Перейти до змісту
  • Загальні розмови
  • Живу як у клітці


    Рекомендовані повідомлення

    У мене є подруга. Їй потрібна порада: "Мій хлопець для мене ідеал. але один єдиний недолік все нівечить. Я сиджу завжди вдома, не гуляю з подругами. Спілкуюсь тільки з Ним та предками.Головне я його пускаю в клуби з друзями й тому подібне, а він мені мавіть привітатись з друзями не дозволяє. По натурі я вольова людина та я його так люблю що ...

    ЩО МЕНІ РОБИТИ???"

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    вона його кохає..а він її мабуть ні..тому що не довіряє і обмежує свободу..

    що робити ? хто знає ? тут порадою не допоможеш..слухатись треба серце..

    Змінено користувачем Payton
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У мене є подруга. Їй потрібна порада: "Мій хлопець для мене ідеал. але один єдиний недолік все нівечить. Я сиджу завжди вдома, не гуляю з подругами. Спілкуюсь тільки з Ним та предками.Головне я його пускаю в клуби з друзями й тому подібне, а він мені мавіть привітатись з друзями не дозволяє. По натурі я вольова людина та я його так люблю що ...

    ЩО МЕНІ РОБИТИ???"

     

    Это уже не "хлопець" а изверх если не дает даже с подругами общатся, бросать его нада...разве в мире еще мало парней...
    И вечный бой! Покой нам только снится.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Просто обьяснить что ты его очень любиш, и что общение с другими людьми не повлияет на вашы отношения
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    У мене є подруга. Їй потрібна порада: "Мій хлопець для мене ідеал. але один єдиний недолік все нівечить. Я сиджу завжди вдома, не гуляю з подругами. Спілкуюсь тільки з Ним та предками.Головне я його пускаю в клуби з друзями й тому подібне, а він мені мавіть привітатись з друзями не дозволяє. По натурі я вольова людина та я його так люблю що ...

    ЩО МЕНІ РОБИТИ???"

     

    постав його перед фактом, якщо любить зрозуміє, якщо ні то він тебе не кохає, а лише закоханий.Спілкуввння це те без чого я не можу зараз жити, якщо меніб так сказали" або я або спілкування з друзями" яб обрав спілкування, бо кохана людина не може обрізати задоволення яке не шкодить

    "Let the Lord judge the criminals."-Пусть Господь судит преступников.

    Only God Can Judge Me P.S 2Pac

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    у топку, у топку!

     

    Ну елы палы. Если он не разрешает, то что тут думать? Остается только висеть =))). А уж тем более если он ее идеал (хотя я уверен, что это фантазии 14-15 летней дефачки).

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Вони зустрічаються вже більше року. Щоб вона не казала щодо розмов з іншими хлопцями починався одразу скандал! Та потім гарне "Вибач" і все знову по старому.

    Я вже не можу бачити її такою.

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    ... извините что вмешиваюсь - но у меня тоже есть маленькая проблемка...

    Меня периодически избивает моя девушка. А я не могу дать ей сдачи потому что очень сильно люблю... Что мне делать - как мне быть?

    Презераю некомпетентных модераторов.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ой мля... понеслось...

     

    Да, детка! Ты как всегда вставил свои пять копеек, которые как всегда у тему =).

    Слушай, Трикси, ты или фанат Санта Барбары или просто неф делать. Ты скажи, неужели твоя подруга настолько глупая, что не может сама все решить?

    Чьих советов тут слушать? Чьих? 14летних дефачек, мечтающих о вечной любви?

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Диагноз: парень дебил. В конце концов это твою подругу достанет и она его со скандалом бросит. Лучше сделать это раньше, сэкономив кучу нервов в будущем. Сколько лет девучке?
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, детка! Ты как всегда вставил свои пять копеек, которые как всегда у тему =).

    Слушай, Трикси, ты или фанат Санта Барбары или просто неф делать. Ты скажи, неужели твоя подруга настолько глупая, что не может сама все решить?

    Чьих советов тут слушать? Чьих? 14летних дефачек, мечтающих о вечной любви?

     

    мечтающей об ЕМОбое Змінено користувачем Payton
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось сьогодні вона вже не витримала й кинула його.(Мабуть в сотий раз) але жалість та все таке.АДЖЕ ВОНИ НЕ МІСЯЦЬ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ. Але слабохарактерною я її не можу назвати.. .

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Уважуха пацану! Так надо этих чикс держать, шоб панимали сваё места в этай жызни! А то панимаеш вааще ат рук атбились!

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Дааа.... мне бы ваши проблемы!! По-моему это элементарно можно решить... поставить ультиматум или пусть забьет на то что ей там её парень не разрешает.... тем более если она волевая девченка!! Но мне кажется она себе сама что то нашифровала... короче из мухи слона делает!!
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    якщо він її кохає,то буде робити все,тільки б їй було краще...

    цей хлопець,великий єгоїст...

    навіщо такі стосунки,які не дозволяють спілкуватися з рідними людьми(я маю на увазі друзів),гуляти з ними,розважатись...

    я б на її місці просто поговорила б з ним,і с казала б ,якщо це не припиниться,наші стосункі закінчаться...

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1203372249.jpg

    comedy club

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1204733599.jpg

     

    Пильно дивиться лише серце. Найголовнішого очима не побачиш.

    Любити - це не означає дивитись один на одну, любити, це означає разом дивитись у одному напрямку.

    Ан.Екзюпері

    http://city.brovary.net/portal/journal/uploads/j1767_1202840555.gif

    МЯяяяфффф=))))

    ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀

    ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀ ♂ ♀

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось сьогодні вона вже не витримала й кинула його.(Мабуть в сотий раз) але жалість та все таке.АДЖЕ ВОНИ НЕ МІСЯЦЬ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ. Але слабохарактерною я її не можу назвати.. .

     

    Ну так какого, извините, х*я ты создала эту тему с просьбой дать совет, если уже все решено? Или они растались во время обсуждения сиего топика?!

    vk

    fb

     

    190px-BlackFlagSymbol.svg.png

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Ось сьогодні вона вже не витримала й кинула його.(Мабуть в сотий раз) але жалість та все таке.АДЖЕ ВОНИ НЕ МІСЯЦЬ ЗУСТРІЧАЮТЬСЯ. Але слабохарактерною я її не можу назвати.. .

     

    Ибануццо.... :blink:

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Якщо твій хлопець завтра буде проти того щоб ти ще щось перестала робити, що тобі подобається? Ти також це зробиш? Думаю, тобі з часом набридне робити всі його забаганки і ти рано чи пізно його кинеш або він тебе кине. Тож краще ти його перша кинь, ніж він тебе.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    УЛЬТІМАТУМ ВЖЕ БУВ Зроблений.. СПОЧАТКУ ДОПОМОГЛО ,АЛЕ ПОТІМ ЗНОВ ПОНЕСЛОСЯ.

    Завтра будет то, что должно быть, и не будет ничего из того, что быть не должно - не суетись.

     

    Одна из самых тяжких потерь - потеря времени.

     

    Лучше знать лишнее, чем вообще ничего не знать!

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    По - мойому це брєд сивої кобили в лунную ночь. Шо це за відносини? таке теж буває? І дійсно чиї поради ти тут збираєшся почути? чи вірніше що ти тут хочеш почути(прочитати)? Це не відносини. це просто диктатура однієї людини над іншою. Де там взагалі кохання? І наскільки треба любити людину щоб до такого дійти? це ж просто знущання над собою. і думаю ясно що з цього нічого не вийде в майбутньому.
    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Да, детка! Ты как всегда вставил свои пять копеек, которые как всегда у тему =).

     

    Увы, я не справочное бюро чтобы давать советы, а тем паче, на такие глупые вопросы... Уж прости мне мою маленькую слабость...=)

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    в общем "."

    когда ты ведешь себя не правильно - ты платишь штрафы.

    когда ты ведешь себя правильно - ты платишь налоги.

    Посилання на коментар
    Поділитись на інші сайти

    Гість
    Ця тема закрита для опублікування відповідей.
    ×
    ×
    • Створити...

    Важлива інформація

    Використовуючи цей сайт, Ви погоджуєтеся з нашими Умови використання, Політика конфіденційності, Правила, Ми розмістили cookie-файлы на ваш пристрій, щоб допомогти зробити цей сайт кращим. Ви можете змінити налаштування cookie-файлів, або продовжити без зміни налаштувань..