Перейти до змісту
  • "Великий брат" не стежить за тобою.
  • О чем вы сейчас думаете?


    Рекомендовані повідомлення

    ...!!!!Хм...Кіра нагадала мені про спини та попи....Та...Я ось думаю....І чомусь в голові така пікантна картинка.....Ти лежиш під хлопцем...І проводиш рукою по його голій спині.....А вона така.....Така гладенька...Така мужня....Іпать....Це так приємно думати про таке....Набагато приємніше,ніж про високі почуття та кохання...Аааа....Не можу....Хочу-хочу-хочу...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • Відповідей 4,8 тис
    • Створено
    • Остання відповідь

    Топ авторів теми

    Топ авторів теми

    ..думаю...як же вчасно вмію вибивати у людей з голови дурні думкки... :rolleyes:

     

    Нуууу...Так-так...Це звичайно кльово....Але мої думки зараз ще гірші...Вони просто мене трохи збуджують....Точніше,не трохи....А сильно....йопрст.....не можу....Х_О_Ч_У....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нуууу...Так-так...Це звичайно кльово....Але мої думки зараз ще гірші...Вони просто мене трохи збуджують....Точніше,не трохи....А сильно....йопрст.....не можу....Х_О_Ч_У....

     

    ..так.тсссссссс...тільки не бери зараз в руки чупа-чупс... :huh:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..так.тсссссссс...тільки не бери зараз в руки чупа-чупс... :huh:

     

    +1 :lol:

    Не думай о секундах свысока...

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ....Ех..Я тримаю себе в руках...Я зовсім не хочу чупа-чупс...Я зовсім не збираюсь у магазин...І не треба мені ця збочена цукерка.....АААААА...Буду через 5 хвилин...*Підриваюсь з місця і біжу за чупіком*..... :image03:
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ....Ех..Я тримаю себе в руках...Я зовсім не хочу чупа-чупс...Я зовсім не збираюсь у магазин...І не треба мені ця збочена цукерка.....АААААА...Буду через 5 хвилин...*Підриваюсь з місця і біжу за чупіком*..... :image03:

     

    ..Дашккоооооооооооооооооо...ану стоять!!!! :image092:

    ...сядь ...заспокойся..глибокий вдих....прибери від себе всі предмети довжина яких набагато перевищує ширину....подумай про щось світле....ти ж Янголом стати збиралась в кінці кінців! :lol:

    Змінено користувачем ~WaVy~
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..Дашккоооооооооооооооооо...ану стоять!!!! :image092:

    ...сядь ...заспокойся..глибокий вдих....прибери від себе всі предмети довжина яких перевищує ширину....подумай про щось світле....ти ж Янголом стати збиралась в кінці кінців! :lol:

     

    Сиджу....Намагаюсь заспокоїтись....Уууууууххххх....(це був глибокий вдих,для тих хто не зрозуміє)......Ех...Прибираю зі стола усіляку фігню....Ех.......Так..Я янгол...Я маленький цнотливий янгол.... :image01: Здається,пройшло...Фух....

    Ніхто не хоче зі мною в Гідропарк????(це я так спитала,не тому,що там багато голих,засмаглих хлопців з чудовими фігурами)...... :image19:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Сиджу....Намагаюсь заспокоїтись....Уууууууххххх....(це був глибокий вдих,для тих хто не зрозуміє)......Ех...Прибираю зі стола усіляку фігню....Ех.......Так..Я янгол...Я маленький цнотливий янгол.... :image01: Здається,пройшло...Фух....

    Ніхто не хоче зі мною в Гідропарк????(це я так спитала,не тому,що там багато голих,засмаглих хлопців з чудовими фігурами)...... :image19:

     

    ..так..тааааак.тааааааак....саме гідропарк.. :D

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..так..тааааак.тааааааак....саме гідропарк.. :D

     

    ....!!!!!!Ну так що,Кіро????Може зганяємо....????? :) Влаштуємо собі свято?????
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    .... :image099: Про те,що свято відміняється по технічним причинам.......
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о воскресенье ;)

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Про все потроху....якось все так дивно...та складно...але це краще...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Что лучше похавать?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ..- -..--..-...--...-..-.---.-.-.-.---.-.-.---...-.--...-.-.---.-.-------------------------------------...

     

    ...!!!Дивовижно...Я теж про це.....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Если переживу нормально это утро, то все будет в шеколаде.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ...навіщо....жити...коли у твого хлопця весілля...а ти сидиш дома...взагалі....до біса.....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    о человеке будущего...

    ~

    Массовый век порождает массового человека (с) Д.Томас

    ~

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блядь, мало того, что Демосфен пишит транслитом, так еще не украинском и с ошибками в суржике!! йоп, это ж надо так каоверкать и позорить украинский язык =/.

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Блядь, мало того, что Демосфен пишит транслитом, так еще не украинском и с ошибками в суржике!! йоп, это ж надо так каоверкать и позорить украинский язык =/.

     

    гаг, да ты не шариш, эт новый "аффтарский йазык" :lol:

    flower

    power

    love

    peace

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти


    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..