Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Охота на курильщиков


    Рекомендовані повідомлення

    НАВІЩО ТАМ ЗАБОР ПОСТАВИЛИ???

     

    Ну насколько, я знаю, там забор стоит для того чтоб такси не порковались на площади,да и машины не заезжали в парк! Нашим людям и забор в два метра не помеха,если надо то залезим и перелезим где нам угодно! Да сорри,что не потеме,но я редко перехожу дорогу на отведенных местах,так как это еще более опасней чем там, де для этого не отведено,люди увидели зеленый свет и с увереностью идут,а тут сволоч какая нибудь бах и ...........,там де нет зебр там уж точно все идут с увереностью и смотрят на все 360 градусов!

    П.С. Еще раз прощу извенение за оффтоп!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 147
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ..взагалі то...якщо дивитися на куріння поверхово..не заглиблюючись та не замислюючись - мені пофіг...навколо мене більшість людей палить...і будуть палити...так...це псує здоров*я мені..але...чесно кажучи ніколи особливо це не хвилювало...

     

    ..але все ж такі подібні закони потрібні, якщо розглядати все в глобальному плані...до чого котиться наш світ..вся людьська цивілізація....страшно подумати... :(

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я тільки "за" ...

    мене вже дістало, що всі курять там де їм заманеться... хочеш покурити?? вийди на вулицю чи хоча б до того самого туалету і по кури ..чому мушу страждати і дихати димом??? ..я не кажу про здоров.я - про100 не переношу сигаретного диму, він мене виводить із себе...

    ...хоча впровадити його у життя буде ДУЖЕ складно..слідкувати за його дотриманням буде ще важче... адже все залежить від самої людини, від її свідомості...

    http://vk.com/kostia.kotliarov

    Любов Зла ####

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    курила, і куритиму де мені зручно..кому не подобається..поросять мене затушити цигарку, чи просто підуть...

    імхо, такі закони не для цивілізованих країн, це вказує на те, що українці, ви такі немічні..ми вам закордонних законів.. і може з вас люди вийдуть!! імхо,з такими законами український люд ще більш одичає!!

     

    Якраз у цивілізованих країнах такий закон вже давно діє!

     

    Хтось із моїх знайомих курців говорив, що якщо курити можна бути лише у відведених для цього місцях, то він повісить собі на рюкзак табличку з написом "Місце для куріння" :)

    Залишайся собою і не падай в очах!

    Ціль - ніщо, лиш головне - до неї шлях!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якраз у цивілізованих країнах такий закон вже давно діє!

     

     

    я знаю..чи тай уважніше мій пост...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я знаю..чи тай уважніше мій пост...

     

    Вибач, що неправильно зрозумів твою логіку. Мене спантеличила фраза " такі закони не для цивілізованих країн".

    Залишайся собою і не падай в очах!

    Ціль - ніщо, лиш головне - до неї шлях!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    пусть будет закон, просто предерживаться его не будут ,мне кажеться.... :rolleyes:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кстати, для тех, кому интьересна эта тема хочу сообщить, что даный вопрос был мною поднят в теме "Курение" еще около недели назад. Там зародились довольно интересные споры.

    Залишайся собою і не падай в очах!

    Ціль - ніщо, лиш головне - до неї шлях!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Только через различные запреты сомнительные разрешения войны или какие-нибудь разногласия по прохождении многих сотен тысячелетий человечество прийдёт к полному согласию между отдельными людьми или государствами миру порядку и тд ... и тп ...прийдёт к идеалу бытия и это уже небудет идеалом и продолжится совершенство вачно....гы..глава 1 стих 1,из уст автора makasa. ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    взять бы их за патлы и ап асфальт!

    я морально удовлетворен =).

     

    +1. :lol:

    Тепер хоч буде привід туцнути друзяку під ребра і сказати:"Не пали, с*юко. Це громадське місце". :D

    У народу і справді борзометр зашкалює... "Куря, де хочу" - занадто егоїстична позиція, люди курять усюди, де вздумається, навіть не думаючи про інших. Хоч і втілювати закон буде важко, але, впенений, з часом буде хоча б якийсь мінімальний порядок....

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 ласт..куритиму самі смердючі цигарки прямо тобі в лице!!!!! моє право..що хочу то роблю!! демократія?? та ні браття - анархія!!! Змінено користувачем Nata
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а Ната всё обещает и обещает...пардон модерам, не знаю как выделить сей пост как оффтопик..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    2 ласт..куритиму самі смердючі цигарки прямо тобі в лице!!!!! млє право..що хочу то роблю!! демократія?? та ні браття - анархія!!!

     

    Сподіваюсь, не матиму щастя стояти з тобою фейс-ту-фейс. :twisted: :P :lol:

    До речі, ця твоя демократія-анархія не забороняє мені в такому випадку(куритиму самі смердючі цигарки прямо тобі в лице!!!!! ;)) плювати тобі в обличчя?.. :lol: На будь-яку дію є протидія. ;)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так! так! так! ПРОТИДІЯ!!!!!! я ж і буду курити!! в протидію...а ти плюватимеш, а хтось ссятиме, а хтось ригатиме, а хтось сратиме!!!!!і тоі якась людина схаменеться і напише книжку..головною тезою якої буде...* Спроба припочкувати європейськізакони в Україну вилились великим калапсом та хаосом. Людина не спроможня пригнути вище своєї голови..навіть якщо над нею вісить баннер з надписом *ЄВРОСОЮЗ**

    з.і. все це політика...і нам за це платити..тому..кожен за себе=) анархія - мати порядку!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так! так! так! ПРОТИДІЯ!!!!!! я ж і буду курити!! в протидію...а ти плюватимеш, а хтось ссятиме, а хтось ригатиме, а хтось сратиме!!!!!

    Плакав... :lol: :lol: :lol:

    А політика тут ГЕТЬ ні до чого. Просто суспільство не стоїть на місці... Все ж таки, прийняття такого закону - гілка еволюції суспільства. Закон починає думати про конфорт громадян, які не мають шкідливих звичок... Ось і все. Це цілком нормально і до євросоюзу не має ЖОДНОГО стосунку. ;)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ти не бачиш цього зв'язку..а я бачу=) піпл..це політика=) цей закон діє у Лондоні ( ВБ), так..ще у багатьох країнах РОЗВИНУТИХ..а ми то в странах третього рівня=))) ми місце для глобалізації та популізму=) цей закон - явний крок глобалізації=) В.А.Ю. думає що він приймає гарний Європейський закон, що відкриє двері у Європу, а Глобальні_Хитруни_Світу сміються з його наївності=) але..

    по ссабжу..=) закон нереальний для України=) мене просять - я не курую, я сама і так знаю де мені не курити!! бо мене виховали=) такий закон вказує наневихованість нації..подивіться на Англічан...лисі голови..квадратні пики..і елль замість крові..уфф..

    я себе вичерпала..=)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    уфф..я себе вичерпала..=)

     

    От і добре... Іди баіньки, а завтра(себто сьогодні) подискутуємо на цю тему, ок? :) На твере....ееее.... На свіжу голову, ок? =))))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    что-то я совсем не понял влпроса, как это закон может указывать на "невоспитанность нации? :huh: ", видимо была попытка написать умные слова :) , по-моему этот вопрос шаг к здоровой нации, может банально, факт, у государства не возможности поднимать медецину так они решили отделатся законами :P
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Курити закон забороняє тільки у приміщеннях з вільним доступом людей (під'їздах,...), підземних переходах і на стадіоні. Так що навулиці, біля зупинки - куріть, плюйтеся і какайте один на одного скільки завгодно.. я відійду.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1156881746/gallery_790_233_5682.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1165794899/gallery_790_233_32698.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1165794899/gallery_790_233_2973.jpg

     

    http://www.danasoft.com/sig/mookie64768.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не заметил никакой разницы. как до закона везде курили так сейчас тоже самое.

     

    $$$ курить полезно. доказано туркменскими учёными :)

    Змінено користувачем verytas
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не заметил никакой разницы. как до закона везде курили так сейчас тоже самое.

     

    $$$ курить полезно. доказано туркменскими учёными :)

     

    Ну это власть наша показывает,что она хоть,что-то сделал полезное за 2 года,и думает все мы сделали один шаг к европе,они да сделали,а мы нет! :lol: Ну не знаю что и как Туркмены доказали но точно знаю курить вредно! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не заметил никакой разницы. как до закона везде курили так сейчас тоже самое.

     

    Всеобщий по*уизм и глобальная лень. + маленький штраф

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    принять зАКОН это ещё не значит сделать лучше. наша культура и восспитание обязывает курить где попало, а если делают замечания то можно и по *ба**нику
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю что главное в данном вопросе это выяснить какое место является общественным.

     

    Вот что я нашел в инете:

     

    "Курить конечно можно, но не везде. В России есть федеральный закон "Об ограничении курения табака".

    по нему курить совершенно запрещено в:

    -на рабочих местах,

    -в городском, пригородном транспорте и на воздушном транспорте,

    -в закрытых спортивных сооружениях,

    -организациях здравоохранения,

    -образовательных организациях и организациях культуры,

    -помещениях, занимаемых органами государственной власти.

     

    всмысле и там курить можно, но в отведенных для этого местах."

    Fertile ground of Mars.

    Sometimes we can travel without moving...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю что главное в данном вопросе это выяснить какое место является общественным.

     

     

    Ви мій пост читали? ЗАБОРОНЕНО тільки у приміщеннях з вільним доступом людей (під'їздах,кафешках і т д ...), підземних переходах і на стадіоні. Штраф 17-51, повторно - 100 - .... До того ж якщо при собі немає документів - на 3 години у відділок до вияснення особи.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1156881746/gallery_790_233_5682.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1165794899/gallery_790_233_32698.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1165794899/gallery_790_233_2973.jpg

     

    http://www.danasoft.com/sig/mookie64768.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..