Перейти до змісту
  • Новини
  • Яким ви бачете святкування дня міста (м.Бровари) 16-17 вересня


    b@d

    Рекомендовані повідомлення

    У вас є ідеї, як можна відсвяткувати день міста на загально міскому рівні?

     

    Ви знаєте цікаві спортивні чи розважальні акції або інші, які можна провести на день міста?

     

    Ви маєте бажання на день міста побачити концерт???? Якого стилю?? Де???

     

    А також у вас є натхнення допомогти в огранізації святкування дня міста ???

     

     

    Тоді ви не випадково завітали в цю тему ...

     

     

    Будемо раді почути ваші пропозиції по вище перечисленим питанням тут AVANGARDplus@inbox.ru або на цьому форумі!

     

     

    З повагою правління молодіжної громадської організації "АВАНГАРД плюс"!

    Змінено користувачем b@d
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 174
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Концерт пусть будет хоть какой,но поставьте вопрос перед нашим антоненко,он кажется мер,чтобы обеспечил места массового отдыха и пьнок туалетами,а то вечно достается домам возле стадиона-обоссаные все углы. По парку вообще пройти невозможно,все обоссано и обосрано.Да чтоб водку паленую не продавали,пусть нормальной привезут
    Лучше меня не злить!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Непогано було б влаштувати розважальну програму для дітей: безкоштовне морозиво, солодка вата; клоуни; веселі старти; конкурс юних виконавців (творчий); шоб приїхали "Американські гірки"......
    Если в слове ХЛЕБ сделать четыре ошибки, получится слово ПИВО.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да чтоб водку паленую не продавали,пусть нормальной привезут

     

    да реально, а то на прошлом дне города две бутылки водки выпил и плохо стало. одно слово-паленая :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Концерт пусть будет хоть какой,но поставьте вопрос перед нашим антоненко,он кажется мер,чтобы обеспечил места массового отдыха и пьнок туалетами,а то вечно достается домам возле стадиона-обоссаные все углы. По парку вообще пройти невозможно,все обоссано и обосрано.Да чтоб водку паленую не продавали,пусть нормальной привезут

     

    Сбробую йому передати, але це залежить не від наз!

    У мене буде прохання до вас не вспоминайте в цій темі про Антоненка будь-ласка!

    Ми незалежна, антиполітична огранізацію! Ми не підтримуємо ні однієї із політичних сил!

    І не потрібно нас пов,язувати з ними!

    c' post='112342' date='Jul 15 2006, 08:25']

    Непогано було б влаштувати розважальну програму для дітей: безкоштовне морозиво, солодка вата; клоуни; веселі старти; конкурс юних виконавців (творчий); шоб приїхали "Американські гірки"......

     

    [size=2]Якщо можеш будь-ласка конкретніше! Змінено користувачем b@d
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я за концерт!!!!и салют!!!это норм и весело соберется много народу!а на другие мироприятия помойму будет не такой спрос :image03:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чоб таракционы нормальные были. и комната страха не была комнатой смеха!

    чоб концерт и салют

    Змінено користувачем Kolchin
    :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    чоб таракционы нормальные были. и комната страха не была комнатой смеха!

    чоб концерт и салют

     

    Атракционами і Туалетами займаємось не ми!!!!!Вони і без нас будуть! Змінено користувачем b@d
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...Давайте устроим свой отдельно независмиый концерт. С блекджеками и шлюхами (с) =)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хе-хе. Хочу рок-фест. Хардкор и нюметал. Это было просто верх моих мечтаний! =))

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хочу кренделей)

    _ А если в отеле "Гений" нет свободных номеров, можно поселиться в отеле "Придурок" _

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хотя с нашими долбнями барсами (не Barrs!) даже нормально не попрыгаешь. Дыбилы.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хе-хе. Хочу рок-фест. Хардкор и нюметал. Это было просто верх моих мечтаний! =))

     

    +1, метала и панк рока хочеццо :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чтоб малолетки не вешались на шею- надоело

    Сабар упар манус сатья тахар упар наин.

    Без шуток.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    +1, метала и панк рока хочеццо :D

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Хардкор - и есть панк-рок. Не путай с метал-кором.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ребята не хочу вас засмучувати, але рок-фестиваль вже був 25 червня на День молоді! Детальніше тут

    І найближчим часом не планується!

     

    ...Давайте устроим свой отдельно независмиый концерт. С блекджеками и шлюхами (с) =)))

     

    І ці люди хочуть в Європу!!! :unsure:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ребята не хочу вас засмучувати, але рок-фестиваль вже був 25 червня на День молоді! Детальніше тут

    І найближчим часом не планується!

     

    вот это плохо! очень плохо. что стоит пригласить малоизвестых группа в Бровары? ничего! лишь бы было желание.

    А если не рок, то что остается? Попса? Извольте. Этого дерьма по телеку хватает. Диджей парад? Да в каждом ночом клубе в Броварах есть свои диджеи. Приелись. Рэп-фест? А что? можно. Погнать =)).

    Короче, тогда рэгги.

    Бэд, я ведь все правильно сказал или в чем-то не прав?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Друзья-пиво-вечер-концер-пиво-утро-дом-кровать! :)

     

    А якщо серйозно щоб хотілосьби побачить окрім :

    пива,водки, дівчат??????

    Змінено користувачем b@d
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вот это плохо! очень плохо. что стоит пригласить малоизвестых группа в Бровары? ничего! лишь бы было желание.

    А если не рок, то что остается? Попса? Извольте. Этого дерьма по телеку хватает. Диджей парад? Да в каждом ночом клубе в Броварах есть свои диджеи. Приелись. Рэп-фест? А что? можно. Погнать =)).

    Короче, тогда рэгги.

    Бэд, я ведь все правильно сказал или в чем-то не прав?

     

    Реп-RNB був 9 травня Детальніше тут!

    Якщо увашно почитаєш які гурти виступали на реп та рок фестивалях то побачиш та і броварські мало відомі групи і доволі популярні групи!!! Сам роби висновки чи правельно ти говориш!

    І взагалі я Бал!!! @ читаєця як А !

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Реп-RNB був 9 травня Детальніше тут!

    Якщо увашно почитаєш які гурти виступали на реп та рок фестивалях то побачиш та і броварські мало відомі групи і доволі популярні групи!!! Сам роби висновки чи правельно ти говориш!

    І взагалі я Бал!!! @ читаєця як А !

     

    ок, Бад. Ну если выходить с твоей логики, то раз вы что-то зделали, то зачем делать это еще? или как? или хотитие раз в год делать? но ведь это же глуппо.

    Короче, остается попса, я так понял. Да?

     

    З. Ы. Все равно я настаиваю на рэгги или на хардкор-фесте. Потому что то, что было на РокІте, по сравнению с хардкором попса =)).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А якщо серйозно щоб хотілосьби побачить окрім :

    пива,водки, дівчат??????

     

    У-у-уу-у! Н у на ярмарке полазить может,что-то путевое найти(из вещей имею введу) но и хороший концерт не важно какие исполнители лишь бы весело и приятно всем было,ну и собраться хорошей компанией (люди из сети с кем общаюсь,друзья)ну это самое самое для меня,лучше хорошей компании нет ничего лучше! Ну а больше тут ничего и не увидишь! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо виходити з твоєї логіки то нам потрібно покинути роботу, учбобу, і займатися лише фестивалями, акціями! Для того щоб молоді можна було добре відпочивати! а після цього слухаще ще зодва місяці що те було не так, і те було не так!

    В мене є пропозиція давай ти зі своїми друзями приєднуйтесь до нас і будем разом робити буде бульше людей буде більше часу, буде більше часу буде більше концерті!!!!!!

    Вибак якщо нагрубив!!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..