Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • О чем вы сейчас думаете?


    Рекомендовані повідомлення

    Так, моя дівчинка, це алкогольне сп'яніння... Так мое сонце, це брудна кров мого розуму. Так мое сердце, я знов неповажно змішав червоне з червоним, не залишивши ні краплини того світлого, що ще залишалось... Смутком пройшовся по твоему обличчю і твоїм побажанням, а також... А що ще також? Нічого в пустелі... Краплини? Звичайно ж! Ті самі краплини які ще недавно були просто краплинами, а зараз розбитими вщерть вітражами пролягли між твоїми думками... Згубив майже все, не залишив нічого... Окрім відлуння блиска твоїх очей і тремтливого подиху... Замкнуті двері - їх не відкрити ключами... Та я і не хочу - стомився... Знати і будувати кожного ранку з початку... Смієшся? То й смійся. Мені давно вже байдуже, як і тобі... Пляшка і сигарети, запальничка і подумки - все що тримає і все що залишилось, хоч скоро зникнуть й вони... А що тоді буде? Не знаю... Буде вітер і спека і "буйство красок природы", хвороби і епідемія серця... Може, ще будуть зірки, але я в них невпевнений - вони вміють зраджувати і скалитись, та не вміють любити і прощати... Може буде ще щось, чи хтось, чи колись... Знехтування побажаннями і суцільною спекою мегаполісу свого мозку... Відчинені вікна за закритми дверями - полум'я між сигнальними вогнищами двох кораблів, які пливуть до Антарктиди... Антарктиди моїх давно вже нечутливих думок та міркувань... І скрізь вода. Скрізь порожнеча. Куди не кинь оком... Алкогольне сп'яніння завжди холодних батарей і твого поміркованого руху з етажу на етаж з непримітним алкогольним сп'янінням і традиційною сигаретою... Ось так - як маячня годинника - зліва на право... Непогодженність твого сприняття... Буває. Змирись. Не хочеш? Це буває також. Але будеш вимушений. Ось побачиш. Сперечатися та боротися немає сенсу - з цієї м'ясорубки живим не виходив ще ніхто - не виджеш і ти... А поки... Поки насолоджуйся Алкогльним Сп'янінням. Зроби ще ковток... Ось побачиш - тобі не завадить....

    Більше не хочеш? Я сказав Пий! Бо інакше... Тверезість думок вона губить і підіймає нові планки твоїх перешкоджень. Не розуміеш? Все згодом... Все згодом... Все згодом... Все згодом... Недовго залишилось, а поки ще є сили тримати пляшку і робити ковтки Алкогольного Сп'яніння - роби їх! Далі буде ще гірше...

     

    Ниасилил :lol:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 4,8 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    черт...в понедельник в универ.....

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Где бы найти топорик
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    черт...в понедельник в универ.....

     

    ..блін...нагадала.. :(

     

    ..думаю про літо..яке вже минуло..майже...і про все те хороше та не дуже, що сталося за останні 3 місяці...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю о любимом человеке... :unsure:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю о любимом человеке... :unsure:

     

    о да....я тоже о нем думаю.... хочу к нему...

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Хочу к ней, увы далеко................................. :( и поздно...................
    Наслаждение и боль, как и красота, - в глазах смотрящего.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю,как бы не напится сегодня... ;)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю,как бы не напится сегодня... ;)

     

    с точностью да наоборот :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Думаю о Ани Лорак! О она ну такая такая вот только петь не умеет но ето ей не мешает она всеравно класная!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дааа Ани Лорак мечта сексуальных фатазий! Досегпор о ней думаю!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Жизнь прекрасна… я люблю, и я любима… а большего мне сейчас и не нужно… вот только рядом быть…пожалуй это все…

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Чето не спиццо мне... :huh:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю про те ..що колись...не пам'ятаю у якому місяці..мабуть в червні..ти липні..в цей час вже вставало сонечко..і так приємно було засинати..а зараз цього немає...а вже пів п'ятої ранку..так хочеться Сонечко побачити..чомусь мені дуже сумно та дивно стало..я -одинока..
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    навіщо я грав з тими неформалами в слона? прокинувся зад болить, спина болить, ноги та руки покрутило, по голові отримав...

    вернути б час назад...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    навіщо я грав з тими неформалами в слона? прокинувся зад болить, спина болить, ноги та руки покрутило, по голові отримав...

    вернути б час назад...

     

    А ты уверен чё вы в слона играли?=))

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А ты уверен чё вы в слона играли?=))

     

    сколько я тебя знаю... и так до конца и не розкрыл... ну думал что ты пошлячька -))

     

    я не стьлько выпил чтоб забыть )) да в слона ))

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Почему сегодня такой ужасный день?Почему нету солнышка? :(
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Почему сегодня такой ужасный день?Почему нету солнышка? :(

     

    чтоб всегда так было

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дааа Ани Лорак мечта сексуальных фатазий! Досегпор о ней думаю!

     

    Да, это как у меня Дженнифер Лопез.)) что-то вспомнила о ней. Змінено користувачем Lucky

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, это как у меня Дженнифер Лопез.)) что-то вспомнила о ней.

     

    Тебе что дефушка нравиться?

    Я думал тебе Шварц Негера подавай!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Тебе что дефушка нравиться?

    Я думал тебе Шварц Негера подавай!

     

    Гг, нееее, вот я недавно поняла, что мне только один пацан нравится больше чем Дженнифер.))странно...но это так.

     

    Вот думаю о том, что ни одно, так другое, и почему всё не может успокоится, почему хоть пару дней не может побыть всё в норме.

    Змінено користувачем Lucky

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    как я устала на работе...с 8-00 до 21-00... =(( ...

    Если человека кусает вампир - он становится вампиром.

    Такое ощущение, что очень многих искусали бараны!

     

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1553_1197726966.gif

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю про те що хочу жерти!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..