Перейти до змісту
  • Other
  • Українська група Т.І.К.


    JAGUAR

    Рекомендовані повідомлення

    Якщо ви не знаєте цієї групи, то прослухать ви можете тут: Українська група Т.І.К.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1198968076/gallery_4842_1135_2335.jpg

    Змінено користувачем arminaddict
    The Fighter .
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Вони мене забавляють..... Особливо зовнішній вигляд соліста.... Ну пісні непогані, але олені вже почали набридати. Подобається, що з ними співав Ляпис Трубецкой на українсьій.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Є дуже кльові пісні.Особливо мені"Вчителька"подобається.А Бронюк-просто-піпєц.Я коли його вперше побачила,довго реготіла.Нє,спору нема-кльовё пацани.

    It`a just a rumor.

    Everybody want`s to hear that.

    Don`t belive rumors.

    Just let the truth remain in your heart.

    ©Lain

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j6643_1243487566.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Класний алко-поп... Але його слухаю лише під настрій... Ну, "Олені" поза конкуренцією...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    Чим тупіша пісня, тим більше фанів. Оригінально, але я не слухаю, тому що терпіти не можу сучасну укр естраду, укр рок, укр гурти і укр пісні!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    Чим тупіша пісня, тим більше фанів. Оригінально, але я не слухаю, тому що терпіти не можу сучасну укр естраду, укр рок, укр гурти і укр пісні!

     

    Зате їх співают ьна вулиці під гітару. І настрій від них злітає вверх.
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бомбейська гупа, класні пісні, коли слухаєш - настрій на найвищих позиціях рейтингу!

    И если б воину в битве с мёртвым повезло,

    То я б нашёл. где можно спрятать это зло.

    Мне не позволено неверный сделать шаг,

    На мне ответственность, ведь я - Великий Маг!

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1208324403/gallery_3572_27_4335.jpg

     

    http://newage.brovary.net/user.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Бомбейська гупа, класні пісні, коли слухаєш - настрій на найвищих позиціях рейтингу!

     

    А бачив їхній виступ на Таврійських Іграх? Та вони були кращі за Тартак, Другу Ріку та Скрябіна разом взятих!
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...

    Особливо з їхніми піснями не ознайомлений , але чув декілька їхніх творчих робіт... Мені вони не подобаються,навіть більше - вони мене бісять... Не знаю чому,але на рівні підсвідомості воно мну бісить...

    І вигляд соліста також...А з піснею,некажучи вже про кліп, "олені" вони начебто прославились... Тупіші пісні мабуть тільки у Сердючки...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нравятся их песни "Олені", "Білі троянди" (жесть :biggrin: ), і еще чето там про "дівчат" и еще есть очень красивая медленная песня. Ну может еще парочка песен, а так вообще без фанатизма к ним отношусь. Смешные! :smile:
    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Хорошая группа. Поднимает настроение. Особенно нравятся песни "Алкоголиізм", и еще не помню точно названия песни, но чтото типа этого "Листя падає"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очень хорошая группа! Наконец-то на просторах Украинской эстрады появилось что-то, способное заменить надоевшую всем и опошлившую всё, что было можно, Сердючку. И заменить не просто так, а с достоинством! Группа "ТІК" - это настоящее открытие, скажу больше - это клад! В их песнях тонкий стеб разбавлен небольшой долей грусти (как пример, вспомните песню "Апрель"). Солист - настоящий талант! Рекомендую слушать их творчество всем, кто хочет поднять себе настроение, кому надоели серые будни и обыденность. Музыка и песни группы "ТІК" - это настоящее море позитива! Змінено користувачем †DISTURBED†
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сегодня в Шоу-мании в рубрике "Зверский взгляд" (если кто видел) Зверев , когда увидел солиста группы ТІК, то чуть не обалдел.... Сказал, что у них в России такое даже и близко на телевидение не допустили бы. Намекнул, что солисту стояло бы обратить внимание на свой внешний вид... :biggrin: :biggrin: :biggrin:
    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..