Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Все що, не анархія, то фашизм


    Рекомендовані повідомлення

    У СРСР, та і у всьому пострадянському просторі можна знайти величезну кількість речей, які не і інакше як феномени назвати не можна. Якщо порівнювати з рештою світу, то все якось не так, не правильно, зі своєю самобутньою специфікою. Не стала виключенням і пострадянська молодь. Саме у ній, як в кривому дзеркалі, відбито все хороше і добре, що тільки є в нашому суспільстві.У сьогоднішніх українських реаліях молодь, як соціальну групу, можна розділити на прихильників тієї або іншої субкультури. Зрозуміло, що таке ділення досить умовне. (Потрібно враховувати величезний вплив домінантної і масової культур). Але все-таки грубо таке ділення можливе. Якщо продовжувати спрощення такої моделі, то можна представити молодь як два протиборчі табори. По одну сторону барикад масова непомітна єдина вітчизняна контркультура, без усвідомленого протесту, іменована субкультурою гопів. По іншу вся решта контркультур, але вже з усвідомленим протестом. Фактично, такій собі маленький двохполярний світ, де переважна більшість неминуче попадає під вплив одного з полюсів.ГОПНІКИПсы с городских окраин.Есть такая порода.С виду обычная стая.Их больше от года к году.ЧайфГопніки, любера, шпана...У них багато імен, але одна ідеологія. Субкультура парадоксу. Масова, проте, інша; непомітна, проте існуюча і дуже «костиста», без свідомого протесту. Субкультура, яка заважає нам жити.Представники цієї субкультури поширені в першу чергу на всій території колишнього СРСР, особливо на периферії в ПТУ, коледжах (училищах). У ВУЗах вони чомусь зустрічаються набагато в менших кількостях. Зародилися гопи в Союзі (з часів Сталінського терору, коли у в'язницях побувала половина країни), звідки вони і беруть своє коріння, а тому дані індивіди дуже поважають «воров в законє», а також тих що «відмотали термін» на зоні. Ці кримінальні елементи, за своєю суттю, і є рознощиками гоп-культури! Тобто вже одне це змушує по-новому поглянути на непомітних лисих хлопців. (Суб)культура, вигодувана тоталітарним режимом, вже за своєю суттю є неприйнятною анархістами. Що вона може дати підростаючій людині окрім жорстокості? Буття визначає свідомість... А при цьому як мінімум 30% України заповнено гопніками. (Рух наці-скінів після таких приблизних цифр здається просто дитячою іграшкою.)Гопота живе «общинами». Всередині «общини» є примітивна ієрархічна система, яка будується на неписаних поняттях, запозичених, переважно, з місць позбавлення волі. Саме це і є найважливішою соціально-психологічною рисою гопоти. Найцікавіше, що ці «понятія» ніякого відношення не мають до так званих «воровських» законів зони, які мають ряд мудрих правил. Гопота всього лише знає пару фраз. Наприклад: «Хто ти по жизні?» - очікувана відповідь «Пацан», «Босяк», «Вор». Причому найвищим ступенем втілення всього хорошого, доброго і шанованого є «пацан». Тут необхідно зробити невеликий відступ і розповісти про походження цього слова. Ви, мабуть, знаєте, що більшість тюремних жаргонних слів запозичені з івриту, не пройшло осторонь і слово пацан. «Поц» - по-єврейськи - (@#%). Отже, пацан - маленький (@#%). (цитата з книги Григорія Клімова «Протоколи радянських мудреців» стор. 184, 315) Хочете називати себе єврейським словом, та й ще натякати на розміри свого органу - добре будьте пацанами! Они собираются в стаи, еще не зная, что делатьМожет быть, просто полают, а может, кого-то заденутИ ушки у них на макушке: Ты шепчешь - они услышатУлица - не игрушки. Здесь учащенно дышатЧайфСамою, мабуть, головною проблемою є нав'язування цих самих «понятій» (з тупою завзятістю) мирному людському населенню, що викликає украй негативне, а згодом і ненависне відношення до цієї субкультури. До не другорядних негативних гоповських рис можна приписати: улюблене заняття навчати життю людей, несхожих на них ні зовнішністю, ні способом життя, знову ж таки вдаючись до своїх усюдисущих «понятій», намагаючись підстроїти всіх людей під себе і під свій спосіб життя. Тих, хто не такий як вони, гопи називають лохами, всіляко докучаючи, дістаючи, заподіюючи неприємності, аж до нанесення тілесних ушкоджень (при цьому демонструючи могутні інтеграційні можливості). Саме стадний образ існування дозволяє гопнікам відчути себе самозатвердженими авторитетами в тій області або в тому районі, де вони формують свої групи. Проблема не нова, але тема закрита...Підводячи підсумок вище написаному можна відзначити позитивний момент: у великих містах гопніки перевироджуються як клас. Цьому сприяє поступове поліпшення рівня життя, культури і бурхливий розвиток різних неформальних молодіжних рухів. У провінціях же дотепер спостерігається дуже сильний вплив гоп-субкультури на загальну культуру поведінки і спілкування молоді. На периферії саме ця (суб)культура і є домінуючою. Саме тут ми стикаємося з величезною проблемою. Адже подібні ідеали, що так масово приймаються молоддю, помножені на збочені «поняття» є дуже великою перешкодою на шляху до анархізації. (Ми вкладаємо в це поняття хоч би звільнення від тоталітарного стилю мислення). І ми констатуємо, що гоп-культура наш ворог. Ворог, з яким ми будемо боротися... Анархізація українського суспільства неможлива без перемоги над гопізмом. І ця війна ведеться не тільки нами... Ведеться не перший рік. Основний ворог гоп-культури - контркультури зі всіма своїми плюсами і мінусами. В умовах, коли традиції, норми і цінності в двох субкультурах не просто кардинально відрізняються, а виключають існування іншої, війна стає неминучою.КОНТРКУЛЬТУРЫВся влада у тих Хто в змозі купити її. Ми ходимо по вулицям як курчата... І всі роблять те, що їм говорять... Я хочу, щоб повстали людиThe ClashКонтркультура... Світовідчуття, що базується на зіставленні себе Системі. (Гадаю, більшість погодиться). Але в сучасних реаліях складається враження, що більшість існуючих контркультур близькі до ідеологічного виснаження. Для прикладу, візьмемо панк, як одного з субкультурних носіїв ідеї анархії.Поза сумнівом, ідеологія панку - це значно більше, ніж грубі тексти пісень та ірокези. Але тут саме і виникають труднощі. Чи існує зараз в Україні такий рух, як панк? Дещо складне питання. Музика, що іменується «панком» дійсно існує. І річ навіть не в тому, що це вже зовсім не та музика, не той стиль і атмосфера, що були. Справа в іншому.По-перше, панк - рух бунту. Але хто сьогодні і головне як бунтує? Мається на увазі, проти Системи (кожен вкладе в це поняття щось своє особисте). Та ніяк. У країні, де йде тотальна деградація, ті дії, до яких найчастіше вдаються панки, здаються просто безглуздими. А силові причому ідеологічно виправдані (ті до яких хотіли б удатися) неможливі із-за слабкості руху. Міфичний бунт. Так, він був на Заході (і то дуже давно), але його і близько не було у нас. Дозволю собі зробити наступне припущення: «У СРСР, як і в СНД панків, взагалі не було». Цим поганим словом комсомольські журналісти маркували людей, які або зовні нагадували панків, або грали музику, подібну на «Ramones». А шпильки в джинсах - це просто так, для понту. (Пункери... Наші рідні гопи більше вписуються в ідеали панку. Ось вам реально «втрачене покоління») На Заході панк був реакцією на естетичні цінності суспільства споживання, на надмірну матеріальну культуру, на глазур та блискітки диско. У Союзі це була, перш за все, реакція на масову сірість і нудну «битовуху». Цей рух був радше розважальним, ніж ідеологічним. (Пост)Радянський панк - це просто галасливий стиль життя, і жодним чином не філософія. А знаменита похмура екзистенційність радянського панку - це екзистенційність бомжа-алкоголіка, що у наш час чудово ілюструє в своїх піснях Шнур з «Ленінграда». Але його чомусь ніхто панком не називає, а звуть неошансоном. Звичайно ж, була група «Гражданская Оборона» з Єгором Лєтовим, була Янка Дягильова, була спроба створити контркультурну ідеологію з політичним присмаком. Проте не вистачило ненависті. Тієї самої ненависті, що стала живильним середовищем для панків Великої Британії і США. Радянська контркультура була занадто інтелігентною, щоб свідомо орієнтуватися на зло. Тоді як тексти «Sex Pistols» були просочені безпричинною ненавистю до всіх і кожного («I wanna destroy the passer-by»). Західний панк категорично не терпів пасивних споживачів; радянський ж панк був пасивним до такої міри, що вже не міг нічого споживати, окрім портвейну, купленого на нааскані гроші. Окрім своїх ідолів і чужих ідей. Окрім своєї давно вже формалізованої атрибутики.Давайте визнаємо, що косуха, хаєр, бруд та інша атрибутика - надгробний пам'ятник на могилі панку. Давайте визнаємо, що (пост) радянські панки створили своє власне стадо зі своїми ще безглузднішими правилами, завуальованими метафізичним маренням. А ті, хто наївно вважає, що все, що є у панка - це його внутрішня свобода, яка виражається для кожного по-своєму і є головною силою, проти якої руйнуються всі уявні цінності сучасного суспільства, напевно помиляється. Немає ніякої ні внутрішньої, ні зовнішньої свободи. В тому об'ємі, в якому всі її хочуть, точно. Надія на свободу, яка ніколи не прийде... Свободу потрібно заслужити, а не шукати на дні стакану. Останнє швидше відноситься до хіпі. Ховатися в Нірвані? Повернулися до того, з чого почався рух? З критики ідей хіпі!Найгірше те, що нічого (пост)совкові панки так і не зруйнували. (Ну, можливо, пару вікон розбили). Панк народився великим і агресивно настроєним, а вмирає незрозумілим і майже хіповським. Заради справедливості потрібно відмітити, що у хіпі досягнень не в порівняння більше. Пригадаєте одні тільки заварухи в США. А панк? Далеко навіть не треба ходити. Проведіть аналогію в політичній площині: Україна 2004. Революція! Те, що тоді творилося в країні, безумовно, увійде до історії. Можливо, навіть ваші фотографії красуватимуться на сторінках підручників, якщо ви, звичайно, творили цю саму історію.РЕВОЛЮЦІЯ А тепер давайте поглянемо на все це очима деякого панка-революціонера. Вибори президента, демократичні вибори влади... По ідеї пустий звук. Аполітичність або анархізм в даній ситуації є найбільш очікуваною реакцією «втраченого покоління». Але ні, владу починають ділити на гопів і не гопів. Не гопам починають співчувати і вірити. Вірити коли в черговий раз летять аж надто гучні фрази і надто нереальні обіцянки. І до всього іншого дана політична ситуація раптом переростає в «бунт». Майже ніхто тоді не згадує, що влада - завжди влада, завжди апарат примушення, в якому б куточку України вона не знаходилася і яким би прапором не прикривалася. Боролися за свободу? Або за свободу політичного вибору? А може просто за політичний вибір? В той момент було не важливо, добре вже те, що все це не переросло в справжню революцію зі всіма її особливостями. Мабуть навіть зовсім не погано, що поняття «свобода» і «демократія» в черговий раз злилися в масовій свідомості. А потім, якщо говорити словами відомого ненавмисного революціонера, як і у всякій революції, помірні вже витісняють несамовитих. "Нова хвиля" з передмість приходить на зміну міському панк-року. Багаті колоністи-землевласники піднімаються услід за страждаючими від податків бідняками. (До речі, багаті землевласники потім спробували встановити для першопроходців податок на віскі, що нічим не краще за колишній податок на чай, який став приводом для американської революції,).І які альтернативи? - можна почути у відповідь з ноткою іронії в голосі? Утопія анархії? На що із такою ж іронією можна відповісти: Punx Not Dead!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 90
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ну и к чему это все? .. да есть такая фигня.. и долго еще будет...не равняй менталитет западный и (пост)совковский, как ты говоришь. у всех свои плюсы и минусы... только когда переплетаются зап. и сов. культуры (поцесс идет) то происходит то, что происходит сейчас. Люди перестают думать !СВОЕЙ! башкой (сори головой) и думают под какую категорию или течение им классифицыроваться.. отсюда следует, что большинству лучше, когда за них думают другие... и постепенно, находясь в какой либо "стае", перестают думать вообще, и только исполняют. украинцы по натуре люди ленивые... а то что было в 2004 году результат того, что одна сторона(меньшинство) сыграла на подогретых чувствах милионов и победила другую сторону чуть менее сильную.. и теперь победившие в скором темпе решают свои личные проблемы пока у людей отходняк и эйфория... но эти чувства исчерпываются... вот тебе толчек для уже "свідомих" действий, основанных на реально (не по-понятиям :)) проблемной ситуацие в стране (по типу того, что писалось о западных панках). Наша "революция" просто по времени отстала от других... но, надеюсь, люди все-таки не бросят это непривычное дело думать СВОЕЙ головой.а по поводу"Багаті колоністи-землевласники піднімаються услід за страждаючими від податків бідняками."где ты это прочитал?? ))) когда это багатые шли за бедными )))) цели разные ))Всем привет :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Пост - супер. Насчет панков в Украине, то это правда. Сейчас в нашей стране настоящих панков очень мало. Сейчас любой школьник или студент, что одевает футболку с портретом КиШа считает себя панком. Тот, кто просто слушает панк-рок - тоже считает себя панком. А мало кто знает настоящую идеологию ПАНКА. Сейчас даже мало, кто знает, что означает это слово.Благодаря нашему телевидению и газетам у людей сложился стереотип панка. Это такой грязный, вонючий, с ирокезом и пьянный чувак, что слушает тупую музыку и которому все похрен. Это обидно. В самом деле, что панки перерождаются в хиппи. Мы, типа, не трогаем вас, но мы панки. Не кого не трогая курить травку и жрать пиво.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тема может и хороша токо букивок дое*ени
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тема может и хороша токо букивок дое*ени

    11988[/snapback]

    ага...я тоже нИасилил

    The man who removes a mountain, begins by carrying away small stones.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я осилил, интересные загони... Согласен с автором... хорошо сказано насчёт выборов 2004
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    кумедно звучить словопоєднання "гоп-культура", едакий парадокс... два абсолютно несумісних разом слова...добила фраза "..В самом деле, что панки перерождаются в хиппи.Мы, типа, не трогаем вас, но мы панки. Не кого не трогая курить травку и жрать пиво..."(с).так от тепер скажіть мені, чи можна вирішити проблему гопоти силовими методами? маханням кулаками, кастетами і бітами? тим паче марати руки об якесь парнокопитне рогате чмо?... ну нєєє, перспектива не вражає, тим більше що це все одно безрезультатно, все одно не зрозуміють, бо немає чим...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Про гопов правильно написано, но дальше стал читать и... недочитал 8) Дальше идет идеология "всех убъю - один останусь!"... Бред полный... Революция,силовые методы...Короче, согласен с Sowelu.Кста, не забывайте, что гопы стимулируют развитие нефорского движения. Нефорами становятся для протеста и противостояния гопам...Еще раз о силовых методах скажу: всех не убъеш! Ни гопов, ни нефоров!!!...ЗЫ: Насчет стереотипа панков - а весь все участники The OffSprings имеют высшее образование и вообще умные люди...ЗЗЫ: А хиппи... хе-хе... как бы помягче... в общем, их понятия - утопия!!! Смысла вообще не вижу в этой культуре.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    ЗЫ: Насчет стереотипа панков - а весь все участники The OffSprings имеют высшее образование и вообще умные люди...

     

    ЗЗЫ: А хиппи... хе-хе... как бы помягче... в общем, их понятия - утопия!!! Смысла вообще не вижу в этой культуре.

    12682[/snapback]

    Офспринг - не панки а буржуйские поп-выблядки.

    Какие принципы (понятия) хиппи ты знаешь? <_<

     

    PS: что за лажа с форумом - цитаты неверно отоброжаются. И время никак не настроят :(

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хиппи - х'иппи (сущ. м. и ж. р., нескл.) [от англ. hippie < hipster букв. 'вихляющий бедрами' < hip - 'бедро'] - 1. Представитель анархически и бунтарски настроенной молодежи, выражающей свой протест против действительности и общепринятой морали путем утверждения свободы от семьи и общества, путем ухода от цивилизации, бродяжнического образа жизни и т. п.Хиппи выступают против денег, если я не ошибаюсь, а без денег просто невозможно построить государство. Без государства не будет найки, без науки технологий, без технологий - этого форума 8))))ЗЫ: Просто формат цитат у тебя неверный.

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ок, вижу ты коечто знаешь, ули узнал ;) Блин, помоему это с форумом лажа - я разными способами пробовал цитаты делать - и невыходит :(Это только у мя такая лажа?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    должно быть все ок. Этот запрос, вроде, на серваке исполняется (т.е. на жава и пр.), а знач с тобой все должно быть в поряде.просто на ответ нажми - и код правильный должен быть

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    должно быть все ок. Этот запрос, вроде, на серваке исполняется (т.е. на жава и пр.), а знач с тобой все должно быть в поряде.

     

    просто на ответ нажми - и код правильный должен быть

    12699[/snapback]

    Так я пробовал уже,... вот щас на ответ нажал :angry:

    Кстати джава исполняется на клиентской машине.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так я пробовал уже,... вот щас на ответ нажал :angry:

    Кстати джава исполняется на клиентской машине.

    12700[/snapback]

    ой 8) я забыл дописать "не" 8) Точнее вместо не написал на.

     

    Да, странно...

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ой 8) я забыл дописать "не" 8) Точнее вместо не написал на.Да, странно...

    Все понятно. надо просто убирать вот эту хню:

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мне обидно думать, ео вижу, что так и есть... В СНГ не было настоящих панков... Если и были, то их оооочень мало. Сейчас... Сейчас еще хуже.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У меня есть один знакомый панк)Перезвоню наверное сегодня - пиво пойдём бухать :lol: Вообще статья очень понравилась. Раньше я думал что панки - это типа "дружно насрать кучу, стать в круг и лопатой по гавну" (игра называется веснушки :lol: ), но после прочтения понял что их убеждения близки к моим)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно...но у меня возникло много впросов.....врятле мне на них ответят..один из наих к автору статьи......как можно писать про гопов, хиппи и панков в одной статье....мне кажеться их стоит класифицировать по разным показателям....это совершенно разные понятия..мне так кажеться....а вообще мрачно и нах себе таким голову забивать=)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2Ната, статья писалась не об определенном течении, а как наглядное сравнение нескольких молодежных течений...Теперь о посте:пост офигенный, правда некоторые моменты не раскрытыт так как бы хотелось...прочитал ПОЛНОСТЬЮ и с большим удовольствием, 99,9% написано правильно...как было сказано выше, всех панков или гопов не убить...ведь гопы есть каталдизатором для развития новых, сильных молодежных течений...если представить что в один момент все гопы стали панками, хиппи, готами или еще кем-то, тогда можно будет проследить как постепенно все эти течения начнут рзлагаться... или искать себе новый "катализатор" для развития.все эти течения есть ни что иное как две части единого целого, т.е. современной молодежи...И у каждого из нас, так называемой "серой массы" есть выбор в какой "цвет покраситься", к какому течению примкнуть...хочешь будь панком, хош будь готом или еще кем-топравда в нашей стране, в принцыпе п!@#$й кто ты, если ты не гоп\"серая масса", то ты автоматически переходишь в разряд "хлама" (нужное подчеркнуть:морального урода, тормоза, крашеного придурка, дебила, уе@#$%ка и.т.д.)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Теперь о другом, еще сильно бесит, что окружающее нас население, не понимая разницы между скином и панком, одинаково щемит и тех и других...складываеться такое впечатление, что им п@#$й кого щемить, лишь бы щемить...недавно случайно стал свидетелем ситуации на остановке, как толпа злобных бабушек надрывая свои старенькие глотки, поливала дерьмом парочку готов, а рядом стоящего скина даже не затронули....это типа как понимать, скины мол свои а остальным клеймо налоб "отброс общества"...а за такое отношение можно сказать спасибо, малолеткам которые не понимая сути того ил ииного течения, пытаються ему подражать...та же игра в веснушки, уверен на 99,9% что никто из панков, настоящих панков, даже не слышал о ней =)но с тойже уверенностью, могу сказать что большенство насеения скажет что это самая популярна панковская игра. и бо благодаря "подражателям" у общества сформировалось неверное мнение об молодежных течениях...и с этим нада бороться...а то мне лично не нравится что:при слове панк - человеку сразу приходит на ум образ немытого бомжа с перегаром который слышно на версту, который спит в своих же фекалиях и такое понятие как душ ему ваще незнакомо...или при слове гот - крашенный придурок, который только то и делает что ламает надгробия, оскверняет склепы сатанинскими пентограммами, трахает все живое на могилах, режет себе вены по 10-ть раз в день, прыгает из окна по 100 раз в неделю...при слове хиппи - патлатое существо, котрому все п@#$%й, у которго лишь одна мысль в голове де бы намутить чего-то курнуть, а остальное им не важно... которые одевают что попадет под руки лишьбы оно было яркого цвета, которые даже нормально общаться не могут из-за того что перебрали какой-то дряни...взят любого НАСТОЯЩЕГО панка, гота, хиппи, металюгу и пообщаться с ним пару часов, можно увидеть что они ОЧЕНЬ прикольные люди.У меня есть друзья которые состоят в почти всех молодежных течениях, каждый их них учиться в высшем учебном учереждении или уже имеет высшее образование (некоторые из них даже два), они свободно могут общаться со мной на любую тему, каждый из них хранит дома маленькую библиотеку классиков отечественной и зарубежной литературы, у большенства из них уже есть нормальные семьи и дети.ИМХО, единственное чем они отличаются от остальных, так это своими взглядами на жизнь и окружающий мир, а в остальном они такие же как и мы...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ИМХОЯ не пойму, у вас проблема какая-то? Комплекс неполноценности? Или острое желание доказать что именно вы относитесь к касте "великих" засранцев? Это получается если я живу своей жизнью, слушаю разную музыку, ношу нормальную, не порваную, не черную и не самосделанную одежду, люблю красивые украшения, без "кастовой" символики, не обвожу глаза и ногти черным цветом, регулярно моюсь и слежу за собой, то Я пренадлежу к серой массе вместе с миллионами нормальных интеллигентных людей? Куда уж нам сравниться в яркости с металюгами, скинхедами, нацистами, готами и прочими... Хотя знаете, все они общем-то сливаются в одно черное пятно (по любимому цвету?). По моему мнению, все Девушки всегда должны оставаться девушками - женственной, ухоженной, нежной и интересной. А парни оставаться мужчинами. Чего бы это не стояло. ФСЁ

    In order to be irreplacable, someone has to be different.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я тутне заметил обсырания серой массы, а данный форум был по моему мнению затеяне с целью просвятить людей, что молодежные течения не такие уж и плохие...хочешь слушай музыку какая тебе нравиться, одевайся как тебе нравиться, делай что тебе нравиться (в рамках закона конечно же)и никто не в праве тебя за это осуждать....ты все равно будешь по своему уникальным человеком...никто не заставляет тебя одевать все черное или резать свои любимые джинсы
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    во-во... ведь по одежке только встречают... Главное - взгляды!Если ты в черном - еще не значти, что ты гот, и наоборот!

    Я не знаю как жить, если смерть станет вдруг невозможной. (с) ДДТ

    А я люблю свою страну, и ненавижу государство! (с) Lumen

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..