Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Процесор и усилитель


    ZORRO

    Рекомендовані повідомлення

    Сколько примерно будет стоить простенький процесор и комбик для электро?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зависит от того, насколько комбик и насколько простенький.

    Бюджет какой? Что играешь?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Посмотри на сайтах киевских магазинов.

     

    http://www.jam-music.com.ua/

     

    http://www.muztorg.ua/

     

    http://www.jazzclub.com.ua/

     

    В джазклубе недорогие комбики продавались, а в музторге недорогие процессоры.

    ______________________________________________

     

    http://www.muztorg.ua/cat/1082/1084/8/

     

    http://www.muztorg.ua/cat/1082/1083/5/

     

    http://www.jazzclub.com.ua/index.php?cat_i...ктрогитары'

    Змінено користувачем Dark

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вот не понимаю, зачем нужен недорогой процессор? Его же потом и не продашь. Ну то ладно.

    Из недорогих процессоров приходит на ум только KORG AX3G - в качестве дилея/ревера/хоруса самое то.

    Ну и тюнера. :)

     

    Ну, а из комбов... Автор, какая мощность нужна?

    Змінено користувачем cis moll
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нах процесор. Купи драйв педальку і поки не заморачуй мізки. Ревер на репитиції навіть профі рідко використовують (лажі замазує), а решту ефектів і плюшок незавжди тицнеш. Такщо краще купити якісний драйв типа MXR, Marshall, Ibanez DS7 (сподобався), BOSS теж непогана...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нах процесор. Купи драйв педальку і поки не заморачуй мізки. Ревер на репитиції навіть профі рідко використовують (лажі замазує), а решту ефектів і плюшок незавжди тицнеш. Такщо краще купити якісний драйв типа MXR, Marshall, Ibanez DS7 (сподобався), BOSS теж непогана...

     

    _________________________

     

    Не шариш не советуй человеку глупостей.

    Проц нужен хотя бы для того чтобы на нем кабинет или дилей себе сделать...

    И в любом случае на проце можно выстроить линию. Не ахти какую линию но это дешевле чем покупать каждую примочку оттдельно. А если взять еще дисторшен к нему то совсем будет хорошо.

     

    зы. Marshal, Messa Boogie и т.д. используют или те кому деньги некуда девать или профессиональные музыканты. А для дома вполне хватит какого нибудь "стобаксового" решения вроде DIGITECH RP50PS. А если к этому процу подключить в линию еще, например, DIGITECH METAL MASTER то и не нужно совсем дорогую голову себе покупать.

    Ну и естественно 10-15 Ватт комбик вполне удовлетворит все потребности начинающего музыканта.

     

    ps.ps. Ibanez DS7 натуральный отстой.

    Змінено користувачем Dark

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну і навіщо йому твоя лінія, якщо він чистий звук на мартишці за 2 дні не настроїть. Я раджу примоч, бо більше йому не потрібно (він цього ще може і не знає), а більш меньш якісну, щоб потім якщо що не викидати. Я на власному досвіді переконався.
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну і навіщо йому твоя лінія, якщо він чистий звук на мартишці за 2 дні не настроїть. Я раджу примоч, бо більше йому не потрібно (він цього ще може і не знає), а більш меньш якісну, щоб потім якщо що не викидати. Я на власному досвіді переконався.

     

    _______________________________

     

     

    Если боятся и не пробовать то ничего и не будет олучатся. К тому же процессоры обычно имеют мануалы и т.д. + есть интернет.

    А "линия" это то из чего строится звук от гитары до динамика на комбике и т.п.

    Сделать линию с помощью простенького процессора дешевле чем покупать отдельно дисторшен, фленджер, компрессор, хорус и т.д. (каждая примочка от 200 -300 грн.).

    И как раз вероятность лоханутся больше если без опыта покупать отдельно только дисторшены.

    (я так 4 штуки собрал ;-)).

    В любом случае советую поехать послушать в магазине и там уже свои мысли появятся на счет того что брать. Это так же как и с гитарами.

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так подаруй йому одну.

     

    Хто тобі винен,що ти такий МУЖИК. 4 примочки він зібрав. Спочатку з жопи дитинство вижени(пентуху хоть раком став всеодно значення свого не змінить), а потім за музику берись.

     

    А тобі чувачок скажу, що ти не по адресі. Тут тобі порадять стандартні помилки.

    Скажемо так багато тобі ефектів не потрібно, а потрібно основне: чистий звук і драйв.

    Все залежить від стилю. Свого ж звісно ж немає, тому раджу пошукати привабливий серед улюблених виконавців тощо. Драйв же ж було б купити багатофункціональний, щоб можна було настроіти як легкий блюзовий перегруз, так і мега смачний розриваючий блековий ))) драйв.

    Ще можу сказати, що багато чого залежить від твоєї гітарки. Я маю на увазі яку саме мартишку чи примочку вибрати...

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В одному я з Темним погоджуюсь. Як будеш купляти не забудь свою гітарку і не соромся пробувати різні варіанти. Захопи з собою якогось гітариста з досвідом хочаб 10 років. І морочи консультантам мізки (щоб підлюки хліб на шару не жерли))) )...
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...тому раджу пошукати привабливий серед улюблених виконавців тощо....

     

    Простите, но какой "привабливий" при ограниченном бюджете и для начинающего?

     

    Цепь: "гитара - перегруз - процессор (а там и комбоэмулятор и до кучи всего) - обычные активные комп колонки"

    будет лучше, чем цепь: "гитара - плохой перегруз - плохой комб".

    Хотя я и против процессоров, но за 400-500 грн лучше придумать сложно.

    А дешевые комбы выбираются лишь по цвету и форме, т.к. ничем они внутри и не отличаются.

     

    Кстати, если тебе нравится Ibanez DS7 - значит ты его толком и не слушал. В труъ комб он еще ничего, а вот если в линию - один песок. Из достойных дистов могу посоветовать Digitech Hot Head, Digitech Grunge - там хоть выход с комбоэмулятором есть, который и режет тот песок.

     

    В общем, дело ваше, что выбирать.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ibanez взагалі випендрьожна аппаратура. До моєї гітари не підходить. Їй потрібен або той же Ibanez, або якась газонокосилка, або щось схоже. А завдяки DS7 ми з моїм колегою витягнули з J&D класичний чисттий драйв.

    В комп не раджу взагалі нічого вмикати - вийде пляж. Із мартишок можу порадити Marshall AVT 2000. Недорогий наче. Перевиданий ще не чув.

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В комп не раджу взагалі нічого вмикати - вийде пляж. Із мартишок можу порадити Marshall AVT 2000. Недорогий наче. Перевиданий ще не чув.

     

    Не в комп, а в обычную аудиосистему.

    Ну, если для тебя Marshall AVT 2000 недорогой, то я не знаю даже...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не в комп, а в обычную аудиосистему.

    Ну, если для тебя Marshall AVT 2000 недорогой, то я не знаю даже...

     

    Що ти не знаєш? Ну, що ти не знаєш?

    Не знаєш не радь тоді.

    Я ніколи не пораджу те, що купивши його залишаться бабки на бухаловку.)))

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну что вы придолбались со своими примочками. Пусть человек купит процессор за 100 баксов и не париться. Может он понятия не имеет что такое фленджер, хорус и дилей... Пусть сам "пощупает" и потом сам определиться, какие примочи ему нужны

     

    А вместо комбика можно взять такую штуку+наушники и не парить соседей

    http://www.muztorg.ua/cat/details/A007175/

    Если для дома, конечно

    Змінено користувачем sashko
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не стоїть купувати те, що через роки 2-3 назвеш гімном. Досвід росте - потреби музиканта ростуть. Експерименти в різних стилях тощо. Так що краще трохи пивка не попити, чим потім викидати щось на верхню полку шкафа або парити якомусь малолітньому лошку, який хоче грати не електрогітарі бо це ж круто, і марати свою совість.
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не стоїть купувати те, що через роки 2-3 назвеш гімном. Досвід росте - потреби музиканта ростуть. Експерименти в різних стилях тощо. Так що краще трохи пивка не попити, чим потім викидати щось на верхню полку шкафа або парити якомусь малолітньому лошку, який хоче грати не електрогітарі бо це ж круто, і марати свою совість.

     

    Чувак, через 2-3 года примочки ибанез и маршал тоже можно смело назвать говном... тогда уже сразу брать ЕН и Муг Змінено користувачем sashko
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А вместо комбика можно взять такую штуку+наушники и не парить соседей

     

    А чого, я б таку хернюшку взяв би, хоча Корг Пандора більш заманчива (двох зайців уб`єш одним пострілом)

    http://www.muztorg.ua/cat/details/A007182/

    http://www.muztorg.ua/cat/details/45440/

    їдеш в поїзді... шпилиш... круто...

    Правда грати вдома вночі буз супроводу синтезатора (телефона) і ритм секції (сусіди в стінку луплять) буде нудновато :cool:

     

     

    Чувак, через 2-3 года примочки ибанез и маршал тоже можно смело назвать говном... тогда уже сразу брать ЕН и Муг

     

    Ти знаєш, Саня, в мене досі мій старенький DOD маде ін USA. Так я б його замінив би на щось інше (покищо не знаю на що), але це не означає, що вона погана. Потрібно все розцінювати на рівень - якість - ціна. Просто, що є гівно - то гівно завжди. Маршалок в хорошому стані продати можливо. А от процесорок "цяцька", а? Хто купить?
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А чого, я б таку хернюшку взяв би, хоча Корг Пандора більш заманчива (двох зайців уб`єш одним пострілом)

    http://www.muztorg.ua/cat/details/A007182/

    http://www.muztorg.ua/cat/details/45440/

    їдеш в поїзді... шпилиш... круто...

    Правда грати вдома вночі буз супроводу синтезатора (телефона) і ритм секції (сусіди в стінку луплять) буде нудновато :cool:

    Ти знаєш, Саня, в мене досі мій старенький DOD маде ін USA. Так я б його замінив би на щось інше (покищо не знаю на що), але це не означає, що вона погана. Потрібно все розцінювати на рівень - якість - ціна. Просто, що є гівно - то гівно завжди. Маршалок в хорошому стані продати можливо. А от процесорок "цяцька", а? Хто купить?

     

    Хм. Я вот не пойму твоей логики.

    То ты говоришь, что купил бы пандору, то потом тут же говоришь, что процессоры - "игрушки" и нужно покупать стОящие вещи... :dntknw00:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хм. Я вот не пойму твоей логики.

    То ты говоришь, что купил бы пандору, то потом тут же говоришь, что процессоры - "игрушки" и нужно покупать стОящие вещи... :dntknw00:

     

    Ти не зрозумів. Процесори - це процесори. А є "іграшки" для потенційних музикантів.
    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вообщет я спрашиваю сколько СТОИТприличній проц и комбик примерно на 30 ват
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вообщет я спрашиваю сколько СТОИТприличній проц и комбик примерно на 30 ват

     

    по 150-200 у.е
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..