Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Чи потрібні підготовчі курси для вступу в вищІ державнІ вузи?


    Рекомендовані повідомлення

    ...мабуть більше шансів поступити....

     

    ошибаешся.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 78
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ..так..я ось теж думаю що він переплутав щось=))))...

     

    Вибачайте трошечьки помилився.

    Не яйца красят человека, а человек яйца!!!

    Радуйся жизни, - потом не сможеш!!!

    Женщине для счастья надо немного - хотя бы сантиметров 15!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так, але практика двох моїх друзів показала: їздили, готувались... один не поступив у іншого трояк був - валили. раз на раз неприходится. технікум ім. Островського, поряд з КНУБіА

     

    Робимо висновки: у кожного ВУЗа свої заморочки. :)

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    підготовчі курси це нормальна тема, звісно, якщо їх не пропускати, то все буде ок ;)
    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну незнаю....мне лично нужны...без них я врядли поступлю кудато)))шас записавыюсь на курсы в Торгово- економический
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    курсы в технические вузы для людей которые перестали учиться в классе 5-11 ничем не помогут, если не нанимать репетитора. Змінено користувачем Loony
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    курсы в технические вузы для людей которые перестали учиться в классе 5-11 ничем не помогут, если не нанимать репетитора.

     

    Парень я в школе некогда не учился, поступил сам в тех. вуз с помощью курсов на БЮДЖЕТ, и шас иду на красный диплом.

    Хочешь услышать умный ответ - задавай вопрос по умному Л. Да Винчи

     

    Если у тебя много денег, нет

    проблем с властями если у тебя красивая жена и обалденная любовница ,если дома уют,а когда ты выходишь на улицу всегда светит солнце, то пошел ты н***й!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я говорил не о том что было а о том что вижу сейчас + раз на раз не приходится. я например в свой универ поступил с дикого бодуна на бюджет, сдавал математику , тесты, 30 заданий 17 из которых я написал просто наугад просто потому что мне было впадло сидеть на экзамене ещё час %)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    курсы---конечно надо...точнее я ходил--оччень помогло...

    много узнал, поржать, погнать-можно... :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    імхо....якщо ти розумна людина ( дай собі об'єктивну оцінку...) то ти можеш сміло іти у будь-який (не корумпований) вуз..та вступати без всіляких курсів....

    якщо ти розумієш що тре трохи підтягнутися..дізнатися вимоги вузу..той ди на курси..і все тобі стане просто та ясно=)

    якщо ти дикий бездар..то йди на курси..купуй усе що пропонують...ластись до викладачів...та думаю питання прохабар саме по собі повстане..і ти всупиш у вуз=)

    сама я ходила на курси...щоб знати що ре буде на іспиті вступному писати..написала..багато балів набрала..вступила на саму елітну та складну спеціальнчсть..тер в мене із 13-ти предметів..9-ть інформатико-математик=))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Курсы нужны при поступлении в универы!!!так приведу пример кода я поступал то я ходил на курсы !! С курсов я не поступил....=)))

    но потом летом они мне очень помогли !!! я у же знал с чем на екзамене буду иметь дело!!! :) :D

    Змінено користувачем @biss
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Курсы нужны, хотя бы для того что бы уже были какието знакомства в универе, которые потом могут очень помочь
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Курсы нужны, хотя бы для того что бы уже были какието знакомства в универе, которые потом могут очень помочь

     

    +1

     

    Надо !!! Потому что в не которых школах нету тех придметов которые нужны при поступление !!! А на курсах есть!!!

     

    В тебе немае укр.мови ,алгебри та фізики?(Хлопче, де ти навчаешся?)) Змінено користувачем Kavaler
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Одна справа вчитися в самому "КПИ" та вчитися в 9 школі(навіть якщо туди приїзджають викладачі з кпи)

     

    Ніякої різниці принаймні 5 років (і 3 роки) тому не було (коли поступав я і брат)! Є просто товариші, яким хочеться рік/два проплатити дорогу в Київ і назад, а також витрачати на 2 години свого часу більше! :)
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ніякої різниці принаймні 5 років (і 3 роки) тому не було (коли поступав я і брат)! Є просто товариші, яким хочеться рік/два проплатити дорогу в Київ і назад, а також витрачати на 2 години свого часу більше! :)

     

    В мене курси тільки по суботам(але 3 пари)гадаю що від 5-ти грн. на тиждень я не обіднію)
    Убей все что движется...то что не движется - пошевели и убей тоже!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В мене курси тільки по суботам(але 3 пари)гадаю що від 5-ти грн. на тиждень я не обіднію)

     

    На такие курсы можна поездить :lol:
    йо
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ходил на курсы КПИ в 9-ю школу. Без них- вряд ли бы поступил, бо в школьной программе нет очень и очень многого, что бывает на экзаменах в ВУЗы... Так что скорее вас школа завалит своим безразличием, чем ВУЗ... Учиться лучше всего в Шевченка, а быть студентом- в Политехе... B)

     

    Полностью поддерживаю.

    Сам так поступал.

     

    Только вот и в Политехе учиться можно....

    теоретически.... :lol:

    ибо 99% времени там практически ничего не делается...

     

    Одна справа вчитися в самому "КПИ" та вчитися в 9 школі(навіть якщо туди приїзджають викладачі з кпи)

     

    Разницы, в принципе, никакой.

    Только в дни занятий тратить 2 часа на дорогу.... :unsure:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В мене курси тільки по суботам(але 3 пари)гадаю що від 5-ти грн. на тиждень я не обіднію)

     

    Ну то це тоді щось на зразок екстерну. Тоді, звичайно ж, так зручніше. Інша справа - паритися 3 пари!! Це вже "на любителя"!

     

    Только вот и в Политехе учиться можно....

    теоретически.... :lol:

    ибо 99% времени там практически ничего не делается...

     

    А потім приходить СЕСІЯ!
    По Союзу ностальгія? v Чемодан v вокзал v Росія!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Подготовительные курсы нужны мне кажется, во-первых сама подготовка, смотря как к этому ещё отнестись, а во-вторых освоить место посмотреть понравится ли это заведение, и как отношение, и всё такое...

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Курсы нужны да хотябы, потому чтобы понять что ты плохо знаешь,и потормошить то что залегло глубоко в голове.......
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1159278875/gallery_1730_311_2443.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    надо 100% сам буду ходить ндеюсь помогут!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    надо 100% сам буду ходить ндеюсь помогут!

     

    ггг...я тож так думал первые 2 недели ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А потім приходить СЕСІЯ!

     

    Хотя некоторые мои одногруппники умудрялись и на сессию забивать.... :unsure:

    Хотя потом появлялись снова....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..