Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • Как можно измениться к лучшему?


    Рекомендовані повідомлення

    Если человек не имеет никаких моральных ценностей в жизни, и вот так морально разлогается, то ему ничем не поможешь. Но если еще осталась у человека сила воли, то еще можно на что-то рассчитывать.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тот кто хочет это изменить, то он изменит.Главное желание.

    замысл без умысла - вымысел!

     

     

    дорога в жизни одна,

    ведет лишь к смерти она,

    и всё что хочешь, поймёшь,

    прошлого не вернеш.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Это зависит от желания-нужно просто хотеть...А для того, что бы хотелка правильно работала можна и почитать книг умных-Карнеги на пример...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нужно не теряя секунд уже менятся, а то в следуйщем году прийдётся туго!!! :angry:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Читай Мan'sНealth за январь 2008 страница 108 и письмо от гл. редактора

     

    А можеш якось цю статтю закінуть сюди?!

     

    По темі:

    ІМХО: Не всі люди такі, як ти написав. На рахунок випить алкоголю (мається на увазі горілка, абсент і все ще вище 16 градусів міцності) то більшість людей його п"ють не тому що це модно, а щоб зняти скованість і деякі свої комплекси, оскільки навіть вчені доказали що він діє саме так на нервову систему (отже на мою думку такі люди вже в деякій мір мають певні комплекси і щось інше), деякі мотивують це тим, що "як же не випити за компанію", знову прояв слабості, якому треба дати відпор, але так щоб не образити і друзів і своєї цілі - я наприклад робив так: казав що не п"ю, звісно звучали фрази про те що я їх не поважаю і т.д, через декілька хвилин умовляння я пропонував їм, що вип"ю з ними, але щось не таке міцне, йшов купуваві святоо продовжувалося ( і що саме цікаве ніколи ніхто не зачіпав цього питання в процесі "якщо в тебе вибір із двох видів зла, вибирай менше" ) а останні роки два я горілку зовсім не п"ю і друзі і всі інші це знають, навіть питання на цю тему в мою сторону не звучить ( можна сказати приучів :smile: ) і повірьте коли ти трезвий, а всі інші п"янючі то так можна погнать і насміяться, що добавиш собі багато років життя :laugh: , плюс всі інші лізуть до тебе на наступний день, щоб ти розповів їм що було вчора.

    На рахунок куріння - оце і є вплив моди на людей, говоріть не говоріть, але все-таки наркотичний вплив. Але куріння мені здається поступається рівнем алкоголю. Але все ж таки не менш шкідливе для всі! Щоб не курити потрібно мати велику силу волі і бажання...

    А на рахунок бійки, то цього ми не зможемо змінити ніколи - це вид захисту і прояву того що ти можеш захистити себе і свою територію, з давніх давен вони були й будутьь, якщо ти слабий то нічого нарікати на інших, потрібно вміти постояти за себе і за своїх рідних, і потрібно виділяти декілька хвилин або годин для самовдосконалення, якщо вліньки то вже ваші проблеми, час завжди є, якщо його правильно роподіляти.

    На рахунок змінити себе зараз, якщо ти відчуваєш що все це що зараз з тобою коїться треба хоч якось змінити, то це не так легко як здається, навіть дуже тяжко, оскільки потрібно міняти свій стереотип дій, те що ти робиш кожного дня, а це в деякій мірі давить на тебе. Тут я поради не буду давати, потрібно самому себе заставить!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот такая вот проблема!

    как вы видете все пьют, курят, борзеют, постоянно хотят комуто по е..алу надавать! как ето всё можно изменить?

     

    Я вважаю ,що людину змінити не може інша людина як би вона не старалась,тільки вона сама може себе змінити!!!

    На свете есть

    конец всему:любви,

    слезам,страданию,но

    нет конца лиш

    одному-

    Воспоминанию.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В этом деле главное желание достичь цели!!!
    Жизнь даётся человеку один раз, и прожить её надо так, что бы там наверху офигели и сказали - А ну, повтори!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    стараться!!!

    http://www.weblancer.net/users/shrikes/

    - мое портфолио

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    аесли человек сам не может изменить себя то кто ему может помоч

    Зацени 6 законов жизни:

    1) ты не можешь дотронуться языком до всех своих зубов

    2) все идиоты, после прочтения вышесказанного, пробуют это на деле

    3) первый закон - ложь 4) сейчас ты улыбаешься, потому что ты - идиот

    5) скоро ты перешлёшь эту мессагу другому идиоту

    6) на твоём лице до сих пор блестит идиотская улыбкa ))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Изменить можно небольшую групу людей. Большые масы невозможно изменить к лутшему. Человек-существо умное Толпа-тупое стадо которое невозможно контролировать, не то чтобы изменить! И по етому каждый должен стремиться к лутшему. К примеру бросить курить! Змінено користувачем SiDjey
    Я слишком стар для этого дерьма.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    человек такой каким его создала природа и изменится это трудно,развешто совершать поступки которых раньше не совершал!
    В дорозі життя є найкращі хвилиги.Є щастя і ти з ним поруч іди=)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот такая вот проблема!

    как вы видете все пьют, курят, борзеют, постоянно хотят комуто по е..алу надавать! как ето всё можно изменить?

     

    Все эти приколы происходят по своим причинам.Есть люди которые подбивают других на это,люди которым нефиг делать,люди которые воспитывались с детства в обстановке плохой.Изменить это не как не как нельзя,это внутри человека так заложено что он такое делает,разве если он сам не захочет эти качества в себе изменить.или если найдется человек который направит его на верный путь.

    Люблю своего котеночка=))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..