Перейти до змісту
  • Новини
  • Локальна Мережа Броварських Шкіл


    Гість event

    Рекомендовані повідомлення

    телевізійний канал м.Бровари повідомляє:

     

    В Броварах создана локальная компьютерная сеть обьеденяющая все школы нашего города

    (возможно все учебные заведения города)

     

    Узел этой сети находится в здании горисполкома.

    Прилагались кадры самой серверной, т.е. шкафов, оборудования и т.п. ..

     

    Проэкт выполнен некой фирмой "Мальва" по заказу городских властей в лице

    действуещего мэра В. Антоненка

     

    Стоимость проэкта - 1 000 000 грн. :huh:

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

     

    что скажете?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    СКОКА СКОКА???? :blink: :blink:

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ....

    что скажете?

    84689[/snapback]

     

    СКОКА СКОКА???? :blink: :blink:

    84691[/snapback]

    Що ще тут сказати?!

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Відтепер всі учні м.Бровари зможуть отримати насолоду від мережевої гри Counter-Strike на уроці інформатики.

    :D :D :D

     

     

    А ще пройде така собі хвиля по навчальних закладах:

    "Шановні батьки, Ви ж розумієте, що ми підключені до МЕГАмережі міста і не завадило б її підтримати матеріально"

    Старість це не мудрість, старість це паскудство і біль. К.П. Степанков.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мдэ, а Антоненко будет старший Администратор....

    ..... предлагаю свои услуги по построению глобальной сети, которая обьеденит все школы по радиоканалам. Стоимость работ зависит от сложности сети....(постараюсь вложится в 2 млн с откатом) .

    Жаль, что мерия не видит моё деловое предложение.

     

    Цена укаазана без НДС.. :lol

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А в этом была ТАКАЯ уж необходимость???

    Ах, простите, совсем запамятовал, что теперь моложавых учителей физкультуры можно будет списать в утиль или, на худой конец, просто гнать в шею... Ибо функцию "Раз в год на аттестационный экзамен, принести и помочь настроить антенну чернобелого "Электрона", а через 10 минут отнести обратно в подсобку уборщицы до следующего года", будет гордо возложена на "локалку за мульон" и все ее (сопутствующие статусу) сервисы... Опережая самого диктора на несколько минут, в режиме ДО реального времени, через защищенный правительственный широкополосный спутниковый канал, в HDTV качестве и стереозвуком, преображая плоскую каритнку в качественную голограмму,

    цепенеющие от холода в неотпаливаемом помещении 9-ти классники с трепетом будут ждлать заявленной темы от министерства культуры... Нервничать и грызть колпачки 30-ти копеечных ручек...

     

    А темы (уверен!) будут все те-же... Для ЗОШ извечны:

     

    "Український народ як єдина надія усього людства". "Тарас Шевченко - геній, непідвластний часу", "Іван Франко - головний каменяр українського народу", "Від неандертальця до українця. Короткий шлях еволюції", "Малоросія як окраїна України" ну и т.д...

     

    Моторошно.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Мля год назад заканчивал, дак стояли допотопные компы с 14"мониторами, а теперь сети строят за лимон.

    Хочу в школу :image2311:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ПОРНУХА НА УРОКАХ!!!! Не подключайте и к броварской сети!!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    лично меня интересует "Что было построено за 1 лимон грн?" а не зачем она нужна!

     

    В тех же КПИ сеть тоже вроди как не нужна, но на данный момент это огромная оптоволоконная сеть обьеденяющая все корпуса, общежития... подключена к скоростным интернет-каналам, не к одному а ко многим интернет-каналам. Сеть не является комерческой, не пренадлежит 1му человеку, сеть пренадледит людям, она общепользовательская, можешь включать в неё любые базы данных, пользоваться любым сервисом предлагать свои услуги, пользоваться чужими. И интернет в ней стоит копейки, потому что построено всё не за деньги провайдера, а профинансировано из городского бюджета, т.е. за наши с вами деньги. И всякие грозы, председатели бабки и дурачки с кусачками ей не помеха ..

     

    если это чтото более менее серьозное - может быть это начало того глобального?!

     

    Вдумайтесь. Посути обьеденить 10 школ - означает обьеденить 10 раёнов города в единую сеть.

     

    либо это действительно чтото, либо абсолютно ничего. Очевидно, что сеть построена НЕ на радиоканалах, но и $ 200 000 на мой взгляд маловато для серьозной оптоволоконной сети, которая могла бы стать основой для информационной сети города, хотя за эти деньги вполне можно приобрести аж 50 километров оптоволокна B)

     

    нету никакой информации, поэтому был бы очень благодарен за любую достоверную.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Построить за 1000 000 ничего незначит что это всё стоет 1 000 000, это означает что отмыто как минимум 900 000, так что сеть несильно уж и умная, как минимум на опте она не держиться. Узнаю подробности раскажу... Источник будет верняковый
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Построить за 1000 000 ничего незначит что это всё стоет 1 000 000, это означает что отмыто как минимум  900 000, так что сеть несильно уж и умная, как минимум на опте она не держиться. Узнаю подробности раскажу... Источник будет верняковый

    84743[/snapback]

    100% так оно и есть! :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Построить за 1000 000 ничего незначит что это всё стоет 1 000 000, это означает что отмыто как минимум  900 000, так что сеть несильно уж и умная, как минимум на опте она не держиться. Узнаю подробности раскажу... Источник будет верняковый

    84743[/snapback]

    100% так оно и есть! :)

    84751[/snapback]

    ну не растраивайте меня преждевременно, дайте я хотябы помечтаю немного :lol:

     

    Короче ждём достоверную информацию !!! B)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Интересно...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Читали випуск "Київська правда", який роздавали сьогодні на м. Лісова? Там стаття саме про те, що наш вельмишановний мер м. Бровари пан Антонеко зробив таку чудову справу для освітян як інтегрована локальна мережа (перша не тільки для Київщини, а й для України взагалі...і мабуть від того супер необхідна першочергова потреба нашого міста)

     

    Сподобались деякі фрази звідти:

     

    "три роки тому задумали реалізувати цей проект і постійно вишукували для нього кошти, залучали спонсорів...адже на все пішло близько мільйона грн" (йпрст, аж 3 роки!! майже весь період правління довелось так непосильно працювати над цим питанням!)

     

    "досвід Броварів буде продовжено в освітніх закладах Боярки"

     

    "зараз працюємо над тим, щоб підключити міську раду, усі виконавчі підрозділи...зробити ряд комп"ютерних центрів у місті, щоб мешканці при бажанні безкоштовно змогли вийти через мережу на прямий зв"язок з владою міста"

     

    " а встановлення підключених до локальної мережі відеокамер у людних місцях, у під"їздах багатоповерхівок, ринках зменшить злочинність"

     

    Дивовижні просто плани у нашої мерії! І саме такі нагально необхідні...

    Одне прикро, це ж їм доведеться знову десь вишукувати кошти...спонсорів....Бо справа дійсно не з легких

     

    ПС.: Нічого не маю проти локальної мережі шкіл міста.... проте є так багато всіляких "проте", що стає неприємно читати подібні статті.

     

    ПС-2: Хоча є й приємна річ у цьому - нарешті є альтернатива чудовим справам діючого мера: замість бюветів та тротуару тепер будемо вихвалятися шкільним інтернетом :D

    Самый лучший лекарь - время

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ELSA

     

    лично я не знаю с чего смеятся.

    Если сеть харошая - тогда это действительно круто!

     

     

    Как бы ж его полный текст статьи найти?! А про техническую часть там хоть чтото писалось?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ELSA

     

    лично я не знаю с чего смеятся.

    Если сеть харошая - тогда это действительно круто!

     

     

    Как бы ж его полный текст статьи найти?! А про техническую часть там хоть чтото писалось?

    86305[/snapback]

    смайл " :D " - може й був не зовсім доречним, проте як на мою думку, кошти розміром в 1 млн можна було витратити на більш нагальні потреби міста та броварчан. Чи я помиляюся щодо цього? :rolleyes:

     

    Про технічну частину мова не йшлася. Лише в одному реченні згадали про ЗАТ "Мальва" та його директора С. Карпа, яке "безпосередньо виконувало всі роботи по монтажу локальної мережі". І все.

    Самый лучший лекарь - время

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    смайл " :D "  - може й був не зовсім доречним, проте як на мою думку, кошти розміром в 1 млн можна було витратити на більш нагальні потреби міста та броварчан. Чи я помиляюся щодо цього?  :rolleyes:

    86311[/snapback]

    якби це була оптоволоконна мережа яка покрываэ 10 районів міста - це дійсно круто.

     

    Це зветься загальна інформатизація, це канали звязку в яких можна передавати що завгодно для кого завгодно і з шаленною швидкістю.

     

    Телефонія інтернет відео (кабельне телебачення) корпоративні мережі (філіали підприємств) відеонагляд охоронні системи і т.п. ...

     

    Один раз зроби - і це буде служити мінімум 25 років ...

    Кожному своє .. мені наприклад це подобається, так як я водій - хочу поремонтовані дороги... А тобі що більш нагальне?

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Кожному своє  .. мені наприклад це подобається, так як я водій - хочу поремонтовані дороги... А тобі що більш нагальне?

    86319[/snapback]

    З дорогами - то дійсно проблема. Повністю погоджуюсь на рахунок їх ремонту.

     

    Більш нагальне для мене?

     

    Побудова обіцяної нової поліклініки, ремонт існуючих лікарень районної та дитячої...

    Навіть бог з ним, з тим ремонтом, нехай хоча б пристойне фінансування стаціонарів буде, щоб було і чим полікувати в ургентних випадках хворих по швидкій і як якісно провести діагностику.

    Для прикладу - у нашому пологовому будинку не так давно створено відділ реанімації новонароджених. На весь відділ всього 3 апарати для штучної вентиляції легень. Із них працює тільки 2. На ремонт нема коштів. А потребують реанімації, наприклад сьогодні, 3 дитини. Що робити з третьою? Лікар бере мішок амбу (такий собі пристрій ще з прадавніх часів) і власноручно роздуває ним легені дитини протягом всієї ночі, поперемінно чергуючись з мед.сестрами, бо швидка повезе дитину у Боярку (там спеціалізована лікарня) тільки зранку. Тому до ранку дитина повинна вижити. А робити таку вентиляцію легень потрібно з певною частотою та силою (бо у протилежному випадку можна викликати або баротравму легень або кисневу недостатність, і як результат - смерть дитини).

    І важко повірити, що у 21 столітті, вік комп"юторних технологій, реаніматолог повинен застосовувати методи 19 століття. Через банальну причину - матеріальну незабезпеченість лікарні, бо у бюджеті не запланована необхідна сума.

    Це лише один приклад. Їх можна навести безліч!

     

    Тому, думаю, швидкісний інтернет для школярів - то є гарно, але якщо місто не може забезпечити нормальне народження дітей та підримати їх життя, то потім не буде кому користуватися тим інтернетом у школах. Можливо перебільшую дещо, але ж здоров"я людини - то головне.

    Самый лучший лекарь - время

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да бред это все.. нету ничего.. несколько школ подключено к модемному бесплатному доступу БП и все, какое оптоволокно ?? какие сети ?? кто это все обслуживать будет ??

    Вобщем чистой воды пиар..

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да бред это все.. нету ничего.. несколько школ подключено к модемному бесплатному доступу БП и все, какое оптоволокно ?? какие сети ?? кто это все обслуживать будет ??

    Вобщем чистой воды пиар..

    86359[/snapback]

     

    Во БП дерёт??? парку школ через модем к нету подключить и взять 1 000 000!!!))))))))))))))))))))))))))))))))))00 :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да бред это все.. нету ничего.. несколько школ подключено к модемному бесплатному доступу БП и все, какое оптоволокно ?? какие сети ?? кто это все обслуживать будет ??

    Вобщем чистой воды пиар..

    86359[/snapback]

     

    Во БП дерёт??? парку школ через модем к нету подключить и взять 1 000 000!!!))))))))))))))))))))))))))))))))))00 :D

    86361[/snapback]

    ты че с ума съехал ?? нашару мы школам инет даем !! нашару !! а вот кто за этот 1000000грн купил себе лексусов или остров на карибах )) это интересно :) :D

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    да бред это всё.....5 школа точно не подключена.....лично сидел за компом Аллы Павловны....=) :D
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    + 7 + 10 + 9 + 5 - тоже точно не подключены )))

    "Software is like sex - it's better when it's free" © Linus Torvalds.

    Связь - она как воздух, пока не испортишь - никто не заметит

    Подумаешь.. я еще и на машинке вышивать умею.. крестиком )

     

    306192005.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..