Перейти до змісту
  • Політика
  • Євросоюз


    #AXEL#

    Рекомендовані повідомлення

    Загалом євросоюз - це добре, чому?, тому що це дасть Україні новий старт політики і від вступу України до Євросоюзу, за певний період, кармани депутатів стануть пустими. Моя точка зору сформувалася вже досить давно паралельно з вивченням податкової системи України та норм податків Євросоюзу, є досить простий розрахунок сплати податку до держави з однієї(1) заробленої гривні виробничим підприємством, так ось з 1грн. до бюджету в України потрібно сплатити 1,65грн.!!!, тобто з свого карману добавити 65коп, а норми Євросоюзу з 1грн - 37коп. - от вам Українська тіньова економіка, "ниточкі" якої тянуться до депутатів, та до їх прийнятих законів "для свого карману". Тому у відповідь чому на Україну йдуть мало інвестицій, слід сказати про податки та землю(Закон України "Про продаж землі" не прийнятий а вона продовжує продаватися).

    Негатив вступу є, - це діяльність і відкриття підприємств з іноземними власниками...

     

    п.с. кожна юридична структура та СПД - приховують свої потужності з метою отримання прибутку і цей прибуток не є великим, це стосується всіх фірм та форм власності навіть державної.

    п.с.2 наводте свої приклади в цій темі, що дасть всуп до Євросоюзу.

    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Евро - это хорошо, если у нас экономика поднимется процентов на сто. А так наш рынок просто сожрут те самые румыны с поляками. №2 У депутатов карманы не опустеют. Это наверное украинский менталитет такой - што нибудь где нибудь украсть, взять. Так што нам еще рано вступать в такой высокоорганизованный союз.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...

    Евро - это хорошо, если у нас экономика поднимется процентов на сто. А так наш рынок просто сожрут те самые румыны с поляками. №2 У депутатов карманы не опустеют. Это наверное украинский менталитет такой - што нибудь где нибудь украсть, взять. Так што нам еще рано вступать в такой высокоорганизованный союз.

     

    Нам не рано, нам вообще там делать нечего...
    "Мне всё равно, что вы обо мне думаете. Я не думаю о вас вообще" (Коко Шанель)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...є досить простий розрахунок сплати податку до держави з однієї(1) заробленої гривні виробничим підприємством, так ось з 1грн. до бюджету в України потрібно сплатити 1,65грн.!!!, тобто з свого карману добавити 65коп, а норми Євросоюзу з 1грн - 37коп. - от вам Українська тіньова економіка, "ниточкі" якої тянуться до депутатів, та до їх прийнятих законів "для свого карману".

     

    блін, тоді з такою податковою системою, як зараз у нас (за умови, що ці 28 копійок з кожної гривні не йшли б в кишеню депутатів), то нам би можна було таку державу відбудувати, шо ОГО-ГО!)))
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Евро - это хорошо, если у нас экономика поднимется процентов на сто. А так наш рынок просто сожрут те самые румыны с поляками. №2 У депутатов карманы не опустеют. Это наверное украинский менталитет такой - што нибудь где нибудь украсть, взять. Так што нам еще рано вступать в такой высокоорганизованный союз.

     

     

    нам не рано, я бы сказал что Украине уже поздно вступать туда, а опоздали мы где-то лет на 70

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Евро - это хорошо, если у нас экономика поднимется процентов на сто. А так наш рынок просто сожрут те самые румыны с поляками. №2 У депутатов карманы не опустеют. Это наверное украинский менталитет такой - што нибудь где нибудь украсть, взять. Так што нам еще рано вступать в такой высокоорганизованный союз.

     

    хех...румуни, полякі - так, можуть, але якщо наші підприємства перебазуються швидко на нові податки тоді, тоді фіг тим румунам і полякам, не так то просто буде нас задушити та ще й на свому ринку... трабла в тому, що спеціалістів такого класу, що зможуть підприємство перестроїти на нові податкі не так уж і багато, чому? - а глянте на нашу економічну літературу, я випускаюся в цьому році і буду мати диплом магістра, а ти знання які я отримав 60-ти річної давності :laugh: (кста через це неодна розвинена країна не бере на роботу таких як я), і більшість книжок це тільки переклад з англійської на українську, і багато спеціалістів(кандедатів, докторів) запевняють, що ми зара на тому періоді на якому була америка 60-70 років тому... :biggrin:
    просто ОДРУЖЕНИЙ романтик і все...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    багато спеціалістів (кандедатів, докторів) запевняють, що ми зара на тому періоді на якому була америка 60-70 років тому... :biggrin:

     

    м-дя... це вже не смішно... тут плакати треба... :cry2: Змінено користувачем Юл@
    Если тебе никогда не казалось, что ты на танцполе трахаешься с богом, значит, ты никогда по-настоящему и не танцевал... © Фил Джексон "Клубная Культура"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 місяця через...
    Є коротка та зрозуміла інформація по даній темі. Завантажуй

    "Ми самі маємо стати тими змінами, які хочемо побачити в світі"

    Мхатма Ганді

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мы не готовы входить в Евросоюз, да вообще сумниваюсь что когда-то войдём. Украинская економика отстаёт от европейской лет на 60. Сейчас мы не нужны в Европе.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..