Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.

    такая ситуацыя  

    39 проголосували

    1. 1. что лучше??

      • нам лутше расстаться
        15
      • ой не туда
        21


    Рекомендовані повідомлення

    бля не смортя некуда вспомнить даж такое это уу)) да тебе +1 признаю.. забыл я про это.. но похх повторения мать учения.. :bye:

     

    Твой череп вот-вот даст такую же трещину, как на жопе.

     

    :laugh:

    ####, баш рулит :laugh:

    ты, нитрогай нас ниxtйя - мы c робатом-трансформиром имеем манапаполию на , типа, юмар, нах... ходи на наши канцерты и хахачи..

    Шо це за під*р з айпішкою 127.0.0.1 ???

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 55
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Я оце почитав і шокований, як можна гнати таку бездарну нелюдську пошлятину? Краще б ото щось позитивне для Нації чи для Рідної Природи зробили чим розмовляти на нікому не потрібні теми і писати нікому не потрібні матюки та ще й неграмотною московитською мовою

    Р.s. Вибачте, що випадково знайшов цю тему...

    Нема Раю на всій землі та нема на небі (Т.Г.Шевченко)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я оце почитав і шокований, як можна гнати таку бездарну нелюдську пошлятину? Краще б ото щось позитивне для Нації чи для Рідної Природи зробили чим розмовляти на нікому не потрібні теми і писати нікому не потрібні матюки та ще й неграмотною московитською мовою

    Р.s. Вибачте, що випадково знайшов цю тему...

     

    я вчера пописал на цветочки
    42
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я зашол і ахуєл

     

    Пашок, невже ти ще чомусь дивуєшся у цьому пасанському світі? :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я оце почитав і шокований, як можна гнати таку бездарну нелюдську пошлятину? Краще б ото щось позитивне для Нації чи для Рідної Природи зробили чим розмовляти на нікому не потрібні теми і писати нікому не потрібні матюки та ще й неграмотною московитською мовою

    Р.s. Вибачте, що випадково знайшов цю тему...

     

    Обана. Black Power намалювався? :blink: :biggrin:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..