Перейти до змісту
  • Rock
  • Linkin Park


    Гість -Executor-

    Рекомендовані повідомлення

    Во-первых, я - Ксатрикс. Во-вторых, научись нормально мысли излогать,, потому что я ничего не понял из того, что ты написал выше.

     

    Я тебе отвечаю на твой вопрос! Представителями такого ж жанра,как и линкин парк, есть такие групы Pencilcase, Pro.Fac!

    Ты андестендишь?

    От судьбы не убежишь! Ты можешь лишь не надолго спрятатся от нее!
    Но она всё равно тебя ... найдёт!

    http://space-wars.com.ua/1.jpg
    <?php ?>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 346
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Я тебе отвечаю на твой вопрос! Представителями такого ж жанра,как и линкин парк, есть такие групы Pencilcase, Pro.Fac!

    Ты андестендишь?

     

    Поверь, он андерстендит, и намного лучше тебя.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    И LowBuz туда же? :smile: Американская коммерция, астия из разряды групп одного дня прослушивания..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А какие группы ты еще знаешь с этого жанра? :smile:

     

    Тебе написали Что лучшеи!Причём здесь *кого ты ище знаешь* Ты читал о чем тема? По теме *Linkin Park*HTE BEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    SILENT HILL
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    хахахаха блд, ск як це тупо...осанні сторінки нагадали деякі серії із СП, в яких увесь натовп безбожно тупив, лише декілька людей розуміли

    знаєте зі скількома такими я переспілкувався?

    аля блдь я тру міталіст, пунк чи ще хтось там

    кидаються з воплем на те що неподобається, а потім все сходиться до 1 - "мнє пох, слушай что хочєш"

    люди коли ви вже зрозумієте - стиль це не рамка!

    Лінкін Парк гарний якісний гурт, а те що для когось на більш високій сходинці стоять гурти записані на комп мікрофон, в гаражі - то це вже їхні проблеми

    дехто вважає перехід на ці гурти - "еволюцією музичного смаку"

    імхо - жодний снгшний гурт недосяг рівня ЛП, хоча й займаються по більшій частині комерцією, і вільного часу на вдосконалення у них багато, але дійшли до своєї стелі - недалі (я про ті, котрі виступають в палаці спорту)

    Змінено користувачем 3.V.S.P.i"Z"
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ктото мне сегодня сказал что от них ктото ушол??? ето правда??
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ЛП - группа из сорта Токио Хотел. А потому да, она для малых. Возрастной рубеж, в основном, - 20 лет. После этого группа уходит на задний план, если вообще не уходит.

     

    нда..дякую всім..насмішили.. :wink:

    Кса,це ти сам її так відсортував?Якщо ти не зустрічав людей,котрим за 20 і вони слухають ЛП,то це ще не факт.Я знаю людей,котрим за 20 і за 30 і вони слухають ЛП.

    Зи некст..навіщо сперечатись ЛП зи бест чи ні?Ви ще й вправду побийтесь!У кожного свої погляди на музику.Якщо для когось ЛП найкраща група,то навіщо про це кричати на весь світ?Ти це знаєш і я вважаю,цього достатньо.

    А от гнати на групу чи на її слухачів - це вже є недобре!Перед тим як сказати,що це факінг м*юзік,поглянь спочатку,що ти слухаєш. :wink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нда..дякую всім..насмішили.. :wink:

    Кса,це ти сам її так відсортував?Якщо ти не зустрічав людей,котрим за 20 і вони слухають ЛП,то це ще не факт.Я знаю людей,котрим за 20 і за 30 і вони слухають ЛП.

    Зи некст..навіщо сперечатись ЛП зи бест чи ні?Ви ще й вправду побийтесь!У кожного свої погляди на музику.Якщо для когось ЛП найкраща група,то навіщо про це кричати на весь світ?Ти це знаєш і я вважаю,цього достатньо.

    А от гнати на групу чи на її слухачів - це вже є недобре!Перед тим як сказати,що це факінг м*юзік,поглянь спочатку,що ти слухаєш. :wink:

     

    мой препад по праву слушает и покруче ЛП (рамштайн!)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Клевая група,я ее уже давно слушаю :smile:

    Ни один человек не заслуживает твоих слез,

    а те,кто заслуживают,не заставят тебя плакать:))))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Цілий рік я її слухав, слава Богу зіскочив... Змінено користувачем C0Nverce
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173731213/gallery_857_632_13306.jpghttp://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1843_1173423667.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Начала слушать их недавно!Хорошая музыка!Они действительно одни из самых лучших в своём жанре!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаю некоторых людей которые слушают Linkin Park "патамушта эта модна". Они слушают Слипкнот "патамушта это модна". Они слушаю Мэрлина Мэнсона " патамушта"... хмм... Он модный сейчас? Одновремеено эти люди слушают 50 Сэнт. Здесь попахивает попсой, если уж Linkin Park стоит рядом с такими группами. Я не говорю что они отстой. Есть пару нормальных песен, но не более.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у меня есть вот такие post-6640-0-68057100-1506359559_thumb.jpg

     

    залей projekt revolution на 6.1

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1154537774/gallery_1418_191_1765.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1173731213/gallery_857_632_4588.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1180011865/gallery_857_632_3628.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у меня есть вот такие post-6640-0-68057100-1506359559_thumb.jpg

     

    ОФФТОП :: Помечено автором как несоответствующее данной теме
    Папка "хардкор"? ))))

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

     

    Залей альбом Under Attack на 6.1!!!

    F**k it all! F**k this world!
    F**k everything that you stand for!
    Don't belong! Don't exist! Don't give a shit! Don't ever judge me!!!......Slipknot ©

    Dodze Kun

    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Shin Shin Orenmashi, Kakko fubazu no shingi Okimaveru Koto. OsS>>>
    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Bu No Shinzui O Kiwame, Kinihashi Kann Ni Bin Naru Koto. OsS!!!>>>
    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Shidgizzu Goken o Motte, Kokki no seishun o kanio suru Koto. OsS>>>
    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Reisezzy o Monji, chedje o keishu, sobo furumai o zuzushimo Koto. OsS>>>
    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Shinbuzzu o totobi, Kenjo no Butoku o Vasurezaru Koto. OsS>>>
    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, Chisei to Tairioku to O kodji sase, koto ni nozonde Ayamatzaru Koto. OsS>>>

    <<<Hitotsu Wari Wari Wa, shogai o shugi o Karate no michi ni zudgi, Kyokushin no michi o matto suru Koto. OsS>>> © Sosae Masutazo Oyama

    W h a t...w o u l d...y o u...d o...t h e...d a y...a f t e r...t o m o r r o w,...i f...t o m o r r o w...n e v e r...c o m e s...

     

    ***<<<O.F.C.>>>***

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    залей projekt revolution на 6.1

     

    ftp://192.168.6.1/incoming/%CC%F3%E7%FB%EA%E0/Linkin%20park/

     

    Залей альбом Under Attack на 6.1!!!

     

    только он не полный тут только 7 треков

    Змінено користувачем oNYx
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...

    2 апреля у ЛП вышел новый клип на песню What I`ve done с нового альбома "Minutes to Midnight", который выйдет в мае месяце. текст песни я уже скинула, кому надо скачивайте.

     

    треклист альбома:

     

    1. Wake

    2. Given Up

    3. Leave Out All The Rest

    4. Bleed It Out

    5. Shadow Of The Day

    6. What I've Done

    7. Hands Held High

    8. No More Sorrow

    9. Valentine's Day

    10. In Between

    11. In Pieces

    12. The Little Things Give You Away

     

     

     

    Love always hurts me...but you`ll never understand this...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что-то я такого стиля не слыхал!Может у вас там У БОгов етот стиль есть,то у нас простых смртгых стили называются четко:Рок поп реп и т.д и есть смеси етих стилей так вот такую смесь и играют Лп!

     

    Поп реп рок ето жанри , а у каждого жанра есть стиль...

    Вобщем ЛП рулит! И все такое...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блин, да когда они уже здохнут то? Вроде бы как прекратили свою карьеру, а клипы все равно клепат =\.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Знаю некоторых людей которые слушают Linkin Park "патамушта эта модна". Они слушают Слипкнот "патамушта это модна". Они слушаю Мэрлина Мэнсона " патамушта"... хмм... Он модный сейчас? Одновремеено эти люди слушают 50 Сэнт. Здесь попахивает попсой, если уж Linkin Park стоит рядом с такими группами. Я не говорю что они отстой. Есть пару нормальных песен, но не более.

     

    ЛП модна? гг несмешы я как врубил на телефоне так телки чуть глаза неповыцарапивали, им сраний клубняк подавай. ВОбщем ЛП на любителя. мне норм нравицо.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я вот позавчера с инфостора стянул клип на песню What Have I done ))) могу выложить

    <div>

    <div class="quotetop" style="cursor: pointer; color: #000000; font-size: 12px; font-family: Verdana, Tahoma, Helvetica, sans-serif; text-decoration: none" onclick="show_hide_text(this)">» Нажмите, чтобы показать спойлер - нажмите опять, чтобы скрыть... «</div>

    <div class="quotemain" style="display: none">

    <a href="http://www.lastfm.ru/user/Flashok/?chartstyle=modli" target="_blank">http://imagegen.last.fm/modli/recenttracks/Flashok.gif</a>

    </div>

    </div>

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..