Перейти до змісту
  • Релігія
  • кто какие религии посещал?


    pixel

    Рекомендовані повідомлення

    Скажу о себе :

    -православие

    -Свидетели Иеговы

    Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб і на свій вибір.

    Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність.

    ==================================================

    http://www.watchtower.org (все вопросы о СИ (по умолч. англ) - ищите есть и на рус...)

    ==================================================

    даю уроки по 3Ds max + Vray \ визуализация на заказ :http://www.3design.org.ua

    ==================================================

    Корпусная мебель на заказ - 80935751404 (Дима) \\ ICQ 424-698-778

    ==================================================

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    В церкви православной был несколько раз. И в мормонской. Мимо проходил ))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 рік через...

    Был православным.

    Сейчас свои представления о Всевышних :biggrin:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 5 місяців через...

    Я признаю все основные религии мира, но остаюсь убеждённым православным, принадлежу (по вере) к РПЦ. Но считаю, что и все основные религии имеют право на существование. Как в том старом анекдоте:

    "У программиста спросили:

    - Какая вера является правильной, чей Бог настоящий?

    Программист ответил:

    - Бог у всех один,- провайдеры разные!"

    Это я к тому, что Всеышний действительно один, а пророков (Сынов Божиих?) было несколько: Иисус Христос, Моисей, Пророк Магомет, Будда,- для кадого народа (или нескольких народов) свой.

    В некоторой степени все религии схожи, но различия всё равно есть, причиной этому, думаю, стала история каждого народа в отдельности...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Православные
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    православная и католическая церковь Змінено користувачем Ksyu ^_^
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..