Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    Рекомендовані повідомлення

    я хз но я мтараюсь ыы))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 56
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Тогда уж форум создавайте свой отдельный, а то обсуждать всё в одной теме как-то неудобно.

    А пропагандирование русского языка - миф. Почти все телеканалы перешли на украинский язык, очень часто можно видеть как радио станции не пускают кого-то в эфир лишь потому что они поют на русском. А эта глобальная украинизация и внезапное рождение кучи наци патриотов, которые готовы убивать всех тех, кто приехал с другой стрны? Та ну, примеров куча.

    А книги... Если автору писать проще на русском, то он и пишет на русском. Если на украинском, то пжлста, никто ведь не запрещает.

     

    З твоєї точки зору це погано, коли нарешті хоч якась частина нашого сучасного населення самотужки усвідомила те, що без мови помре нація? Та врешті решт, ці люди хочуть бачити свою державу високо цівілізованою, збагаченою національним духом та процвітаючими традиціями, а не те, що на превеликий жаль ми бачили, скажімо так, шість років тому..

     

    Тут збираються, наскільки мені зрозуміло, люди яким цікаво спілкуватися державною мовою і "убивать всех тех, кто приехал с другой стрны" ніхто не збирається.)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Українська,державна - нарешті! :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что, серьёзно? Урааааа!!!

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну да, если юзер пишет неграмотно, то да, мне нельзя ему об этом говорить. Ибо маленький мозг. А вот юзер, которому я даю замечание по поводу неграмотности утверждает, что всё правильно он пишет, просто по-броварскому. Да, чувак, логика есть ).

     

    Ну так. А людина, що не може озрізнити націю та державу направляє нас на дорогу істини? До того ж писати неграмотно - це не злочин. Я вже сказав, що пишу так, як хочу. Чомусь ніхто, крім тебе і Вишиза, який мене ненаведив ще до моєї появі на форумі, ніхто не скаржився. А ти, так само, як і я, далі свого носа та таблички "Бровари" нічого ще не бачили... Те, що в тебе друзі розмовляють грамотно, а мої ні, і я такий самий, не означає, що я унікальний, бо пів-Броварів так розмовляє...
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ... Те, що в тебе друзі розмовляють грамотно, а мої ні, і я такий самий, не означає, що я унікальний, бо пів-Броварів так розмовляє...

     

    В Броварах, кстати, много быдла. Можешь стать одним из них, ты не будешь уникальным. Блин, равняться нужно на лучших, а не на худших.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В Броварах, кстати, много быдла. Можешь стать одним из них, ты не будешь уникальным. Блин, равняться нужно на лучших, а не на худших.

     

    Кого ти маєш на увазі під словом бидло? Ти спитай того ж Great Maximusa, який мій земляк, якою він розмовляє? Суржик не гірше мого! Бидло з польської - худоба. Так називали кріпаків. І хто це тут кращий? Хочеш, почну список імен, що в житті розмовляють суржиком, а на форумі пишуть російською, бо стидяться його? Я такий, як є... Як в житті - так і на форумі... Хіба це погано?
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чего ты других вплетаешь сюда? Разговор идёт о тебе и твоём... ээээ... украинском языке. Я тебе уже выше написал, что не нужно равняться на худшее.

    Хотя, блин... Если тебя всё устраивает, хочешь быть таким как все, то флаг тебе в руки.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чего ты других вплетаешь сюда? Разговор идёт о тебе и твоём... ээээ... украинском языке. Я тебе уже выше написал, что не нужно равняться на худшее.

    Хотя, блин... Если тебя всё устраивает, хочешь быть таким как все, то флаг тебе в руки.

     

    Я вже як мінімум не такий, як всі... Якщо нема питань, то ми все вирішили... Так? :bye:
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, решили. Разговаривай и дальше безграмотно. Только не говори, что это украинский язык.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотілося бачити хоча б одну тему, в якій люди спілкуються українською.

     

    Мене це взагалі дуже дивує - чому люди пишуть російською на цьому форумі? Всі ж знають українську, вивчали її у школі, і, я впевнений, часто спілкуються українською в реалі. А на форумі - пишуть російською... Чому так? Незрозуміла мода....

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

     

    Я і сам раніше писав, потім перестав це робити - і так вистачає ситуацій в реалі, коли я спілкуюся російською, так же, як вистачає і інших форумів з домену .ru , куди частенько заходжу. Так навіщо писати російською ще й на домашньому форумі? Та ну його!

    http://mova.ridne.net/figures/4.png

    Даю недорогі уроки по користуванню пошуком на форумі!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, решили. Разговаривай и дальше безграмотно. Только не говори, что это украинский язык.

     

    Ти забув... Броварська!
    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мене це взагалі дуже дивує - чому люди пишуть російською на цьому форумі? Всі ж знають українську, вивчали її у школі, і, я впевнений, часто спілкуються українською в реалі. А на форумі - пишуть російською... Чому так? Незрозуміла мода....

     

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1178624856/gallery_794_752_1628.jpg

     

    Я і сам раніше писав, потім перестав це робити - і так вистачає ситуацій в реалі, коли я спілкуюся російською, так же, як вистачає і інших форумів з домену .ru , куди частенько заходжу. Так навіщо писати російською ще й на домашньому форумі? Та ну його!

     

    Можливо вважають, що розмовляти\писати українською - соромно.

    У роки Тараса Шевченка тодішня так звана "інтелігенція" розмовляла тільки на російській мові, а як ні, то вже як такою не рахувалась. Можливо ще та ідеологія дожила до наших днів.

    Я впевнений на сто відсотків, що частина нашого населення просто не вміє володіти українською і серед них є ті, які мають бажання, але вже не мають можливості, так як вся сім'я російськомовна, або вже роки..

    Та ще, я також впевнений, переважна більшість просто цього не хоче і не робить через свої якісь, незрозумілі для мене, міркування...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    До того ж писати неграмотно - це не злочин. Я вже сказав, що пишу так, як хочу.

    ...Те, що в тебе друзі розмовляють грамотно, а мої ні, і я такий самий, не означає, що я унікальний, бо пів-Броварів так розмовляє...

     

    Ти спитай того ж Great Maximusa, який мій земляк, якою він розмовляє? Суржик не гірше мого!

    ...Хочеш, почну список імен, що в житті розмовляють суржиком, а на форумі пишуть російською, бо стидяться його? Я такий, як є... Як в житті - так і на форумі... Хіба це погано?

     

    Друже, це ти вже занадто :wink:

    Те що пів-Броварів спілкуються суржиком шани ані тобі, ані їм не додає...

    чим суржик кращий від, наприклад, "падонкаффскага язика"?

    тебе ж, певно, напрягає, коли доводиться докладати зусилля, щоб серед десятка слів "вільної" конструкції вичленити суть?

    тож немає чим тут пишатись... :huh:

     

    Я розумію, може у вас із Ксатриксом давній конфлікт і може він занадто різкий у своїх висловлюваннях...

    може...

    ...але він багато в чому має рацію, і тобі не завадило б прислухатись до нього, замість різко реагувати на виправлення...

    навпаки б зауважив, та ще й подякував...

    бо якщо людина робить тобі зауваження, то вона небайдужа, а більшість просто сміятимуться і ставлення буде відповідне...

     

    Краще вже дійсно спілкуватись грамотною російською, ніж безграмотною українською...

    ...а ще краще - грамотною українською! :wink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Очередная тема превращается в очередной срач(
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ти забув... Броварська!

     

    Євгенію, може досить!? :angry:

    не набридає...?

    Змінено користувачем колега...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А как сказать "дебильная тема" по украински?
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1229871444/gallery_4381_1471_498.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Друже, це ти вже занадто :wink:

    Те що пів-Броварів спілкуються суржиком шани ані тобі, ані їм не додає...

    чим суржик кращий від, наприклад, "падонкаффскага язика"?

    тебе ж, певно, напрягає, коли доводиться докладати зусилля, щоб серед десятка слів "вільної" конструкції вичленити суть?

    тож немає чим тут пишатись... :huh:

     

    Я розумію, може у вас із Ксатриксом давній конфлікт і може він занадто різкий у своїх висловлюваннях...

    може...

    ...але він багато в чому має рацію, і тобі не завадило б прислухатись до нього, замість різко реагувати на виправлення...

    навпаки б зауважив, та ще й подякував...

    бо якщо людина робить тобі зауваження, то вона небайдужа, а більшість просто сміятимуться і ставлення буде відповідне...

     

    Краще вже дійсно спілкуватись грамотною російською, ніж безграмотною українською...

    ...а ще краще - грамотною українською! :wink:

     

    Я з тобою згоден... І останнім часом пишу виключно українською мовою... Суржик виключився, допускаю тільки сленг, і то, рідко... але людей, що розмовляють суржиком, не можна попрікати, бо це склалось історично. А Навіщо Кса писав той пост: "Мастер, ты уже научился говорить на украинском или до сих пор на суржике броварском, как ты сам говоришь?" Скажи? Намагаюсь докладати зусиль, щоб зробити українську не просто популярною, а рідною, граю в україномовних гуртах, і вважаю, що на переході від російської до української неодмінно буде лежати суржик, об який ми або спіткнемось, або по якому пройдемо через прірву... Надіюсь, що ти не будеш виправляти тут повторення слів та інверсію в реченнях... :sad:

     

    До речі, всіх, хто справді бореться проти русофільства та за україномовство, будь ласка... Організація "Не будь байдужим" відкрита для вас...

    You know, you are right.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У чому суть акції? Пофлудити в цій темі рідною мовою?

    (взагалі спілкуюся російською, але вільно володію українською.)

     

    Я так... Проходив повз, вирішив відписатися :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У чому суть акції? Пофлудити в цій темі рідною мовою?

    (взагалі спілкуюся російською, але вільно володію українською.)

     

    Я так... Проходив повз, вирішив відписатися :)

     

    От і добре) :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотілося бачити хоча б одну тему, в якій люди спілкуються українською.

     

    Повністю підтримую, але хотілось би навпаки - бачити лише одну тему, де всі спілкуються на російській...... Я всюди стараюсь відписуватись на українській, бо це наша гордість, наш дар, наш спадок від предків, який дістався їм важкою ціною, тому ми маємо вберегти його для наших нащадків!!!!!!!!!!! Розмовляйте, спілкуйтесь лише на рідній українській мові!!!!!!!!! Слава Україні!!!! Змінено користувачем Melody

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Слава Україні!!!!

     

    Ты забыла Зиг Хайль.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты забыла Зиг Хайль.

     

    :blink: Що забула?....

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..