Перейти до змісту
  • Popular music
  • Bregovich


    Nata

    Рекомендовані повідомлення

    поговоримо про Бреговіча....цей чувак..блін..ну я тащуся від його музні..він *Югославський* композитор...писав саундтреки до фільмів Кустуриці..але вони з ним посварилися..=\...оттак..взагалі дуже талановита людина..і його музика..просто не то слово збуджує мене...збуджує на вчинки..здебідьшого на мрії=))) слухаючи цю музику..просто пірнаєш у світ мрій=) де все гарно..фантастично..але тоскливо..., отже, прошу любити і жалувати..закинула..все що вважаю найкращим з його альбомів..(те що є у mp3 форматі..) дещо є і на дисках..

    з.і. була на його концерті..у Києві..минулого літа(весни О.о) він заворожуюча людина!!! така товпень була на Михайлівській площі....

    \\192.168.6.1\incoming\Music\==New music==\Bregovich

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Обожаю Брегу :) Я тоже была на том концерте, все два часа простояла чуть ли не на одной ноге, крепко зажатая в толпе - рядом со сценой - и не жалею ни капли, впечатления незабываемые, море народа и море удовольствия. А альбома Unza Unza Time у тебя нет? Он относительно новый, 2000 года.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Обожаю Брегу :) Я тоже была на том концерте, все два часа простояла чуть ли не на одной ноге, крепко зажатая в толпе - рядом со сценой - и не жалею ни капли, впечатления незабываемые, море народа и море удовольствия. А альбома Unza Unza Time у тебя нет? Он относительно новый, 2000 года.

    69073[/snapback]

    немає..нажаль..немає....
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 місяця через...
    Он написал саундтрек к "Аризонской Мечте". За это и только я его люблю =)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ау-у-у... хуманы, взываю к вам! дайте послушать творчество Горана Бреговича!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    так себе группа.

     

    Насколько мне известно - это композитор, А НЕ группа -)
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    жииииррррр!!!!!обожаю этого талантливейшего господина Бреговича!!на концерте тоже была,под сценой плясала! :D

    Хочеш быть в плохих со мной детка?

    Я сломаю тебя как снег слабую ветку!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    прёт песня In the death car %) саунд к Аризонской мечте
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 1 місяць через...
    Goran Bregovich - Vivaldi рулить
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..