Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • УВАГА! Знайдено паспорт!


    Рекомендовані повідомлення

    Знайдено паспорт:

    Дубовик Роман Федорович 02.03.1979 року народження, ЕА 110331, Білоцерківськй район м. Узин Радянська 13.

     

    З паспортом присутній оригінал ідентифікаційного коду, Свідоцтво про загальнообов"язкове державне соціальне страхування № 2891505957 та Страхова картка компанії "Аска" № ЛМН1031.

     

    Власника або знайомих власника документів прохання звернутися за телефоном +38093-139-31-40 або в приват!!!

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Ну ты и тему создал...

    напиши ему письмо по месту жительства, больше толку будет и на пиво собьёшь.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю, можна швидше знайти господаря. подзвоніть в аску і попросіть передати йому ваші контакти. вони мають контакти своїх клієнтів

    А жизнь - только слово.

    Есть лишь любовь и есть смерть...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ментам отдай и всего делов...

    ага... пусть возьмут кредит на его имя )))

     

     

    +1

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ментам отдай и всего делов...

    фіг... заяв писать нехочу... це ж не перший раз знаходиться паспорт.

     

    бабло збивати теж не буду, хай сам забере безкоштовно!

     

    в аску подзвоню) побачимо!

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Автор, смотри аккуратно, очень много разводов было на эту тему. Даже помню на опель-клубе человек так на хорошие деньги попал чтобы потом от ментов откупиться

    Молодость - прекрасное время, когда нет ни профессии, ни прав, ни денег. Только сексуальная ориентация.©

     

    Нужно быть собой , все другие роли уже заняты и не интересны ......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    позвонил тока , что своему корешу Дубовику узнал никто из его родычей не терял документы сказал поспрашивает ..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    позвонил тока , что своему корешу Дубовику узнал никто из его родычей не терял документы сказал поспрашивает ..

    Может, тебе стоило почитать в первом сообщении адрес этого Дубовика. Дубовиков, знаешь ли, много

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у него все родиче с белой церкви
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так этот Дубовик в Белой Церкви не живёт. Он с города Узин. Читать надо внимательней ))

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ФЕЮШКА, зато как красиво: и номер паспорта, и код, и прописка - все выложил в инете :) Хоть бери и получай кредит на его имя... Думаю можно было бы ограничиться ФИО и городом.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ФЕЮШКА, зато как красиво: и номер паспорта, и код, и прописка - все выложил в инете :) Хоть бери и получай кредит на его имя... Думаю можно было бы ограничиться ФИО и городом.

    а де це я код виклав??? і кста піди но отримай кредит зара...
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..