Перейти до змісту
  • Спорт
  • Чим гірше грає "Динамо", тим крутіші у футболістів машини


    H I T M A N

    Рекомендовані повідомлення

    Гравці київського "Динамо" без сумнівів - люди забезпечені і можуть собі дозволити розкіш в особистому житті. Однією з ознак такої розкоші - є автомобілі

     

    У своїх смаках гравці найтитулованішого клубу України чимось схожі. Навіть квола гра у футбол не змушує їх пересісти на авто, які б відповідали рівню їх гри. Наприклад, "Деу", чи "Таврія" їм би цілком підійшли за підсумками 2006 року. Утім, понти - це справа сильна. У переважної більшості гравців київського "Динамо" "Мерседеси" чи "БМВ"

     

    Розпочнемо з голкіперів київського "Динамо". У Олександра Шовковського у 2004 році був зареєстрований "джип" "Тойота Ленд Крузер 100". Цікаво, але свою машину згідно з базою ДАІ, САШО брав у розстрочку.

     

    Утім, у 2004 році Шовковський придбав собі не такий і дешевий Ягуар XJ6, цього ж року випуску.

     

    Віталій Рева, який вже забув коли в останній раз виходив у стартовому складі київського "Динамо" також любитель "Ягуара". На його ім`я зареєстрований "Ягуар- Соверейн" 1985 року випуску. Також у 2004 році Рева придбав собі "Мерседес S500" 2004 року випуску.

     

    Одним з "найбідніших" в "Динамо" є Олександр Яценко, у власності якого "Фольксваген Джетта" (2003 року). Утім, останній сезон Яценко грає в оренді у ФК "Харкові" і можливо заробить собі на більш престижний автомобіль.

     

    У Сергія Федорова, який ніяк не може оговтатися від травм є "Мітсубіші Паджеро" (2003) та "Мерседес" S-350" (2003р.).

     

    Серб Горан Сабліч їздить на авто БМВ X5 (2002), а його дружина Моніка на "Порш Кайенн" (2004 р). У бразильця Родріго також був БМВ X5, який у нього вкрали у 2005 році...

     

    Ще кілька місяців назад "ганяв" на своєму авто BMВ X5 й Артем Мілевський, але кілька тижнів назад футболіст, який на всю країну заявив, що він купив водійські права, потрапив в ДТП і тимчасово залишився "без коліс".

     

    Андрій Несмачний володіє лише одним авто - "Мерседес Е 500" (2002р.)

     

    Владислав Ващук є відданим прихильником німецького БМВ. У його спочатку були БМВ-318 (2002р.), БМВ 645СІ (2004) і нарешті БМВ М6 (2006) року, ціна якого перевалює за 127 000 євро.

     

    У Горана Гавранчіча значиться автомобіль "Мерседес С200" (2000р.), хоча два роки назад у його вкрали автомобіль "Мерседес CLK 500".

     

    Гравець "Динамо-2" Андрій Оберемко володіє авто "Мазда 6" (2003р.).

     

    Георгій Пеєв, який початок нового сезону розпочав в "Динамо", відданий автомобілю "Ауді". У болгара нині "Ауді ТТ" - 2001, а раніше були "Ауді А8" (1994) та "Ауді S8" (1998р).

     

    У Валентина Белькевича поки один автомобіль - це "Мерседес SL500" (2002р).

     

    Румун Флорін Чернат віддає превагу "Мерседесу S500 (2000р). У Олега Гусєва останнім часом був автомобіль "Мерседес - 320 CLK" (1999р). Втім, після гри в Мадриді в аеропорту Олег сів за кермо "Тойоти Rav 4".

     

    Найскандальніша "зірка" київського "Динамо", яка так і не заграє, Олександр Алієв їздить на "Mazda 626" (2003р).

     

    Сергій Ребров розпочинав свій автолюбительський шлях з "БМВ-325" (1993р), який в нього був ще в 1997 році. Потім в нього з`явилася БМВ-320І (2003), коли він ще не грав за "Динамо", а перебував в оренді в турецькому "Фенербахче". На дружину Реброва - Людмилу зареєстрований "Мерседес 600" (2000р).

     

    Перейшовши до "Динамо" у 2005 році нині Ребров віддає перевагу "джипу" "Рендж Ровер".

     

    У бразильця Клебера є "Тойота Rav 4" (2003) та "Інфініті FX35" (2004).

     

    У Маріса Верпаковскіса, який готується змінити "Динамо" на інший клуб, "Субару Імпреза" (2002р), а останнім часом він помічений на БМВ X5.

     

    Максим Шацьких полюбляє авто марки "Мерседес", яких в його два - це "Мерседес-СLK350" та це "Мерседес-SL500".

     

    У тренерського корпусу "Динамо" авто більш скромні, ніж у гравців. У Анатолія Дем`яненка "Мерседес 240" (2000р). У тренера воротарів Михайла Михайлова також "мерс", але "Е-200" 1999 року випуску.

     

    Донедавна тренер "Динамо-2" Володимир Онищенко їздив на "Вольво 850" (1995р).

     

    Віце-президент київського "Динамо" Йожеф Сабо тривалий час перебивався "Мерседесом 200" (1993 року), але в 2004 році придбав "Тойоту Ланд Крузер" (2000р.), а у минулому році "Лексус 470" (2004р).

     

    У спортивного директора "Динамо" Леоніда Буряка також "Мерседес 500" (2004р).

     

    Найшикарніший автопарк у "Динамо" має його президент Ігор Суркіс. За Суркісом-молодшим значиться чотири авто - "Мерседес G500" (2002р.), "Мерседес Sl600" (2003р.), "Майбах 57" (2004) та "Бентлі Контіненталь" (2004р.). Додамо, що на автостоянці біля стадіону «Динамо» вже більше півроку мерзнуть під дощем білий та чорний лімузини "Роллс ройс".

     

    Якщо ж виходити з цінової категорії, то переважна більшість гравців "Динамо" їздить на авто від 50 тисяч євро і до...

    хочу чтобы было красиво...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Не удивительно... У ФК "Динамо" свой автопарк, состоящий в основном из Мерсов. Любой игрок основы может не заниматься покупкой авто - а ездить на клубном. Но у них достаток...Каждому хочеться,при наличии больших денег, поизвращаться в хорошем смысле слова.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А не надоело считать чужие деньги?

     

    Неудачники

     

    Ты че, прикалываешься? Я, наоборот, рад за них. И с чего ты взяла, что я неудачник? Достаточно неплохо себя чувствую...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ты че, прикалываешься? Я, наоборот, рад за них. И с чего ты взяла, что я неудачник? Достаточно неплохо себя чувствую...

     

    Я лично тебе ничего не сказала=)

    Неудачники те кто ничего не достигнув в своей жизни, считают деньги других, кто сколько заработал и как..=)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якось перед матчем "Ліверпуль" vs "Маккабі" на стадіоні "Динамо" ім. В.В.Л. мене ледь не збив на Ауді Нінковіч, добре що він уже на трансферах.

    Подошли. Открыл калитку, и они остановились, повернулись. Я хочу

    сказать, поймал ее, хочу сказать, но закричала, а я сказать хочу,

    выговорить, и яркие пятна перестали, и я хочу отсюда вон. Сорвать с лица

    хочу, но яркие опять поплыли. Плывут на гору и к обрыву, и я хочу заплакать.

    Вдохнул, а выдохнуть, заплакать не могу и не хочу с обрыва падать - падаю

    - в вихрь ярких пятен.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    А не надоело считать чужие деньги?

     

    Неудачники

     

    +100

     

    Еще Пелевин писал: "Ничто так не выдает в человеке желания выбиться из нижних социальных слоев в высшие, как умение часами рассуждать о дорогих автомобилях и часах"... :glare000:

     

    P.S: А чего под гостем пишешь??? :unsure00:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    +100

     

    Еще Пелевин писал: "Ничто так не выдает в человеке желания выбиться из нижних социальных слоев в высшие, как умение часами рассуждать о дорогих автомобилях и часах"... :glare000:

     

    P.S: А чего под гостем пишешь??? :unsure00:

     

    на правах оффтопа.ее аккаунт удалили Змінено користувачем Student
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    +100

     

    Еще Пелевин писал: "Ничто так не выдает в человеке желания выбиться из нижних социальных слоев в высшие, как умение часами рассуждать о дорогих автомобилях и часах"... :glare000:

     

     

     

    Нам всім просто небридло говорити про їхню погану гру і зараз поговоримо про авто, а завтра про клуби в яких вони гуляють. Ці гравці обличчя Динамо, а ми вболівальники - також Динамо і тому нам хотілося б щоб якість гри і авто була однакова.

    Подошли. Открыл калитку, и они остановились, повернулись. Я хочу

    сказать, поймал ее, хочу сказать, но закричала, а я сказать хочу,

    выговорить, и яркие пятна перестали, и я хочу отсюда вон. Сорвать с лица

    хочу, но яркие опять поплыли. Плывут на гору и к обрыву, и я хочу заплакать.

    Вдохнул, а выдохнуть, заплакать не могу и не хочу с обрыва падать - падаю

    - в вихрь ярких пятен.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ну не могут же они зарабатывая такие деньги ездить на тавриях или "копейках"..все правильно.. хорошо что хоть все на астон мартинах не ездят...
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    я думаю "успех" Динамо не зависит от их машин
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Еще Пелевин писал: "Ничто так не выдает в человеке желания выбиться из нижних социальных слоев в высшие, как умение часами рассуждать о дорогих автомобилях и часах"... :glare000:

     

    погане бажання???? :huh00000:

     

    інша річ, що часи і машини - це дрібниці... найелегантнішим аксесуаром, який тонко підкреслить вашу заможність... є той самий футбольний клуб чи команда Формули-1 :happy000:

     

    а взвгалі я б хотів сказати, що нашим людям притаманна отака собі сорокуватість. Менталітет у нас такий, ми падкі на блискучі і дорогі речі. Ми не замислюємся над суттю і необхідністю речі іноді. Новий телефон - обов"язково кольоровий, обов"язково з карткою пам"яті, обов"язково з блютусами. і ці ж люди найчастіше спілкуються SMSками.. В той же час є люди, яким досить NOKIA 6310, для того, щоб керувати бізнесом, який обертає по $50 000 на день і приносить відповідні прибутки. Ніяких претензій на рекордну сумму, а просто факт із життя.

     

    Деякі з вищезгаданих машин - не більше, ніж дорогі цяцьки. Невідповідність матеріального і змістовного. Речі-парадокси. Але такі в нас люди - одні купують такі цяцьки, а інші - заглядають на них. :glare000:

     

    А от з чим я погоджуюся - це з тим, що гравцям Динамо у цьому сезоні непристало жити у розкоші - розкоші і високого класу на полі вони не показали. :sad00000:

    За все моє життя єдиним часом, коли я любив Динамо і дурів від нього, був той час, коли Шевченко, Ребров рвали суперників, тоді ми показували клубний клас. А зараз, вибачте, але Динамо, так само, як і Шевчено - у великій Жо. Є слово у російській, яке важко перекладається без втрати змісту: отвратительно, саме так грають вони зараз.

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1151879365/gallery_734_155_4437.jpg

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1071_1187130430.png

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1151879365/gallery_1071_136_2539.jpg

    http://city.brovary.net/portal/uploads/1151879365/gallery_1071_136_2645.jpg

    POKEP, team [icc.univ.kiev.ua] [aau.edu.ua]

    palm, win, cisco, nokia, ukrtelecom...

    crazy about technologies %)

    ~~~

    Come on and lay with me

    Come on and lie to me

    Tell me you love me

    Say I'm the only one

    [use icq for instant contact]

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Та Динамо играть неумеет!!! Шахтёр ито лутче!

    Хоть я за Динамо, НО Шахтёр в кубке УЕФА, а Динамо де??? да В ЖОПЕ ОНИ, В ЖОПЕ!!!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Нада забрать у них шыкарные машыны и выдать произные на тралейбус и метро!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    тю, ну есть бабло и все. Так можно и на барсу и на ЦСКА и на локомотив и на Динамо(Москва) посмотрать... так у них я думаю и з/п не мнеьше....

     

     

     

    Просто нужна дисцыплина, которой нет пока в Динамо.....

    Игло в яйце..Яйцо в утке...Утка в зайце..Заяц в шоке :) (с).

     

    Детство - это когда видишь дорожный знак "vv^" и первая мысль: "Анималити Лю Кэнга". (с)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 2 тижня через...
    А играют ли Динамовцы на столько сколько им платят?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    • 4 тижня через...
    За такую игру какую они показывают больше чем на "Запорожцы" они не заслужыли.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Машины неплохие а вот игра!

    увы они на ети машины не заслуживают!

    Люди приступны от природы но слабы
    На зло способны только сильные избраные
    Зло это ступень, переступаеш её освобождаещся
    Ну а добро........... это простая ловушка.....для дураков


    Dark Side of D'n'B

    I'll come from the DarK

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    За такую игру какую они показывают больше чем на "Запорожцы" они не заслужыли.

     

    Подержываю!!! :cool:

    Тот кто утерял доверие своих друзей, сам не имеет права говорить о доверии.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    http://city.brovary.net/portal/journal.php?user=2712

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    не якби в них не було таких авто то як же... так вони хоч можуть відповісти на питання Чому ви так паскудно граєте?,..

     

    мовляв Ну пАнимАєте... я вот пробил пАкрішку.. поставил донкрат.. он слетел короче мой G-class мне ноги покривил вот так и выходит :)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..