Перейти до змісту
  • Other
  • Классика


    Barrs

    Рекомендовані повідомлення

    Щас меня отправят в мусор.... есть тут любители оперы и т.д.

     

    Есть... имеется в наличии пару дисков с избранными вещами... люблю иногда послушать... приятно действует, если ты зол!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 114
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Щас меня отправят в мусор.... есть тут любители оперы и т.д.

     

    5 років слухала класику, і не тільки слухала....сама виконувала.)))

    Була раз десять у нашому органному залі у Києві.

    Театри так, балет теж так, а ось опера...ну не дуже...я не розумію слів які вони співають.

    Змінено користувачем ...asia...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Полное собрание произведений Шопена интересуют кого-то? (Образы с оригинальных дисков в .ape) Змінено користувачем Vin
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 місяця через...
    слушаю классику очень часто,приносит светлые и приятные чувства...Я танцую, по этому классика, для меня,- это основа!

    замысл без умысла - вымысел!

     

     

    дорога в жизни одна,

    ведет лишь к смерти она,

    и всё что хочешь, поймёшь,

    прошлого не вернеш.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Обожнюю слухати Вівальді, Гріга, Чайковського....іноді в стані глибокої депресії можу і "Реквієм" Моцарта :blink: слухати, але це вже крайнощі... щойно в будинку нарахувала 22 диски з класичною музикою... Диск з оперним співом один: Валентина Степова...
    Эй, человек, где ты будешь в вечности?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 3 тижня через...
    .....я люблю класику......но не токо ее......конкретно сказать не могу.......но очень уважаю.....жаль что наше поколение и будущие не добавит ничего в гордый список "Класика"....ведь даже если ктото "родит" чтото гениальное.....то этого просто не поймут...и не оценят по достоинству....потомучто мало людей слушают правильную музыку....(эт не токо класика, прошу учесть)

    ****

    Предначертанное должно быть изменено!

    Люди всегда разрушают то, что любят сильнее всего...(Оскар Уальд)

    Любов- відповідь на запитання людського існування!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Мені подобаються класичні твори... Під таку музику можна і відпочити і подумати про щось серйозне, прийняти якесь рішення, але в мене мало такої музики, хотілось би більше..... Така музика не старіє.....

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    обычно включаю под вечер что б заснуть быстрей) удывительно успакаювающия музыка....

     

    скидуйте что у кого еть... буду блогодарен

    Змінено користувачем Trek
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Фредерік Шопен, Людвіг ван Бетховен, Шуберт, Лей - обожнюю музику цих класиків і вони далеко не всі автори яких я слухаю, красиво - це навіть м'яко сказано) дуже розслабляє, допомогає розібратися з думками, серйозно над чимось замислитись та й просто ШЕДЕВРАЛЬНИЙ жанр музики! Перейняв від своєї тітоньки ще в дитинстві:) не зрівняти з РЕПом, або ще чимось, бо це просто смішно..(лол) очевидно, що не потрібно навіть прирівнювати, різниця й так дуже дається в знакИ;)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 рік через...
    Классика для меня иногда оч даже норм тема, Бетховен в ней рулит и Моцарт тихо топает за ним, тоже норм чел, Вивальди их всех подпихует а Бах на басу сидит) класно вообщем иногда послушать, меня больше енергичные композиции прут, чтоб напрягало... :P
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j8483_1268423297.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Классика для меня иногда оч даже норм тема, Бетховен в ней рулит и Моцарт тихо топает за ним, тоже норм чел, Вивальди их всех подпихует а Бах на басу сидит) класно вообщем иногда послушать, меня больше енергичные композиции прут, чтоб напрягало... :P

    А як нащот Паганіні?) то є праотець всіх шредерів))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А як нащот Паганіні?) то є праотець всіх шредерів))))

    неуделял ему ещё внимания :) отец Бетховен)
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j8483_1268423297.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    паганини оч крутой чувак, его каприсы склипачи играют в консерваториях. А каприз №5 очень развивает технику гитариста...могу ноты дать... :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    паганини оч крутой чувак, его каприсы склипачи играют в консерваториях. А каприз №5 очень развивает технику гитариста...могу ноты дать... :lol:

    та не спс ноты ненада, я пианино занимался 5 лет в детстве, потом кинул, пианино продал ;) щас на гитаре учусь бренькать) вот еслиб послушать, я б неотказался....

    ааа я думал его на пиено играют) ну я под гитарку токо авторские песни пою, до такой виртуозности чтобы Паганини играть, еще не дошол))

    Змінено користувачем Mercury
    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j8483_1268423297.jpg
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    послушать хорошо, а зайти на You Tube и посмотреть как его играють скрипачи и гитаристы еще лучше. Девка китаянка, которой где-то 6 лет, на скрипке зажигала... :o
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..