Перейти до змісту
  • ХАРД
  • Проблеми з залізом


    baskerville42

    Рекомендовані повідомлення

    У мене такий глюк с кампом: все почалося з того що перестав працювати віник. Купив новий підключив до другого кампа поставив вінду все норм поставив в "рідний" камп вмикаю йде загрузка віндоуса і тут машина різко вимикается. Думаю може десь щось погано підклячено, провірив вмикаю камп запустився віндоус тільки зайшов в "Мій компютер" як знову вимкнувся. Поміняв блок живлення з 300 ватт на 450 і знову та сама проблема. Розібрав камп заново зібрав але без результатно. Хто знае причину цього глюку допоможіть!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    винду переставь на своём железе, я вообще удивляюсь как она у тебя стартанула, установленная на другом компе...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    винду переставь на своём железе, я вообще удивляюсь как она у тебя стартанула, установленная на другом компе...

     

    Ставишь двунаправленый PCI контроллер вместо IDE Bus Master (если это, конечно не SATA) и оно запустится на другом железе. Хотя иногда не запускается.

     

    По сабжу: попробуй и правда переустановит винду на своём железе. Если будет тоже самое, то попробуй потестить чем-то типа садомазы память и проц. Такое бывает при битой памяти и при перегреве проца.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..