Перейти до змісту
  • Творчість
  • Театр


    Marusya

    А ти + театр?  

    40 проголосували


    Рекомендовані повідомлення

    Театр...класне місце де можна як духовно так і морально відпочити..Ваше відношення до театру-подобається/ні,які театри відвідуєте,які жанри найбільш подобаються?

    Наприклад я -обожнюю театр, ваші думки-...

    "Люди як зірки"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я обожнюю театр Франка! Дуже!!! Найбільше, з побаченого там, мене вразила вистава "Швейк"... Приголомшливо... І там у дворі дуже гарно взимку, перед новим роком! :wink0000:

    Ще не пропускаю балетних вистав в оперному (з ним пов'язана значна частина мого життя...)

     

    А ще в Києві є декілька маленьких, непомітних, але дуже кльових театрів: "Колесо", на Узвозі; "Сузір'я" на Золотих Воротах...

     

    О! І ще в театрі на Лівому березі мені дуже сподобалась постановка "Ромео і Джульєти"!!!

    .........і ще багато чого цікавого...

     

    Спробуйте!!!

    Эй, человек, где ты будешь в вечности?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В прошлом году часто ходил в театр-студию импровизации "Черный Квадрат". Теперь все никак не найду времени, чтобы снова посетить это замечательное место.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Театр не так часто как кинотеатр посещаю, ну все таки " Театр есть театр!", там свое удовольствие. Боьлшинтво посещений моих проводятся на Левом береге - Театр "Драми і комедії", соответственно и жанр отвечает названию театра!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А мене останні років п'ять театри зовсім не ваблять. Після кількох вистав, які здалися нещирими та порожніми, перехотілось ходити до театрів. Правда, цього року кілька разів була на спектаклях: у "Колесі" і в Лесі Українки. Не вразило. Так, посміялася, поспівчувала, поіронізувала. Але все одно якось все не по-справжньому. Теми й сюжети якісь банально-театральні. Гра собі як гра.

    А хочеться ж чогось яскравого, сильного, емоційного, глибинного, вражаючого!... Так, щоб мурашки по шкірі, щоб сльози в очах, щоб подумки "вірю-вірю-вірю! да-да-да! саме так"

    Охоче піду до театру, якщо хтось запевнить, що саме таке мене там чекатиме. Гадаю, що такі вистави є, просто мені про них поки що не відомо...

    Я веду на СБНі щоденник ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Охоче піду до театру, якщо хтось запевнить, що саме таке мене там чекатиме. Гадаю, що такі вистави є, просто мені про них поки що не відомо...

     

    вистави в театрі університету Карпенка-Карого. відбуваються в приміщенні Дому актора на Львівській площі.. дізнатися про графік можна лише завітавши туди самостійно.. Кажуть, що там є вистави на яких зал просто ридає.. іноді від сміху.. іноді від горя.. сама не була.. але планую якось сходити..

     

    Класичні театри Лесі Українки та Франка відвідую частенько... взимку=) є там чудові вистави.

    Драми і комедії на Лівому березі не подобається..

     

    Останнє на чому була декілька днів назад- це вистава "Дні радіо" в театрі Оперети - це було щось.. живіт ледь не луснув від сміху=)

     

    Слід відзначити "Черный квадрат".. гарні речі роблять хлопці й дівчата=) хоча була там давненько.. не знаю як зараз..

    ~

    "Открой мне двери - я войду и принесу с собою осень.. и если ты меня попросишь, тебе отдам ее я всю....."

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Театри люблю...

    Вони дуже відрізняються від кіно: перед тобою живі люди з живою енергетикою...

     

    Особливо люблю камерні: "Колесо", "Новий театр на Печерську", "Браво" ("Сузір'я", "Чорний квадрат" та "Театр на Подолі" лишили по собі якісь суперечливі враження - треба б відвідати їх ще раз), а до академічних в мене якесь стримане ставлення, хоча був і в "...Лесі", і у "...Франка"

     

    Хотілося б потрапити в "Дах", "Драми і Комедії" та "Ательє 16"

     

    З того, що бачив особливо вразили:

    - "Панночка" ("Браво") - там ще грав нині вже покійний Дяченко;

    - "Генерали в спідницях" та "Азалія" ("Колесо");

    - "Закон танго" та "5 оповідань Пєлєвіна" ("Новий театр на Печерську");

    - "Чайка на ім'я Джонатан" (чи то "Вільний театр" чи то "Вільна сцена");

     

    А ще, запам'яталась одна постановка Театру-студії "Ми": "Страсті - Мордасті" - дорослі проблеми очима дітей, які цікаво і доволі виразно виглядали на сцені.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я люблю ходить в театры за то что в них выступают действительно творческие люди они нашли свой путь в жизни,им очень нравится искуство и они действительно влаживают всю свою душу в красиво сыгранную сцену за это я и люблю театры (за профессионализм игры на сцене)

    :smile:

    Пошалим?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якось я їздила на опру "Таке єврейське щастя"-(ніякого націоналізму),

    так ось на цій виставі все було наскільки майстерно поставлено, що просто підняло моє враження до рівня-"Вау".Вистава яка заставляє і посміятись, і поплакати...такою має бути вистава...

    "Люди як зірки"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    завсю свою короткую жизнь была в театре два раза и особо меня туда не тянет,хотя иногда наверное туда полезно сходить...
    I only smile in the dark...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якось я їздила на опру "Таке єврейське щастя"

     

    Якось, ще коли навчався в школі, їздили ми класом на якусь виставу, вже не згадаю назву, теж про життя євреїв...

    так мало того, виявилось, що вона була на івриті :laugh:

    так мало того, в нас було лише двоє навушників з перекладом...

    двоє навушників на чоловік двадцять... :laugh:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    9го поеду в театр Леся Курбаса на долгожданное представление :smile:

     

    Что за представление?и что это за театр?последний раз был оооочень давно.хотелось бы исправить такое положение=)))может есть какой-то театр и спектакль,представление какое бы вы могли отметить,посоветовать?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что за представление?и что это за театр?последний раз был оооочень давно.хотелось бы исправить такое положение=)))может есть какой-то театр и спектакль,представление какое бы вы могли отметить,посоветовать?

     

    Сама туда попаду впервые, даже стыдно за это :smile: Театр находится чуть выше "Майдана"...

    Еду на "Hazarsky Lexicon" по пригласительному. Буду лицезреть на "друга в роли" :smile:

    Я не знаток в театрах и спектаклях, к сожалению. Но, если действительно нужно узнать и посоветовать на ближайшую неделю или месяц, то мне не составит труда достать информацию :smile:

    Змінено користувачем !NFiN!Ti
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Был бы очень признателен!=)и ещё одно:если это не совсем личное,хотелось бы узнать как этот человек начал заниматься актёрским мастерством?он заканчивал институт,или может курсы?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    последний раз был оооочень давно.хотелось бы исправить такое положение=)))может есть какой-то театр и спектакль,представление какое бы вы могли отметить,посоветовать?

     

    Дивлячись шо тобі подобається...

    які жанри?

    ...комедія, драма?

    ...типу життєві події чи фантасмагорія?

    ...постановка чи імпровізація?

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Был бы очень признателен!=)и ещё одно:если это не совсем личное,хотелось бы узнать как этот человек начал заниматься актёрским мастерством?он заканчивал институт,или может курсы?

     

    Кстати, из того, что я могла бы посоветовать ( на этот спектакль я только собираюсь :smile: ) - это «26 комнат» (постановка по пьесе А. Чехова "Леший") в Киевском госуд. акад. театре драмы и комедии на левом берегу.

     

    драма

    Режиссёр: Эдуард Митницкий

    Выступают: Н. Боклан, А. Ганноченко, О. Жураковская, Т. Кибальникова, .Комарова, М. Кукуюк, В. Линецкий, С. Пазенко, А.Саминин, А.Ященко и другие.

     

    Какссательно остальных спектаклей - я узнаю. А с другом могу познакомить, если уж так заинтересован :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дивлячись шо тобі подобається...

    які жанри?

    ...комедія, драма?

    ...типу життєві події чи фантасмагорія?

    ...постановка чи імпровізація?

     

    Хотелось бы посмотреть что-нибудь чтоб при просмотре мурашки по коже бегали,чтоб тронуло,скорее всего драму,хотя и от хорошей комедии я б не отказася=))чтоб сюжет не был поверхностным,игра актёров-очень хочу понаблюдать за ними:движения,интонация мимика-всё это интересует потому что сам недавно начал заниматься таким видом искусства=))

    и всё-таки жанр для меня не сильно важен

    зы грамматика...сори=)

    Змінено користувачем SmILeY
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотелось бы посмотреть что-нибудь чтоб при просмотре мурашки по коже бегали,чтоб тронуло,скорее всего драму,хотя и от хорошей комедии я б не отказася=))чтоб сюжет не был поверхностным,игра актёров-очень хочу понаблюдать за ними:движения,интонация мимика-всё это интересует потому что сам недавно начал заниматься таким видом искусства=))

     

    З тих, де бував, я би порадив "Колесо" на Андріївському...

    там і репертуар завжди цікавий і гра акторів на висоті...

     

    І взагалі, щоб роздивитись гру акторів: рухи, міміку, інтонацію - краще підходять камерні театри...

    сидиш прямо перед сценою, а інколи навіть без неї - все відбувається на відстані витянутої руки...

    саме за це, а точніше за відсутність прямого контакту з акторами, я не надто полюбляю академ-и... :)

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, из того, что я могла бы посоветовать ( на этот спектакль я только собираюсь :smile: ) - это «26 комнат» (постановка по пьесе А. Чехова "Леший") в Киевском госуд. акад. театре драмы и комедии на левом берегу.

     

    драма

    Режиссёр: Эдуард Митницкий

    Выступают: Н. Боклан, А. Ганноченко, О. Жураковская, Т. Кибальникова, .Комарова, М. Кукуюк, В. Линецкий, С. Пазенко, А.Саминин, А.Ященко и другие.

     

    Какссательно остальных спектаклей - я узнаю. А с другом могу познакомить, если уж так заинтересован :wink:

     

    Спасибки!я б соврал если б сказал что не заинтересован=))может у тебя есть ася?

    З тих, де бував, я би порадив "Колесо" на Андріївському...

    там і репертуар завжди цікавий і гра акторів на висоті...

     

    І взагалі, щоб роздивитись гру акторів: рухи, міміку, інтонацію - краще підходять камерні театри...

    сидиш прямо перед сценою, а інколи навіть без неї - все відбувається на відстані витянутої руки...

    саме за це, а точніше за відсутність прямого контакту з акторами, я не надто полюбляю академ-и... :)

     

    Спасиб за совет и извини за ламерский вопрос=)

    Колесо это не камерный театр?и камерным считается театр где насчитывается около двух трёх десятков мест?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    извини за ламерский вопрос=)

    Колесо это не камерный театр?и камерным считается театр где насчитывается около двух трёх десятков мест?

     

    "Колесо" якраз камерний ;)

    ...два не два... де два, а де й більше... але те що зала порівняно з академ-ом мала - то вже точно... та й сцена мала, а інколи її взагалі нема - стільці стоять на тій же підлозі, на якій відбувається дійство...

     

    а взагалі http://kino-teatr.kiev.ua - там тобі і театри, там тобі і афіша з анонсами і коментарями :wink:

    Змінено користувачем хипарь

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Взагалі театр - це чудо мистецтва... Нажаль останнім часом про нього геть забула... А коли мене нещодавно кликали на Кон IV зі Ступками, я якраз не змогла :cry2:

    Багато чула про Карпенка-Карого, у них найближчим часом почались чи почнуться спектаклі, бо сесія на носі... Виловлю одну знайому, що там навчається, і почну долучатися до великого акторського мистацтва :biggrin:

    Свяжи все мои нити узелком ©
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    К театрам отношусь положительно!!!!Правда был всего на 4 спектаклях((((

    Женшины так утомительны:

    то плачут,

    то издеваются.

    но все это забывается

    когда они раздеваются!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..