,
    Лишив того, без чего она не может…

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я б так не сказала...в нашому міст є величезна кількість талантів або ж прото вміючих та працьовитих людей,які по різним причинам не мають можливості здійснити свої мрії.

    До того ж зараз багацько людей.які пишуть такі повідомлення та по-тихеньку шукають народ...

    Ты не права. В Броварах столько уже этих групп,что можно назвать городом муз. групп. Одно и то же! Пишут много людей,ищут то ударника,то клавишника,то ещё кого то. А смысла нет! В Киеве больше плацдарм так сказать,больше места,больше возможностей и т.п. Но и пробится тоже ОЧЕНЬ тяжело. Так что нужно в Киеве что то подходящее искать.

    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,
    ,,,,,,,,,,,,,,,

    Живу бедно: сыр с плесенью, вино старое, машина без крыши, телефон без кнопок.............
     

    <<<<<->>>>>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты не права. В Броварах столько уже этих групп,что можно назвать городом муз. групп. Одно и то же! Пишут много людей,ищут то ударника,то клавишника,то ещё кого то. А смысла нет! В Киеве больше плацдарм так сказать,больше места,больше возможностей и т.п. Но и пробится тоже ОЧЕНЬ тяжело. Так что нужно в Киеве что то подходящее искать.

    В чомусь ти дійсно маєш рацію,але ж наскільки простіше шукати серед своїх,ніж лізти в невідоме і починати все з початку.

    Люди,які хочаб краєм ока знайомі з міською муз.діяльністю знають,хто вартий уваги.а хто ні,з ким можна працювати,а з ким ні.А якщо ти почнеш пошук у Києві,то будеш проходити всі перепони з самісінького початку-поки притруться,поки щось вийде...А так-в нашому ммістечку-всі свої-всі друг дружку знають-так простіше...І я сумніваюсь,що в темі йшла мова про зокрутку ще не зібраного гурту-мова йде просто про пошук бажаючих,а шукати легше серед своїх...

    Але це моя особиста думка і сперечатись далі думаю безглуздо.

    Чистый воздух, как едкий дым
    Совершенно непригоден для дыханья
    Рыбы не живут без воды
    И не ищут почвы под плавниками
    Рыбы не умеют ходить
    И летать не умеют тоже
    Рыбу очень просто убить,
    Лишив того, без чего она не может…

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    шо, выгнали?

     

    а если серьёзно, то пробивай Киев, тут хрен что нормальное найдёшь

    Ни не вигнали ...

     

    Игра не стоит свеч а результат труда..

     

     

     

    Я так І пойняф шо тут кисло ...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..