Перейти до змісту
  • Політика
  • Вибори мера Броварів. ГОЛОСУВАННЯ (Етап другий)


    Drok

    За кого б Ви проголосували на виборах мера Броварів?  

    325 проголосували

    1. 1. СБН екзит-пол

      • Антоненко Віктор
        101
      • Кравець Юрій
        78
      • Немчин Тетяна
        2
      • Оксютенко Володимир
        7
      • Ратніков Дмитро
        47
      • Сапожко Ігор
        21
      • Проти всіх
        36
      • Не визначився
        18


    Рекомендовані повідомлення

    В зв'язку з наближенням виборів броварського міського голови, а також з огляду на активізацію агітаційних кампаній, зокрема, в броварському інтернет-просторі, продовжується онлайн-голосування за вірогідних кандидатів на посаду броварського міського голови - проведення екзит-полу серед юзерів СБН

     

    В голосуванні представлені найвірогідніші кандидати на посаду броварського міського голови, згідно інформації дотичних до кандидатів, джерел, аналізу міської преси та інших джерел. В кінці кожного етапу результати голосування обнуляються (другий етап триватиме до 18 січня 2010), голосувалка починається по новому, а його підсумкові результати протягом місяця оприлюднюються в топі теми - це дасть змогу відслідкувати зміну виборчих симпатій юзерів по ходу виборчої кампанії. Також, у випадку появи нового кандидата, така система дозволить його "безболісне" додавання в голосувалку. За місяць до офіційного дня виборів голосування переходить у фінальний етап: цей етап триватиме два тижні і його результати орилюднюються в новій темі разом з графіком зміни електоральних настроїв юзерів СБН

     

    Голосування в темі таємне

     

    В даній темі вітається висловлювання своєї аргументації щодо власного вибору, якщо юзер вирішив публічно заявити про підтримку того чи іншого кандидата.

     

    Також в даній темі не вважається флудом та офтопом висування інших кандидатур в долучення до списку голосувань, якщо вони не представленні в голосуванні. В той же час - заборонено подавати в якості потенційного кандидата власну кандидатуру, та кандидатури персон, котрі не брали участь в жодній з броварських мерських кампаній. Виключення становлять лише кандидатури тих осіб, які вже розпочали свою виборчу кампанію на посаду броварського міського голови (цьогорічну) і мають приклади матеріалів передвиборчої агітації. Також заборонено повторно пропонувати одну й ту саму кандидатуру, якщо її вже було запропоновано в даній темі. Створення мультів та юзерів-"клонів" карається тривалим баном в залежності від тяжкості порушення.

     

    Основні події в контексті мерської кампанії, що відбулись від початку першого етапу голосування:

     

    - Дмитро Ратніков видав власну книгу "Бровари: моє місто - мій дім". Міська влада заборонила книгу до продажу в більшості броварських торгівельних точках, власник приміщення, де мала відбутись презентація книги відмовився надавати приміщення в день презентації.

    - на Юрія Кравця здійснено напад невідомих осіб. Кравець отримав травми голови. Сам кандидат пов'язує цей напад з його політичною та правозахисною діяльністю.

    - Містом поширено підробку книги Ратнікова "Бровари: моє місто - мій дім" під назвою "Бровари: життя як ізолєнта", в котрій містились дискредитуючі матеріали шодо Д. Ратнікова.

    - Активізувався Віктор Антоненко. За його підтримки проведено свято Св. Миколая для 80 броварських дітей сиріт

    - Наявна влада під головуванням Ігора Сапожко позбавила права пенсіонерів отримувати ліки за пільговою ціною, навіть при найвності пенсійного посвідчення. Роль посвідчення тепер може виконувати виключно картка "З турботою про кожного"

    - Рішенням громадських слухань під головуванням заст. Сапожка Руденка виділено 220 садибних ділянок поблизу шляхопроводу в районі залізниці невідомим особам.

     

    Прізвища кандидатів подано в алфавітному порядку

     

    Голосуємо!

     

    Результати першого етапу голосування:

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 60
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Попри певні громадсько-політичні події моя думка залишилась незмінною
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    господа , а к чему это всё ?

    тенденция понятна, в нашем болоте, точно такое же отсутствие выбора как и во всей Украине.

    выборы напоминают копание руками в помоях с целью выбрать кусок чуть мене вонючий чем остальные по соседству

    надежда что либо изменить связана с концом света в 2012 году или на спиральность истории и 2017 год (да здравствует революция:)) но к сожалению в этой стране нет ни индейцев майя ни товарища Че .....

    остается вспомнить попсовый посыл - "Учиться, учиться и еще раз учиться" и сваливать нах из этой страны .....

    class1f.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    остается вспомнить попсовый посыл - "Учиться, учиться и еще раз учиться" и сваливать нах из этой страны .....

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    вже який рік я чую від окремих людей слова про те, що треба "свалівать с етай страни" і з кожним роком ще більше цікавлюсь питанням: так якого фіга ви в цій країні досі робите? Чому ви ще тут?)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так, я теж не згідний з товаришем ОМом. вибір завжди є. не подобається пропозиція, пропонуй сам B)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    господа , а к чему это всё ?

    тенденция понятна, в нашем болоте, точно такое же отсутствие выбора как и во всей Украине.

    выборы напоминают копание руками в помоях с целью выбрать кусок чуть мене вонючий чем остальные по соседству

    І ще одне питання в цьому контексті: що ж ти робив тоді в 2006-му в політраді броварської ГП "Пора" і лобіював підтримку партією Гредунова?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    вже який рік я чую від окремих людей слова про те, що треба "свалівать с етай страни" і з кожним роком ще більше цікавлюсь питанням: так якого фіга ви в цій країні досі робите? Чому ви ще тут?)

    Боюсь, что если уеду останутся только такие как Вы :) а на самом деле ... ну представь идет по городу чукча, и все вокруг смотрят на него как на чукчу и не важно , что у него за душой и сколько денег в кармане, вот и мы за кордоном такие же чукчи для местных жителей, да и интересно посмотреть чем же эта херь закончится :)

     

    Ну а по поводу ГО "Пора" так там вообще все просто, друг попросил - я сделал. Хотя среди таких "политиков" как Вы, понятие дружбы - отсутствует как класс, по крайней мере коней в отличие от некоторых на переправе не менял...

    Змінено користувачем =Ом=
    class1f.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наверно буду голосовать за Антоненка
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну а по поводу ГО "Пора" так там вообще все просто, друг попросил - я сделал. Хотя среди таких "политиков" как Вы, понятие дружбы - отсутствует как класс, по крайней мере коней в отличие от некоторых на переправе не менял...

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Ну, щодо дружби, або хоча б корпоративної етики - хто б казав) Якщо я не помиляюсь, з моменту, щойно партія прийняла рішення про офіційну підтримку іншого кандидата на посаду мера, Ви на політрадах з'являтись перестали. Тому говорити про переправу коней у Вашому випадку я б так категорично не став, як мінімум.

     

    Ну, а по друге, в ГО "Пора" Вас ніколи і не було: ГП "Пора" і ГО "ГК Пора" - це абсолютно різні організації, і в останню кого попало не приймали, на відміну від партії, куди приймали якраз кого попало, що яскраво продемонстрував, в т.ч. і броварський осередок.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо чесно, то мене трохи дивує такий високий рейтинг Антоненка порівняно з рейтингом того ж Ратнікова.

    Мені здавалось, на цьому форумі сидить переважно молодь, Ратніков теж відносно молодий...

    Хоча з іншого боку Антоненко, коли був мером, багато робив для молоді, всякі там турніри, велодні і т.д.

    Але і Ратніков теж різні спортивні заходи для молоді організовував...

     

    У будь-якому разі факт є факт - рейтинг Антоненка майже вдвічі більший. От тільки мені цікаві причини... B)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Я так понимаю выборы в городе обещают быть интересными. Не все так однозначно!!! :) :huh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Добавьте вариант "Кто все эти люди??? 0_о" :D

    Молодость - прекрасное время, когда нет ни профессии, ни прав, ни денег. Только сексуальная ориентация.©

     

    Нужно быть собой , все другие роли уже заняты и не интересны ......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Конечно хотелось бы,что б вернулся В.Антоненко!

    зачем?

    его то не просто так сняли с должности мэра

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    вже який рік я чую від окремих людей слова про те, що треба "свалівать с етай страни" і з кожним роком ще більше цікавлюсь питанням: так якого фіга ви в цій країні досі робите? Чому ви ще тут?)
    ну

    учимся еще

    :)

    Змінено користувачем MSun
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я офигею если выиграет Сапожко :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хахах смешная тема) Ратников я думаю самый нормальный, с новыми идеями придет, а Антоненко что еще не на Багамах? :lol: хотя конечно же Сапожо будет победителем....
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j8483_1268423297.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А хто такий Кравець???

    Чем он занимается вообще? Я чтото не слышал чтоб он чтото делал для людей. А тут такой не откуда вдруг возьмись, появился ................ Кравец

    Я то за Антоненка Голос отдам.

    Но как по мне то Сапожко и то лучший конкурент для Антоненка, чем Кравец.

    Змінено користувачем Minase
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Насколько я знаю, то Кравец давно уже занимается правозащитой. Поддерживает разные благотворительные акции. Видела его 28-го в центре для детей с недостатками на утренике. Он организовал подарки для всех детей. Внешне довольно приятный человек. А вот Антоненка действительно давно уже не видно и не слышно. Наверное ему уже все равно до судьбы Броваров. Змінено користувачем Ляпка
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Насколько я знаю, то Кравец давно уже занимается правозащитой. Поддерживает разные благотворительные акции. Видела его 28-го в центре для детей с недостатками на утренике. Он организовал подарки для всех детей. Внешне довольно приятный человек. А вот Антоненка действительно давно уже не видно и не слышно. Наверное ему уже все равно до судьбы Броваров.

     

    Насколько я знаю, то Кравец давно уже занимается правозащитой. Поддерживает разные благотворительные акции. Видела его 28-го в центре для детей с недостатками на утренике. Он организовал подарки для всех детей. Внешне довольно приятный человек. А вот Антоненка действительно давно уже не видно и не слышно. Наверное ему уже все равно до судьбы Броваров.

    ну это как сказать. кому всё равно. Покрайней мере, когда вернется Антоненко, все стабилизируется, не сразу так как бюджет Броваров разосран, по неопытности запуска.

    Деньги за аренду подняли чуть ли не в 10 раз а денег все равно нету. вот интересно куда же они деваются. <_<

    Лучше работать в этой сфере тому, кто опытнее, и работал, а не покладаться на интуицыю а вдруг этот лучше сделает. Помаранчеву революцію згадайте. Классно они людей развели, мне было 17 тогда и я всеравно проголосовал за Януковича. А то у этих тварей на роже написано Кидаловы.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    незнаю як ви але я важаю що мром нашого миста повинен бути Антоненко
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А як на мене то пан кравець днями флудить в цій темі, хоча мені багато чого здається )

     

    За Антоненка, місту потрібні здорові спортивно розвинуті мешканці, а не інтелегенція в краватках та з дипломатами.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Насколько я поняла интерес к опросу пропал и можна оглашать победителя этого тура. Надо обновлять голосование.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 місяця через...
    Админы, уже давно никто не голосует. Пора закрывать голосование. Месяца два тишина. Насколько я помню результаты должны были быть вывешены на главную страницу. Правила надо исполнять. Сами же так написали. Может быть это мобилизирует всех. Выборы на носу, а вы спите!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..