Перейти до змісту
  • Спорт
  • Чемпионат мира в Германии


    Vincent

    Рекомендовані повідомлення

    напишіть будь ласка

    результати суботніх півфіналів

    а то за цим випускним

    і футбол не побачиш

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 317
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Германия - Швеция - 2:0

    Аргентина - Мексика - 2:1 (в доб. время)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Германия - Швеция - 2:0

    Аргентина - Мексика - 2:1 (в доб. время)

     

    дякую якщо не складно напишіть

    час проведення матчів

    дня сьогоднішнього

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    25 июня 2006 (воскресенье)

    Матч №51 | 18:00 Трансляция на канале ICTV Англия - Эквадор

    Матч №52 | 22:00 Трансляция на канале Интер Португалия - Голландия

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ, а что там такое сталось в Германии. Смотрел новости, там кто-то кому-то начал рыло чистить? Полицаи там разбрирались
    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Народ, а что там такое сталось в Германии. Смотрел новости, там кто-то кому-то начал рыло чистить? Полицаи там разбрирались

     

    стандартна ситуація:

    німці дорвалися до

    англійських фанів і

    ті не втрачаючи марки

    надавали господарям

    по обличчю кількох госпіталізували

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    стандартна ситуація:

    німці дорвалися до

    англійських фанів і

    ті не втрачаючи марки

    надавали господарям

    по обличчю кількох госпіталізували

     

    А то я включил новости на самый конец этого репортажа ну и увидел картинку, что полицаи тырят кого-то
    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А то я включил новости на самый конец этого репортажа ну и увидел картинку, что полицаи тырят кого-то

     

    до завершення ЧМ

    пристрасті розпаляться

    ще й не таке побачиш

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    до завершення ЧМ

    пристрасті розпаляться

    ще й не таке побачиш

     

    Я сам думал всех тырить, когда наши продули.

     

    Вопросик:

    А кто-то записал как наши с Тунисом играли, а то я отмечал выпускной и протупил

    1132064275.png
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сборная Англии - позорище!

    Один гол Эквадору и тот со штрафного! Бекхем кросавчег!

    Залишайся собою і не падай в очах!

    Ціль - ніщо, лиш головне - до неї шлях!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Вопросик:

    А кто-то записал как наши с Тунисом играли, а то я отмечал выпускной и протупил

     

    через 5 минут гол тут file://192.168.6.1/incoming/Private/Gruzovik
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сборная Англии - позорище!

    Один гол Эквадору и тот со штрафного! Бекхем кросавчег!

     

    Бекхем уже второй матч на этом ЧМ спасает Англию..... На одном Бекхеме Англия далеко не зайдет..

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Португалия - Голландия. Вот это был настоящий матч!!

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    БЛІНННННН!!!!!!!!!!!! Я В ШОЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я звичайно вибачаюся, перед українцями-патріотами..але для мене, особисто, було б щастя яби виграли МУндіаль - ГОЛЛАНЦІ!! АЛЕ ЯК ЦІ ПАРАЗИТИ ПОРТУГАЛЬЦІ ЗЛАМАЛИ ЇМ ГРУ!!!!! 15жовтих карточок, 4 червоні..ААААААААААААААА!! ТІльки Голланці нармально атакують..ці житрі мавпи португальці одразу фолять.. от приклад, ХУЛІ ДЕКО ПІД ЧАС ГРИ ВЗЯВ У РУКИ М'яч???а ФіГо?? У Нього що броня найміцніша, щоб на Ван Бомеллі опробувувати!! Згадуючи ПОрту 04, що можу сказати, Маніше М_О_Л_Д_Е_Ц_Ь! знову його призводить до подальшого проходження збірної Португалії у Кубках!!! Аплодую!! АЛЕ!! Голланці могли виконати массу моментів, як би не грубі фоли. А ІвАНОВА В БОБРУЙСК!!!!!!!!!! нормально?? бачили..наприкінці першого тайма..Нуну Валенте_ВИРОДОК!!! ШТРАФНА!!! ПРЯМА НОГА!! ЯВНИЙ ФОЛ НА Арьені Робенні.. і що робить наш Іванов??????? показує м'яч від воріт..ВИРОДОК!!!!! Москалі - ПОДОНКИ!! ВСІ ПАДОНКИ!!! а потім..боже..страшне идовище..такого стрессу я давно не переживала..я просто з розпачу рвала на голові волосся..МОЯ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ улюбленіша команда..моя збірна!! МОЯ ГОЛЛАНДІЯ..поспіль вдруге програє Порту, перший раз, то так...Голланці були гірші..але зараз! нОВА КОМАНДА Ван Бастена, КУЙТ!!Ван Перси просто молочаги..=(( я ико засмучена..пів ночі крутилася у ліжку..а перед очами ці страшні фоли Португальців...просто Анти футбол..і Анти суддівство!!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    БЛІНННННН!!!!!!!!!!!! Я В ШОЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я звичайно вибачаюся, перед українцями-патріотами..але для мене, особисто, було б щастя яби виграли МУндіаль - ГОЛЛАНЦІ!! АЛЕ ЯК ЦІ ПАРАЗИТИ ПОРТУГАЛЬЦІ ЗЛАМАЛИ ЇМ ГРУ!!!!! 15жовтих карточок, 4 червоні..ААААААААААААААА!! ТІльки Голланці нармально атакують..ці житрі мавпи португальці одразу фолять.. от приклад, ХУЛІ ДЕКО ПІД ЧАС ГРИ ВЗЯВ У РУКИ М'яч???а ФіГо?? У Нього що броня найміцніша, щоб на Ван Бомеллі опробувувати!! Згадуючи ПОрту 04, що можу сказати, Маніше М_О_Л_Д_Е_Ц_Ь! знову його призводить до подальшого проходження збірної Португалії у Кубках!!! Аплодую!! АЛЕ!! Голланці могли виконати массу моментів, як би не грубі фоли. А ІвАНОВА В БОБРУЙСК!!!!!!!!!! нормально?? бачили..наприкінці першого тайма..Нуну Валенте_ВИРОДОК!!! ШТРАФНА!!! ПРЯМА НОГА!! ЯВНИЙ ФОЛ НА Арьені Робенні.. і що робить наш Іванов??????? показує м'яч від воріт..ВИРОДОК!!!!! Москалі - ПОДОНКИ!! ВСІ ПАДОНКИ!!! а потім..боже..страшне идовище..такого стрессу я давно не переживала..я просто з розпачу рвала на голові волосся..МОЯ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ улюбленіша команда..моя збірна!! МОЯ ГОЛЛАНДІЯ..поспіль вдруге програє Порту, перший раз, то так...Голланці були гірші..але зараз! нОВА КОМАНДА Ван Бастена, КУЙТ!!Ван Перси просто молочаги..=(( я ико засмучена..пів ночі крутилася у ліжку..а перед очами ці страшні фоли Португальців...просто Анти футбол..і Анти суддівство!!!!

     

    ...Как хорошо что как-раз этот матч, по глупейшим обстоятельствам, я пропустил... =) Нервы, знаете ли, дороже...

     

    Вперед Португалия! Вперед к победе!!!!

    Змінено користувачем Okami
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Укрїна повина виграти цей мундіаль вони можуть
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    БЛІНННННН!!!!!!!!!!!! Я В ШОЦІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦЕ ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! я звичайно вибачаюся, перед українцями-патріотами..але для мене, особисто, було б щастя яби виграли МУндіаль - ГОЛЛАНЦІ!! АЛЕ ЯК ЦІ ПАРАЗИТИ ПОРТУГАЛЬЦІ ЗЛАМАЛИ ЇМ ГРУ!!!!! 15жовтих карточок, 4 червоні..ААААААААААААААА!! ТІльки Голланці нармально атакують..ці житрі мавпи португальці одразу фолять.. от приклад, ХУЛІ ДЕКО ПІД ЧАС ГРИ ВЗЯВ У РУКИ М'яч???а ФіГо?? У Нього що броня найміцніша, щоб на Ван Бомеллі опробувувати!! Згадуючи ПОрту 04, що можу сказати, Маніше М_О_Л_Д_Е_Ц_Ь! знову його призводить до подальшого проходження збірної Португалії у Кубках!!! Аплодую!! АЛЕ!! Голланці могли виконати массу моментів, як би не грубі фоли. А ІвАНОВА В БОБРУЙСК!!!!!!!!!! нормально?? бачили..наприкінці першого тайма..Нуну Валенте_ВИРОДОК!!! ШТРАФНА!!! ПРЯМА НОГА!! ЯВНИЙ ФОЛ НА Арьені Робенні.. і що робить наш Іванов??????? показує м'яч від воріт..ВИРОДОК!!!!! Москалі - ПОДОНКИ!! ВСІ ПАДОНКИ!!! а потім..боже..страшне идовище..такого стрессу я давно не переживала..я просто з розпачу рвала на голові волосся..МОЯ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ улюбленіша команда..моя збірна!! МОЯ ГОЛЛАНДІЯ..поспіль вдруге програє Порту, перший раз, то так...Голланці були гірші..але зараз! нОВА КОМАНДА Ван Бастена, КУЙТ!!Ван Перси просто молочаги..=(( я ико засмучена..пів ночі крутилася у ліжку..а перед очами ці страшні фоли Португальців...просто Анти футбол..і Анти суддівство!!!!

     

    нічого сьогодні ще подивимося

    на наших хлопців...

    сподіваюся після матчу

    всі українці будуть задоволені

    і грою і результатом

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    люди як же шкода австралійців

    граючи в меншості другий тайм

    Італія не створила жодного

    гольового моменту а назначений

    пенальті на 4 компенсованій

    хвилині був НАМАЛЬОВАНИЙ

    і вигаданий арбітром

    хоча Тотті дійсно непогано пробив

    думаю нам би було легше грати з австралійцями

    у півфіналі

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    С судейством ФИФА нужно что-то решать. Кардинально и безотлагательно.

    Буквально в каждом втором матче бывают ошибки, влияющие на результат. Самый свежий пример: Италия-Австралия (и удаление и особенно пенальти).

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    С судейством ФИФА нужно что-то решать. Кардинально и безотлагательно.

    Буквально в каждом втором матче бывают ошибки, влияющие на результат. Самый свежий пример: Италия-Австралия (и удаление и особенно пенальти).

     

    якщо пощастить то з таким розкладом

    легко можна буде і в Італії виграти

    хоча арбітри дуже рідко помиляються

    на нашу користь

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    С судейством ФИФА нужно что-то решать. Кардинально и безотлагательно.

    Буквально в каждом втором матче бывают ошибки, влияющие на результат. Самый свежий пример: Италия-Австралия (и удаление и особенно пенальти).

     

    в каждом втором? в каждом матче куча ошибок. далеко ходить не надо вспомним швейцарское судейство.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в каждом втором? в каждом матче куча ошибок. далеко ходить не надо вспомним швейцарское судейство.

     

    Может ты ближе к истине. Я, по всей видимости, поосторожничал.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Западные СМИ писали, что Украина самый слабый соперник в 1/8, что она недостойна там играть. Так вот, зажравшаяся Европа, мы в 1/4 и это не предел.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Западные СМИ писали, что Украина самый слабый соперник в 1/8, что она недостойна там играть. Так вот, зажравшаяся Европа, мы в 1/4 и это не предел.

     

    і хай їхні ЗМІ пишуть що хочуть

    україна все всім доводить на полі

    а переможців не судять

    хай ті західні ЗМІ подивляться гру

    Італія-Австралія і надовго заткнуться

    let`s start a war...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..