Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Свято Козацької Слави. 14 жовтня.


    Рекомендовані повідомлення

    14 жовтня – Свято Козацької слави, День створення УПА. 14 жовтня – ценаше національне свято. Кожен правий українець повинен відзначити йогодостойно.

     

    Ми мусимо відстояти честь нашої нації в цей день. Адже 14 жовтня(субота) на Майдані зберуться також і ті, кому ненависно саме словоукраїнець, ті, хто вбивав українців голодом у 33-м року, хто стріляв унаших повстанців у 40-х, хто заганяв українців в колгоспи і висилав уСибір під червоним прапором з іудейською зіркою. Сьогодні вони хочутьпозбавити нас права святкувати українське національне свято.

     

    Ми закликаємо всіх небайдужих українців вийти в цей день на Майдан і чинно підтримати наших героїв – ветеранів УПА, дієво виступити протиублюдочних українофобів, які заважають нам жити!

     

    Місце збору: парк ім. Тараса Шевченка (під пам’ятником Т.Шевченка), на 11:00.

     

    Маршрут: хода вул. Володимирська, вул. Б.Хмельницького, вул. Хрещатик.Після чого пройде спільний марш УПА по вул. Хрещатик і Майдану Незалежності, де відбудеться мітинг.

     

    РОЗПОВСЮДЖУЙТЕ ЦЮ ІНФОРМАЦІЮ!

     

    Орієнтуйтеся на прапор УНТП. Україна понад усе!

     

    ( http://www.pagan.com.ua/ )

     

    В случае отмены мероприятия я ответственности не несу. Все претензии к организаторам

     

    Прошу ничего в теме не обсуждать, не разводить бадягу

    Змінено користувачем Hellfire

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Слава Україні
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Україні СлавАААА!!!!!!

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я буду
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..