Перейти до змісту
  • Наука та освіта
  • Зовнішнє Незалежне Оцінювання


    Рекомендовані повідомлення

    Вже підходить до кінця перше в Україні обов"язкове незалежне тестування. Думаю, що всі були проти нього, тому більше б хотілось послухати думку щодо самого проведення. Тобто, якість, зручність, проблеми, а особливо - відповідність завдань шкільним програмам. Змінено користувачем Мастер
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    задания помоему не отвечали нашим учебникам,конешно если б мы все занимались по учебникам 2002года и новее то да было бы проще,а так у нас учебники 90года и старше то о чом может быть реч....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот еще, например, те кто пошел в 5 класс, буду уже к этим тестам готовиться и им уже будет намного легче на тестировании, чем нам. :cry2:

    З.Ы кто пишет сегодня физику, желаю удачи. ! :smile:

    хочу чтобы было красиво...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот еще, например, те кто пошел в 5 класс, буду уже к этим тестам готовиться и им уже будет намного легче на тестировании, чем нам. :cry2:

    З.Ы кто пишет сегодня физику, желаю удачи. ! :smile:

     

    Дякую.

    І ще + до цього залишається проблеми сільских шкіл. Бо мої знайомі кажуть, що там всі в шоці із завдань. До того ж деякі відповіді не зараховуються через неправильне заповнення бланків. Та там треба місяць вчитись хрестики ставити...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тупость!

    откуда ** твою **** школьник может знать самого крупного производителя пива в Европе???

    Но самый жыр, что это вопрос по географии!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тупость!

    откуда ** твою **** школьник может знать самого крупного производителя пива в Европе???

    Но самый жыр, что это вопрос по географии!

     

    а какие варианты ответа были?)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а какие варианты ответа были?)

     

    карлсберг, данон, хайнекен и какойто пикалипуку!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вже підходить до кінця перше в Україні обов"язкове незалежне тестування. Думаю, що всі були проти нього, тому більше б хотілось послухати думку щодо самого проведення. Тобто, якість, зручність, проблеми, а особливо - відповідність завдань шкільним програмам.

     

    а почему против?

    Вам дают 2-ва шанса поступления, ничего ужасного не вижу в этом!=) сам сдавал его в 2004 году (на нас испытвали правда) сдал алгебру и геометрию, предложили в драгоманово поступать...- отказался поступил в НТУУ "КПИ" куда и хотел)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а почему против?

    Вам дают 2-ва шанса поступления, ничего ужасного не вижу в этом!=)

     

    Проснись. Каких 2 шанса? Сертификат ниже 4-х - все, тули на работу до следующей весны. Других вариантов быть не может. А экзамен университета обязательный, только сертификат предьяви, как допуск.

    Our dreams are what we are inside, and when we close our eyes, we see our future

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...

    Проблема освіти не в корупції (боротьба з якою - головна мета ЗНО), а в тому, що немає рівних умов для здобуття цієї ж освіти. Результати цьогорічних тестів - яскраво це підтверджують. Де найкращі результати? Київський регіон. Поки не будуть створенні нормальні рівномірні умови по всій Україні - будь-які реформи не матимуть цілковитого успіху.

     

    А в цілому ЗНО - правильний крок вперед. А головне - безальтернативний. Вдосконалювати і все буде класно. :wink:

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Проблема освіти не в корупції (боротьба з якою - головна мета ЗНО), а в тому, що немає рівних умов для здобуття цієї ж освіти. Результати цьогорічних тестів - яскраво це підтверджують. Де найкращі результати? Київський регіон. Поки не будуть створенні нормальні рівномірні умови по всій Україні - будь-які реформи не матимуть цілковитого успіху.

     

    А в цілому ЗНО - правильний крок вперед. А головне - безальтернативний. Вдосконалювати і все буде класно. :wink:

     

    Правильно. Але якщо глянути глибше, то нерівність умов і породить корупцію. І це, мені здається, продумано...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тести били не качественно подготовлени ,в некоторих вопросах можно било найти по два ответа и например что касается истории ,много вопросов било по карте ,которие в школе даже не рассматриваются
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Правильно. Але якщо глянути глибше, то нерівність умов і породить корупцію. І це, мені здається, продумано...

     

    Звичайно. Але ЗНО до цього немає жодного відношення. Реформами у сфері освіти ми (та й інші країни)ніколи не викорінимо корупцію. З нею треба боротися більш глобально, масштабніше брати - не однією освітою... Освіта - це тільки невеликий регіон, де живляться "власть прідєржащіє". Корупція бере початок не в освітянському просторі. Має фундаментально змінюватися сама етика у правлячих колах. Сьогодні цього немає... Буде?

    У буття є три підстави - добро, краса і любов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Звичайно. Але ЗНО до цього немає жодного відношення. Реформами у сфері освіти ми (та й інші країни)ніколи не викорінимо корупцію. З нею треба боротися більш глобально, масштабніше брати - не однією освітою... Освіта - це тільки невеликий регіон, де живляться "власть прідєржащіє". Корупція бере початок не в освітянському просторі. Має фундаментально змінюватися сама етика у правлячих колах. Сьогодні цього немає... Буде?

     

    Че Гевару сюди треба. Або Йосю Сталіна.

    Просто треба міняти шкарпетки. Чи той, головних політиків...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...

    сама його ще не проходила але думаю що воно сильно ситуацію не змінить хабарі як були так і залишаться а от їхній розмір істотно зросте.

     

    Це незалежне оцінювання тільки псує нерви і учням і вчителям.

    Мудрость-это умение отказаться от того,что тебе и так не светит.http://city.brovary.net/portal/uploads/post-8620-1219043880_thumb.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    оч надеюсь,что его отменять к тому времени,когда я убуду его сдавать

    Люблю людей которым я нравлюсь. У них хороший вкус. (с) (mild)

    http://forum-lines.ru/rez/ab207764.gif

    оптимизация сайтов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сама його ще не проходила але думаю що воно сильно ситуацію не змінить хабарі як були так і залишаться а от їхній розмір істотно зросте.

     

    Це незалежне оцінювання тільки псує нерви і учням і вчителям.

     

    Які хабарі!??? В наступному році коли будеш здавати тести ти зрозумієш що це непідкупно! Якщо ти в школі нормально навчаєшся тести не складно! Зато в універах не треба здавати іспити! А в Універах ще складніше!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я бы не сказал, что в универах экзамены сложнее.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кагбе "Статистика 2008". Можна переглянути результати броварських шкіл:

     

    http://testportal.gov.ua/index.php/text/statistik/

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Які хабарі!??? В наступному році коли будеш здавати тести ти зрозумієш що це непідкупно! Якщо ти в школі нормально навчаєшся тести не складно! Зато в універах не треба здавати іспити! А в Універах ще складніше!!!

     

    Понятное дело что атестат врядли купишь но дать взятку чтобы приняли на учёбу-раз плюнуть тому кто нифига не шарит,есть деньги и надо поступить!!!Всегда были и будут богатые родители и не очень умные дети.
    Мудрость-это умение отказаться от того,что тебе и так не светит.http://city.brovary.net/portal/uploads/post-8620-1219043880_thumb.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...

    Які хабарі!??? В наступному році коли будеш здавати тести ти зрозумієш що це непідкупно! Якщо ти в школі нормально навчаєшся тести не складно! Зато в універах не треба здавати іспити! А в Універах ще складніше!!!

     

    я б так не сказал...у меня мама біла наблюдателем на литературе украинской там полній завал...тебе дают цитату из любого произведения с 5 по 11 класс и вібирай какое правильное!Я думаю ничей моск с подобнім не справится...а может просто повести
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    аж страшно становится,когда думаю о том что в следуйщём году и я буду здавать...паника...

    Люблю людей которым я нравлюсь. У них хороший вкус. (с) (mild)

    http://forum-lines.ru/rez/ab207764.gif

    оптимизация сайтов

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хм.Знаете...как сказать стрем есть.Да,он был и на обычных экзаменах.А что...без страха ничего нету...Что мы зделаем?А ничего,наше дело учиться.Просто наверное это все из-за этой фигни...тип молодежь сейчас вышла с под десциплини и тра-та-та.Да возможно,потом эти тесты неподкупишь...так и проверяют знание подростка..Просто одни учаться,а другие розщитуют отсидеть два года и потом списать эти тесты.Ех.Не непройдет)

    Я-МаПиСиНоВоЕ сщастя...(to Vikusik)..ЧмагГгг те..:-)
    Кто меня не любит тот мне завидует!
    Таких как Я не бросают...Нас можно только потерять...
    Я не Барби,Я лучше!!
    Выстрелов звуки - три пули летят.
    Смертные муки обычных ребят.
    Черное сердце, кипящая кровь.
    Вниз по ступенькам стекает любовь...
    "Музыка это все. Все это музыка. Ради нее стоит жить.
    "Рок был, есть и будет , вне зависимости на окружающий мир.
    Любовь - Слабость человека

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Лячно, дуже треба вчитися-вчитися, та ще раз вчитися а то буде "дупа"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В тестах задания за все класы - ето нереально вспомнить все детали, за все класы. Ещо в тестах, говорят, была куча ошибок, задания с нескалькими правильными ответами или вовсе без соответствующих ответов.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..