Перейти до змісту
  • Internet
  • Знищити весь контент з можливістю поновлення


    Drok

    Рекомендовані повідомлення

    Питання до спєцов:

     

    Коротко поясню ситуацію: мені треба видалити весь контент одного сайту (паролі доступу в мене є). Але з можливістю поновлення на ньому новин. Мені влом копіювати кожну новину, а потім її видаляти. Як можна це все можна зкопіювати якомога швидше з можливістю якомога швидшого поновлення?

     

    Наперед вдячний

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але з можливістю поновлення на ньому новин.

    Объясни, что ты этим хотел сказать.

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почисть бд вот и всё
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені треба стерти весь контент із сайту, але так, щоб потім я зміг би все там поновити
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мені треба стерти весь контент із сайту, але так, щоб потім я зміг би все там поновити

     

    хм, забекапь БД, сотри все нафиг с сайта, напиши нехитрый скрипт по востановлению БД

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм, забекапь БД, сотри все нафиг с сайта, напиши нехитрый скрипт по востановлению БД

     

    Ну дик, якби я був програмером, я б так і зробив і не задав подібних питань..)

    Напевно, потрібне уточнення: чи можливо це зробити простому ламеру? Мож прога якась є спеціальна

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну дик, якби я був програмером, я б так і зробив і не задав подібних питань..)

    Напевно, потрібне уточнення: чи можливо це зробити простому ламеру? Мож прога якась є спеціальна

     

    Вообщем, ты расписуешь по пунтикам (желательно поточнее) , если доходчиво объяснишь, что тебе надо - помогу, только если что я не при чем :pardon00:

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дрок- проги токої нема. Розкажи, що ти хочеш зробити - хочешь, завтра бд буде пуста?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так куди ж уже точніше?

     

    Є сайт. Є паролі на адмінку.

    На сайті є новини. Їх треба стерти

     

    Але

     

    Якщо власники сайту виконують мої умови, ці новини треба буде назад якось відновити

     

    от така от диспозиція.

     

    Просто не хочеться вручну кожну новину відкривати-копіювати-видаляти, розумієш?

     

    Карочє - ці підари мені капусту винні. я хочу їх трошки підігнати

    Змінено користувачем Drok (Bezcenzury)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ))) так бы и сказал )) что нада ламануть сервак :biggrin:

    а на ссх нет доступа ?

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а доступ к фтп-эшнегу есть?

    И что за кмс-ка там стоит?

    Змінено користувачем Alexius

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так куди ж уже точніше?

     

    Є сайт. Є паролі на адмінку.

    На сайті є новини. Їх треба стерти

     

    Але

     

    Якщо власники сайту виконують мої умови, ці новини треба буде назад якось відновити

     

    от така от диспозиція.

     

    Просто не хочеться вручну кожну новину відкривати-копіювати-видаляти, розумієш?

     

    Карочє - ці ***** мені капусту винні. я хочу їх трошки підігнати

     

    нужно ковырять БД.. с phpMyAdmin знаком? если ответ отрицательный, тогда мне кажется для тебя будет проще варинат "вручну кожну новину відкривати-копіювати-видаляти".

    Змінено користувачем Dayver
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дрок- віджигаеш =)) Це, до речі, називається "шантаж". =)))) А якщо просто задосити і воно не буде працювати якийсь час, поки тобі не заплатять ? )))))))))))))

     

    А що з доступом до БД ?

    Змінено користувачем Dart
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... шановні, полегше з вашими прогерськими матюками, будь-ласка... я ж не шарю у ваших термінах майже)))

     

    Все шо у мене є - доступ до адмінки. я там змінив паролі. їхній адмін зі мною в спайці (вони йому теж винні). допомагати не буде, але і заважати - теж.

     

    Щодо сервака - у них не свій власний. Вони хостяться чи то у Хостпро, чи то у Мірохост. Тому навряд чи потрібно ті серваки ламати.

     

    єдине шо мені потрібно: стерти все - відмаячити гражданам, типу, "хавайте, підари - це тільки перша ластівка" (просто в них ще один сайт є, серйозніше, але з ним я вже буду окремо розбиратись). Якшо всуться і віддадуть бабло - поставити все назад

     

    Дрок- віджигаеш =)) Це, до речі, називається "шантаж". =)))) А якщо просто задосити і воно не буде працювати якийсь час, поки тобі не заплатять ? )))))))))))))

     

    А що з доступом до БД ?

     

    Задосувать не треба - я там хочу новину одну єдину залишити з інфою про них, типу "Власник сайту намагається кинути на бабло наївних і безобідних працівників" (і розсилочку зробити по всім ЗМІ і їхнім друзям і "вищестоящим" начальнєгам). Цю новину мають бачити всі
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... шановні, полегше з вашими прогерськими матюками, будь-ласка... я ж не шарю у ваших термінах майже)))

     

    Все шо у мене є - доступ до адмінки. я там змінив паролі. їхній адмін зі мною в спайці (вони йому теж винні). допомагати не буде, але і заважати - теж.

     

    Щодо сервака - у них не свій власний. Вони хостяться чи то у Хостпро, чи то у Мірохост. Тому навряд чи потрібно ті серваки ламати.

     

    єдине шо мені потрібно: стерти все - відмаячити гражданам, типу, "хавайте, підари - це тільки перша ластівка" (просто в них ще один сайт є, серйозніше, але з ним я вже буду окремо розбиратись). Якшо всуться і віддадуть бабло - поставити все назад

     

    ну что там за кмс-ка? Такая, как этот форум? или дле? почти все кмс-ки имеют встроеное резервирование,так что надо порытся в админке

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ем... шановні, полегше з вашими прогерськими матюками, будь-ласка... я ж не шарю у ваших термінах майже)))

     

    Все шо у мене є - доступ до адмінки. я там змінив паролі. їхній адмін зі мною в спайці (вони йому теж винні). допомагати не буде, але і заважати - теж.

     

    Щодо сервака - у них не свій власний. Вони хостяться чи то у Хостпро, чи то у Мірохост. Тому навряд чи потрібно ті серваки ламати.

     

    єдине шо мені потрібно: стерти все - відмаячити гражданам, типу, "хавайте, підари - це тільки перша ластівка" (просто в них ще один сайт є, серйозніше, але з ним я вже буду окремо розбиратись). Якшо всуться і віддадуть бабло - поставити все назад

     

    очень мало информации) про сам сайт, что тебе нужно уже все поняли, но ты даже не можешь сказать на чем он построен.. какая кмс? скрипт? без этого никто даже не будет знать что там за админка..

     

    если это возможно дай ссылку на этот сайт

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а что есть в админке?

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    с сайта разработчиков про этот двиг..

    нда) походу все немного сложнее

     

    В основе лежит мощная, современная система управления, разработанная нашей студией. Внедрена многопользовательская система доступа, позволяющая выдавать правда доступа для каждого пользователя. Доступ может выдаваться на любой из разделов, регулируя права на просмотр, редактирование или удаление. Очень удобный админ-интерфейс, позволяющий полностью контролировать наполнение.

     

    Альо, гараж, хто вже сайт поламав?)))

     

    :laugh: :laugh: :laugh:

     

    кто-то перестарался))

     

    Через прокси заходит. :cool:

     

    и у меня..

    чёт я не вкурил, кто чё сделал? походу там теперь забанен ИП бравопорта?

     

    и у меня..

    чёт я не вкурил, кто чё сделал? походу там теперь забанен ИП бравопорта?

     

    может потому что все сразу ломанулись подбирать пасс на админку? :laugh:

     

    2Дрок

    я так понял у тебя есть логин и пасс только для доступа в админ часть?

    а к БД и ФТПшнику доступа нет?

     

    Тобто, я так розумію, зі свого компа я туди вже не зайду?)

    2Dayver: так

     

    может это на время.. а вообще сейчас без проксика не зайдешь..)(

     

    ну вообщем все понятно тогда.. там админка не стандартная т.е. подсказать тебе никто не сможет.. поройся сам как-то либо можешь дать пасс мне) или кому доверяешь, пусть зайдут может что-то подскажут

     

    может это на время.. а вообще сейчас без проксика не зайдешь..)(

     

    как я и говорил.. уже заходит и без прокси

     

    ДАЙ ОЛЕГУ ПАРОЛЬ ....

     

    Я С СВОЕГО НОУТА ПОЛАМАЮ ИМ ТАМ ВСЬО И ЗАБЕКАПЮ ..

     

    :laugh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ага, с выделенного ип заходит пока ))

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как я и говорил.. уже заходит и без прокси

    :laugh:

     

    Але чому перед цим не заходило? Вони шось помітили, чи як?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Але чому перед цим не заходило? Вони шось помітили, чи як?

     

    та не.. скорее всего сработала какаето автоматическая защита..

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..