Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • "Люди в черном на наших улицах", или кто такие готы


    Рекомендовані повідомлення

    бачив наднях в новостях одного чела з нашого технаря ох і... тормоз він :biggrin: ось що він говорив: "обідить мене хтось... розріжу собі вєну вип'ю крові і одразу спати хочеться..." і бувають такі... :blink:

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 312
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    бачив наднях в новостях одного чела з нашого технаря ох і... тормоз він :biggrin: ось що він говорив: "обідить мене хтось... розріжу собі вєну вип'ю крові і одразу спати хочеться..." і бувають такі... :blink:

     

    кстати, да...

    может мы о разных людях, но я видел по новому (если не ошибаюсь) интервью с "вампиром" де-то в час ночи. жаль, попал только на конец, но и конца мне хватило чтоб поржать))) ведущего он тоже явно улыбал))

    Змінено користувачем Vicious

    _ А если в отеле "Гений" нет свободных номеров, можно поселиться в отеле "Придурок" _

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кстати, да...

    может мы о разных людях, но я видел по новому (если не ошибаюсь) интервью с "вампиром" де-то в час ночи. жаль, попал только на конец, но и конца мне хватило чтоб поржать))) ведущего он тоже явно улыбал))

    Вишоз, там Азазель показывали (это она со своими новыми френдами), и у нее тоже интервью брали ) Лол, правда? :laugh: Змінено користувачем Dronskiy
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вишоз, там Азазель показывали (это она со своими новыми френдами), и у нее тоже интервью брали ) Лол, правда? :laugh:

     

    ыыыыыы... ну в конце там был только один. черный (такой черный, что аж глаза жжот), с пафосно-поднятым воротником. оно?

    _ А если в отеле "Гений" нет свободных номеров, можно поселиться в отеле "Придурок" _

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ыыыыыы... ну в конце там был только один. черный (такой черный, что аж глаза жжот), с пафосно-поднятым воротником. оно?

    Если по новому каналу, то оно :)

     

    Обережно – вампіри! Це не назва нової книжки у стилі “фентезі” але й не жарт, це - засторога.

     

    Як не важко це усвідомити, за кілька тисячоліть у графа Дракули – реальні послідовники. Вони існують, вони серед нас і чудесно себе мають: попивають кровицю і підсміюються над легендами, що про них складають. Із кровопивцями спілкувалися наші кореспонденти. І, в розвінчання першого міфу, повернулися неушкодженими. Кажуть – вампіри на свій „обід” не тиснуть. Це - справа добровільна.

     

    Михайло: “Глаза очень чувствительные к свету, при ярком сонце смотреть тяжело. А ночью? Ночью все нормально.”

     

    Ось так, просто по вулицях, розгулює вампір Михайло. З його слів – спадковий: любов до крові всмоктав із молоком матері.

     

    Від неї ж - і неабияка енергетична сила. Загіпнотизує, й оком не кліпнеш. Втім, задурно свої здібності не використовує. На перехожих не кидається. Доступ до тіла і астральної оболонки – лише зі спільної згоди. Задля тонусу і кращого порозуміння.

     

    Михайло: “Кровь как энергоноситель, энергия человека в крови.”

     

    Ця епатажна трійця юних кровопивць зійшлася через Інтернет. На вампірських сайтах знайшли усе, чого бракувало по життю.

     

    Євген – прагне стати над-людиною. Головне для нього – вирізнятися з натовпу. “Чорний романтик” - стильно, загадково, те що треба. Найбільша гордість – нарощені клики. У подружки під “ніком” Азазель, у світі просто Лесі, мати - стоматолог. Тож усім братам по крові - знижки.

     

    Азазель: “Кто-то отварачивается, кто-то, наоборот, начинает смотреть, но лучше не сильно показывать. Боятся? Пялятся.”

     

    Клики - іміджеві. Горлянок ними не перегризають - молодь обізнана: смертей не хочуть. Ріжуть руки – або знайомих – є такі "донори", що від цього "балдіють", або власні. Вампір – вампіру друг, товариш і харч. За смаком можуть навіть групи крові визначити. Перша мовляв, більш солона. Четверта – найсолодша.

     

    Євген : “Не каждый день, как получается – думаешь, ой я уже неделю ни капельки не пробовал – надо с кем-то созвониться или что-то еще. Графика нет. Спонтанное желание.”

     

    А от Сашко вампіром став аби помститися – усім, хто його ображав у дитинстві. Поки що лікується від депресії.

     

    Сашко: “Обидели, расстроился – сделаешь себе надрезик на вене, попьешь чуть-чуть и все проходит, сразу спать хочется.”

     

    Вампірський рух в Україні поки - слабкий. Рахунок на десятки. У світі ж послідовників Дракули – тисячі. Кістяк армії формують підлітки. Для них, за словами психологів, це захоплююча гра та спосіб самовираження. Набагато страшніші ті, хто підігріває інтерес до цієї гри. Вампіри-ідеологи. А вони себе не афішують. // Таша Трофимова, Тарас Бурмил, Роман Боднар. Новий канал.

    (с) http://novy.tv/reporter/ukraine/2007/02/20/17/28.html

     

    Видео-репортаж можно скачать тут:

    http://video.novy.tv/reporter/reporter_2007_02_20-10.wmv

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Видео-репортаж можно скачать тут:

    http://video.novy.tv/reporter/reporter_2007_02_20-10.wmv

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Скачайте кто-то, пожааааааааалуйстаа...

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    это типа как у нас в Броварах пару парнишек называли себя неопанками??? :biggrin:

    да, помню таких )) Только это неопанки, а неоготов я не видел.. Ну, могу себя назвать неоготом, но стану ли я от этого им? )
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Неоготы - это готы, которые знают кунг-фу, носят очки и чорные ПАЛЬТО. Если я выучу кунг-фу, то буду неоготом)

    Ультраготы - это очень готы)))

    Ггг, лол)

    Короткая версия видео с азазель у меня есть)

    THE ONE TRUE GOTH!!!
    А еще у меня нет конформистской сети!

    Все вы кучка грязных нацистских конформистов! (с)South Park

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вишоз, там Азазель показывали (это она со своими новыми френдами), и у нее тоже интервью брали ) Лол, правда? :laugh:

     

    так це саме той репортаж))) тільки одразу після Азазела (такий *ошок розчесаний як фашист)... і взагалі останнім часом мене можна сказати що переслідує ця теме по телевізору я вже в четверте за тиждень натрапляю на щось подібне!!! + форум + метро + ну і технікум (той чел!) :huh: :smile: Змінено користувачем DARK ANGEL

    -----------------------------------------------------------


    "Ад - ето иные" Сатр


    -----------------------------------------------------------

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так це саме той репортаж))) тільки одразу після Азазела (такий *ошок розчесаний як фашист)... і взагалі останнім часом мене можна сказати що переслідує ця теме по телевізору я вже в четверте за тиждень натрапляю на щось подібне!!! + форум + метро + ну і технікум (той чел!) :huh: :smile:

    Азазель - это девушка ;) Хочешь познакомлю, чтобы не делал поспешных выводов? ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Вообщем так, мне сегодня задали гениальный вопрос, над которым я даже ниразу не задумывался прежде... У моей знакомой в Киеве в коледже есть одна девчонка... В школе её, по словам, почти все шугаются, потому что она одета в "стандартную любимую одежду готов" (плащ, высокие боты т.д.), на спине носит рюкзачок в виде гробика, ну и несколько крестов на себе носит... Волосы длинные черные... Губы накрашены ярко красной помадой... Лицо само-собой разумеется бледное... Эта девчонка еще для полного атаса рисует себе, какой-то х***** ченого цвета, на лице что-то на подобие "следа (полосы) от слёз"...

    Ну мне задали вопрос, а в чем прикол, что люди уходят в готы? Какова причина?

    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ответ прост. Люди уходят в готы так же как кто то в панки скины металлисты и т.д. Просто им это нравится :wink:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Я не люблю готов, но, по-моему, каждый человек имеет право вести свой образ жизни

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1212695517/gallery_2960_27_2289.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-3596-1219832091_thumb.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1163599865/gallery_725_222_4054.jpg

    Trance:)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/post-3596-1187344707.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..