Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • В каком возрасте нужно "заводить" семью?


    Рекомендовані повідомлення

    Думаю в 23 года,когда закончеш институт и пойти на какуюта пристижную роботу,штоб хорошо жить.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 480
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    Дівчині можна і одразу після школи... зі старшим чоловіком... важко сказати, як воно буде десь під 30, коли діти підростуть... чи не захочеться "погуляти" - взяти від життя все, що було втрачене в юності... Але в тому є сенс:

    - жінка, яка народить дітей (наприклад двох - одне за одним) в ранньому (найбільш підходящому для цього) віці, вже до 30, коли дітям буде десь по десять рочків, може почати навчатись і займатись власною кар'єрою... а в 35, коли діти стануть підлітками, повністю присвятити своє життя втіленню власних задумів і самореалізації... і так вже до останніх днів...

    - в жінки в ранньому віці шанси народити здорових дітей набагато вищі ніж, наприклад, у 30, коли вона доб'ється певних кар'єрних успіхів: раніше така практика взагалі нормою була - союз, де молода дівчина і чоловік далеко за 30... гарний інтелектуальний генофон досвідченого чоловіка і чудова фізична спадщина молодої дівчини - на думку вчених, найкраще поєднання для майбутньої дитини...

    Хоча, можна і не поспішати - навчатись, працбвати, знайти свою половинку і потім вже одружитись... Але, в будь-якому випадку, це варто зробити десь до 25-26 років, щоб потім уникнути ускладнень з народженням дитини... (щоправда, це теж може бути певним стереотипом, адже багато випадків, які доводять, що навіть в 40 можна народжувати вперше)

     

    А от з чоловіками складніше... тут навряд є конкретні рецепти... хіба шо, за аналогією з жіночими рекомендаціями, у віці під- або за- 30 знайти собі молоденьку дівчину і створити з нею сім'ю :smile:

     

    Але мої принципи - чоловік повинен створювати сім'ю тоді:

    - коли він має житло і може витримати фінансовий тягар у вигляді себе, дружини і майбутньої дитини;

    - коли він суто психологічно готовий... при чому, бажано після досвіду тривалих стосунків і, навіть, спільного проживання, щоб міг відрізнити бажання створити міцну сім'ю від бажання "поексперементувати" :wink:

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1193400288/gallery_794_752_1297.png

    "Хто хоче - шукає можливості, а хто ні - причини" © Kорольов

    http://torrent.brovary.net/torrentbar/bar.php/2080.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    После того когда добъешся чего-то
    Самая счастливая))))))))))))))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    десь в 22 :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    :laugh: лет так в 80, не рано...и пока не позно!

    ****

    Предначертанное должно быть изменено!

    Люди всегда разрушают то, что любят сильнее всего...(Оскар Уальд)

    Любов- відповідь на запитання людського існування!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Коли будуть ресурси для її утримання.

    we suck young blood.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Коли будуть ресурси для її утримання.

     

    так ресурси, капітал, знаряддя праці.... іт.д. вообщем вчіть діти економіку, геогракфію, бо лише там можна знайти відповідь на це питання! :jump0000:

    ****

    Предначертанное должно быть изменено!

    Люди всегда разрушают то, что любят сильнее всего...(Оскар Уальд)

    Любов- відповідь на запитання людського існування!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    семью нужно заводить тогда,когда действительно почуствуеш что сможеш обеспечить их и себя
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    десь в 22 :smile:

     

    согласен))
    http://city.brovary.net/portal/uploads/1207686604/tn_gallery_2444_1288_10852.jpghttp://city.brovary.net/portal/uploads/1206901132/tn_gallery_2444_1288_33231.jpghttp://line.romanticcollection.ru/au/2_21av_469293C0_RyPzaPruljm_0.gif
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Коли будеш впевнено стояти на ногах!!!!!!!!!!!!Тількі не пізніше 30!!!!!!!!!!!!!!!!!

    На свете есть

    конец всему:любви,

    слезам,страданию,но

    нет конца лиш

    одному-

    Воспоминанию.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    Когда сможеш обеспечить себе нормальную жизнь , а так где-то в 23 :smile300:

    Я перестану любить тогда ,

    когда слепой художник

    нарисует звук падуещего листа

    на хрустальный пол залы , которой нет !!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    Когда сможешь обеспечить свою семью.
    Я не верю в идеальных людей, но каждый день в толпе высматриваю свой идеал...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ну если готов и есть за что содержать сем'ю, то влет 22-25 самый рас :smile:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    После университета)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    када твердо стоишь на ногах ( а зачем семья?? и самому хорошо!)

    .:[~Пусть меня ненавидят такой, какя я есть, чем будут любить такой, какой я никогда не буду~]:.

    Когда человек влюбляется, то начинает с того, что обманывает себя самого, а заканчивает тем, что обманывает других...

    ....не стоит искать то, чего нет....я не ищу любви....

    Поцелуй - оружие предателя

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Надо сначала добиться чего-то в жизни,а потом встреть того самого и............... :biggrin:
    Самая счастливая))))))))))))))))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    нах нада. :rofl0000:
    хочу чтобы было красиво...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот у меня друг женился меньше месяца назад.Ему 19.И таким жеж раздолбаем был.От него и не

     

    ожидал никто!А он первый из компании женатиком стал.Присмерел.Жена-хорошая девушка.

     

    Знаете такого???

    It`a just a rumor.

    Everybody want`s to hear that.

    Don`t belive rumors.

    Just let the truth remain in your heart.

    ©Lain

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j6643_1243487566.jpg

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Всё зависит от характера и особенностей человека!Вот я,например,совсем дитё(всмысле по характеру,а так 17 лет) и обременять себя семейными заботами мне не охота,в то же время есть девушки,которые уже родили ребёнка и живут счасливо с мужем...

    Я считаю,что нужно стать самостоятельной прежде чем выходить замуж,чтоб потом куском хлеба не попрекали!А парням нужно всё оценить и понять готовы ли они,это ведь ответственный шаг,важно не ошибиться.Возраст значения не имеет(в разумных пределах).

    Вы можете меня понять,а можете остаться равнодушными,

    О,Боже,больно как терять,когда душа запала в душу.

    Вы можете меня забыть,как-будто никогда не знали,

    Смешно бояться вновь любить,хотя так много потеряли.

    Вы можете мной дорожитьи так же просто ненавидеть,

    Но тот,кто вновь боится жить,тот ничего и не увидит.

    Вы можете меня любить и в то же время презирать,

    Но всё же кто боится жить,тот много может потерять.(с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 7 місяців через...
    Когда твердо станешь на ноги.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    это очень индивидуально... во-первых человек сам должен осознавать нужно ли это ему вообще. нужно быть в первую очередь готовым морально, а если будет семья, то будет какая-то обязаность обеспечить её...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    сердце само подскажет когда. ну я думаю где то 23-25 :smile: , чтобы ты уже был/была состоявшейся личностью.
    Every day create your HIStory...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..