Перейти до змісту
  • Музиканти
  • Рокит 2008


    Рекомендовані повідомлення

    Эты про какую молодую команду? Их там половина была, молодых...

     

    P.S. Я, кстати, тоже хреновый музыкант

     

    а там кто-то первым выступал. Толи аргентум, толи еще кто-то.

    Вы любите розы? а я на них срал! стране нужны паровозы, нам нужен металл!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 227
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

     

    а там кто-то первым выступал. Толи аргентум, толи еще кто-то.

    1й был Массив потом Аргентум :bye:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а когда огласят список выступающих на роките?
    Вы любите розы? а я на них срал! стране нужны паровозы, нам нужен металл!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а когда огласят список выступающих на роките?

     

    На флаєрах)

    Хотілось би там побувати. Якби ще готові були...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    РОКІТ - це класний фестиваль !!!

    И если б воину в битве с мёртвым повезло,

    То я б нашёл. где можно спрятать это зло.

    Мне не позволено неверный сделать шаг,

    На мне ответственность, ведь я - Великий Маг!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1208324403/gallery_3572_27_4335.jpg

     

    http://newage.brovary.net/user.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На даний момент можна сказати, що на 100% там будуть "Масив" і "RonRomeiro". Так що вже є привід там бути. Змінено користувачем Мастер
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    На даний момент можна сказати, що на 100% там будуть "Масив" і "Run Romeiro". Так що вже є привід там бути.

     

    я надеюсь имелось в виду Ronromero

    хотелось бы так же что была группа где выступает Бес на Аккордеоне, забыл название, в том году заводные песни пацаны играли)

    А в остальном, прекрасная маркиза

    Всё хорошо, всё хорошо

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я надеюсь имелось в виду Ronromero

    хотелось бы так же что была группа где выступает Бес на Аккордеоне, забыл название, в том году заводные песни пацаны играли)

     

    Це ж і є "Масив"
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Рашн рок у массы ). Вы бы что-нить интересней играли бы. Вон сколько в мире есть стилей. Прочитайте описание раздела "рок" )).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да надоже попонтоватся перед всем городом (или полажать)

     

    Понтоватись - це звичайно добре, але мені не потрібно.

    Така музика яку ми граємо не для "попіта", вона скоріше для якогось рок фесту :cool: .

    Взагалі Джемпер Хет для них вже тяжольняк, а що вже говорити про нас...

     

    Я вам можу розповісти якого біса в минулому році допустили на "попіт" молоді команди.

    Все дуже просто - щоб закрити роти підростаючому поколінню. Зокрема чотирьом:

    мені, моєму брату Шуріку, Електроніку і здається Русі. Ми хотіли організувати фестиваль молодих груп

    в Броварах (замість"попіта"), щоб 10, на той час, команд заграли на все місто.

    Організатори "попіта" тоді й вирішили пропустити молодь на свою сцену.

    Я плакав і сміявся потім. Виявилось, що молодих музикантів зовсім мало (на пальця можна перерахувати), вони забули що таке РОК в першу чергу. Вони вирішили увійти в систему...

    Але не тут то було. "попіт" відсіяв багатьох, лишив тих хто їм потрібен. І тут пішла "санта барбара":

    команди розпадались "смисл нам грати, якщо нас не почує рідне місто" і т.д.; неформальна аудиторія

    "нах нам ця попса потрібна, краще підем кудись побухаєм" і т.д.

     

    Врешті я на "попіт" принципово забив. І більше шансів, що я зіграю в Сан-Франциско, а ніж у рідних Броварах на "попіті"...

    Отак от!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Понтоватись - це звичайно добре, але мені не потрібно.

    Така музика яку ми граємо не для "попіта", вона скоріше для якогось рок фесту :cool: .

    Взагалі Джемпер Хет для них вже тяжольняк, а що вже говорити про нас...

     

    Я вам можу розповісти якого біса в минулому році допустили на "попіт" молоді команди.

    Все дуже просто - щоб закрити роти підростаючому поколінню. Зокрема чотирьом:

    мені, моєму брату Шуріку, Електроніку і здається Русі. Ми хотіли організувати фестиваль молодих груп

    в Броварах (замість"попіта"), щоб 10, на той час, команд заграли на все місто.

    Організатори "попіта" тоді й вирішили пропустити молодь на свою сцену.

    Я плакав і сміявся потім. Виявилось, що молодих музикантів зовсім мало (на пальця можна перерахувати), вони забули що таке РОК в першу чергу. Вони вирішили увійти в систему...

    Але не тут то було. "попіт" відсіяв багатьох, лишив тих хто їм потрібен. І тут пішла "санта барбара":

    команди розпадались "смисл нам грати, якщо нас не почує рідне місто" і т.д.; неформальна аудиторія

    "нах нам ця попса потрібна, краще підем кудись побухаєм" і т.д.

     

    Врешті я на "попіт" принципово забив. І більше шансів, що я зіграю в Сан-Франциско, а ніж у рідних Броварах на "попіті"...

     

    Ти правий. Але згодся, що із тих десяти команд, реально були готові не всі... Далеко не всі. Треба довго вчитись, ой як довго. Не рік, не два... Я на той час грав у гурті Red Aplles. Вони теж там крутились... Але повір, не були готові... Але! Вони грали справжній рок-н-ролл. І рон-ромеіро такого ніколи не напишуть, хоча професіональніші. Змінено користувачем Мастер
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотите моё мнение? В броварах на фестах можно играть что-угодно и будет нормально. 1-е на предыдущем Рокете хорошая толпень людей в черных футболках, стилах и косухах стояли возле спортмага и тупо ржали, и такая же толпень пацанов стояла под сценой и слушала. 2-е на нашем апарате глубоко по..уй что играть звук будет как-всегда хреново-гомняный.
    Лучше быть, чем казатся!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Рашн рок у массы ). Вы бы что-нить интересней играли бы. Вон сколько в мире есть стилей. Прочитайте описание раздела "рок" )).

     

    Признаться честно, не видел ни одной броварской рок-группы, играющий рашн-рок :dry: разве что хохол-рок ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ти правий. Але згодся, що із тих десяти команд, реально були готові не всі... Далеко не всі. Треба довго вчитись, ой як довго. Не рік, не два... Я на той час грав у гурті Red Aplles. Вони теж там крутились... Але повір, не були готові... Але! Вони грали справжній рок-н-ролл. І рон-ромеіро такого ніколи не напишуть, хоча професіональніші.

     

    =) Вполне согласен! Играть хорошо гдето у себя в подвале или на базе где тебя видят и слышат максимум близкие знакомые, которые очень редко скажут что ваша музыка гавно(я имею в виду вобщем) или играть на сцене перед всем городом это две огромные разницы!(Объяснять надо в чем разница?)

     

    З приводу РонРоМеро можу сказати лише те що хлопці пішли на сцену, заробляти грошенятка, і почалі створюваті більш форматну музику! Але я ніколи не забуду того, що вони грали десь років 4-5 назад, це був чистої води панк-рок, і з тією музикою вони б з легкістю розірвалиб будь яких хедлайнерів!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    =) Вполне согласен! Играть хорошо гдето у себя в подвале или на базе где тебя видят и слышат максимум близкие знакомые, которые очень редко скажут что ваша музыка гавно(я имею в виду вобщем) или играть на сцене перед всем городом это две огромные разницы!(Объяснять надо в чем разница?)

     

    З приводу РонРоМеро можу сказати лише те що хлопці пішли на сцену, заробляти грошенятка, і почалі створюваті більш форматну музику! Але я ніколи не забуду того, що вони грали десь років 4-5 назад, це був чистої води панк-рок, і з тією музикою вони б з легкістю розірвалиб будь яких хедлайнерів!

     

    Ну от. І кожен з наших буде кричати, що не стане форматним. Люди... ггг... Всім захочеться заробляти гроші. Рано чи пізно.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зараз вже можу оголосити робочий список команд, що виступатимуть на РОКіТі. Ось вони:

    "Масив"

    "RonRomeiro"

    "Станція В"

    "Аварійний Вихід"

    "Playfons"

    "Німа Норі"

    Команда Ігоря з ДК. Назви, вибачте, не знаю...

     

    Щодо хед-лайнера - можливий варіант знаю, але покищо не скажу :smile:

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Зараз вже можу оголосити робочий список команд, що виступатимуть на РОКіТі. Ось вони:

    "Масив"

    "RonRomeiro"

    "Станція В"

    "Аварійний Вихід"

    "Playfons"

    "Німа Норі"

    Команда Ігоря з ДК. Назви, вибачте, не знаю...

     

    Щодо хед-лайнера - можливий варіант знаю, але покищо не скажу :smile:

     

    оой.. как они надоели

    хотелось бы послушать плейфонс(первый раз увидел название)

    и нима нори(уже где-то слышал)

     

    все остальное - сжечь!(личное мнение)

    Вы любите розы? а я на них срал! стране нужны паровозы, нам нужен металл!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    оой.. как они надоели

    хотелось бы послушать плейфонс(первый раз увидел название)

    и нима нори(уже где-то слышал)

     

    все остальное - сжечь!(личное мнение)

     

    Плейфонс - это группа Руслана Негоды, Фола из "Помста Чебурашки" и Дени Лисового. Учлышыте, оцените.

    А вот кто такие Нима Нори - мне самому интересно...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гурт "Німа Норі" скоріш за все перейменується... Тому поки що не ясно, під якою назвою хлопці виступатимуть...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    какие страсти!!!

     

    Не зрозумів зміст посту...

    По темі:

    РОКіТ відбудеться на запасному полі Спартака, як у 2005. Думаю, місце нормальне...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я про изменение названия
    Лучше быть, чем казатся!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    по поводу хлайнера - кто же это если не Ронромэро? Какие-то потусторонние силы?
    Вы любите розы? а я на них срал! стране нужны паровозы, нам нужен металл!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Харизма или Артерия, хотя скорее всего Эпидемия Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не, приедут Minsk, KYPCK и Mozergush.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..