Перейти до змісту
  • Спорт
  • Формула 1


    Гість PLAYBOY

    Хто кого  

    39 проголосували

    1. 1. Хто переможе?

      • Шумахер
        26
      • Алонсо
        13


    Рекомендовані повідомлення

    ШУМІ - ФОРЕВЕ. о 8.45 ранку здається... трансляція

     

    Thank you MAN!!! :D а то я целую неделю вишу на галимом без програми :unsure:

    Жаль что в Броварах нет клуба формули B)

    Змінено користувачем Shadow

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 121
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Thank you MAN!!! :D а то я целую неделю вишу на галимом без програми :unsure:

    Жаль что в Броварах нет клуба формули B)

     

    Сорі, кваліфікація о 20.00 у мене програма хр*нова. Сьогодні тільки взнав.

    Шанси маленькі, але надія помирає останньою. Може хтось таки виб"є Алонсо і Шумахер виграє гонку. Він заслужив цей титул. Важко буде в наступному сезоні, небуде за кого вболівати. > 10 років вболівав за Шумі і от він піде, а на його місце Ряйконен, якого я не надто переварюю. Ну нічого будемо дивитись, може Масса , або Кубіца. А так мабуть за Ферарі.

    Шумахер - ФОРЕВА!!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сорі, кваліфікація о 20.00 у мене програма хр*нова. Сьогодні тільки взнав.

    Шанси маленькі, але надія помирає останньою. Може хтось таки виб"є Алонсо і Шумахер виграє гонку. Він заслужив цей титул. Важко буде в наступному сезоні, небуде за кого вболівати. > 10 років вболівав за Шумі і от він піде, а на його місце Ряйконен, якого я не надто переварюю. Ну нічого будемо дивитись, може Масса , або Кубіца. А так мабуть за Ферарі.

    Шумахер - ФОРЕВА!!!!!

     

    мммда квалификация прошла не очень... Шумахер 10 Маса 1 а вот

    Гонка будет в неделю в 19.45 жду не доджусь :)

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я теж недочекаюсь. Шансів мало, але вони є. Шумі просто так не здасться. Думаю він викладеться на 150% але виграє цю гонку яка є останньою в його карьєрі.

    А Масса просто був кращим у кваліфікації.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня будет очень жарко не смотря на места на старте.....сегодня ришытса всьо!!!!*Я лично сотрю Ф1 есчьо очень давно и знаю что в ТАКОЙ ГОНКЕ КАК ЕТА МОЖЕТ ПРОИЗОЙТИ АБСОЛЮТНО ВСЬО!!!...........лично я ЗА Михаеля :)

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня будет очень жарко не смотря на места на старте.....сегодня ришытса всьо!!!!*Я лично сотрю Ф1 есчьо очень давно и знаю что в ТАКОЙ ГОНКЕ КАК ЕТА МОЖЕТ ПРОИЗОЙТИ АБСОЛЮТНО ВСЬО!!!...........лично я ЗА Михаеля :)

     

    А в скідьки гонка?

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    19,45 Мегаспорт.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ШУМІ ти обовязково виграєш. :)

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А в скідьки гонка?

     

    В 19:45.....сотри не пропусти поскольку такое зрелисче мы будем лицезреть ОДИН ЕДИНСТВЕНЫЙ РАЗ!!! :) ...........

     

    ШУМІ ти обовязково виграєш. :)

     

    ЕТО БУДЕТ ЧЕРТОВСКИ СЛОЖНО НО Я ВЕРЮ!)

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я искренне верю в победу миши...давай....ты сможешь....будем держать за него кулаки!!!!!!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..люди..тільки ви коментуйте по ходу...а то мені не вдасться подивитися.... :(

     

    Принято к исполнению.

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1777_1184758682.gif

     

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Будем болеть за Шумахера!!!! ;)
    йо
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Будем болеть за Шумахера!!!! ;)

     

    главное то что Алонсо ето только начяло чегото,а Михаель ето целая епоха которую повторить Я думаю не кому не удастса!!!)))) :)

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я надеюсь все уже включили МЕГАСПОРТ?

    Michael Schumacher-вот так по настоящему пишется его имя.

    Для меня большая честь смотреть формулу, а вот ету гонку :D :D :D

    Schumacher Schumacher Schumacher!!!!

    Змінено користувачем Shadow

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну чтож, Алонсо чемпион, Шумахер лучший...

    На мой взгляд самая интересная гонка в сезоне. Просто и не знаю за кого болеть в следующем - грустно как-то :(

    А судьи кто..?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Михаель был лутшый в гонке,победитель же Филипе,сезон осталса за Фернандо

     

    Выиграть титул и стать лутшым дано далеко не каждому,но выиграть 7 титулов может только лучый из лучых-Михаель Шумахер........

     

    Мы будем помнить тебя М.Ш.:..(за)

     

    P.S.спасибо всем тем кто сегодня скресчивал пальцы за Михаеля.И напоминаю кто не знает в следуесчем сезоне на место михаеля зайдьот Кими Райконен.

    Змінено користувачем ПОЛ

    ......быстрее только Михаель......

    ......а Бриджстоун выжыл Мишлен......

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Михаель был лутшый в гонке,победитель же Филипе,сезон осталса за Фернандо

     

    Выиграть титул и стать лутшым дано далеко не каждому,но выиграть 7 титулов может только лутшый из лутшых-Михаель Шумахер........

     

    Мы будем помнить тебя М.Ш.:..(за)

     

    Согласен. Змінено користувачем Oll
    А судьи кто..?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Михаель был лутшый в гонке,победитель же Филипе,сезон осталса за Фернандо

     

    Выиграть титул и стать лутшым дано далеко не каждому,но выиграть 7 титулов может только лутшый из лутшых-Михаель Шумахер........

     

    Мы будем помнить тебя М.Ш.:..(за)

     

    P.S.спасибо всем тем кто сегодня скресчивал пальцы за Михаеля.И напоминаю кто не знает в следуесчем сезоне на место михаеля зайдьот Кими Райконен.

     

    Я тоже <<ЗА>>

    Вот Кими сможет себя показать в Ферари, потому что Макларен серйозно потеряла свою конкуренцию и помоему еше на начале етого сезона Алонсо подписал контракт на следующий сезон виступления в Макларен.

    Кстати кто смотрел ету гонку вы видели сколько неудачь было у Шумахера прокол колеса два раза приостонавлевалса, а вот вопрос а почему у Алонсо небыло никаких проблем и вот две подряд гонки проблемы у Шумахера :( ето не может быть совпадением! В етом замешаны чужие руки! Я не верю что бы ето могло быть совпадением. В квалификации чего Михаэль занял 10 место - ПРОБЛЕМЫ С ПОДАЧЕЙ ТОПЛИВА 100 пудов! А вот самие хорошие моменты в етой гонке лутший круг гонки у Михаеля 1:12:4хх :) , с 20-ой позиции на 4-ю :) и красивая борьба Михаеля и Кими :D . Вот вам Формула 1 по Бразильски!

    Вот и закончился сезон 2006... и я не придставляю следующий сезон без Michael Schumacher...:unsure:

    FERRARI F60

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Михаель был лутшый в гонке,победитель же Филипе,сезон осталса за Фернандо

     

    Выиграть титул и стать лутшым дано далеко не каждому,но выиграть 7 титулов может только лутшый из лутшых-Михаель Шумахер........

     

    Мы будем помнить тебя М.Ш.:..(за)

     

    P.S.спасибо всем тем кто сегодня скресчивал пальцы за Михаеля.И напоминаю кто не знает в следуесчем сезоне на место михаеля зайдьот Кими Райконен.

     

    А я надеялся на победу Шумахера....

    Ну что поделать..Буду помнить...

    http://uawow.com/userbar/Coruptor.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Шумі Шумі на кого ти нас покинув???

    З таким везінням яке було у Шумахера на останніх двох гран - прі виграти чемпіонат було неможливо. А Алонсо цим скористався. Якби не проблеми у Міхаеля він би був чемпіоном. Вчора він продемонстрував хто справжній чемпіон: 4 місце в гонці в якій у нього було скільки проблем, що хтось інший плюнув би і пішов на пенсію достроково.

    ШУМІ завжди залишиться для мене НАЙКРАЩИМ ГОНЩИКОМ Ф1.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Алонсо победил....

    Вот и настал конец сезона.У кого какие идеи нащет розстановки сил в следуйщем сезоне?

    Сможет ли Алонсо стать чемпионом в Макларен?

    P.S. Приятно видеть на форуме формульных фанов :)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_1418_191_1765.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173731213/gallery_857_632_4588.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1180011865/gallery_857_632_3628.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так фанів все більше і більше.

    Думаю фаворитами будуть Ферарі. Рено без Алонсо: навідь не знаю на кого вони ставку зроблять, бо Ковалайнен недосвідчений, а Фізікелла не тягне на чемпіона ну ніяк. Хонда може додати, але в це віриться з великим трудом, бо занадто багато треба їм додавати, та й стабільності немає. Макларен може бути претендентом просто тому, що там Алонсо, який незважаючи на всі проблеми команди може її витягнути. Всі інші за щось серьозне навряд чи поборяться.

    Цікаво як між собою уживуться Масса і Ряйконен...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    холосував за Шумі, однак Алонсо рулить
    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так фанів все більше і більше.

    Думаю фаворитами будуть Ферарі. Рено без Алонсо: навідь не знаю на кого вони ставку зроблять, бо Ковалайнен недосвідчений, а Фізікелла не тягне на чемпіона ну ніяк. Хонда може додати, але в це віриться з великим трудом, бо занадто багато треба їм додавати, та й стабільності немає. Макларен може бути претендентом просто тому, що там Алонсо, який незважаючи на всі проблеми команди може її витягнути. Всі інші за щось серьозне навряд чи поборяться.

    Цікаво як між собою уживуться Масса і Ряйконен...

     

    Ну я лично думаю что за титул будут боротся Алонсо и Райконнен,маки будут на высоте,поскольку к ним вернутся пару человек которие создавали машину 2005 года,за исключенем Андриана Ньюи который ушел в ред бул(последние 3 года он не участвовал в разработке машин,а был в команде на уровне консультанта)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_1418_191_1765.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173731213/gallery_857_632_4588.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1180011865/gallery_857_632_3628.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..