Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • О чем вы сейчас думаете?


    Рекомендовані повідомлення

    оооооооооо......... о смене аватарки...

    ~
    Еsthetic ? Pleasure
    ~

    -=- фотографирую...обращайтесь -=-

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 4,8 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    .."я помню белые обои..черная посуда...нас в хрущевке двое...кто мы и откуда? откуда??...Задвигаем шторы..кофейок..плюшки стынут...Объясните теперь нам вахтеры...ПОчему я на ней так здвинут???" :unsure:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    .."я помню белые обои..черная посуда...нас в хрущевке двое...кто мы и откуда? откуда??...Задвигаем шторы..кофейок..плюшки стынут...Объясните теперь нам вахтеры...ПОчему я на ней так здвинут???" :unsure:

     

    бумбокс - сила=)))
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    про завтрішній(сьогоднішній) день...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Оками, а что ж не отписался??? Мы б и твоих постов не увидели и не осознали, а может наоборот...А может твой мирок еще более скучен и ограничен чем у других и тебе нечего показать...

     

    Ты принял все на свой личный счет? Твои комплексы мне неинтересны.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    "Вона носила квіти в волоссі...І ними грався він..і ще – вітер...Здавалося, давно вже дорослі...Але кохали щиро,мов діти..Відчинені серця, щирі очі..Таких не так багато є в світі..Лилися сльози щастя щоночі, обіцянки назавжди любити...Будиночок на розі двох вулиць, паркан, плющем осіннім завитий...Здавалося дощі схаменулись...Здавалося, завжди буде літо...Лише один дзвінок телефону, і варто тільки їй захотіти...Повіяло теплом з-за кордону, а, отже, неодмінно летіти........................Не обіцяй назавжди, не обіцяй навічно...Де твоє, моє завтра??..у скронях вітер свище...Не обіцяй ..навіщо?..Не обіцяй..не треба..Залежить час найближчий..та не завжди від тебе...........Раптом все змінилось навколо...Проблеми, ціни, сни, сподівання..Роз*їхались, як діти в школу..Що перше було, стало останнім....Їй варшавські спальні райони, йому Москву бетоном залити....Але кохання у таксофонах приречене недовго прожити....Куди ведуть строкаті дороги?..Чому ви заблукали у світі?...Вас сотні..тисячі..вас мільйони...в Ізраїлі, Канаді, на Криті....Є спогади про те, як було все...Надія є на те, як все буде...Нас доля стрімко течією несе...Бо ми є не титани...ми - люди...

     

    ..Не обіцяй на завжди..не обіцяй навічно............"

    Змінено користувачем ~WaVy~
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю о своеём дне рождении... :rolleyes:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    думаю о своеём дне рождении... :rolleyes:

     

    H A P P Y B I R T H D A Y

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    О том, что это моя любимая их песня................................................

    "Вона носила квіти в волоссі...І ними грався він..і ще – вітер...Здавалося, давно вже дорослі...Але кохали щиро,мов діти..Відчинені серця, щирі очі..Таких не так багато є в світі..Лилися сльози щастя щоночі, обіцянки назавжди любити...Будиночок на розі двох вулиць, паркан, плющем осіннім завитий...Здавалося дощі схаменулись...Здавалося, завжди буде літо...Лише один дзвінок телефону, і варто тільки їй захотіти...Повіяло теплом з-за кордону, а, отже, неодмінно летіти........................Не обіцяй назавжди, не обіцяй навічно...Де твоє, моє завтра??..у скронях вітер свище...Не обіцяй ..навіщо?..Не обіцяй..не треба..Залежить час найближчий..та не завжди від тебе...........Раптом все змінилось навколо...Проблеми, ціни, сни, сподівання..Роз*їхались, як діти в школу..Що перше було, стало останнім....Їй варшавські спальні райони, йому Москву бетоном залити....Але кохання у таксофонах приречене недовго прожити....Куди ведуть строкаті дороги?..Чому ви заблукали у світі?...Вас сотні..тисячі..вас мільйони...в Ізраїлі, Канаді, на Криті....Є спогади про те, як було все...Надія є на те, як все буде...Нас доля стрімко течією несе...Бо ми є не титани...ми - люди...

     

    ..Не обіцяй на завжди..не обіцяй навічно............"

     

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    H A P P Y B I R T H D A Y

     

    спасибо,только оно у меня в субботу... :)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о Роджере Вотерсе о Джимми Пейдже о Эрике Клептоне о Джимми Хендриксе о Джо Сатриани, ну где же эти светлые времена подевались? :( о Стиви Вае я тоже иногда думаю. но не так часто :) Змінено користувачем Vincent
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ААААААААА. Как же так, я тут понимаешь позерю, выпендриваюсь, а тебе не интересно....Фе, ты гадкий и нехАроший малчик...а можеть девочка...

     

    Позерь и выпендривайся дальше. А мне все-равно будет неинтересно. :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Я думаю про життя буття :rolleyes:

    Я не злопамятный, я записываю!!!

     

    http://newage.brovary.net/user.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1158233623/gallery_1480_261_2164.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1162660325/gallery_1480_261_2304.jpg

    Кусает больно: >>> Сюди! <<<

    >>>

    Семизнак icq безплатно

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вот если б комп можно было ...ахать и пиво с ним пить цены б ему небыло :D
    Наслаждение и боль, как и красота, - в глазах смотрящего.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та так.... набил 500 пост...

    Метеор :image28:

     

    А насчёт компа то эт надо купить резинувую барышню совместимую с писи, ну и прогу которая могла бы какойнить осознанный бред нести :)

    Наслаждение и боль, как и красота, - в глазах смотрящего.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Был нетрезв, а может даже и пьян. Змінено користувачем Okami
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..