Перейти до змісту
  • Спорт
  • ЕВРО - 2012


    Improve

    Рекомендовані повідомлення

    Блин,я даже не знаю, там Суркис и бригада не могут замять строительство возле НСК "Олимпийский"....Хотя много строиться новых стадионов, вон в донецке говорят будет....ТАм просто ВАХ!

    Игло в яйце..Яйцо в утке...Утка в зайце..Заяц в шоке :) (с).

     

    Детство - это когда видишь дорожный знак "vv^" и первая мысль: "Анималити Лю Кэнга". (с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    • Відповідей 87
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Что мы получим от финала чемпионата Европы?

     

    До решения по Евро-2012 осталось меньше недели.

     

    Впервые в истории независимости нашей страны Украина имеет шанс вместе с Польшей получить право принять такой турнир в 2012 году.

     

    «БЛИК» начинает серию материалов о «голубой мечте». Естественно, выиграть спор у Италии и Хорватии с Венгрией, нам будет сложно. Но что ждет Украину, если УЕФА примет таки историческое решение в нашу пользу?

     

    Престиж. За чемпионатом Европы в Португалии следили из 200 стран мира, это около 8 миллиардов зрителей. Ближайшие четыре года Украина будет в центре пристального внимания и получит возможность еще больше утвердиться в мировом сообществе.

     

    Стадионы. За счет комерческих и государственных структур в Одессе Харькове, Донецке, Львове и Днепропетровске будут модернизированы все стадионы, которые смогут принять от 30 до 80 тысяч болельщиков.

     

    Гостиницы. Этот бизнес вырастет в десятки раз. В Киеве будет построено около 100 отелей, по 20-30 – в Донецке и Днепропетровске.

     

    Дороги. Планируют отремонтировать 4 700 километров наших дорог.

     

    Прибыль. Доход Украины может составить четыре миллиарда гривен.

     

    А инвесторы готовы выделить Украине и Польще 7 миллиардов долларов.

     

    Туристы. Нашу страну во время Евро может посетить 800 тысяч туристов. Каждый из них в день будет тратить не менше 100 евро.

     

    Рабочие места. 400 тысяч новых рабочих мест. Сейчас в Украине 250 тысяч безработных.

     

    Здоровье. В 2001 году уже был введен урок футбола в школах. Евро-2012 даст еще один толчок нтенсивному развитию массового футбола и развитию здоровой нации.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что мы получим от финала чемпионата Европы?

     

    До решения по Евро-2012 осталось меньше недели.

     

    Впервые в истории независимости нашей страны Украина имеет шанс вместе с Польшей получить право принять такой турнир в 2012 году.

     

    «БЛИК» начинает серию материалов о «голубой мечте». Естественно, выиграть спор у Италии и Хорватии с Венгрией, нам будет сложно. Но что ждет Украину, если УЕФА примет таки историческое решение в нашу пользу?

     

    Престиж. За чемпионатом Европы в Португалии следили из 200 стран мира, это около 8 миллиардов зрителей. Ближайшие четыре года Украина будет в центре пристального внимания и получит возможность еще больше утвердиться в мировом сообществе.

     

    Стадионы. За счет комерческих и государственных структур в Одессе Харькове, Донецке, Львове и Днепропетровске будут модернизированы все стадионы, которые смогут принять от 30 до 80 тысяч болельщиков.

     

    Гостиницы. Этот бизнес вырастет в десятки раз. В Киеве будет построено около 100 отелей, по 20-30 – в Донецке и Днепропетровске.

     

    Дороги. Планируют отремонтировать 4 700 километров наших дорог.

     

    Прибыль. Доход Украины может составить четыре миллиарда гривен.

     

    А инвесторы готовы выделить Украине и Польще 7 миллиардов долларов.

     

    Туристы. Нашу страну во время Евро может посетить 800 тысяч туристов. Каждый из них в день будет тратить не менше 100 евро.

     

    Рабочие места. 400 тысяч новых рабочих мест. Сейчас в Украине 250 тысяч безработных.

     

    Здоровье. В 2001 году уже был введен урок футбола в школах. Евро-2012 даст еще один толчок нтенсивному развитию массового футбола и развитию здоровой нации.

     

    Да конечно ето был бы большой шаг вперед для розвития Украины. Но что будет на голочовании? Я просто безпонятия.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    а когда уже скажут результаты, сколькоможно ждать. :dry:

     

    в наступну середу :wink:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    выберут Италию :dry:

     

    Необезательно. Если они выиграли чемпионат мира то ето ничего ещо незначит.

    Нapoднaя мyдpocть o бoкce: Бoкcepa мoжeт oбидeть кaждый, нo нe кaждый ycпeeт извинитьcя!

    РЕЗДЕЛ СПОРТ НАЙБОЛЕЕ ОТВЕЧАЕМ ОКОЛО 36 000 ОТВЕТОВ В РЕЗДЕЛЕ.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наш главный минус ето то что УЕФА ранше признавалась что скорей всего будет отказыватся от проведени ЧЕ в 2 странах...а темболее Украина и Польша не всегда выходят в финальную часть ЧЕ, мы к примеру не были вообще там как и поляки в последнее время,а как известно страна организатор автоматически попадала на ЧЕ...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Наш главный минус ето то что УЕФА ранше признавалась что скорей всего будет отказыватся от проведени ЧЕ в 2 странах...а темболее Украина и Польша не всегда выходят в финальную часть ЧЕ, мы к примеру не были вообще там как и поляки в последнее время,а как известно страна организатор автоматически попадала на ЧЕ...

     

    Но в тройку выбрали 2 кандидата в которых по 2 страны в заявке? А то что мы не попадали на Евро мне кажетса, что мы еще молодая страна и еще попадем на Евро, на ЧМ же попали и мы и поляки.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Но в тройку выбрали 2 кандидата в которых по 2 страны в заявке? А то что мы не попадали на Евро мне кажетса, что мы еще молодая страна и еще попадем на Евро, на ЧМ же попали и мы и поляки.

     

    да потомучто не было с кого выбирать, если не изменяет память было всего 5 претендентов...точно не помню страны, но не страны большой пятерки
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да потомучто не было с кого выбирать, если не изменяет память было всего 5 претендентов...точно не помню страны, но не страны большой пятерки

     

    Может ты и прав, но все равно я считаю что выбрать могут кого угодно, и нас, и Италийцев, и Венгров с Хорватами.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Политика может хорошо помешать :huh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Политика может хорошо помешать :huh:

     

    Кстатие да,но я думаю к тому времени все стабилизируется.Выбор будет между нами и Италией.Думаю мы выиграем.Так будет интереснее и им,и нам.Тем более в Восточной Европе чемп никогда не проводился.Поэтому шансов у нас больше.Намного больше.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_376.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_3549.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Выберут Италию или Венгрию!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Выберут Италию или Венгрию!

     

    почему?

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_376.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_3549.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    почему?

     

    Все может быть!

    18 квітня в столиці Уельсу, Кардиффі, буде оголошено господаря футбольного чемпіонату Європи-2012.

     

     

     

    У фінальному голосуванні візьмуть участь заявки України і Польщі, Хорватії і Угорщини, а також Італії. Фаворита гонки наразі назвати досить складно, оскільки кожна з кандидатур має достатню кількість мінусів.

     

    "Поки що обставини складаються на нашу користь", - вважає голова виконавчої дирекції Федерації футболу України, що курирує проект "Євро-2012" Іван Федоренко.

     

    "Я не впевнений, що нам варто наголошувати на труднощах наших опонентів. Нехай краще УЄФА зверне увагу на позитивні сторони нашої заявки", - додав пан Федоренко.

     

    І все-таки, здається, не варто забувати, наскільки змінилися розклади після того, як в італійців вибухнув корупційний скандал, а за ним загибель поліцейського. Практично нанівець звелися шанси угорсько-хорватської заявки. Згадаймо, що комісію із Ньона в Будапешті зустріли плакатами "Геть чемпіонат Європи!."

     

    "Експерти називають нас фаворитом у майбутньому голосуванні, і я упевнений, що вони мають на те серйозні підстави, - продовжує Федоренко. - Напевно, ми дійсно непогано попрацювали єдиною командою, якщо сьогодні наші зусилля дають такі плоди. На користь нашої спільної заявки свідчить і та обставина, що Європейський футбольний союз усерйоз примкнув свій погляд до східної частини Старого Світла, де змагання такого масштабу не проводилися з часів московської Олімпіади. Ми добре знаємо і про свої недоліки, але гарантуємо, що до 2012 року нашу інфраструктуру буде приведено до стандартів, на котрі будуть рівнятися. Ми зробимо все, щоб бути гідними честі провести треті за значенням змагання у світі після Олімпіади і футбольного чемпіонату світу".

     

    До того ж не варто забувати і той факт, що сила українсько-польської заявки, насамперед, полягає в слабості інших конкурентів. Як уже зазначалося, Італія мала серйозні проблеми з корупцією в чемпіонаті країни і вандалізмом на стадіонах, жителі Угорщини категорично заперечують проти проведення в їхній країні Євро-2012, а в Хорватії виявляють активність фашиствуючі фанати. Водночас нинішня політична нестабільність на Україні навряд чи сильно сприятиме завоюванню симпатій чиновників УЄФА.

     

    Кілька днів тому Київ відвідала польська робоча група на чолі з президентом Польської футбольної асоціації Міхалом Лісткевичем з метою розгляду і затвердження фінальної презентації спільної заявки. Подробиці цього візиту вдалося з’ясувати у президента Федерації футболу України, члена виконкому УЄФА, Григорія Суркіса.

     

    "Наша заявка повністю готова", - заявив Суркіс. - Спробуємо звернути увагу членів виконавчого комітету УЄФА на те, що загальне населення України і Польщі - 85 млн чоловік, а це 10 відсотків усього населення Старого Світу".

     

    На питання щодо прогнозу розподілу голосів на фінальному голосуванні в Кардіффі Суркіс відповів дуже категорично: "Як член виконавчого комітету УЄФА, я ще не стикався з такою завісою таємничості навколо майбутнього голосування. Зауважу, що засідання виконкому УЄФА, що відбудеться 17-18 квітня, буде закритим. Отож, про прогнози зараз говорити безглуздо. Думаю, переможуть саме наші країни.

     

    Тим часом, стали відомі подробиці процедури голосування і розклад роботи на 17-18 квітня виконавчого комітету УЄФА. Про це розповів директор зі зв’язків з громадськістю УЄФА Вільям Гайар.

     

    Отже, засідання виконавчого комітету УЄФА розпочне свою роботу у вівторок, 17 квітня, у Кардиффі, в готелі St David`s Hotel & Spa, з 9.00 до 15.00 за місцевим часом. З 15.00 по 18.45 представники трьох кандидатів на проведення Євро-2012 проведуть свої фінальні презентації, причому цей захід для преси буде закритим. Першими свою презентацію на суд дюжини членів виконкому УЄФА винесуть Хорватія й Угорщина, українсько-польська заявка йде другою, третьої - Італія. На презентацію кожного кандидата відведено 30 хвилин, ще 15 хвилин - на питання-відповіді.

     

    "Ключовими питаннями на голосуванні стануть питання інфраструктури, безпеки і ставлення населення до майбутнього футбольного форуму.

     

    Утім, сприятлива сукупність усіх цих факторів на даному етапі ще не є вирішальною. Показовим став приклад Фінляндії, що одержала право прийняти фінальну частину чемпіонату Європи серед дівчат у віці до 19 років. У боротьбі з Нідерландами заявка фінів виглядала не так потужно, але, незважаючи на це, змагання в підсумку довірили провести саме Фінляндії", - підбив підсумок Суркис.

     

    Тепер з приводу порядку голосування. Щоб перемогти в суперечці за право проведення чемпіонату Європи-2012 після першого ж голосування, претендентам необхідно буде заручитися як мінімум половиною голосів плюс ще один голос. Якщо жодна з заявок не отримає подібної підтримки, доля господаря Євро визначиться при повторному голосуванні, у якому візьмуть участь дві заявки, що одержали найбільшу кількість голосів. Перемога дістанеться претендентові, що отримав більшість голосів. У разі нічийного результату вирішальний голос належить президентові УЄФА.

     

    "Голосувати будуть 12 членів виконкому з 14. Я і Франко Карраро, голова італійської федерації, участі в голосуванні брати не будемо, щоб не лобіювати заявки наших країн", - коментує президент Федерації футболу України.

     

    Також стало відомо, що захід можуть відвідати президенти України і Польщі. Однак приїзд до Великобританії пПрезидента України Віктора Ющенка може зірватися через нестабільну політичну ситуацію в Україні. Про це заявили в Секретаріаті глави української держави.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Есть шансы. Если выберут- то это будет класно.

    Только где будем все это принимать?

     

    если я правильно понял то вроде в Донецку. там уже и стадион вроде начали строить!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Города Украины - претенденты на проведение матчей чемпионата Европы по футболу в 2012 году
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    quote name='!!!ВикА!!' date='14.4.2007, 18:24' post='414989']

    Города Украины - претенденты на проведение матчей чемпионата Европы по футболу в 2012 году

    Вот так если б ета карта выглядела, было бы лутче. Но покрайне мере мне больше нравитса. Но об етом можно только мечтать. :laugh:

     

    А будет прямая трансляций выбора страны?

    Змінено користувачем Kluks
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хм....Вот тут все говорят, да и в нете. ч то у нас большие шансы...Спору нет! но, есть одно"но"!!! так вот, как всем известно сейчас на Мадане велый митиг....и я не думаю, что боссам УЕФА понравиться как у нас в столице дела обстоят.

     

    Но все же....думаю...шансов хоть и поубавилось, но не на столько кретично!

    Игло в яйце..Яйцо в утке...Утка в зайце..Заяц в шоке :) (с).

     

    Детство - это когда видишь дорожный знак "vv^" и первая мысль: "Анималити Лю Кэнга". (с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Так знает ктото будет прямая трансляцыя выбора кандидата на укр. телеканале? Подскажыте плиз. :cry2:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Было бы класно но думаю что пролетим :pardon00:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Было бы класно но думаю что пролетим :pardon00:

     

    Стопудово нас выберут.Не сомневайтесь.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_376.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1166903527/gallery_2342_505_3549.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Стопудово нас выберут.Не сомневайтесь.

     

    ето точно,мы не пролетим!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..