Перейти до змісту
  • Мобільний зв'язок
  • Ремонт\Заміна динаміку на nokia6233


    Рекомендовані повідомлення

    В один із динаміків потрапила вода а точніше краплина тепер якщо "EQ" налаштовуєш на низкі чистоти або на норм. режим то рипить але на низьких все ок.

     

    п.с.Хтось знає скільки буде коштувати заміна або ж ремонт?

    Змінено користувачем Capone
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В один із динаміків потрапила вода а точніше краплина тепер якщо "EQ" налаштовуєш на низкі чистоти або на норм. режим то рипить але на низьких все ок.

     

    п.с.Хтось знає скільки буде коштувати заміна або ж ремонт?

     

    Самый лутчий совет- пойди в ремонт моб. тел. там тебе и скажут точную цену и не парся :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...

    мені пропонували на моторолу е398 динаміки з 6233,приблизно як для свого 150-200 ре тільки за динаміки :dry:

    може можливо не міняти а почистити - дешевше, але сам не пробуй

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    мені пропонували на моторолу е398 динаміки з 6233,приблизно як для свого 150-200 ре тільки за динаміки :dry:

    може можливо не міняти а почистити - дешевше, але сам не пробуй

     

    Якщо телефона не жалко то можеш чіпляти динаміки та тестить на йому все що завгодно доки не зламається зовсі. Даремна викидка грошей як на мене...

     

    п.с. А що з рідними динаміками від мотороли ?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..